Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

pataianko trzymam kciukasy już dzisiaj bo jutro będe spać jak Tobie w małej bedą grzebać,oby wszystko odbyło się bezboleśnie i żeby wynik był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, trzymam kciuki, będzie dobrze, zobaczysz :) Martushia, gratki :) oczywiście, że Cię pamiętamy :) dziewczynki, dzięki za ciepłe słowa, ja też zaganiana przez ostatnie dwa dni strasznie, więc rozpiszę się trochę na weekend. Buziole dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati-ja też trzymam kciuki i czekam na wiadomości!!!!I denerwuję się razem z Tobą, jak przyjdziesz to pisz od razu co tam wyszło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pati ja tam u lekarza? mamo Samiego co u ciebie wszytsko z Wami ok? masz zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczynki:) Marthusiu GRATULACJE!!!!!super bo uz dawno u nas nie bylo zadnej nowej mamuski:)nie denerwuj sie wszytsko bedzie dobrze!!!🌻 Pati trzymam trzymam kciuki, odewzij sie jak bedziesz znala wyniki, mam nadzieje ze wyjda dobre;) Beccia hhmmmmm ja tez mam ostatnio jakies takie dni ze wclae mi sie nie chce!jak mnie pochamra to i owszem skusze sie, ale na tzw. szybkie numerki to nie m co liczyc, barzdo wolno sie rozgrzewam:(deneruwje mnie to bo czuje sie jak kloda jakas normalnie!nie zawsze tak jest ale zdarza sie coraz czesciej tlumacze to sobie hormonami no bo jak wszystko w srodku fiksuje trudno zeby ochota buchala mam nadzieje ze jak unormuje swoje wyniki bedzie tak jak dawniej;) Basiu🌻 ty tez sie nie denerwuj i uwazaj na siebie, lekarzy sluchaj ale z przymruzeniem oka, a ta lekarke olej i zmien na inna ktora potrafi wczuc sie w sytuacje pacjenta a nie pieprzy takie koszalki opalki:O 3 maj sie:) Olu ogladalam Wazse zdjecia:) mama slicznego synka:)🌻i nie zauwazylam zeby mial jakas ponad przecietnie duza glowe:O wyglada calkiem normalnie i slicznie jak kazdy dzidzius:) na tym przykladzie tez mozna zobaczyc ze nie ma co do serca brac tych wszytskich wyliczen z usg bo czlowiek oszaleje! a tak a pro po - :) fajnie ze mialas taka sukienke na slubie z welonem- jak na koscielnym;) ja to chyba na skromniejsza sie zdecyduje ale jak wezmiemy koscielny to zaszeleje:) Mam nadzieje ze u nas sie wszytsko ulozy;)boje sie tego ze jak jest za dobrze to zaraz cos sie stanie zeby dac mi po lbie ze tak rozowo byc nie moze:Ono ale to moj zyciowy pesymizm nie chce mie opuscic choc z nim walcze:) dzis dostalam @ po proverze, czekalam 3 dni okres jest mocniejszy przynjamniej ten pierwszy dzien i nawet boala mnie brzuch az musialam wziac tabletke:)po niej czuje sie oki, tylko mam strasznie duzo takiego mlecznego sluzu jeszce wiecej niz po dupku az mi sie leje:O:P maskara:) Jest ktoras?:) Dobrego dzionka wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Acha skoro Marthusia jest w ciazy to zaraz kolejna bedzie bo do pary musi byc:) no dziewczynki ktora sie skusi?:) A tak sie zastanawiam ciekawe co tam u Fafforka i ja_biednej? Fafforku i ja_biedna jak czytacie to sie odezwijcie czasem do nas!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, na szczęście okazało się że główkę miał jak najbardziej wymiarową :) 36cm :) A co do sukienki.... to skromniejszej się nie dało.... szyłam u krawcowej i koszt wszystkiego co miałam na sobie to 300zł (słownie: trzysta złotych) a wyszło z nią tak... że ja nie chciałam w ogóle białej, miała być garsonka ale mój mąż chciał sukienkę :) a jak już miała być kiecka to biała :) bo to w końcu ślub a z welonem bo... my nie planujemy kościelnego więc jak szaleć to szaleć :) a może ty się skusisz do pary do Marty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane dziekuję za wasze wsparcie ale nie mam dobrych wiadomości nie zrobiła mi baba badań bo mój śłuz się nie nadawał dopiero w neidzielę a w ten dzien mnie nie przyjmie:(miałam tylko ocene jajeczkowania na ktorym si edowiedzialam ze jest łądny pęcherzyk testu nie zrobiła bo by wyszedł ujemny wszystko bym przebolała ale to jak mnei potraktowała spowodowało ze wpadłam w takiego doła ze myslalam ze chyba odjade z bolem serca otóz zapomnialam zabrac jednej glupiej kartki (kazdemu sie zdarza) za to zsotalam tak zjebana ze malo sie nie poryczlaam od polglowkow mi jechala i powiedzial zz emog sobi ejechac do domu dopiero jak ja ublagalam zrobila mi badanie oczywsice odpłatnie.... na koncu kazala przyjechac na nastep ny miesiac w 11 dniu cyklu co dla mnie jest parodia i jest smieszne!!!! poza tym nie mialam lekow recepty na nie i weicei co poprosilam ja i powiedziala mi ze MOGE JA POCAŁOWAĆ W DUPE I MI NIE WYPISZE JEJ PRZEZ TO ZE TEJ KARTKI NIE MIALAM!!!!!!!! A TAM TYLKO WPSIUJE DATE I BADANIE SZKODA GADAC JAKBY NIE MOGLA TEGO DOPISAC NA NASTEPNEJ WIZYCIE!!!!!!! a teraz apeluje do dziewczyn warenik szymankiewicz to najbardziej wredna baba jaką w życiu spotkałam zamiast pomóc sprawia że prze zswoją chorobę czujesz się jeszcze gorzej niesiu mogę cię prosić o namairy na derwicha?? prywatnie gdzie przyjmuje ile bierze za wizyte i gdzie robi insemnacje??? i jakie badania przed nią wykonuje przepsiuej sie do niego nei widze innego wyjscia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko no niestety sa głaby lekarze ja sama tez tak miałam w środe ale masz racje zmien na kogoś kto ma w sobie odrobine empatii i zna sie na rzeczy dobrze ze pęcherzyk jest trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś... proszę o info...
Kobietki dziękuje za odp :) też jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś... proszę o info...
Beccia... jeśli mogę poradzić... przede wszystkim trzeba zadbać o atmosfere :) najlepiej tak z zaskoczenia... niekoniecznie w łóżku z myślą starania się o dzidzie, że pęcherzyk i tak dalej... u mnie zaskutkowało :) a było tak jak u Cibie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basaimm no właśnie czytałam... szkoda chyba komentować te ich wybryki i zachowania. a właśnie pęcherzyk i co z tego że jest co z nim dalej?? jak śluzu nie ma? mam sobie go hodować czy co:P i kiedy mam w takim razie się poprzytulać? czy już za późno?? basiu ty jestes obcykana czekam na info;) serio zgłupiałam już teraz z tym pęcherzykiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko śluz jest wyznacznikiem ale u kobiet \"zdrowych\" tak zawsze mówi moja lekarka bo u nas to sie chrzani na maxa:) ja pamietam ze miałam taka akcje ze śluz miałam niby płodny pobolewały mnie jajniki i byłam pewna ze mam owulke a nie miałam:( który masz dzien cyklu? jesli masz cykle ok 30 dniowe to najlpeiej zacząc bezstresowo (wiem ze łatwo mi sie mówi ale serio jakies winko dla relaksu) tak ok 12 dnia czyli przed spodziewana owulacja ja tak robiłam zaczynałam przytulabki zawsze ok 11/12 dc nawet jesli pregnyl dostawałam dopiero w 14 dc i tak co dwa dni średnio np.12,14,16 dc nie wierz tak bezgranicznie lekarce, czasami nasz organizm jest mądrzejszy:) trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basidaję mam cykle 33 dniowe i jakoś dziwnie że kazała mi przyjechać na 11 dzień ech może masz i rację co ma być to będzie ale mi się wydaje ze ja mam owulkę tak ok 17 dnia cyklu tak czuje ...ech te nasze organizmy a że u nas się chrzani to chyba norma;P:P:P:P ale pocieszyłam mnie tymi słowami :P licze na cud i pokaże kite tej mojej lekarce:P:P i nie będzie mnie męczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
no wlasnie jak to jest?ja mialam pecherzyk w 13 dc mial 18mm ale zero sluzu i bolu jajnikow.wiec kiedy powinnam sie do mojego przytulac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale patalachy z tych waszych lekarzy :o Patianko, jak duzy ten twoj pecherzyk ? Czemu nie da ci pregnylu zeby pekl ? Kutwa ta lekarka :( Jak naturalnie, bez luteiny masz cykle 33 dniowe to owu masz 18-19 dc. zabko, jak masz pecherzyk 18 mm, to zaklada sie ze srednio rosnie 2 mm na dobe. Czyli owu bedziesz miec za jakies 3-4 dni. Przynajmniej ja tak mialam. Z tym, ze mi podawano pregnyl jak pecherzyk mial 21-22 mm, i po takim cyklu mam Ninke. A u nas pcowiczek, niestety pecherzyki maja tendencje do nie pekania..mamy problem z pikiem LH :( Ech i sie wkurzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
hej... a ja wpadłam tylko na sekundkę by pochwalić się, że od 23stycznia schudłam 6kg... chyba wyrobiłam już trochę w sobie pewne nawyki żywieniowe i teraz gdy ruszam się więcej to moja waga jeszcze bardziej ruszy w dół... jestem;-) to sukces który mam nadzieję, że będzie jeszcze większy i zrzucę tak z 10-12kg... teraz mam 170 i ważę 70kg. pozdrawiam wszystkich... p.s. nie tylko smutki ale i radości są w naszym policystycznym życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati starzsznie mi przykro że ten babsztyl tak cie ptraktował,że ty sobie na to pozwoliłaś trzebabyło tez jej czymś dowalić,podam ci zaraz namiary derwicha na nk ,buziole trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane lasencje:) No tak, moj ostatni post to byl jak trafnie zauwazylyscie absolutny zart prima aprilisowy:) No i mamy prawie ze koniec piatku. A to oznacza, ze jutro lece do polski:) Ojj ale sie ciesze:) Dzis bylo pakowanie, bieganie... oj jestem wykonczona. Pewnie w ciagu najblizszych dwoch tygodni bede mniej pisac bo bede sie urlopowac:) Ale moi rodzice maja neta wiec bede zagladac w miare mozliwosci do Was. I bede baaardzo za Wami tesknic! Choc w sumie bede blizej Was wszystkich:) Patianka Kule bele zmien te lekarke na lepszy model koniecznie. Taki babsztyl powinien w ogrodku grzadki kopac!!! I nie badz smutna tylko lec do innego gabinetu:) Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_Psik Nie odezwalas sie do nas jeszcze po wizycie... napisz koniecznie czego sie dowiedzialas i jak sie czujesz?? A ja spadam. Kapiel i ide spac wczesniej bo ledwo zyje. Jutro rano skocze tylko jeszcze do solarium (moze moj przystojniak bedzie to popatrze na niego i zamienie kilka slow) :):):) i potem reszte manatkow spakowac i wio w kierunku Polski:) Dobrej nocki Wam zycze wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka11
surfitka dzieki za wyjasnienie :) ale warto probowac dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
u mnie zero szans NIESTETYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY załamka dostałam ulotki czeka mnie in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki bardzo mi przykro ale damy rade zobaczysz może tak ma byc i już....... niesiu jasne że jej dosrałam. powiedziałam że nie życzę sobie takiego traktowania po czym wyszłam nie płacąc jej ani grosza:P a później już jak troche dalej odeszłam od niej to powiedziałam do mojego \"niech spierdala\" i chyba to słyszała;):P:P:P:P tak na marginesie skoro ona taką ma kulturę to proszę bardzo:PP nie wiem czy się zdecyduję na to żeby do niej jechać w następnym cyklu nic nie wiem, pójdę do nowego i wszystko od nowa będzie mi kazał robić???kurde strata czasu a latka lecą z drugiej strony po tej burzy strach mam z kobietą się spotkać.......przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjola
mikiO dlaczego, co się stało, nie możesz się dalej leczyć ?! patiana ta twoja lekarka to nieczuła kretynka , niech sobie tę kartkę wsadzi w d... Nic się nie przejmuj, tak to już czasami jest z lekarzami. jeśli chodzi o pęcherzyk to u mnie też jest i pęka i nic...zero,zero zero wiem bo mój gin na szczęście przyjmuje jak trzeba nawet w niedziele ale śluzu w tym miesiącu nie miałam, już nie wiem o co w tym chodzi całuski dla wszystkich,jak was czytam nieraz się uśmieje i trochę mnie to podnosi na duchu/ zwłaszcza ostatni temat sexu był ciekawy, ja miałam tyko jednego faceta mojego męża, dziwne nie ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana osłupiałam jak przeczytałam Twoja wypowiedź... ja nie wiem jak tak lekarz może się zachować :( porażka... ja dzisiaj odebrałam wyniki badania genetycznego: mąż ma kariotyp ok 46,xy a mi wyszło 46,xx,9ph.. i mam opis, że w moim kariotypie występuje polimorizm dot. bloku heterochromatyny ramienia długiego... napisali też że polimorfizm jest zjawiskiem występujący w populacji zdrowych ludzi i nie pociaga za sobą skutków fenotypowych. do genetyka nie mogę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do genetyka nie mogę się dodzwonić, a nie wiem jak to zinterpretować. boję się o moją fasolkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martushia, ja sie nie znam na genetyce wogole. Z drugiej strony wiekszosc ludzi wogole nie robi takich badan, bo moznaby zeswirowac, bo prawie kazdy moze cos miec ukrytego. :o I przestan sie zamarwtiac tylko ciesz z fasolki !!! Patianko, i dobrze, ze jej nie zaplacilas. Dla mnie to dziwne zachowanie, ja z czyms takim nigdy osobiscie sie nie spotkalam, a bylam u wielu konowalow w zyciu. Mysle, ze u nowego nie bedziesz musiala zaczynac od nowa. Masz badania ? Musisz powiedziec ile razy bralas clo, ze mialas resekcje itd. Wiadomo, ze moze cie skierwoac na dodatkowe badania, zrobic usg, zeby zobaczyc co u ciebie w trwaie piszczy - a przynajmniej powienien.. Ja w kazdym razie nie zaczynalam od nowa..albo raczej jak w koncu trafilam na TEGO, poszlo jak burza. Po 4 miesiacach, a dokladnie 2 cyklach bylam w ciazy :D Justjola, masz porobione wszystkie badania ? Hsg, wrogosc sluzu, nasienie ? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikio trzymaj sie kochana:) patinko nie bedziesz musiała zaczynac od nowa przeciez wystarczy wziac te badania które masz powiedziec co i jak i zaczynasz od tego samego momentu ja tez przeciez zmienłam lekarza w trakcie leczenia na ta moja która teraz mam powodzenia martusia nie mam pojecia o czym mówisz mam nadzije ze ktos mądrzejszy odemnie Ci pomoze bedzie ok a ja znowu sie martwie bo to juz początek 21 tygodnia i dlaej nie czuje ruchów malenstwa niby byłam w zeszłym tygodniu na usg i tez nic nie czułam a było super ale i tak sie martwie bo jakies leniewe te moje dziciatko kurde ruszaj sie dziecko bo zeświruje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słowa pocieszenia.. basiamm a nie myślałaś może o czymś takim: http://www.allegro.pl/item596896665_detektor_tetna_plodu_lcd_zel_usg_gratis.htmlnie kosztuje wiele, a można się uspokoić, gdy dzieciątku długo nie kopie :) a mi lekarz kazał robić co kilka dni badanie bHCG i ostatni- wczorajszy wynik wg mało wzrósł, jak uważacie? 27 dc 856 30 dc 46834 po 3 dniach wzrosło o 546 % 34 dc 3478 po 4 dniach wzrosło o 743 % 43 dc 35151 po 9 dniach wzrosło o 1010 % 47 dc 57824 po 4 dniach wzrosło o 163 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×