Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość Baba Jaga na mietle
Mój adres:anita2816@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Witam Kochane E-kolezanki! Mam nadzieje ze mnie nie zapomnialyscie?? Dopadlo mnie okropne zapalenie rogowki w oku i nie bylo mowy o podejsciu do kompa. Okropny bol, swiatlowstret... nikomu nie zycze. No ale juz jest lekka poprawa. Dopisuje sie do tabelki juz.... Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33.......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23......Olsztyn.......NIE.............24.1 1 mama_Samiego..29..Częstochowa..2 lata..........? agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin..37.................. ..20listopada ja_biedna...24....świętokrzyskie...33................... .wigilia 2008 Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
A tak poza tym to u mnie czas oczekiwan.... mam miec @ w piatek i podejrzewam ze przyjdzie bo nie czuje zadnych objawow ciazy:( Wiec pewnie sie nie udalo. Doradzcie mi... jesli chce brac leki wspomagajace owulke i ulatwiajace starania sie o dzieciatko to lepiej isc do ginekologa po @ czy przed??? Nie chce stracic kolejnego cyklu.... Agagreg: Opowiadaj jak bylo w drugiej podrozy poslubnej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah28 witaj w klubie:o ja też miałam zapalenie oczu i rzuciło mi się na rogówkę ok 3tyg.wszystko u mnie trwalo męczyłam się potwornie i płakałam a dopiero przeszło praktycznie poza tym że wzrok mam teraz tragiczny,od razu dostałam okulary a teraz znowu gorzej widzę i muszę jutro zawalać do okulisty bo się pogorszyło z dnia na dzień:O a do tego jeszcze poród niebawem a ja ślepy krecik :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i ja się wpisuję,ale do tej tabelki to nieumiem:(. U mnie trwają przygotowania do ivf pełną parą,dziś mam 8 dc więc może w przyszłym tyg będe miała punkcję.Kurczę jestem pełna nadzieji ale kto wie,przecież niemusi się udać:( Pozdrawiam wszystkie stare i nowe forumowiczki{usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Dunia26 No bol mialam potworny w oku, normalnie myslalam ze galka oczna mi peknie, nie moglam nawet otworzyc oczu w dzien... bo bolalo nie do wytrzymania, jedynie po ciemku moglam na troche je otworzyc. Na szczescie dzis jest lepiej, mam masc i krople do oka. Ciagle jest czerwone ale lekarz uprzedzil mnie ze to potrwa. Poki co wzrok mi sie nie pogorszyl ale kto wie co bedzie dalej. No a Ty masz stres przed porodem i dodatkowo jeszcze oczka chore. Mam nadzieje ze szybko poczujesz sie lepiej Niesia25 Trzymam kciuki za Twoj zabieg, musisz mocno wierzyc ze wszystko sie uda i my tez tu w to bardzo wierzymy!!! Nie stresuj sie nie mysl za duzo... choc wiem ze to trudne. Buzialki i pozdrowionka dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
Hej dziewczyny. U mnie coś dziwnego się dzieje. Dziś mam 31 dc. W środę wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu i @ nie widać. W tamtym miesiącu dostałam @ w 28 dc. Martwi mnie to, jak byłam w środę u lekarza to według usg miała być wystąpić lada dzień. Poczekam jeszcze ale mnie to bardzo niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
repetytorium ale mnie rozbawilas :) ...tzn tym zebym sobie nie pomyslala ze nawiedzon a jestes i mi tygodnie ciazy wyliczasz :) chachachachacha!!!!!!!!!!!!!!...nie no co TY! pamietam o ty Twoim suwaczku! :D normanie to jest jedyny rzecz jaka mi dzisiaj humor poprawila bo poza tym to chodze jak bledna owca... :( surfitka... przestraszylas mnie tym zlym samopoczuciem pod koniec ciazy i połogiem!... boje sie!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cisza...jak makiem zasiał. Ja mam dzisiaj dołka...jestem do niczego. Jak w końcu mój Mężczyzna podjął decyzję co do potomka, to wszystko się sprzysięga przeciwko mnie. Wygląda to nieciekawie. Z moimi jajnikami jest gorzej. Powinien się pojawić PMS. Nie ma. Pewnie znów mi się @ zatrzyma (chyba, że zmiana klimatu, stres zrobił swoje). T. ma zap***rz w pracy, bo dwie osoby sa na zwolnieniu i ma dyżur co drugi dzień. Przecież on się zaharuje. To nienormalne. Muszę się wybrać do swojego doktora, bo mi się leki kończą. Niech obejrzy te zakichane jajniki. Nie wiem. Wydaje mi się, że nic z tej ciąży nie będzie. Niech to szlag. Bo myśmy się nigdy nie zabezpieczali specjalnie, a to już będzie 2 lata. Przepraszam, że tak marudzę, ale nie mam do kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Pierniczku... nie zalamuj sie. Wyobraz sobie ze ja sie 7 lat nie zabezpieczalam specjanie a tez nie zaciazylam... Dlatego teraz oprocz niezabezpieczania, dolaczamy wielkie starania i ciagle jeszcze gdzies we mnie jest nadzieja ze sie uda... Zaslugujemy wszystkie na to i musimy wierzyc ze poczujemy w sobie nowe zycie bo inaczej zwariujemy! Glowa i uszy do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do gory ziewczyny. Pierniczek, akurat teraz jest ciezki okres, wierze, ze jak pomozesz troszke jajniczkom, to szybko zaskoczysz i bedzie dzidzia. Grunt to pozytywne natsawienie. Sarah, i slusznie ze tli sie nadzieja. :) Ja biedna, to nie jest takie straszne nie do przezycia, bo jak widac wszystkim babkom sie to udaje. Nie wiem czemu kazdy duzo pisze o ciazy, o samopoczuciu na poczatku ciazy, a o pologu to jakos cisza. Mnie polog zaskoczyl negatywnie. Bylam obolala, nie moglam usiasc, piersi jak kamienie, niewyspana ( rzadko kiedy noworodek wie kiedy jest noc), a kazdy zachwycal sie dzieckiem, nie zwracajac uwagi na wykonczona matke. Ale widok maluszka wynagradza ten bol. A koncowka ciazy, no coz..jest sie jak wieloryb ;) Ale kazdy przezywa to inaczej, ja tylko pisze jak bylo u mnie. Buziaczkidla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka To ja tez napisze ze mam doła :( moj mezus znowu wyjechal (taka praca :( ) znowu ze staranek nici :( a pozatym mam wiele przykrosci ze strony mojego M rodziny :( ale szkoda gadac - czuje sie jak jakas \"inna\" skoro nie mam dziecka - nagle jak jego siostra urodzila to swiat wywrocil sie do gory nogami szkoda ze tylko ja to odczuwam tak drastycznie :( Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33.......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23......Olsztyn.......NIE.............24.1 1 mama_Samiego..29..Częstochowa..2 lata..........? agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin..37.................. ..20listopada ja_biedna...24....świętokrzyskie...33................... .wigilia 2008 Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Pierniczku, głowa do góry!!!!!!! Na pewno będzie dobrze :) A psik, nie tylko Ty sie czujesz inna. Do mnie na święta zwaliła się rodzinka i min. przyszywana siostra z trójką chłopaczków. Oczywiście wszyscy w rodzinie wiedzą, jakie ja mam problemy i juz nie gadają, że ja też mogłabym sie postarać, ale.....też czułam się ta gorsza.... No, ale jutro wracam do pracy i nie będę miała czasu za dużo myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
Hej dziewczyny jak już pisałam dziś to mój 4 czwarty dzień po odstawieniu duphastonu i właśnie przed chwilą dostałam coś takiego: mam wydzieline taka ani to czerwona ani pomarańczowa (przepraszam za opisy) taka pomieszana, to chyba początek @ i nie wiem czy to zaliczyć jako 1 dzien @ bo od 4 mam brać clo i muszę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah bardzo ci dziękuję,ja jakoś w to wierzę ale mam mieszane uczucia niechcę potem beczeć i zamykać się w sobie.Z resztą mam teraz naprwdę mieszane uczucia:( pcowiczka jak dostałas @ wieczorem to jutrzejszy dzień będzie dopiero 1dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
niesia dziękuję Ci bardzo za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia25 a Ty skopiuj sobie tabelkę do posta, wpisz siebie w odpowiednie miejsce i wyślij :) Wszystkie będziemy za Ciebie trzymać kciuki i mocno Ci kibicować, zresztą jak wszystkim starającym się!!!!!! Ja osobiście bardzo Cię podziwiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taś
Ja mam ustalona wizyte u ginekologa po 20 listopada. Mam zamiar zrobic sobie wszelkie badania bo nawet jeżeli nie mam PCOS to wydaje mi sie, że 2-3 dniowe miesiączki nie należą do zbytnio normalnych, prawda?? No mnie przynajmniej troche one martwią. Dziekuję wszystkim za slowa wsparcia, bardzo fajne macie to forum :) Mimo iż ja na razie nie jestem ani starającą sie ani cięzaroweczką ani młoda mama to będę często tu zaglądała bo fajne z Was babeczki ;D Trzymam kciuki za Was wszystkie zarowno te co starają się o dzidziusia, jak i te co oczekują na przyjście maleństwa na swiat. No a mlodym Mamom zyczę duuuużo cierpliwości do pociech i duuuuuuuuuuzo radości z ich posiadania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki byłam dzisiaj na badaniach krwi do zabiego (morfologia , ob, czasy krzepnięcia, potas itd)i pytanie pani laborantki-\"który tydzień ciazy?\" miło no ale co tam tak skojarzyła jak zobaczyła że bandanie zlecone przez ginekologa, tak fajnie by było odpowiedzieć na to pytanie............. wyniki jutro po południu -mam nadzieje ze wszystko ok-raczej tak bo dobrze się czuje a badanie robie dość często więc pewno wszystko ok-=dam znać miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Melduje sie widziałam zmiane linku i troszke nawet poczytałam zaległe strony w piątek ale nie do końca bo musiałam isć do domku, jechałam do teściów na święta...... Wszystko przebiegło spokojnie czułam sie rewelka nie wiem czy to psycha tak działa czy co ale jak tam pojade to czuje sie dobrze a u siebie wymioty dzis poszłam do sklepu i prawie zemdlałam, tak strasznie zasłabłam że 2 koleżanki z pracy przyszły po mnie bo akurat było to w poblizu pracy........ i scholowały mnie do domu..... teraz pisze na laptopie siostry..... ale nie zawsze mam do niego dostęp..... na jutro mam przymusowe wolne na odpoczynek..... może troche naładuje akumulatorek....odezwe sie w środe z pracypozdrawiam Was wszystkie mocno......👄 i całuje też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.......1...............? asiulka........27.......Wyszków ......13...........? Pierniczek...25 ........Kraków ....... 1............? Kasia..........29.......Pszow..........17...........22.1 0 Basiamm......27........Tychy........2,5 roku.....? idka20........23........Konin..........6..............?< br /> mikiO ........30 ....... Rybnik ....... 3 lata Pcosowiczka 31.......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33.......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23......Olsztyn.......NIE.............24.1 1 mama_Samiego..29..Częstochowa..2 lata..........? agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu agnieszka0212-81...27...W-wa......11...................1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa.....12...................16 maj Ola_K-P....26......Warszawa.........22t3d............... .2 marca dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin..37.................. ..20listopada ja_biedna...24....świętokrzyskie...33................... .wigilia 2008 Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka.......Imie dziecka Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............3 tyg 4 dni..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 lata...........Wiktor mama_Samiego...28 Częstochowa .....3,5 roku.........Samuel Obowiazkowo tabelka uzupełniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Hejka:) A ja dzisiaj zadzwonilam do P. ginekolog (pierwszy raz za granica) i od razu mnie umowiono na wizyte bo ktos zrezygnowal. I niespodziewanie wyladowalam i gina hihi Musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem calego badania i gabinetu... sprzet, wystroj,.... komfort... No ale do rzeczy. Po badaniu calym )badanie, USG dopochwowe i badanie piersi) Pani doktor powiedziala, ze nie ma zle i ze mam zrobic badanie tarczycy, zawartosc cukru a moj maz musi isc do urologa skontrolowac czy wszystko ok. podobno bez tego ani rusz. A miedzy 13 a 15 dniem cyklu mam juz z wszystkimi wynikami przyjsc na kontrolne USG. (Czy to jest cykl monitorowany?) Jak wyniki beda dobre to zaczynamy kuracje metformina. Nie wiem, o co w tym dokladnie chodzi ale chyba sporo z Was to przechodzila...? Jak ktoras z Was ma chwilke, prosze napiszcie mi cos na ten temat. Znow nabralam optymizmu... Pani doktor powiedziala ze szanse na dzidzi sa i ze na pewno sie uda... natchnela mnie pozytywnym mysleniem i znow wierze... do dziela! Pozdrawiam wszystkie E-kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
I mam pytanko jeszcze... jesli moj cykl trwa srednio 35 dni a dzisiaj jest moj 32 dzien cyklu i bylam u ginekologa... czy gdybym byla w ciazy... lekarz podczas badania by to juz wykryl? Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Saro ja mysle ze nie wykrylby samej ciazy- bo ja mozna stwierdzic podczas badania ok. 5-6- tyg.po zaplodnieniu, ale jakies symptomy na nia wskazujace np. lekko rozpulchniona szyjke macicy, zasininie szyjki i wejscia do pochwy, byc moze jakis mini pecherzyk na usg?!?! dokladnie nie wiem bo to co napisalam rownie dobrzez moze dotyczyc zblizajacej sie@:D:P mi kiedys pan doktor powiedzial ze najprawdopodobniej jestem w ciazy po badaniu takim zwyklym wlasnie stwierdzajac rozpulchnienie szyjki i zasinienie tamtych okolic- niestety kilka dni pozniej dostalam@ wiec nie wiem czy po prostu tak mialam przed @ czy moze faktycznie bylam w ciazy i mialam ciaze biochemiczna?!:O Mimo wszystko fajnie ze masz duzo wiary i optymizmu, skoro lekarz mowi ze z twoimi jajnikami nie jest zle- to jest dobrzez znaczy sie:D:D Ja_biedna: nie martw se teraz porodem, bez sensu- przezyjesz to jakos i jeszcze nam bedziesz opowiadac jak tam bylo czy cie mocno bolalao czy nie?!:P nie ty jedna, nie jedyna i nie ostatnia:D tyl zastrzykow na poczatku ciazy przezylas to i sam porod nie bedzie taki zly;) mysl pozytywnie i sie nie martw na zapas, nektore kobiety maja tak szybki porod i bezbolesny ze mowia ze dla nich bole miesiaczkowe byly 100 razy bardziej silne niz te porodowe;)wiec widzisz roznie bywa:D Basiam: Ty bedziesz miala tylko laparo czy rowniez HSG? ta gadke babki w laboratorium wez za dobra wrozbe:D skoro juz mowi o ciazy to znaczy ze cos ma na rzeczy i teraz Ci sie na bank uda!nie martw sie zabiegiem, jest malo inwazyjny i z teo co slyszalam rekonwalescencja przebiega bardzo dobrze i juz w nastepnym miesiacu mozna sie starac o malucha ze zdwojona sila:D Duniu: jak sie czujesz na samej koncoweczce? Pierniczku: a co do dolkow to ja mysle ze my- w sensie babki z pco mamy jakies tendecje do dolkow:P bo ja tez albo mam super humor i wrazenie ze gory moge przenosic albo zaszywam sie w domu i ryczejak bobr pol dnia- do tej pory myslalam ze mam taki PMS:P no ale moze to wina zaburzen hrmonalnych? nie martw sie, w sumie na dobra sprawe jeszcze pozadnie nie zaczelas staranek:D a twoj facet sie badal? moze niech pojdzie i sie zawczasu przebada, zawsze to dodatkowa wiedza:)a to takie gadanie ze sie nie zabezpieczalo- no niby tak ale wiadomo ze u nas to tak hop siup nie bedzie dzidziusia- no oprocz ja_biednej:P wiec nie ma co sie tym martwic, ja uwaza ze kazda z nas po odpowiednim leczeniu bedzie mama tyle razy ile bedzie chciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Aha i jeszcze jedno slowko do Sary ja jak bylam tez jakos kilka dni przed @ to mi in zazwyczaj mowil ze jestem przed okresem, choc ostatnio bylam dzien przed i nie pwoiedzial mi nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej dziewojki. wpadlam tylko powiedziec Wam "czesc"... prosze 3mac jutro za mnie kciuki bo mam teoretyczny w radomiu na prawo jazdy. wczoraj zrobilam sobioe test - tak bez przygotowania i mialam 8 bledow... masakra :( ...czarno to widze! no ale mam teraz inne zmartwienia na glowie, ...szkoda gadac... no i ten remont wkoncu ruszyl...dzisiaj zrywanie boazerii... w miedzy czasie uczniowie... lojjjj!!! poddaje sie :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah mysle w 32 dniu mozna by było zauważyć jakieś symptomy ale mogą być mylące wiec lekarze wtedy najcześciej kierują na krew-badanie beta hcg lub hcg poczekaj cierpliwie te kilka dni i jak się @ nie ojawi zrób bete albo zwykły test, tak , to ze masz przyjść na usg oznacza że pani doktor cce monitorować twój cykl -nie zaponij jej powiedzieć ż emasz takie długie cykle bo zazwyczaj 14-15 dc to owulacja a u Ciebie moze być później ze wzgledu na długość cyklu ja biore metformine już dwa lata, niektórym dziewczyną pomaga w \"wywołaniu \" owulacji- mnie nie:( wiele dziewczyn też po niej schudło konkretnie -ja nie:( jednak biore bo lekerka powiedziała ze nie zaszkodzi a moze pomóc, przy okzji nie powinnam wiecej tyć repetko ja bede miała laparoskopie , sprawdzanie droznosći(hsg) i ekauteryzacjie jajników wiem, wiem że to nie takie starszne ale i tak sie denerwuje moja lekarka mi napisał że @ powiennam dostać max do 4 tygodni po zbiegu jeśli nie dostne to mam przyjsć na usg a jeśli dostane to po @ mam sie u niej pojawić wiec tak czy inaczej umówiłam się juz do niej na 3 grudnia i wtedy zobaczymy co tam było i czy wszytko poszło zgodnie z planem oby pielegniarka z laboratorium była wizjonerka:):):) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
Hey dziewczyny!!!! Do Sarah 28 - Ja niewiedzialam ze ty juz masz jedno dziecko??Co wynika z tabelki.Albo poprostu przeoczylam posta w ktorym to napisalas ? A wogule to mam nadzieje ze szybciutko wrocisz do zdrowka i ze niedlugo juz beda u ciebie dwie kreseczki!!!!! Trzymam kciuki!!!! Pozdrawiam wszystkie e-kolezanki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×