Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Soma😘Ja tez jeszcze nie męzatka wiec możemy ponarzekać sobie razem:) A jakie piwko lubimy pic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌻 :-) ja lubię różne piwka pić:-) co jakiś czas zmienia mi się upodobanie do danego piwka:-) Generalnie lubię jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 smacznego :) reewelka🌻 dzięki za chęci chociaż e tam stara jeszcze 4 latka i mnie wykopiecie :] soma🌻 piwkujemy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼Soma🌼no to idziemy popiwkować:D Mi do małżeństwa jeszcze daleka droga została, bardzo daleka, więc proszę nie marudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja tylko na chwilę, bo nawet nie chce mi się dużo pisać. Wczoraj zepsuł mi się laptop, więc nawet nie wiem, czy będzie mi się opłacało go naprawiać. Do tego zawalili mnie robotą, dzięki czemu mój jutrzejszy koncert wisi na włosku. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfi 🌻 to tam jest jeszcze w drugiej częsci CH /chyba 3 wejście od Mc/ jest miejsce, gdzie są ze 3 czy 4 kafejki z różnymi potrawami (w tym zwykłe polskie dania chyba w normalnej cenie). Nie jadłam tam, ale to wiem, bo tam chodziłam na darmowy hot spot, który jest przy tych \'knajpkach\'. reewelka 🌻 powiedzmy, że nadrabialiśmy... gadaliśmy długo w nocy i nie wstałam rano na zajęcia. zła na siebie jestem. teraz na 18 idę na zajęcia :/ miałam jeszcze do dziadków podjechac,ale też mi się pewnie nie uda, bo już za późno jest i boję się, ze spotkam tam matkę. cały dzień rozpieprzony. A fizyk sobie teraz śpi obok zwinięty w kulkę. powiedziałam mu, że mnie do końca miesiąca nie zobaczy. muszę trochę popracowac, więc i tu pewnie prawie nie będę zaglądac. :( ale też mnie dziś zaskoczył paroma pytaniami... dostał odpowiedzi, których się pewnie spodziewał... cóż... z pewnymi rzeczami oboje musimy się pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) nie było prezentacji, bo brakło nam czasu. mamy za dwa tyg i prezentacje i kolokwium:o byłam połazic po sklepach, ale nic nie kupiłam. nie było nic godnego mojej uwagi. jadzia🌼 dzieki za kciukasy:) ale prosze tez za dwa tyg. reewelka🌼duchy, powiadasza:)ciekawe! sipp🌼o zesz taaak wczesnie wstajesz! ja roznie, tak kolo 7 na bank. onfim🌼dzieks madziczek🌼jak po rozmowie z Sz.? Kasiula🌼witaj z nami bytka🌼jakos dawno Ciebie nie widziałam:( fajnie,ze jestes. i widze,ze masz dzidzie:) GRATULUJE:)opowiadaj mi wsio, bo ja nic nie wiem:( strzyga🌼 soma🌼ja bede piła dzisiaj nalewke mojej tesciowej:D emilunka🌼oj biedactwo:( trzymaj sie:* ide cos porobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 to chyba niedobrze jak się tak kilka rzeczy naraz zbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Trochę mnie dziś ukradło :-P Byłam z mamą w Łodzi robiłam za kierowcę a przy okazji, sprawiłam sobie fajną kurteczkę na deskę i taki sweterek. bytka🌼----witaj a już straciłam nadzieję że wrócisz fajnie że jesteś a jeszcze fajniej że jesteś szczęsliwa. Onfim🌼----normalnie Cię ochrzanię piszesz jakbyś była po 40 latach małżeństwa a nie po 4 i jakbyś miała z 50 lat a nie 26 :-P nie zrzędź tyle i nie strasz Bytki :-P Coś mi się zdaje że przydało by się troszku Ciebie rozruszać chyba się trzeba będzie do tego Krakowa wybrać i Cię wyciągnąć na jakieś balety żebyś sobie przypomniała ile masz lat :-P Co Ty na to??? :-D Tez oglądałam doomsday no i faktycznie takie kino z kategorii słabej B Emi🌼----trzymaj się jakoś może jednak pójdziesz na ten koncert?? No i najnowsze wieści ode mnie Miśkowy zmienia pracę na trochę lepszą w tej samej branży i będzie miał umowe na czas nieokreślony co w przypadku jakiejś potrzeby kredytowej może być bardzo pomocne :-) A ja mam jutro tą rozmowę w commercial union i jestem bardzo ciekawa co mi zaproponują :-) czy coś w ogóle??Ogłoszenie było typu rekrutacja na rózne stanowiska no i telefon, od razu umawiali na rozmowę i dopiero jutro im zaniosę cv więc chyba tak na żywioł będzie gość wymyślał gdzie mnie mogą wcisnąć. Na razie wezmę co będzie i będę szukać czegoś lepszego.No bo chyba nie mam innego wyjścia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wściekła!!!!!!! 😡 😠 😡 Zostanę starą panną i będzie najlepiej. Tak się szykowałam, założyłam szkła kontaktowe, zakręciłam włosy, ładnie wymalowałam, pół godziny bluzki szukałam i co? I Sz. napisał, żebym była za 15 minut w pewnym miejscu, ja już chciałam wychodzić to zadzwonił, że on już czeka i że mnie nie ma, a ja za 2 minuty bym tam była!! On powiedział, że pojedzie jeszcze taką panią przywieźć i przyjedzie po mnie. Wyszłam z domu po czym on zadzwonił, że jednak nie przyjedzie. Że jutro się zobaczymy, ja specjalnie ze złości mówię, że jutro nie, a on, to że pojutrze, a ja nic. I już mam dość, płakać mi się chce, po co ja się w ogóle staram? To nie ma dla kogo jednak, lepiej być starą panną i do tego kurą domową:( Koniec z facetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ale nie dość, że człowiek ma inne problemy na głowie i ciągle ktoś obcy mu kłody pod nogi podrzuca, to jeszcze chociaż się liczy na jakieś małe wsparcie ze strony kogoś najbliższego i proszę...okazuję się, że to samo robi co inni, niczym się nie wyróżnia. Brak mi słów, idę się uczyć:o Ale nie, już się nie będę tym denerwować, trudno stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe znów mojego historyka tv pokazują :) normalnie dumna uczennica:) elfik🌻 a dawaj mądralo trzymam cię za słowo wpadnij i wyciągaj :) Kategorii B ja bym powiedziała że Y a nawet Z :] kiepsko temat ciekawy ale jak mi zaczęli pokazywać średniowiecznych rycerzy to aż mi się odechciało madziczek🌻 przykro mi faktycznie nie fajnie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie chcą się wysłać, a ja jestem śpiąca, więc jutro będę walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrrrrrr fizyk odwiózł mnie na uczlenie. jeszcze po drodze trochę pogadaliśmy i każde powiedziało, co mu na duszy leży. W dodatku jak po zajęciach do dziadków podjechałam, to wpadłam prosto na matkę (hmmm... chyba jej się powoli odmienia - dała mi sprawę do załatwienia odnośnie samochodu i nawet chciała na parę dni ten samochód dac, żebym pojeździła, ale odmówiłam - nie miałabym na benzynę). wynajeła mój pokój jakiemuś chłopakowi. Zrobiło się przez to strasznie późno już gdy doszłam na przystanek. No i gdy po 30 min czekania na jedyny dojeżdżający tu autobus plułam sobie w brodę, że nie pojechałam na noc do fizyka, bo bym pewnie właśnie dojeżdżała, to po kolejnych 30 min jak dojechałam, to okazało się, że tu nikogo nie ma! napisałam smsa do koleżanki, co się dzieje, przecież mieli byc, to odpisała, że jej chłopak przyjedzie w nocy. 😠 😠 😠 Iż kurna siedzę tu od 23 z kawałkiem i walczę z piecem. Zimno jest jak cholera, a ja go za mocno rozpaliłam - mam nadzieje, że mu się nic nie stanie. W dodatku fizyk zadzwonił, że on jednak dziś nie wyjeżdża, bo mu samochód w drodze nawalił i dziś go nie naprawi. 😠 tia... a przeczucie, żeby wrócic tam do niego miałam... A jak on zadzownił, to okazało się też, że nawet gdybym chciała nie mogę do niego wrócic, bo właśnie odjechał stąd ostatni autobus 😠 no i oczywiście, żeby było weselej nie mam żadnego kontaktu ze światem, bo mi się skończyła karta w telefonie i ani smsa ani zadzwonic ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane jeszcze nie doczytałam co u Was mam prośbę znacie jakieś fajne życzenia--chcemy koleżance wpisać do książki dzis od nas odchodzi, macie coś może. Byłabym baaaardzo wdzięczna... mam czas do 13... dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek daj sobie spokoj z tym Sz. kurcze co za koleś jeden, nie szanuje Twojego czasu grr. Ty tak sie starasz a on Co ... kopnij Ty go w d..e.. Tule Cię mocno, zajmij się sobą. Poczytaj jakąś przyjemną książeczkę i tyle, myśl o sobie o dbaj o siebie! Strzyga a Ty Kochana normalnie masz rente? pracujesz teraz gdzieś czy nie? Cieszę się że spotkanie z Mamą odbyło się bezboleśnie... Bajbajka jasne że będę trzymać kciuki za dwa tyg! Emiulka no właśnie wczoraj nie odzywałaś się jakoś...tule... Bytka jak samopoczucie dziś? Rewelka czekałam na Ciebie przy wyjściu u siebie w urzędzie i cisza....ani widu ani słychu.. Onfim i jak Twój trafił gdzieś na jedzonko? Namea Kochana jak się masz? Elfik trzymam kciukasy za rozmowe! ja wczoraj zaczęłam czytać \"Trędowatą\" Heleny Mniszkówny... nawet ale co jak po 20 odleciałam i spałam smacznie do rana. A mój Mężuś Kochany wstwał w nocy, bo nie mógł spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czarna jak żyjesz ale Cię tu długo nie było... jak samopoczucie? co u Ciebie? wszytsko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki dla niedosypiajacych kawusia a teraz napisze, ze dopiero teraz mam przerwe od 7 rano. pije 2 kawe, z czego pierwsza w pracy i mam nadzieje, ze wypije ja zanim stanie sie calkowice nie do spozycia. skonczylam jedna prace, teraz zabieram sie za kolejna. do tego mam audyt w pracy, wiec nerwowka jest na calego... no ale coz ja moge... wracam do pracki i zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...dziś mam humor z cyklu \"bez kija nie podchodź\", więc dla bezpieczeństwa swojego i ogółu będę się mało udzielać. W pracy też się wyłączyłam, żeby było milej. Jadzia🌼nie udało mi się wyślizgnąć z pracy, a już nie zdąrzyłam Ci napisac:P Czarna🌼zasłużyłaś, tylko, że nie wysłały się i nikt nie dostał. Bardzo duży plik wam ślę, więc może dziś wieczorem się uda, jak o normalnej porze do domu dotrę. Jadzia🌼a Ty jeszcze masz rentę? Bo u mnie to motają strasznie z tą rentą. Jestem ciekawa kiedy w tym miesiącu dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka i Sipp witajcie Rewelka ja nie mam już renty bo w czerwcu tego roku zakończyłam nauki w swojej karierze i już koniec.... oj tam wchodz ja mam długą linijkę więc może za kij robić... czekam na Waszą pomoc z życzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼a no faktycznie...ja na szczęście jeszcze mam:) A z życzeniami niestety nie jestem w stanie pomóc, bo nie znam nic takiego. Ja wymyślam zawsze życzenia sama i czasem bardzo fajnie mi to wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka to tym bardziej może coś wymyslisz co? opiszę Ci trochę sytuację. Młoda dziewczyna odchodzi od nas z pracy po 1,5 roku stażu i oczywiście nie zaproponowali jej pracy i chcemy jej zyczyć powdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×