Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość mikiO
repetytorium mnie tez ta sprawa śmierdzi z daleka a poza tym koleżanka zgrzytała jakos na mężulka a przecież nie widzieli sie przez pół roku ! ja bym mojego zalizała na śmierć! musze im sie przyjrzec na balu sylwestrowym on jej wcisnął kit ze zmiana wody .... i takie tam heeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm a ci tu tak cicho ranyyy tak się dzisiaj nudzę, że szokkkk kobiety dalej napiszscie cos noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy i przyznam... wielkiej nadzieii :)) Już myślałam, ze przez to całe PCO te dwie kreseczki to blef :( ale skoro twierdzicie ,ze PCo nei ma wpływu na wynik testu ciążowego to Wam zaufam i poczekam do poniedziałku. Swoją drogą cieszę się, ze istnieją takie fora i takie fajne dziewczyny. Dziękuję jeszcze raz. Jak tylko się dowiem co i jak to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dunia... wcale nie mam Naszego forum w d*** ... :/ tyle tylko,ze poki co nie mam o czym pisac... juz teraz wszystkim Kobietkom zycze szczesliwego roku 2009!!! buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja sie zgłaszam ale nie mam co pisac tyle tylko że robiłam wczoraj badania-wyniki mam dzisiaj odebrałam tylko z toksoplazmozy i wszytsko ok. reszta wyników dzisiaj ale nie wiem czy mi sie badzie chcaiało leciec po nie bo jeszcze dzisiaj pracuje wiec nie wiem do lekarza 7.01 i wtedy zobaczymy co i jak buziolki dla Was i Happy New Year:):):):):):):) 🌻 👄 🌻 🌻 👄 [kwiat 🌻 👄 [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane!Ja też się melduję. Samopoczucie nieciekawe...jak już wcześniej pisałam:(Miłego dnia dziewuszki i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę, by Nowy Rok obfitował w szczęście i radość!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziewczynom: Oby przyszły rok był najwspanialszy (pomimo kryzysu):))) aby się spełniło wszystko o czym marzycie!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
Do Siego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Szczęśliwego Nowego Roku oraz dobrej zabawy sylwestrowej !!! Odebrałam wynik bety 16100 - to jest napisane 3-4 tydzień ciąży Hym nie wiem czy to licząc od miesiączki czy od zapłodnienia podają, bo miesiączkę ostatnia miałam 15 listopada - czyli byłby teraz 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam sie na wizyte do doktórki - dopiero na 13 stycznia. Berciu - rodziłaś na prkitce? matko nikogo tam nie znam, a opinie o parkitce są straszne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Samiego super ze już się potwierdziło i betą:):):) Basiu jak wyniki? napisz jak odbierzesz:) my mamy się dobrze :) maniutek Kubulek zeby nie zapeszyć prawie aniołek;) malutko płacze i rzadko i w sumie to nie płacz tylko takie aaaaaaa.... :) jakby upominanie się zwykle o butle kiedy się spóźnia:P bo mam malo pokarmu ale odciągam ile mogę i do butli,cyca nie lubi bo mam malutkie sutki i nie ma cierpliwosci od poczatku ich ssać,troszkę lepiej przez nakładki ale zaraz moment zasypia jak głaz i takie to dojenie cyca u niego dlatego musowo było przejść na mleczko:) Wszystkim Wam Kochane życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2009 !!! I udanego Sylwestra oczywiście:P !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu-Twój Kubuś-istne cudeńko:):)Widziałam zdjęcia:)A to zdjęcie jak \"myśli\" to normalnie bomba!!!Pozdrawiam serdeczne i zdrówka Wam życzę!Oby maluszek płakał jak najmniej, jadł dużo i rósł zdrowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo_Samiego tak rodziłam na Parkitce i byłam mile zaskoczona bo też słyszałam różne opinie myśle że najważniejsze mieć tam swojego lekarz i jest okey ;-) a nasza gin jest w porzadku miałam cesarke którą Ona mi robiła i potem jak tylko pielengniarki upewniły się że to ja jestem od dr. Brzezin całą noc dostawałam zastrzyki przeciwbólowe tylko słyszałam że teraz jak lekarz nie ma dyzuru nie może przyjechać do porodu ale pewnie wtedy dzwoni do kogoś na dyżur i mówi że to jego pacjentka i tak się zamieniają musze niedługo o to spytać bo czas leci to juz 21tc :-D KOCHANE DZIEWCZYNY NA NOWY 2009 ROK ŻYCZĘ WAM DUŻO SZCZĘŚCIA ,MIŁOŚCI UPRAGNIONYCH 2 KRESEK CIĘŻARÓWKĄ ZDROWYCH DZIDZIUSIÓW A MAMUSIĄ ZDROWIA DLA POCIECH 👄👄👄 ps. oby w 2009 roku lista oczekujących była pusta;-D działajcie kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane życzę wam szampańskiej zabawy sylwestrowej (albo soczkowej co niektórym :)) a w Nowym Roku: Mamuśkom - anielskich dzieciątek, dużo cierpliwości i wielu cudownych chwil we wspólnym odkrywaniu świata na nowo z waszymi pociechami Staraczkom i tym, które wkrótce zaczną staranka - również duuuużo cierpliwości w dążeniu do CELU i wiary, że każdej się w końcu uda, bo pco/s to nie wyrok (tylko taka cholera co podnosi ciśnienie i sprawdza jak dużo jesteśmy w stanie znieść) no i Ciężaróweczkom - optymizmu, wytrwałości i wielu pięknych, radosnych dni w boskim oczekiwaniu :) WSZYSTKIEGO NAAAAJ ;) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamccia83
Witam Was drogie kobitki!!!! Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Wam dużo optymizmu, szczęścia i wytrwałości........... Wszystkiego naj naj najlepszego...!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch godzin walczyłam z dekoderem od satelitarnej, bo nie działał!!! Się okazało, że królik mi kabel odłączył :) Przeziębiona jestem, Mężuś też i o 1.00 już spaliśmy wykończeni :) Kochane życzę Wam, by ten nowy rok przyniósł 2 kreseczki wszystkim starającym się :) A Mamusiom, by dzieciaczki nie dawały w kość za bardzo :):) buziakiiii!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaka
witam, mam do Was pytanie odnośnie mozliwości \"wpadki\" przy PCO - dopiero od 2 dni biorę leki - bromergon, orgamentil, siofor... miałam super wysoka prolaktynę itd. Czy w takich okolicznościach istenieje ryzyko wpadki? Nie chce mieć dzieci, a nie chcę się truc dodatkowo kolejna dawką hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natkaka - jeśli pytasz czy przy pco nie lecząc bezpłodności można niechciący zajść w ciążę to tak - można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
natkaka mama samiego ma racje ja też brałam m. in. bromergon on obniza prolaktyne a co za tym idzie doprowadza do powrotu owulacji nie wiem na co biezesz te pozostałe leki.... ale powiem Ci jedno jezeli leczysz sie na pco to powinnas uprzedzic lekarza o tym że chcesz sie leczyc ale na razie nie chcesz miec dzieci wtedy lekarz zastosuje inny rodzaj leczenia najprawdopodobniej z tabletkami anty w zestawie.... ale to nic strasznego nie szkodzi to póżniej na posiadanie dzieci a co do ciazy jest mozliwa jak najbardziej w takim wypadku... mikio jak tam koleżanka od chorutka męza...:/ starsznie jestem ciekawa ja byłam we wtorek u mojego gina i powiedział mi że jak na 18 tygodni i 3 dni to moje Bobo ma juz conajmniej 20 tygodni tak wysoko jest juz ułozone... i po raz pierwszy posłuchałam serduszka ale biło fajnie jakie to cudowne uczucie.... nic nie przytyłam... gin mysli ze sie odchudzam ale jem wszystko ostatnio choc staram sie powstrzymywac słodycze pochłaniałabym tonami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja od dzisiaj mam urlop. Miał byc co prawda od dziś, ale szef \"poprosił\" - nie wypada odmówić :) Teraz tydzień wypoczywam :) Kupiłam sobie testy owulacyjne jako wspomożenie mierzenia tempki i spółki. Dzisiaj wykonałam jeden na próbę, żeby w ogóle zobaczyć czy to w ogóle ma sens (mam dość wysokie LH, więc testy mogły by być fałszywie dodatnie). W 8 d.c. i wyszedł ujemy, więc chyba mogę z nimi zaryzykować :) Fajną ma instrukcję obsługi. Pomaga (teoretycznie oczywiście) wyznaczyć dzień wykonania testu. Zobaczymy :) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
jestem i ja!... nie myslce ze o Was zapomnialam albo ze olewam nasze forum...nieeeeeeeee! ... ale jakos nie wlanczam ostatnio prawie w ogole komputera... jakos tak schodzi. moze dlatego ze moje malenstwo nie przesypia nocek i rano do poludnia odsypiam, pozniej cos zawsze robie - sprzatam itd i ani sie obejrze i juz wieczor i do lozia...i znowu walka z Miłoszkiem - bo on sobie jakos tak upodobal nocki na nie spanie a w dzien normalnie cisza jak makiem zasial. na szczesie nie placze wcale - tylko steka, mruczy i takie dziwne odglosy wydaje :) smieszny jest :) na poczatku troche mi dal popalic po wyjsciu ze szpitala dusil sie dlawil sie pokarmem kolki mial przeokropne... narazie kolki sie skonczyly ale krztusi sie dalej tym pkarmem bo ja w odroznieniu do duni mam go cale mnostwo i leci to mleko jak oszalala a on bidula nie nadaza polykac... zreszta powiem Wam szczerze ze moje dziecko jest wyjatkowo zachlanne. rzuca sie na te moje cycki jak wyglodzone stado wilkow... nawet jak juz zje i pozniej dojada to jest to samo... mialam tez zapalanie piersi przez nadmiar pokarmu. nie pomagalo odciaganie laktatorem ani czestsze przystawianie malego do piersi... bolalao jak cholera i goraczka skakala do 39,5. tutaj nioceniony okazal sie moj mezczyzna - robil mi masaze piersi non stop...ale raz przesadzil - jak mialam raz takie guzy mleczne w piersiach wycisnelismy z piersi cale mleko - nieswiadomie - bo te grudy nadal w cycach zostaly i byly twarde...a pozniej maly w nocy nie mial; co jesc i tatus musial o 3 w nocy leciec do apteki po sztuczne mleczko... mowie Wam - dzieje sie!... :) raz dramaty raz komedie... na szczescie masaze pomogly i wszystko sie w piersiach unormowalo tylko te zachlysniecia Milosza mnie przerazaja bo mu mleko nosem nawe wylatuje czasami... ja dolaczam sie do zyczen Noworocznych. zycze Wam kochane... licznych zaplodnien :) i to chyba beda najlepsze zyczenia dla wszystkich tu zgromadzonych :D buzi:* postaram sie zagladac czesciej aczkolwiek nie obiecuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
pomyślności w Nowym Roku!!! agnieszka dla nas sylwester byl bardzo udany, wytanczylismy sie za wszystkie czasy, humorek byl, mimo ze bylam kierowca a co do koleżanki -to zmyla sie z balu po północy, po złożeniu życzen i nawet sie nie pożegnala ze mną juz sama nie wiem co tam u nich sie dzieje jakos nienaturalnie sie zachowują a ja nie pytam tylko obserwuję hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja_biedna, ale masz teraz życie!!! cuuuudoooo... choć obowiązków więcej :)trzymam kciuki i zdrówka Wam życzę :) buziakiii:) dziś Dziewczyny odebrałam wyniki testosteronu. Norma jest do 6 a ja mam 8. Niedobrze :P:P Ale miałam dziś dzień w pracy!!! zrobiłam w jeden dzień normę planu na pół miesiąca!!!! a pracuję w banku nowootwartym w naszym miasteczku. To już 17 bank w mieście :) więc plan nie jest łatwo zrealizować :P pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo byłam dzisiaj u lekarki bo miałam rano plamienia i oczywiscie panika jak cholera ale co tam wszystko jest super wzorcowo dzidzia rosnie , pani doktor załozyła mi karte ciazy no i termin ok 20 sierpnia badania super wszystko w normie tylko tsh wysokie -w normie ale górnej granicy i kazała cos tam jeszcze posprawdzac w tym kierunku nastepna wizyte mam 4 lutego dała mi 2 tygosnie l4 od poniedziałku tak zeby wypocząc ale powiedziała ze jak nic juz sie nie bedzie działo to nie ma potrzeby siedziec w domu- i dobrze bo bym oszalałą buziaczki pierniczku jak chcesz moge ci przesłac testy owulacujne bo mam niezły zapas faforek podziwiam ze masz ambicjie zeby pracowac w bankowasci i to nowootwrtej placówce- a zdawac by sie mogło ze ten rynej jest juz nasycony a jednak skoro tak szybko rezalizujesz plan to pewno zapotzrbowanie jest nadal super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, byłabym zobaowiązana. Tylko jak się dogadamy. Może na maila podam adres, a Ty cenę? Chyba, że wolisz inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm Co do mojej pracy w banku, to mam wzloty i upadki. Czasem brak jakiejkolwiek nadziei, ale są dni, że dosłownie kocham to :P:P Idę spać Dziewuszki, bo jutro na zakupy się wybieram kupić sobie szpilki do roboty jak Doda Elektroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczku spoko policze tylko ile mam ich i sprawdze czy sa ok-tzn data waznosci itd i ci poslę adres przeslij mi na meila buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×