Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Pcowiczki : Nick.......Wiek.........Miasto Starajace sie: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Ciezaroweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzien ciazy.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d................2 marca Mamuski: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcosowiczka
Nick.......Wiek.........Miasto Starajace sie: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? Ciezaroweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzien ciazy.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuski: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Wiek.........Miasto Starajace sie: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33.......Jelenia Góra....2lata........? Ciezaroweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzien ciazy.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuski: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam troszkę tabelkę żeby była bardziej czytelna Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33.......Jelenia Góra....2lata........? Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ponagleniem Basimm :P melduję się na nowej stronce ktorą czytam od początku jej powstania:) ale nie pisze bo nie mam co a i wg niektórych tu osób jest jakby nie taktem i nie bardzo pisanie o ciąży,porodzie w moim przypadku nie długim już itp. Poza tym czas mi teraz zajmuje przygotowywanie pokoju i wszystkiego co związane z dzidziulkiem moim,pranie,prasowanie ubranek itd. więc nie sądzę też żeby kogoś tu interesowały takie rzeczy a i nie chcę wzbudzać specjalnie jakiś złośliwości i zazdrości...Nie posiadam też wiedzy odnośnie wszelkich badań,nie pomogę przy interpretacji wyników więc nie jestem potrzebna ale czytam Was na bieżąco i kibicuje:) 🌼 Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję szybkiego zaciążenia tym naprawdę mocno tego pragnącym;) 🌼 Basiamm laparo się zbliża i 3mam kciukasy b.mocno:) 👄 buźki dla reszty naszej ekipy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona wysyła męża do sklepu: - Kup parówki, jak będą jajka to kup 10. Mąż w sklepie: - Są jajka? - Tak. - To poproszę 10 parówek. Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze: - Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi: - Chyba, k**wa, w koszyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do najbliższej wypłaty było jeszcze 2 tygodnie. Mama daje Jasiowi na zakupy ostatnie 50 zł i mówi: - Jasiek kupisz chleb, margaryę i kawałek sera, i pamiętaj, że reszta kasy ma trafić na stół! Jasio poszedł po zakupy ale po drodze spodobał mu się pluszowy misiek za całe 50 zł. Kupił misia i pędzi do domu. A matka widząc misia krzyczy: - Jasiu coś ty zrobił! Natychmiast idź i sprzedaj tego misia! Jasiek, bez namysłu poszedł opchnąć misia sąsiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sąsiadka leży w łóżku z jakimś facetem. Nagle rozlega się pukanie do drzwi. Sąsiadka wpycha faceta razem z Jasiem do szafy. Po chwili ciszy Jasiu zwraca się do mężczyzny: - A może pan kupi ode mnie tego misia? A facet na to:- Daj mi teraz spokój chłopcze! Jasio na to: - Kup, bo będę krzyczał! Na to facet mówi: - Masz tu 50 zł i siedź cicho! Po chwili Jasio znów się oddzywa: - Oddawaj misia! Facet na to: - Nie oddam! Przecież ci za niego zapłaciłem! Jasiu: - Oddaj, bo będę krzyczał! Gość chcąc niechcąc oddał Jasiowi misia. Sytuacja ta powtórzyła się w szafie kilkakrotnie Laughing Laughing Jasiu zarobił kasy co niemiara. Wraca do domu z zakupami: kawior, krewetki, szynki i całą furę szmalu przytargał jeszcze. Matka widząc wszystkie te zakupy krzyknęła: - Jasiek! Ty chyba bank obrabowałeś?! Natychmiast idź mi do księdza i się wyspowiadaj! Jasio posłusznie poszedł do kościoła podchodzi do konfesjonału i nieśmiało mówi: - Ja ... ja w sprawie ... misia.... A na to głos księdza z konfesjonału: - Zmykaj do domu chłopcze! ... Dziś już nie mam więcej kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 44 latach małżeństwa mąż przyjrzał się swojej żonie: - Kochanie, 44 lata temu mieliśmy tanie mieszkanie, tani samochód, spaliśmy na sofie i oglądaliśmy TV w 10-calowym, czarno-białym telewizorze, ale za to co noc spałem z cudowną 25-letnią dziewczyną. Teraz mam dom za 500000 dolarów, samochód za 45000 dolarów, duże łóżko i telewizor plazmowy, ale sypiam z 65-letnią kobietą. Wydaje mi się więc, że nie wywiązujesz się z naszej umowy ... Na to żona: -Kochanie! Znajdź sobie cudowną 25-letnią dziewczynę, a ja sprawię, że znowu będziesz mieszkał w tanim mieszkaniu, jeździł tanim samochodem, spał na sofie i oglądał TV w 10-calowym, czarno-białym telewizorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - dobre :D:D:D Kochane zawsze jest cos do napisania. Faktem jest, ze ja w czasie ciazy nie czulam tego calego pco, czulam sie cudownie zdrowa. A teraz znowu sie z tym trzeba zmagac...czasem mnie neci by znow zajsc w ciaze, bo to uczucie dzidzia pod sercem jest wspaniale, i tego wam wszystkie staraczki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, a co Ty za bzdury piszesz??????????? jesteś tu potrzebna!!!!!!!! Jak wszystkie nasze ciężaróweczki i mamuśki!!!!! Dzięki wam wiemy, że walka z chorobą ma sens i że jest szansa na bycie mamusią!!!! Tal więc bez takich mi tu!!! A kawały jak zwykle świetne!!!! A w jeleniej pada, jest brzydko i nic się czlowiekowi nie chce.... i jeszcze ta zmiana czasu....., tak szybko się ciemno robi.... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie znikajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!serio dajecie siłe do walki mamuśki,dzieki Wam wiemy ze jest nadzija na spełnienie marzeń i nawet jeśli sie pojawia zazdrość to nie taka zła to raczej taka zazdrosć że ktoś ma buty od Prady a Ty tylko od Luisa Vittona:):):) dunia niezłe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, no niezle..:P Ja ostatnio poszlam wlasnie do Macy's na zakupy. I w czasie lunchu nie zdazylam nic zobaczyc..pierwszy raz w zyciu widzialam tyle butow !!! A ceny, szok. W kazdym razie spokojnie moglabym tam spedzic jakies 5 h na ogladaniu, o przymierzaniu nie wspominajac ;) chociaz byly wyprzedaze letnich i pewnie jakas perelke by sie znalazlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi ja na punkcie butów i torebek to mam hopla na maxa nawet kolega z pracy (wiek ok 50 lat) w zeszłym tygodniu zapytał mnie ile ja mam par butów bo on co mnie widzi to mam inne ubrane-uśmiałam sie :) a myślałam ze faceci takich rzeczy nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm Ty kupujesz sobie te butki?????????matko nie stać mnie na takie bajońskie sumy:P te pierwsze mi się podobają poza ceną oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana za oglądanie sie nie płaci:):):) oczywiscie że nie kupuje pamiętaj ze ja pracuje w budzetówce a tu nie ma nic bardziej stałego niz marne i te same od kilku lat wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówczyniami zadnych takich gadek o tym ze sie nie jest tu potrzebnym!! pytałam się tam wcześniej jak sobie radzicie dziewczyny z tym ze trzeba się przytulać w dany dzień??? nie sadziłam ze dla mnie bedzie to takie stresujące oooo dzis nie muszę i mi się chce;) tylko chłopa nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm pociesze cię w karierze nauczyciela początkującego jest tak marnie że gorzej chyba być nie może:) dopierro po roku coś się zacxyns dziać dlatego dorabiam sobie w świeticy i bibliotece:)a i tak wychodzę na tym marnie bo w szkole mam tylko kilka godzin zobaczymy jak to będzie po mgr czy może ktoś ma książki na temat adaptacji poprzez zabawę w przedszkolu chętnie kupie:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana ja waąsnie szukam studiów podyplomowych ze specjalizacja pedagogiczna albo wczesnoszkolna ale trwaja 3 semstry i zajecia 2 -3 razy w miesiacu w soboty i niedziele ,a ja niesety nawet nie mogę bo pracuje w soboty kapa a po filologii polskiej moge tylko tego przedmiotu uczyć a nie chce-wolałabym wczesnoszkolne albo przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki serdecznie:).W zeszłym roku wykryto u mnie zespół policystycznych jajników(podczas badania usg lekarz wykrył u mnie mnóstwo małych pęcherzyków)i...na tym koniec!!!!Myślałam,że to nic poważnego skoro nawet żadnych tabletek mi nie zapisał..-aż do teraz,do chwili w której zaczynam czytać czym jest to \"schorzenie\"...Do gina idę dopiero w przyszły czwartek ale chyba umrę z nerwów do tego czasu...Czy istnieje jakaś łagodna odmiana zespołu policystycznych jajników której nie trzeba leczyć czy po prostu mój ginekolog to kretyn?????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiam ja robię wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, no to polonistka jesteś ??? nie dziwei ci się że nie chcesz uczyć tego zwłaszcza starsze dzieciaki, ja ucze plastyki w klasach 4,5,6 i powiem ci że 6 daje popalić..... czekam az coś się wreszcie zwolni w okolicznych wiochach i będe mogła wreszcie pracować po po kierunku!!!! jak narazie poszukują tylko anglistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, bardzo ladne no i dobrej firmy :) A ja nauczycielem nigdy nie chcialam byc i nie bede ;) Nie mam cierpliwosci do dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martas, samo usg nie wystarczy do potwierdzenia pcos. Masz jakies inne dolegliwosci? Tycie, tradzik, nieregularne @ ? I nie martw sie na zapas, nie taki diabel straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, ja tez nie chodze na takich obcasach. Tez bym wyryla nosem na pierwszym zakrecie :P A na dodatek nogi by mnie rozbolaly od razu ;) Ale podobac mi sie podobaja :) Poogladac mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do staranek to juz ci pisalam, mozna a nawet trzeba przed owulka sie starac, bo w czasie lub po moze byc za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×