Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

surfi;) ja wlasnie dzis byłam w pracy w butach na kroku średniej wielkości i jak rżnęłam nimi to dwa tygodnie tak będą leżeć;) NIE NO BĘDĘ UPIERDLIWA PROSZĘ MI ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE CO Z TYM SEKSEM Z OBOWIĄZKU?? NIKT TU NIE MIAŁ TAKICH SCHIZ ZE NIE SZŁO?? NO ŁADNIE CZYLI JESTEM ŁOSIEM DO KWADRATU;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taś
Cześć dziewczyny. Nie wiem dokladnie czy to forum jest dla mnie. To co czytam nie do końca odnośi sie do mnie. Miesiączkuje regularnie, nie mam nadmiernego owlosiena, problemow z otyłościa też nie - chociaz przyznaję mam troche cialka. Co jednak mnie martwi to to iz moje miesiączki są dość krotkie - trwaja po 3-5 dni a ostatnia pobiła wszelkie rekordy - krwawiłam zaledwie 2 dni!! W necie przeczytalam iz tak krotkie miesiączki no i dość skąpe ( nie wiem czy mam skąpe miesiaczki -przepraszam za taka otwartośc - ale średnio w pierwszej dobie zuzywam 3- 4 podpasek pożniej stopniowo mniej.) Owszem moje miesiączki bywają bolesne ale bolesci wystepują wylącznie w pierwszym dniu i nie sa one tak mocne bym nie mogła normalnie funkcjonować. Zapisaam sie juz do lekarza na badanie USG, ale chciałabym również poznac Wasza opinię czy mam powody do zmartwień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi ja zaczęłam w piatek i w poniedziałek zakończyłam a mialam zaznaczone że ma byc poniedzialek i wtorek ale nie dało wczoraj rady ;/ dostałam clo i lekarz mi zaznaczyl 14 15 dzien w sumike to klasyka nie?? bez monitoringu nie jestem w stanie okreslic czy makm te owulke czy nie tempka wczoraj36,2 dzis 36,4 wiec nie mozna tego chyba nazwac skokiem i jajka mnie nie bolą coś czuję że nie pomogło to clo wogole mam obserwować śluz ale jak ona sobie to0 wyobraża mam tam sobie patrzeć lusterkiem;) bo inaczej to niew wiem jak to sprawdzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taś
Aha problemów z cera i namdmiernego trądziku tez nie mam. Ot czasem wyskoczy jakiś syfek na twarzy, plecach czy dekolcie ale to nie jest jakoś specjalnie uciążliwe i zazwyczaj zdarza się przed okresem. Wiem, że moze przesadzam ale niedlugo wychodze za mąż i bardzo ale to bardzo chciałabym mieć dzidziusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taś
hej Patiana wiesz ja zazwyczaj jak obserwuje sobie śluz to tak widze że około 14 dnia cyklu "wyłazi" ze mnie taka bezbarwna galareta - doslownie galareta. I na tej podstawie okreslam swoje dni "plodne" o ile mam takowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taś
no własnie mam umowioną wizyte najpierw na USG narzadow rodnych a póżniej przejde sie do gin. Mam nadzieje, że lekarz wykonujący USG powie mi czy jajniki są w normie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taś
to niestety nie wiem jak Ci pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taś tu chyba tylko medycyna albó tylko B,,óg może pomóc , pluje sobie w twarz że zaraz po resekcji nie brałam się do roboty bo wtedy na bank była owulka tylko że mnie bolało wszystko i amory mi nie były w glowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tas, ja na twoim miejscu nie martwilabym sie na zapas. Patianko, no to niepotrzebny ten maraton przed. Wystarczy raz a dobrze ;) A co do owu po clo..no przydaloby sie jakies potwierdzenie - tempka, sluz, moze monitoring, albo badanieprogesteronu. Bo mozesz brac jak ja kiedys clo przez kilak cykli bez monitoringu i nie miec owu :o Sorki, ze tak pesymistycznie, ale na mnie ten lek nie dzialal po prostu, cos tam roslo, ale pekalo po 20 dc, endo stare, albo nie pekalo i robila sie torbiel. Nawet pregnyl nie dzialal jak nalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taś
Dzięki Surfitka za pocieche mam nadzieję że nie będzie źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi jade po @ na badanka więc się dowiem co i jak dalej będzie żal mi chłopa bo biedak musi zrobi,c badanie wiadomo jakie;) mam nadzieje ze wszystrko z nim ok będzie bo tylko tego by brakowało jeszcze.. nie no nawet o tym nie myśle:) musi być dobrze:) starczy jak ja mam problem surfi na mnie clo działaało kiedyś juz brałam i owulka była.\ Ja mam pewne [podejrzenia ze moje jajko jedno nie działą jak pwoinno co drugi miesiąc jest z nim kłopot i nawet po lekach jak kopa dostanie to ledwo reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcosowiczka
Witajcie dziewczyny.Wczoraj byłam na usg no i nie mam owulacji, clo nie podziałało. Mam zwiększoną dawkę do półtora tabletki przy 3 cyklu i w 4 już 2. Z tego wszystkiego endo mam ładne 16mm w 27 dc. Poprzednio miałam zaledwie 3,47. Torbieli nie mam. Jak nie podziała clo przez następne 2 miesiące mam zalecenie laproskopii. I mam pytanie czy któraś z Was miała laparo w zwykłym szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ja mialam dlugo nie czekalam na termin jakies 2 albo 3 tyg ale dlatego ze trzeba uwzględnic @ najlepiej byc po @ opieka ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikio czy Ty masz wysoki androstendion? bo ponoć dzięki laparo sie obniza i lekarz mi powiedział ze ten wysoki androstendion pewno odpowiada za te moje ciaże biochemiczne? robiłaś juz badania hormonalne po laparo? miałaś @ i owulacjie juz sorki ze pyatam pisałaś juz ale nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
hmmmmm androstendion? nie mam pojęcia zadnych badan po laparo lekarz mi nie zlecil mówil ze nie ma sensu teraz tylko usg mialam robione i wyszlo ze powtarza sie to samo co bylo przed laparo , czyli torbiele dosc sporych rozmiarów na prawym jajniku (krwotoczne w środku) dostalam luteine .....bo @ nie bylo od laparo ...wiec dlugo po odstawieniu luteiny zero @ dostalam @ dopiero po zrobieniu testu (wtedy w mojej glowie puszcza blokada ) i na drugi dzien zawsze rano mam nilaaaaaaa zrobilam test ze względu na antybiotyk który musialam zarzyc a @ przyszla 28 X teraz na 2 m-ce mam Diane 35 juz obliczylam ze do 15 XII bede ją brała , potem @, i pożniej mamy sie bardzo starac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
jedna sprawa spędza mi sen z powiek a mianowicie ... trzecie szczepienie p/ żółtaczce którego termin przypada mi na 1-2 stycznia, a od ok.20 XII br mamy sie przytulac i przytulac......... troche mi to koliduje nie wiem czy moge sobie o jakies 2 tyg przyspieszyc szczepienie (czy ma to większe znaczenie?) a jezeli takto czy nie bedzie ryzykowne szczepic sie i bez odstępu czasu zachodzic w ciąże wolałabym chuchac i dmuchac na zimne...... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikio moim (skromnym pielęgniarskim) zdaniem nie musisz przyspieszać szczepienia, a zajście w ciążę bez żadnej przerwy po szczepieniu niczym złym nie grozi ponieważ szczepionka przeciw wzwb nie jest szczepionką żywą poza tym tak naprawdę to nie ma jakichś konkretnych badań naukowych które potwierdzałyby zły wpływ tej szczepionki na ciążę najlepiej jednak dla pewności dopytaj swojego lekarza pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
serdeczne dzieki za twoje sugestie i informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ty miałas w sumie inne wskazania jak szłaś na laparo u mnie chodzi o brak owulacji i ten androstendion no i sprawdzenie przy okazji droznoosći i czy nie ma jakiś zrostów własnie mnie to niepokoi z ta miesiączka bo o ile pamietam mama Samiego tez długo na nia czekała , mi nic babka nie mówiła ze bede brała jakieś inne hormony tylko że po pierwszej miesiaczce po laparo mam sie do niej zgłosić ale jesli tyle bede czekała to moze zapodać wtedy luteine???????? wiem wiem znowu sie martwie na zapas ----------ale taka juz jestem rozważam po prostu wszystkie plusy i minusy (minusy zawsze są bardziej widoczne:) no cóż pewno wszystko sie okaże bo ja jak zwykle juz panikuje sorki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33.......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23......Olsztyn.......NIE.............24.11 Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor Wpisalam sie do tabelki:) wpisalam NIE przy starankach bo ja sie nie staram;)no ale w grupie razniej:D Witamy Pierniczka z powrotem:D opwiadaj jak bylo w Egipcie:D:D:D!!!! Aniasz kiedys sie mnie pytalas czy pije ziolka na zrosty- jeszcze nie, ale zamierzam za jakis czas, teraz pije o. Sroki ziolka no i nie wiem czy pomagaja, mam jakies takie obfitsze okresy bo jak bralam sam duphaston to mialam tylko plamienia kilka dni a teraz mam 1 dzien- obfite krwawienie, 2 dzien slabe, 3 i 4 dzien plamienie no i tyle trwa moj\"okres\" no ale jest na pewno normalniejszy niz plamienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Jeszcze bakuje ja_biednej, i Agnieszki do tabelki a Dunia sie wpisala widzialam kawaly a chyba tabelki nie wypelnila:d Duniu to ile ty masz tych ubranek ostatnio pisalas ze juz masz wszytsko poprane i wyprasowane a teraz znowu pierzesz i prasujesz?:D:D:D jak sie czujesz, jak oczka, boisz sie porodu?!?!?! Patianko ty tylko 1 miesiac sie starasz? myslalam ze jakos dluzej;)wiec nie panikuj kobietko:D Surfitko:)dzieki za prorocze slowa:D wiem wie ale jakos mam ostatnio swira!!!!i mi taki zal w sercu sie gromadzi jak ogladam ubraneczka dla dzieci ze szok a pozniej placze po katach:P boje sie ze bede miala straszne problemy bo u mnie tak ze wszytskim pod gorke i juz chyba za wczasu mam dosc:P wiem wiem glupia jestem ale mam jakis gorszy okres teraz wiec sie doluje a juz niedlugo bede zadowolona:D Buziaki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetytko no dokladnie z ubrankami przesadziłam:O tyle tego dużooo za dużooo że nie bardzo mam w co już chować,a co dokupię lub mama albo babcia to zaraz piorę i prasuję. Moje oczyska już oki,zapalenie zeszło ale że poszło aż na rogówkę mam dużo gorszy wzrok i nowe okularki:O ale jak mus to mus,mam nadzieję,że wzrok się trochę jeszcze polepszy po tym wszystkim... aporodu w sumie się nie boję ale jak potrafi mnie bol złapać to aż słabo mi się robi i nie wiem jak przy tym jeszcze porod będzie wyglądał skoro to już są bolesne skurcze:O ale dam radę,kazda rodzi,przez to przechodzi i żyje to i ja przeżyję nie?:P myślcie pozytywnie i odganiajcie te czarne myśli:) uda się każdej,na każdą w końcu przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33.......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23......Olsztyn.......NIE.............24.1 1 Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin..37....................20listopada Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetytorium bo ja cały czas sie przytulałam od roku na pełónym gazie bez zabezpieczeń i nic z tego nie wychodziło nawet po clo, teraz miałąm po raz [pierwszy powiedziane w jakie dni sie seksić :) i dlatego napisałam sobie że to 1 miesiąc , a martwię się bo mam prawie zawsze cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!! Byłam dzisiaj u mojej gin. Torbiel całkiem zniknęła :) Ale dostałam pierwszy zastrzyk i to w brzuch :( brrrr, jeszcze 5 mnie czeka, dobrze, że 28dni przerwy między nimi jest...:) zioła mam pić i dostałam czopki na rozpuszczenie zrostów.... fuj... Repetko, a te zioła sroki to na co?? i jakie w smaku?? Bo klimuszki są gorzkie, ale odzie się przyzwyczaić :) Basiamm ja też czekałam długo na @ i gdyby nie leki to dalej bym czekała :( podpytaj lekarki tak na wszelki wypadek.... Dziewczyny, ja miałam wziąć 3 szczepionkę w sierpniu, ale najpierw byłam chora, potem miałam zabieg, a potem zapomniałam :( Ale chyba te dwa poprzednie szczepienia mi nie przepadły, muszę jakiegoś lekarza podpytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aniasz ja pije ziolka sroki one sa takie ogolnie na stabilizacje ukladu rozrodczegp- tak to sie ladnie nazywa;) na poprawe pracy jajnikow, na stabilizacje hormonow itd.niby efekt ma byc po ok 3 miesiacach picia ja teraz juz bede zaczynala 3 miesiac no i zobaczymy co z tego wyniknie, pozniej wlasnie bede chciala pic o. klimuszki bo obawiam sie zrostow a skoro ci lekarz kaze pic;)to chyba musza pomagac no nie??!:D a nie wiesz czy one rozpuszzaja zrosty juz istniejace czy zapobiegaja nowym?! ja bym chciala zeby rozpuszczaly i przeczszczaly ogolnie jajowody:D:D:D:D Suer ze juz nie masz torbielki:D Pozdrawiam wszystkie papapap;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×