Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Bytka a apetyt malenstwo ma?? Jadzia a teraz masz juz troche luźniej??ja dzis dla odmiany siedze w sekretarciacie bo pani która tu pracuje rozwodzi sie dzisiaj.Zastepuja ja i obiecuje ze juz ostatni raz!!Urwanie głowy miałam od rana,od niedawna mam czas na sniadanie i herbatke.. zimnej kawy mi sie nie chce pic..:/A jakie plany na dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 ja bardzo chciałam mieć dzidziusia, choć rozsądek podpowiadał żeby z tym jeszcze poczekać, tylko że w dzisiejszych czasach tak na dobrą sprawę wydawać by się mogło że nigdy nie jest odpowiednia pora na dziecko bo albo praca, albo studia itp. jeśli chodzi o moje zdanie to nie ma na co czekać ;) rewelka 🌻 dzięki, mamą jestem od 5 sierpnia i na szczęście miałam lekki poród, przynajmniej tak mi się wydaje ;) onfim 🌻 to jesteśmy umówione pogadamy za jakiś czas, hehe... a jaki ty masz staż małżeński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka szefowa od ponad 2 tyg kontroluje nasze teczki ze szkoleń i ja wszytsko poprawiam, robie analizy ankiet i takie tam , ogólnie mam juz dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼kochaniutka, przynajmniej czas szybciej leci jak jest co robić w pracy-przynajmniej ja tak mam. Poza tym Ty masz ten plus, że za godzinę wychodzisz i masz cały dzień dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼pójde dzis do zarzadu i pewnie dowiem sie co i jak.. Ale sama powiedz że to strasznie dziwna sprawa.. onfim🌼dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka moja Mama mnie molestuje zeby jeszcze poczekać na dziecko aż się urządzimy aż coś tam, w końcu powiedziałam że jak będę w ciąży to jej powiem i tyle.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka😘😘😘 Nie słoneczko po prostu ja siedze w pracy i co chce napisać posta ktos wchodzi z jakims durnym problemem..I tak pisze,gadam z rodzicem,znowu wracam do pisania,pani dyrektor ma zas problem..oszalec idzie.a teraz tel dla odmiany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 a ty do której dzisiaj w pracy??ja jeszcze 50 minut:) Jadzia🌼i prawidlowe myslenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼a Ty chyba nie dostałaś moich zdjęć z tego co pamiętam, bo poznałyśmy się w bardzo zakręconym okresie dla mnie. Dziś wieczorem powinnam rozesłać zdjęcia z ostatniego weekendu, więc i do CIebie poślę jak masz ochotę mnie zobaczyć:) A przypomnisz mi skąd jesteś? Jadzia🌼to zabierz mnie ze sobą...ja chcę stąd już wyjść😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 z tym apetytem małej to bardzo różnie, na początku to mogłaby bez przerwy ciągnąć sobie mlesio z piersi, nawet przez sen hihi... jak przeszła na butelkę też sporo jadła, a teraz chyba już się to wszystko trochę unormowało, je prawie o stałych porach, ale zdarzają się i takie dni jakby się na mleko obraziła rewelka 🌼 no cóż pierwsze skurcze zaczęły się gdzieś tak około godz. 22 ale były takie lekkie nawet nie wiedziałam do końca czy to już skurcze czy nie (jedyne co było "podejrzane" to to że były w miarę regularne), około 3 byłam już na porodówce a skurcze coraz mocniejsze, ale przy solidnym oddychaniu spokojnie dało się je znieść, około 5:45 miałam już pełne rozwarcie, położna wezwała panią ginekolog, kilka porządnych parć i gdzieś tak o 6:15 mała była już na świecie, także tej "najcięższej" pracy miałam mniej więcej pół godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼do 18, a potem do drugiej lecę:( A mi o dziwo palić sie nie chcę, a w domu kosmici podprowadzili mi popielniczkę, a nie lubię zrzucać petów ludziom do ogródka, więc się ograniczam. A co do wody to bardzo dziwna sprawa, bo to jest naprawdę nie możliwe. Musielibyście się chyba kąpać non stop, żeby tyle uzbierać za wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfi 🌻 ja tam zawsze w McDonaldzie jadłam... a u mnie nic ciekawego. Fizyk zaraz sobie pojedzie. Własnie to przeczytał i się zbulwersował. Twierdzi, że nie chce, a musi jechac. Nawet podobno chętnie by mnie ze sobą wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 i bardzo dobrze mamie powiedziałaś, temat dziecka to według mnie można przerabiać tylko i wyłącznie z mężem (względnie facetem), brakuje tylko żeby się w te sprawy mieszała mama, nie daj boże teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 prawie 26 jeszcze jakieś 2 miesiące nawet niecałe :] a ty warszawianka jesteś jak się nie mylę i moje pytanie zignorowane zostało bytka🌻 dobra przy dobrym piwku pogadamy, ja mam staż prawie 4 lata kasiulka🌻 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochaniutkie ja zmykam obiadek pichcić ;) dzisiaj serwuję pomidorówkę z makaronem, albo lanymi kluskami jeszcze się nie zdecydowałam. A potem pewnie mała obudzi się na karmienie więc nie wiem czy i o której jeszcze dzisiaj zajrzę. przesyłam po 🌻 dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼przepraszam, ale ja dziś zamotana jestem z bólem głowy. A co do Twojego pytania, to nie jestem w stanie Ci pomóc, bo nie bywam w tej dzielnicy, więc nie wiem gdzie się je. Najlepiej, żeby do centrum handlowego targówek poszedł-tam na pewno jakiś bar będzie, albo knajpka. No to nie jesteś stara, tylko mama z większym stażem-a to jest różnica. Bytka🌼no to w sumie szybciutko:) A czy o zdjęcia cudnej istotki prosić mogę:P Strzyga🌼to już wiadomo czemu prawie w ogóle nie było Cię dziś-nadrabialiście z fizykiem zaległości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼a pewno ze chce:D.No nie dostałam i bedzie mi bardzo miło jak zobacze twoja buźke:)A masz moje fotki?? ja jestem z małopolski a dokładnie z oświęcimia. A ile wypalisz papierosów dziennie??ja sie teraz ograniczam:)juz zeszłam do 10sztuk:DGorzej jest przy alkoholu bo wogóle nie mam umiaru z jaraniem:/ a co do tej wody napewno niebawem ci wyjasnie o co chodzi:) Bytka🌼ja tez chce takiego porodu:)tylko pozazdrościc..i takiej grzecznej córusi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼już pakuję swoje rzeczy, żeby wyjść z Tobą:) Kasiula🌼dostałam chyba kiedyś od Ciebie fotki:) Zdjęcia podeślę na pewno. A co do fajek- to ja w pracy nie palę, bo nie chcę mi się ubierać i zjeżdżać na dół zajarać, więc jak dotrę do domu lub z kimś się spotkam to palę, ale mało-ok 2-3 fajek. A przy alkoholu-oj u mnie wtedy ciężko jest z ograniczeniem się, więc tego nie robię i palę prawie jednego za drugim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia ja tez sie juz pomału zbieram do domku.Moge do was dołaczyc:P rewelka🌼a następnego dnia potezny kac przez te faje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼Kasiula🌼to idziemy na piwko?:P Kasia🌼niom, niestety-jak się nie pali, albo pije, ale w niezadymionym pomieszczeniu to kac zerowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 a mówiłam, że gładko pójdzie!:-) cieszę się. jadzia🌻, bytka🌻 Jak piszecie w ten sposób o małżeństwie, to się robię nerwowa, że jeszcze tyle czasu przy starym nazwisku mi pozostało;-) :D reewelka🌻 namea🌻 Elfik🌻 madziczek🌻 Kasiula🌻 powitać bajbajka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×