Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka🌼 ok w takim razie dla mnie wszystkie te drogie, czyli w przedziale cenowym takim jak napisałam były bardzo dobre. A rimmela też mam w domu tego http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=4559 i jest ok. I ten mam http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2195 jest dobry nawet. Chociaż najlepsze były te powyżej 30 zł niestety, a ja mam bardzo słabe i krótkie rzęsy, więc może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita3🌼pomyliłam firme:P Chodziło mi o Rimmela srebnego.Poczekaj poszukam.A jakie masz rzesy-krótkie czy długie??I czy ci sie wywijaja do góry jak je pomalujesz tuszem?? Co do tuszu z odzywka biała-mi nie siadła:(Mimo ze raz pomalowałam rzesy ta odzywka miałam duze problemy zeby ja ukryc pod tuszem:( Ofim🌼wiec jakie plany na wekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja w sumie nie pamietam jaki mam dokładnie tusz, chyba Astora jakis... a te z białą odżywką to dla mnie nie bardzo, wyglądam jak żaba...hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻acha rozumiem już, no szkoda myślałam że w weekend gdzieś wyskoczymy eh reewelka🌻 no to moje dwie bidulki tulę was mocno, kasiula🌻 żadnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼dziękuję:) To może ja Ci zorganizuję czas:P Ty pójdziesz za mnie do szkoły, a ja poopiekuję się Stasiem i Oleńką?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zostaje na weekend w kaliszu, wiec nie bede miala z Wami kontaktu:( zycze wiec miłego i udanego weekendziku:) buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=13430 Ja teraz mam ten, na początku był oropny, normalnie tak sklejał rzęsy, teraz jak już go trochę poużywałam to jest średni. Kasiula mam krótkie , szukam takiego żeby mocno wydłużył i podniósł, ten wyżej niby unosi ale po jakimś czasie rzęsy opadają Wcześniej miałam ten byłam dosyć zadowolona, ale szukam teraz super ekstra wydłużającego http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=12069

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o tuszach mowa to ja polecam margaret astor air max bardzo lekki tusz świetny do cienki i rzadkich rzęs a jak są grube i geste to już w ogóle kosmos.Jest rewelacyjny. No zaraz lece na ta rozmowę.Znowu do mnie dzwonili i powiedzieli ze chodzi o dwa stanowiska doradcy ubezpieczeniowego i managera. No i przeczytalam sobie definicje doradcy ubezpieczeniowego i naprawdę mi się podoba duzo z prawem zwiazane, reprezenotwanie przed sadami itp tylko pisza o własnej działalności gospodarczej, ale dziewczyna na rozmowie mówiła ze nie jest to konieczne. No zobaczymy o co biega w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 grudnia mam mieć ocene pracy .... no już mnie nerwy biora, po dzisiejszym opierdz.. to już wogóle. Ponoć na tej ocenie takie jazdy potrafia być że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, no to na to wyglada, ze na cale szczescie nie bedziesz akwizytorem ;D bylam z kolezanka na zakupach :> podjelam decyzje z moim, ze te cale benefity to gowno warte i on bedzie robil duzo nadgodzin, teraz swieta to bedzie ich pod dostatkiem, musimy tu dlugi posplacac, no i polskie tez chociaz zaczac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett a co za długi macie? Jaka ja głodna jestem normalnie masakra, na 18 ma lekarza w mieście, ale wracam do domku przebrać się i po Mojego, bo wcześniej wyskoczymy sobie coś zjeść , ja nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu Co do tuszy to chyba zdecyduję się na maybelline xxL z tą białą bazą, zobaczymy, ja już kredką nie maluję oczu tylko tuszem, a że mam małe oczka to chce je jakoś uwydatnić, no zobaczymy Niech mój szef juz spada do domu bo ja też chce już iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, 2 karty kredytowe, 2 konta z debetem, a w polsce kompa na raty i 2 pozyczki. razem jakies 6000f :/ ale spoko, damy rade ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼ja uważam, że raczej małych oczu to Ty nie masz...ale może na żywo wyglądają inaczej, niż na zdjęciu:) Ja się objadłam w pracy, ale mam na coś ochotę i nie wiem co, więc po pracy koleżanka mnie odbiera, jedziemy coś zjeść, po sklepach połazić i do kina wieczorkiem:) Ivette🌼to sporo tego macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---miałaś rację. Rozmowa wyglądała tak że to koles się produkował żeby mnie namówić :-( totalna porażka.to jest agent ubezpieczeniowy.własna działalnośc własny samochód i jeżdżenie po domach :-( 😭 😭 😭 :-( :-( dół totalny smutno mi jak cholera, niby wiedziałam ale jakaś nadzieja we mnie była, głupia naiwna dziewucha ze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼nie jesteś naiwna-tylko zdeterminowana, a to wielka różnia. Nie płacz i nie smuć się, bo tak nie można. Można było się tego spodziewać i Ty szłaś z taką wiedzą, a nadzieja swoją drogą. 👄przytulaski i uśmiech poproszę:P Bo inaczej na miotle zalecę do Ciebie i źle będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 na pewno nie głupia i naiwna!! Ehh wiesz my nie mamy tutaj po 40parę lat na karku żeby mieć nie wiem jakie doświadczenie i żeby znać się na ludziach, na pracach itd. My mamy te 20 parę lat dopiero i jednak ciągle nadzieję, że istnieją jacyś normalni ludzie, nie krętacze, normalne prace i ciągle mamy świeże spojrzenie i tą nadzieję nieustającą, że się w końcu uda. Także nie ustawaj w boju!! Wracam do nauki, bo zaczynam filozofować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, kochana, strasznie mi przykro :( :( myslalam, ze skoro Cu to to jakas konkretna praca bedzie :( nie chcialam cie zdolowac... ale pomysl w ten sposob - to nie Twoja wymarzona praca - ta idealna wciaz czeka na ciebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 uuu to faktycznie nie na twoim poziomie taka praca chociaż ma też plusy ja tak pracowałam dla Tp-sy nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--jeszcze mi życie miłe, nie wiadomo do kogo do domu trafię. Nie słyszałaś ostatnio było w jakiejś gazecie jak pobili i okradli jakiegoś agenta. Rewelka🌼---dzięki. Widziałam mailika ale jutro odpisze 👄 Ivette🌼- 👄 Madziczek🌼----dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no jest to pewne ryzyko ale bez przesady nie popadajmy w paranoje od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dziś w końcu wyjechałam autobusem o 6:15, wyrobiłam się ze wszystkim na styk. matka cośtam marudziła, że nie mieszkam już tam, że cośtam, ale powiedziałam, że co do mnie należy robię i tyle. siedzialam 13 h w pracy. do domu dotarłam jakąś godzinę temu, wykąpałam się i umyłam włoski :) troszkę z koleżanką pogadałam, bo wróciła i teraz czytałam co u Was. jadzia 🌻 mnie to w ogóle ratuje ten kredyt studencki, bo tak to nie byłoby mnie stac na wyprowadzenie się. onfim 🌻 tak, wiem, ze to po części zagrywka.... elfik 🌻 przykro mi :( jak przecyztałam o tym doradcy, to od razu wiadomo o co chodzi, ale ja już przez to przeszłam /w sensie szukania pracy/. jedyne co mogę pochwalic to pracę jako przedstawiciel handlowy, ale do klientów biznesowych, bo do zwykłych, to łażenie po domach... jeśli chodzi o tusze to najlepszy jaki miałam niestety wiązał sie z astronomiczną sumą, bo był Lancomy. A z tych tańszych, które mi odpowiadają, bo był ten z końcówkami białą i czarną Burjeuorius /czy jak tam się to pisze/, a teraz od dawna używam mascara extreme z yves rocher. Dla mnie bomba. wkurzyłam się na babkę z dziekanatu, bo skierowanie do lekarza, które mi wypisała straciło ważnośc, a ja jeszcze do niego nie dotarłam (i to przez nią!!! pytałam 3 razy czy mogę to zrobic w dowolnej przychodni, a ona, że tak i jak poszłam do swojej to mi kazali zapłąci 45 zł, a że ja spłukana, to wściekła odłożyłam na później i nie zrobiłam i teraz nie wiem co zrobic :( ) a teraz właśnie chyba koleżanka przeprowadza jakąś poważną rozmowę ze swoim chłopakiem, bo się zamknęli i rozmawiają. generalnie to mnie nie obchodzi i nawet nie staram się wyłapac sensu słów, tylko po tonach głosu poznaję, a sama piję sobie colę z whiskey (zapas jeszcze przyniesiony z domu) :D i zastanawiam się jak ja jutro wstanę na 8 do pracy,a jeszcze bardziej jak pojutrze, bo jutro wieczorem przyjeżdża tu parę osób (andrzejki przecież) i będzie mała imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, no to dosc intensywny dzien mialas :P ja to ostatnio dzien za dniem mi sie wloka :> w sumie nie narzekam hihi ide zaraz spac, w koncu raz kiedys moge sie wyspac :D ale najpierw ide sie wykapac i glowe moze umyje jeszcze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Stawiam dziś poranną kawusię:P Ale mnie gardło boli:( Dziewczyny...czy dostałyście jakiekolwiek zdjęcia?Poczta mi świruje strasznie i nie wiem czy co kolwiek dochodzi do was. Ja się zbieram na cmentarz, a potem do szkoły. Miłego dnia i po 🌼-u dla każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 4 maile ze zdjęciami do szły do mnie do tej pory miłego dnia ja muszę kawkę wypić bo się nie mogę obudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼to nie zdziw się jak dostaniesz jakieś zdublowane, bo mi poczta pokazuje, że się nie wysyłają, więc wysłałam parę ponownie. Za utrudnienia przepraszam. Już więcej nie wysyłam, żeby wam skrzynek nie pozatykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×