Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość karolina86
tralala ja trzymam kciuki zeby testy pokazaly dwie krechy na owulke hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a razie lipa:) blaaadaaa jedna krecha wylazi wiec lipa straszna:) ale jak wroce do domu to dzis zrobie jeszcze jeden a potem naspteny w poniedzialek. Wale nie chce mi sie spinac na ta owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
masz race i najwazniejsze to cieszyc sie seksem i bliskoscia z ukochanym.ja wczoraj sie napalilam na swojego a on film ogladam to wkoncu z tego czekania usnelam:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Hej ziewczyny!co tam u was?ja nadal niemam okresu ale dobrze ze jutrojade do zagania to kupie test hehe:)pobudke mam o4rano bo na6musze dojechac uhhhh:(no ale trudno jak mus to mu hehe:)moj fact tez mi wczoraj niedal bo wrocil pozno z pracy i zmeczony oraz obolaly i obiecal mi dzisiaj dac ale wiem ze niedostane dzis bo rao wczesnie rzeba wstac.trudno:(pozdrawiami zycze milego weekendu:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
witajcie dziewczyny:) umowilam ie na wtorek do ginekologa-endokrynologa,ale jest tylko jeden w mojej okolicy,a slyszalam,ze nie jest za dobry.Zobacze jak to bedzie,ale mam cykora... mam nadzieje,ze da mi skierowania na jakies badania i,że nie okarzę sie jakims gburem,tylko weźmie sprawy w swoje rece.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja też niemam @ heheh ale wiem że nic z tego nie będzie więc czekam cierpliwie i jak nie dostane to luteinke pójdzie w ruch:) a jak tam plany na sobotni wieczór? ja chyba zrobię jakaś imprezeke w domku ze znajomymi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
ja dopiero kamcia wstalam bo unelo mi sie z czekania na mojego faceta.pwnie tez wroci pozno.ja niemam planow na dzis bo o4musze wstac i do polski.nadal niemam@wiec jutro testuje albo w poniedzialek rano.peceoszka mam nadzieje ze ten lekarz ci pomoze anie zaszkodzi.trzymam kciuki:)miego wieczorku:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hej laski.wrocilam niedawno z üpolski.okresu brak i kupiony test ale go zrobilam przed chwila i wyszla1krecha.no coz co ma byc toi bedzie a moze to za wcesnie a jak nieto czekam na okres:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina niepzejmuję się.....kiedyś napewno się uda bądź dobrej myśli..... może jeszcze nic nie jest stracone poczekaj tydzień jeśli nie dostaniesz@ to zrób kolejny test....wtedy zobaczysz......trzymam kciuki i nie załamuj się będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja testuje na owu ale nic nie wskazuje na to zeby cos mialo byc.....tak mnie cos podbrzusze lekko pobolewa piersi nic...ech...mam nadzieje ze chopciaz @ dostane teraz ...tak czy siak 22dc ide robic prolaktyne i progesteron zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hej,hej!!!!!11kamcia troszke sie wczoraj podlamalam ze mojemu misiaczkowi sie oberwalo bo chcialm nawet od niego odejsc ale przeszlo mi.wiem ze bez leczenia niezajde:(czekam na okres do konca tygodnia jak sie niezjawi to powtorze test a jak znowu nic to wizta2 i sie okaze co dalej.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !!!!! niemartwcie się ja tez niemam @ mam 32dc i nic tylko brzuch mnie pobolewa zobaczymy czy przyjdzie czy luteine uruchomię:) Karolina nie przejmuj sie zaczniesz się leczyć to napewno będziesz miała swoja fasoleczke..... tralala możne niemialas owulki w tym cyklu? 22dc to wydaje mi się ze już zapozno na owulke mój lekarz mi powiedział ze jak byłam u niego w 18dc to mówił ze już po wszystkim żeby owulke sprawdzać kolo 12 dc do 16 dc....ale niewiem nieznam się bo każda z nas jest inna......uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina6
kamcia ja sie juz nieprzejmuje bo co ma byc to bedzie.narazie niemam okresu a dzis37dzien a najpozniej do tego dnia mialam.wiec zobaczymy.czekam do konca tygodnia a potem testuje:)pozdrawiam:)mile3go dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia nie:) ostatni cykl mialam 22dniowy:) i nie zsdazylam badan zrobic:) teraz jestem w 17 dniu cyklu a testuje od tygodnia:) i dopiero teraz cos czuje ze sie w brzuchu zaczyna dziac..i wczoraj na tescie zaczela mi sie druga krecha pokazywac..oczywiscie na tescie owu wiec moze, moze...a za 5 dni ide na badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
tralala to ty mnie podgladasz na naszej klasie????peceoszka jak tam po wizycie u lekarza?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
I niebedzie powtaranie testu..bo lasnie dotalam@ale dalej mam nadzieje ze wkoncu mi sie uda i czekam na wizyte na2listopada jak na zbawienie.pozdrawiam.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aha to sorry tralala widocznie źle przeczytałam:)to testuj dalej może sie uda:) trzymam kciukasy:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
hejka dziewczyny.ale mam zaleglosci na forum :( narazie nadal brak dostepu do komputera.Karolina pozdrawiam cieplutko napisze do ciebie na gg za kilka dni :) buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
zabko kochana jak sie ciesze ze sie odezwalas.w takim raze czekam na gg za jakis czas.30pazdziernika jade do polski i sie odezwe napewno bo mam wizyte.a jak u ciebie po wizycie hi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
jestem teraz u rodzicow.nie bylam u lekarza :( pogadamy na gg :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
to czekam na gg a teraz umieram z bolu:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peceoszka
hej dziewczyny:) tak byłam u lekarza,ale wizyta okazala sie byc jedna wielka pomyłka..a raczej lekarz... co z tego,ze przeanalizowal badania,co z tego ze przeprowadzil długi wywiad jak schodził na bardzo intymne tematy i nie zwiazane z pco i ciąża w ogole...nie chce misie nawet streszczac jakie to byly pytania,bo sie krepuje;/ i nie wiem czy sie smiac czy płakac. generalnei przepisal mi metforine "tak na slepo" i stwierdził początki depresji... to tak w skrócie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
i to ma byc lekarz ginekolog?chyba pomylil zawody i to rowno dlatego teraz bym poszukala w duzym miescie lekarza tam gdzie masz najblizej do duzego miasta?oze warto przejechac40 czy50km do porzadnego lekarza.niemartw sie bedzie dobrze.trafisz na normalnego lekarza.bedzie dobrze.pozdrawiam i glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!!!!! ale tu cicho dziś:( co pozapadały już w sen zimowy czy co? napiszcie co tam u was słychować...... buziaczki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kamcia u nas dobrze.niepozapadlysmy na sen zimowy jak misie polarne tylko przenioslysmy sie na www.benc.pl.u mnie wporzadku i pomalu koncze okres wiec w niedziele zgwalce chlopaka hehe:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
hej laski.u mnie tak sobie.wszystko mnie denserwuje i mam dosc zycia.a dzis strasznie mnie glowa boli i w moim zwiazku tez ostatni nie najlepiej sie uklada:(pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×