Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr Big

Odpowiem na każde pytanie!

Polecane posty

Gość Robert Mazowsze
Ale wez ty mi o kobietach nie pisz, ja pytam o mojego partnera. :( Maciek bardzo szybko konczy, czasem dwa ruchy i koniec. Probowalismy roznych technik i gowno. Do psychologa z tym nie pojde bo nie chce sie nasluchac ze margines jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie za bardzo dziala na niego twoj komin, a mysl ze bedzie go mogl przeczyscic niczym kominiatrz kamieniec ena prowincji dodatkowo go podnieca no to ja mam przystojny, szalony, chetny, z duzym i grubym, z ciekawymi pomyslami i wielka ochota wypieszczenia jakies slicznotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogacz3232
"i teraz zalezy czy chcesz uczciwie sie dorobic, czy szybko i ryzykownie..." co masz na mysli uczciwie a co szybko i ryzkownie ? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaznetu
a no to widzisz, to nie wprowadzaj w błąd :P a ja zatem dalej nie umiem wyciąć cholernego kółka, po częsci potrafie i nie jest kółko na kółko założone ale i tak moge je zaznaczyć i usunąć - dziwne! w photoshopie to takie łatwe, nie rozumiem czemu 2 programy adobe tylko teoretycznie są do siebie zbliżone wrrrrrrrrr ide się zatem ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaznetu: szukaj a znajdziesz. adobe fajny program, dzieki niemu mozna dokonac cudow:) pozdrawiam bogacz3232: w tych czasach szybko i uczciwie nie dorobisz sie jak juz nie legalnie a szybko, cho ci to juz jest trudniejsze. na dzien dzisiejszy proponuje kupic lore aut uzywanych (ale to wymaga wsadzenia ponad 100 tys zlotych), ale zarobisz na tym polowe tego co wlozysz, plus to co wlozyles!! a jelsi nie masz pieniedzy, to hm... bardziej z rzeczy brania kredytu na zula, albo przewoź fajek przez granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogacz3232
Z tym zulem to nie glupie tylko czy ktos jeszcze daje kredyt na dowód,bo wiem ze kiedys takie jazdy robili z tel ale juz sie wycwanili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daja, ale musisz mu wystawic papier e pracuje i po dtym nr tel byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygoda oraz anonimowosc... po co isc do biblioteki pocztac cos co chcemy wiedziec, jak wszystko mamy nie wstajac a jeszcze jedzac i siedzac wygodnie... a gdzie sie rozbiore na ulicy do pierwszej lepszej kobiety i sobie zrobie... w necie po co ssa czaty jest duzo zawstydzonych ludzi, ze w kontaktcie na zywo sie spalaja, a w necie, co za problem, nikt nie widzi,,, itd... wiec odpowiedz jest prosta, my lubimy to oc jest proste i wygodne.... a do tego anonimowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz smutne, bo ludzie sa coraz bardziej w sobie zaklamani... i zamiast do ludzi to wola w domu rozmawiac, zabawiac si esoba itd. nie ma to co kiedys, ze mialo si emilion pomyslow, bo jak nie masz co robic to komputer odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mr Big
ile masz lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lat niestety, ludzie ida ze wszystkim na latwizne, a pozniej w necie mozna wyczytac "mam 35 lat uii jestem singlem, nie mam przyjaciol, znajomych" bo wszystko bylo lepiej w necie, szczegolnie ze moglbyc kazdym kim tylko chcial... a nie soba... zmykam, zapraszam jutro od 7 rano!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mr Big
To witaj rowiesniku :P Musisz sie nudzic strasznie w pracy ze taki temat zalozyles:) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) mam duzo ale tak pracuje efektywnie by czas byl na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Marii Curie Skłodowskiej
Maria , ja Cie prosze, wraxcaj ty juz do domu :) Pamietasz ze dzis sroda? Pamietasz co zawsze w srode robimy...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mr Big
Prawda jest taka, ze czlowiek efektywniej pracuje, jak moze po necie polatac w pracy :P Dobra, nie zasmiecam topicu i naprawde juz uciekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek, mój ty ulubiony teoretyku. Spodobało mi się wyjaśnienie mokrych baków z pierwszej strony... Nigdy nie zrobiłeś lasce tak, że pierdziała jej cipka? ... oj Florek, Florek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Macius II
zaqu, zauwazyles, ze juz sie przejadles jak kanapka z serem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinienem zmienić nicka lub pisać jako pomarańczka Maciusiu? To było by tak kur ewsko odświeżające, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Macius II
Zaqu, przeciez ty luisz nowe wyzwania :D Mozesz rowniez w stopce zamiescic swoja fotke, zeby kazdy kogo wk­urwiasz mogl sporzec ci w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty mnie jeszcze nie wkurwiasz.. piszesz jakoś tak, że nie widzę powodu byśmy się nie lubili. No chyba że jesteś obrońcą/czynią moralności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Macius II
moralnosc... nie naduzywaj tego slowa zaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×