Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Gość Artemis
Można robić loda facetowi, kiedy ma już na sobie gumkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niahniahnioahniahniah
1.po co steryzlizowano igly przeznaczone do wykonania wyroku smierci? 2.czy jestes glupi? 3.Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej czesci garderoby, dlaczego wiec jezeli wychodzi spod prysznica to jest zakryty recznikiem?? 4.Kiedy kłamca mówi, że kłamie to czy mówi prawdę? 5.Jak zbudować perpetum mobile? 6.Dlaczego Lucecita rzuciła mnie dla Armanda? Przecież robiła to z Fernandesem! 7.Czy Tadziu myje cyce sześćdziesiątkom? 8.Gdzie jest Elvis? 9.Do czego służy drenarka? 10. Co się stało z Syriuszem z Harrego Pottera, kiedy to Bellatriks Lestarange, poraziła go zaklęciem, a on wpadł za kotarę-tajemnicę? 11. W jaki sposób przejąć ziemię, która była majątkiem mojego ojca, była przez niego zasiedlona, ale nie była na niego zapisana? Miał on dwoje rodzeństwa, lecz zostali oni spłaceni. Czy roszczą sobie oni prawo do tej ziemi, czy też tylko ja mam do niej prawo mimo tego, że nie byłą ona przepisana na ani mojego ojca, ani na jego rodzeństwo przez ich rodziców, a moich dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.nie znaczy ze jak ktos ma byc skazany, to ma juz byc traktowany byle jak. 2.ja madry ale poziomem pytan ty nie 3.bo jak wychodzi to wtedy ma rozlasowane piora od wody i wszystko widac 4.tak 5.nie mozna 6.widocznie miales za malego 7.a czy Jolanta sciaga skore woznemu? 8.Elvis zyje! 9.Odwadnianie gleb 10. Wybacz akurat tego nie ogladami nie chce miec z tym nic wspolnego 11. z zasiedleniem jest tak,z e zeby wszystko przeszlo na ojca musi tam mieszkac 30 lat. Jesli tyle jest, ziemia jest juz jego. Jesli nie, zakladasz sprawe (choc powinna zrobic to osoba ktorej to bylo, bo on napewno przegra, ale hm.. TObie tego nie dadza, a wlascicielowi) Czy jak byli splaceni macie dokument? Jak nie szybko rob i moze sa na tyle ok z epodpisza, jak nie, nie udowodnisz! reasumujac, ciezko tobie mbedzie cos z tym zrobic. W kazdym badz razie z rodzina zalatw pismo, ze dostali dole, a ojciec.. hm.. lepiej niech na niego to bedzie, a po paru latach moze przepisz eTObie? bo zeby nie bylo tak ze bedziecie bez ziemi ty i ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez zapytam
czy lekarz moze przeoczyc ciążę 3 tygodniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga, bo zauwazylem ostatnio ze lekarze naprawde pracuja jak.... pryklad mam z ostatniego czasu gdy bylem sie zbadac.. i co...? lekarz bez badania, bez patrzenia w moja karte powiedzial z ejestem zddrow jak ryba....?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez zapytam
ale robił mi USG dopochwowe! wiedział, ze mogę byc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwert
Ile potrzeba GRP na lounch produktu FMCG w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, wydaje mi sie, ze on robil to usg zeby zrobic, dla swietego spokoju. i pewnie nawet nie zauwazyl.. ale jak moze nie zauwazyc tego lekarz??? zaqwert: na to nie moge odpowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwert
szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niahniahniahniah
Po pierwsze- jestem kobietą, a pytanie o Armanda było przypadkowe. ;) Po drugie- ojciec nie żyje i przepisał wszystko na mnie. W jakiejś tam kancelarii powiedzieli mi, ze wystarczy zrobic sprawe o zasiedlenie. Ze ojciec niby mieszkal tam ponad 30 lat. A potem wsio przejdzie na mnie. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niahniahniahniah
I jeszcze jedno. Zapytałam gdzie jest Elvis, a nie czy żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niahniahniahniah: tak jak bedzie mial 30 lat przechodzi na niego ( co oczywiscie musi byc potwierdzone w sadzie i wpisem do akt), ale zaczynaj dopiero robic szum po 30 latach bo inaczej stracisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niahniahniahniah
To gdzie ten Elvis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.Jak zbudować perpetum mobile? Zadanie jest nadzwyczaj proste: Na grzbiecie kota należy zamontować kromkę chleba posmarowaną masłem. Jak wiadomo powszechnie, kot spada zawsze na cztery łapy a kromka chleba zawsze masłem na podłogę. W ten sposób powstanie niekończący się ruch obrotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, dobre, jednak predzej czy pozniej kot padnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam znów
jak powinno wyglądać (być napisane) podziękowanie rodziców na zakończenie przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam znów
Big chyba usnął, wszak pogoda temu sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam znów
padł i Big?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×