Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Gość neandertal
Mr Big: Masz 26 lat i pracowałeś KIEDYŚ jako architekt? Nie widzisz jaka słaba jest twoja ściema? Mitoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I właśnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neandertal: zastanow sie... ale ogolnie wszystko wlepione w calosc powinno pasowac. zreszta to moja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmnoprstuwxyzzz
no dobra, to ja mam kilka pytań i proszę o odpowiedź. zaznaczę może jeszcze, że zdaję sobie sprawę, że każdy facet jest inny i każdego co innego kręci czy też sprawia mu przyjemność ale może odpowiesz mi jak to jest wg. Ciebie bo jestem jeszcze mało doświadczona... od pewnego czasu pieścimy się oralnie z moim chłopakiem. on jest starszy ode mnie o 3 lata i juz doświadczony. troche mi "podpowiada" czasem :) ale nie chcę go wypytywać o najdrobniejsze szczególy, co i jak, a przede wszystkim nie chcę zrobić nic, co mogłoby go zaboleć. zatem: 1) jeśli chodzi o nawilżenie, to czy pieszcząc go wystarczy , że liżę a więc jest naśliniona główka i ta "górna" część penisa, czy powinnam naślinić go całego (nie stosuję głębokiego gardła ni nic w tym stylu) tak, żeby był poślizg także na tym odcinku penisa, który trzymam w ręce??? innymi słowy: czy jeśli pieszczę faceta ustami - i nie mówię o fazie początkowej a już o tych rytmicznych ruchach - a dolną część penisa mam w ręce, to nie będzie go bolało przez to, że pod ręką jest sucho? 2) gdy mój facet leży a jego penis jest we wzwodzie to nie jest skierowany idealnie pionowo, prostopadle do ciała ale tak w stronę brzucha. czy pieszcząc go lepiej jeśli pozostaje on (penis) w tej pozycji i w tym kierunku powinnam wykonywać ruchy czy może powinnam albo lepiej jest a może przeciwnie - może to mu sprawić ból jeśli odchylę go tak, żeby był pionowo i w tej pozycji będę go pieścić??? 3) kiedy on już szczytuje i tryska spermą, lepiej zachować przez jakiś czas to samo tępo, czy lekko zwolnić czy może całkowicie przestać??? 4) czy jak już "wystrzeli" całą spermę, mężczyzna lubi być dalej bardzo delikatnie lizany po członku czy też lepiej go nawet deliktnie językiem nie dotykać? 5) czy to możliwe, że jądra/moszna mogą mieć całkiem inny zapach niż penis i reszta ciała??? od razu zaznaczę, że mój facet bardzo dba o higienę osobistą a nieraz bierzemy razem prysznic i ja go myję ale i tak jego moszna ma taki inny, raczej małoprzyjemny zapach - inny niż zapach skóry całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmnoprstuwxyzzz
*******tempo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaWeronika
Dziś chłopak do mnie przyjeżdża dawno się nie widzieliśmy i chce by zapamiętał ten wieczór Nie wiem jak to zaplanować chciała bym wiedzieć co chłopaki lubią i ich podnieca żeby następnym razem nie mógł się powstrzymać jak mnie zobaczy i żeby strasznie zatęskinił .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wszystkich topikach zadasz
teraz to pytanie????????????????? poczekaj może cierpliwie n odpowiedż na tym, który sama stworzyłaś...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdefghijklmnoprstuwxyzzz: rozmawiaj z nim na te sprawy. traktuj seks luzno, tak ze on gdy ma proganienia, Ty pytania mowicie sobie, nawet najmniejsze, a uczy to i rozwija ze w przyszlosci bedziecie potrafili gadac o coraz to wiekszych! Sypialnia to imntymnosc... jednak co z tego gdyby sie cos czyulo, czy cos nie wiedzialo i nie spytalas sie o to... przykladowo: nie wiesz czy dobrze robisz mu loda... martwisz sie ze mu nie gra, moze tez mu nie pasuje ... i co daje brak rozmowy, ze kazdy robi sie zly . 1) jest ok, najwazniejsza mokra glowka. I to wystarczy, choc Tobie powiem ze gdy caly jest mokry, bardzo mokry to ja akurat czuje pieszczoty jeszcze bardziej! Uwielbiam jak na nim jest duzo sliny bo jest strasznie sliski i czuje nawet jak najdrobniejszy dotyk! Nawet jak by glowka nie byla mokra nic sie nie stanie, ale jest mniejszy komfort-wieksze obcieranie! Wiesz ja tez uwielbiam gdy jestem mokry i kobieta jezykiem rozmasowuje moja wilgoc na nim, do tego slina i jestem w niebie. 2) na mnie kazda strona jest inna. Czy jest w bok, czy prosto, czy lizanie po nim w jedna strone czy w druga, wszystko bardzo mile, ale zupelnie inne odczucia. Wiec jesli lubisz to robi dlugo rob tak i tak!! Zauwaz nawet ze jesli jest w buzi pod innym katem tez sa zupelnie inne wrazenia! 3) rob to coraz szybciej i delikatniej. Penis wtedy jest bardzo wrazliwy! Jak walisz konia, to przy wytrysku sciskaj o polowe slabiej, i ruszaj nim juz nie pelnymi ruchami do samego dolu ale tez tak polowe ruchu! 4) uwielbiam ale naprawde bardzo delikatnie, szczegolnie na dotyk jest czuly dol glowki wiec tam delikatnie. Ale facet lubi jak poprostu dasz mu pare buziaczkiow, pojezdzisz jezykiem po calym peniesie i do tego mozesz polizac jadra! jak go calujesz reka leciutko masuj jadra po wytrysku! 5) nie mi sie wypowiadac:):) ale fakt faktem ze kazdy facet ma inny zapach, niektorzy nawet taki ze niektore kobiety poprostu sie brzydza go calowac. Mysle ze po prysznicu zapach powinien byc taki sam, no chyba ze penis jest w jakims stanie zapalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osaWeronika: ile masz lat? ile jestescie ze soba? co juz robicie? czy sie nie wstydzicie siebie? czy masz swoj dom? wolny pokoj? czy ktos akurat bedzie? jak sie zabezpieczasz? czy cos Ciebie obrzydza w seksie? co chcesz robic czego nie robilas? napisz to odpowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmnoprstuwxyzzz
serdeczne dzięki za wyczerpujące wypowiedzi :) wiem, że rozmowa, to podstawa ale nie chcę też go zasypywać gradem pytań przed czy po :P zwłaszcza, że on jest doświadczony i mnie pieści cudnie bez większych podpowiedzi a ja jestem niedoświadczona i dopiero się uczę - czasem troszkę głupio się czuję z tego powodu - taka "mała" i niedouczona :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaWeronika
Dom jest wolny nie brzydzę się go wcale jeszcze nie robiłam mu loda i sie zastanawiam bo niewiem jak on na to spojrzy ?? Bo chłopak jest bardzo poukładany i patrzy na opinie dziewczyny mam 18 lat uprawialismy sex ale w oralny sie nie bawilismy i chciałam go zaskoczyć Ale niewiem czy kazdy chłopak to lubi skoro mi o tym nie mówi i niewiem jak na mnie bedzie patrzył po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdefghijklmnoprstuwxyzzz: wlasnie czasami w kobietach to jest piekne, wiec nie martw sie tym! osaWeronika: napewno to lubi! Jestescie poczatkowymi kochankami, wiec zapros go do chaty, zrob cos dobrego, ladnie przygotuj wystroj. Zaloz ladna kiecke, a pod nia sliczna bielizne ktorej jeszcze nie widzial i obowiazkowo ponczoszki! Ogol ladnie cipke. Zjedzcie jedzonko, po tym wstan, podejdz do niego podaj mu reke i idzcie do sypialni. tam daj mu buzi w usta, odepnij spodnie, ukleknij i zacznij lizac mu fiuta, pobaw sie nim troszke, poliz, niech poczuje twoj dotyk.... wstan zrob dwa kroki do tylu i zacznij sie rozbierac! Niech widzi dokladnie jak sciagasz kiecke, jaka masz super bielizne, stan tylem do niego wypnij tyleczek i sciagnij majteczki, poruszaj nim! Sciagnij staniczek, odwroc sie i dopiero odslon piersi... mozesz wiasc tez oliwke i oblac sie nia i wcierac w cycki, uda, cipke itd... podejdz do nieg daj ubzi w usta, schwyc fiuta za reke, stan tylem i sobie go wloz.... albo jak wolisz chwyc za fiuta i poloz sie na lozkio, pomasuj nim cipke i go tam wepchnij! recze ze nie bedzie zdziwiony lub zly, jak juz podniecony strasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaWeronika
A jak bedzie widział że trzymam jego penisa w buzi to potem nie powinien np nie chcieć mnie pocałować . .... Są tacy co niechca pocałowac potem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osaWeronika: tacy to akurat maja troche z glowa. napewno nei bedzie mial nic przeciwko, a jak bedzie robil miny, to powiedz mu wprost ze czego sie brzydzi... i czy poprostu nie robic mu loda, to wtedy nie bedzie brzydzil sie twoich ust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssssssssssssssssssss
a odrastające włoski przeszkadzaja draznią bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jssssssssssssssssssss: troche draznia, ale w amoku podniecenia mi to az tak nei przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npmllm
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palbetia
mam takie pytania: a) jakie wartości w drugim człowieku liczą się dla Ciebie najbardziej? b) który (znany) człowiek jest dla Ciebie autorytetem? c) z którą sławną osobą chciałbyś porozmawiać ? d) czy lepiej jest dobierać się w pary na zasadzie przeciwieństw czy podobieństw? e) skąd w ludziach jest tyle chamstwa i jak mają sobie z nim radzić wrażliwsze jednostki, będące czasem ofiarą tego chamstwa. f) czy plan wprowadzenia w Polsce monety euro będzie dobrym pomysłem? g) z którą aktorką/piosenkarką/ lub inną znaną kobietą chciałbyś się umówić na randkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palbetia : a) szacuenk, szczerosc, oddanie b) Jan Pawel II c) nie wiem z kim, ale chcialbym zeby ta osoba znala dokladnie cale uklady z prl-u. Bo do dzis jest duzo nie wyjasnionych rzeczy i historii a ja jestem ciekawy) d) hm.. teraz jestem w przeciwienstwie i w sobote myslalem ze zakoncze. A tak powaznie to nie jest wazne czy przeciwienstwo czy to samo. Wazne, ze osoby ktore sa ze soba potrafia dojsc do kompromisu! Nie robia sobie na zlosc i twarda trzymaja na swoim... e)bo wiekszosc mysli ze im sie nalezy, bo uwazaja ze sa wtedy kims, bo nie skonczyli szkol sa zakompleksieni itd. Niestety jesli sam nie bedziesz dzialal na szkoda innego, to Ciebie wycyckaja... niestety! Przykre jest to, ze ludzie zamiast sie wspierac, to tepia... prosty przyklad, zagranica zostawisz rower pod sklepem i bedzie stal. U nas to albo rowera juz nie bedzie, a jak go przypniesz to zostanie samo kolo:) Nietety w polsce sa jeszcze nawyki z komuny, ze ludzia sie nalezyc, wszystko dla nich, a to co cudze, albo nieczyje zniszczyc! ale coz ... tak sie nauczylismy i predko sie to nie zmieni... f)zlym pomyslem bylo wejscie do unii, teraz jak juz jestesmy to szybko lepiej przyjac euro, bo gdy bedzie taka sama jednostka monetarna pensje pojda w gore, przynajmniej na minimum jakie ustalaja w brukseli, ale oczywiscie wszystko pojdzie do gory, a wszyscy beda ta zmiane wykorzystywac do podbicia cen towarow... Skandynawia bez euro zyje i jest ok! Chce tylko przypomniec ze do 2013 roku dostajemy z uni pieniadze, w dodatku najwieksze, od 2013 sie to zmienia i bedziemy wiecej placic niz dostawac, bierze sie to z tego ze te pieniadze co dostalismy powinny juz pracowac... a w polsce wyglada to jak wyglada.... zreszta juz jestesmy uzaleznieni przez swoja nei wyplacalnosc... ale to mozemy sobie podziekowac wszyscy ze zamiast wybierac specjalistow w danych dziedzinach wybieramy np. polityka bo jest przystojny albo fajnie gada!!! g) Kate Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskaaaa_matyska
nie dawno wstałam miałam głupi sen snilo mi sie ze uciekam przed gwalcicielem, straszniedługo az w koncu mnie zlapal i chcial zgwalcic :O na szczescie sie obudzilam ... teraz strasznie sie boje, zwlaszcza ze koncze prace o 19 i jak wracam jest odcinek ze jest strasznie ciemno i latem czesto tam pijo zawsze sie boje tamtedy wracac ... powiedz co moze ten sen oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zazwyczaj gdy snia sie zle rzeczy, to oznacza ze na codzien w twoim zyciu jest ok! no nie zazdroszcze wracania pozno, bo roznie to bywa. Ale wazne nie bac sie tylko starac sie wygrac ze strachem. Najlepiej idz zawsze z kims. Sama konczysz prace? Masz faceta? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jesteś.
witam. czyżbym zauważyła spóźnienie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskaaaa_matyska
nie ma szans wracania z kims mój mąż kiedys po mnie zawsze przychodzil ale teraz ma taką prace ze nie moze, do tego teraz siedzi w domu z kontuzjowaną nogą ... wogle nie moze chodzic ojj a co oznacza sen w którym przysnilo sie ze w torbie trzymalo sie ptaka i ten ptak kiedy chcialo sie go wypuscic wbil dziób w reke i go tam zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jesteś.: niestety nie moglem sie podniesc:) wiec troszeczke sie zatarlem. kiskaaaa_matyska: wiesz co musisz pomyslec z tym wyjsciem, ale zagospodarowac budzet na taksowke. Niestety jest niebezpiecznie wiec uwazaj na siebie! Wiesz poczytaj w sennikach o tych snach, kazda rzecz ma znaczenie i cos sobie wyjasnisz. Na mnie to nie dziala, ja nie zzwracam uwagi na sny, bo i po co sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskaaaa_matyska
w sumie tez po co martwic sie na zapas:) ale ten gwałt mnie przeraził było to naprawde straszne:O juz zamowilam sobie gaz pieprzowy,zawsze to bede sie czula troche bezpieczniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiskaaaa_matyska/: dobrze ze masz gaz, bedziesz czula sie pewniej. No coz, tak to teraz neibezpiecznie jest, ale gdyby o wszysdtkim myslec to najlepiej z domu nie wychodzic! Wazne sie nei bac, bo nawet jak by ktos cos chcial zrobic, widze ze nie bedzie latwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec kontynuujemy, bo widze ze bez zemnie duzo macie problemow.... porsze o pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję cię
jak dlugi jest twoj kutas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×