Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Jadzia🌼--no własnie, a ja to mam jakieś schizy czasem ale staram się o tym nie mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik spokojnie...ale rozumiem Cię. Ja np martwie się i to pewnogo rodzaju moja schiza zdrowie dziecka i poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff praca mgr w całości zaakceptowana i wydrukowana do oprawy i to jeszcze dziś muszę zrobić, bo jutro chce ją złożyć Promotor mnie pochwalił, że praca fajna, składa i logiczna i bardzo ładnie napisana nawet miło mi się zrobiło. Ale głodna jestem niech już będzie koło 16 Jadzia a co dobrego masz na obiad? Ja chyba sobie kupię nową Olivię i sobie dziś popołudniu poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita ja mam grochową z wczoraj z boczkiem wędzonym :) mniam. Mąż mnie pochwalił że pyszna :D a wiesz co ja kupuje teraz "Kobieta i życie", fajna ta gazetka, dużo o zdrowiu jest :D Brawo za mgr! widzisz to obrona pójdzie gładko A o czym pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składna miało być A jutro mam tyle załatwiania na uczelni przed złożeniem pracy, że szok, trzymajcie kciuki żeby wszystko mi się udało załatwić , bo to proste nie będzie, złapać iluś tam wykładowców, obiegówki srówki i takie tam i zdążyć jeszcze z wszytstkim np do 12 do dziekanatu bo tylko do tej godziny czynny a babka, od której wpis potrzebuję dyżur zaczyna o 12 i bądź tu mądrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 poród jest ok:] ita🌻 a to bardzo dobre wieści a widzisz denerwowałaś się na próżno :) emi🌻 pierdziele idę po wałek należy ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila bez przemocy mi tu :-P Emilunka dziś łobuziakuje ale zeby od razu bić niewinne dziewcze :-P I ja sie chyba raczej nie dam przekonać ze poród jest ok :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼no to fajnie. Elfik🌼walcz, walcz, walcz...:) Emilka🌼już nie będę nic mówiła:P Jadzia🌼Ty też nie ujawniasz tutaj swojego imienia, ale powiem Ci, że są osoby, które po moim nicku domyślają się jak mam na imię. Ofim🌼Starnisław kojarzy mi się ze starszym siwym panem, koniecznie z łysinką i w brązowym garniturze;) Nie wiem czemu, ale tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no ja to poród jest oki :o jadzia 🌻 i zapadła taka niezręczna cisza :P onfim 🌻 ale dlaczego, bo zupa za słona czy co ? :D:D AŁAAAAA nie bij, byle nie po oczach, żebym do domu wróciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---no jak cisza jak się tak drzesz :-P Idę sobie wyprać chodnik z nudów.Wczoraj z nudów wyszorowałam cały dywan taką małą szczoteczką :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻a bo mnie drążni :] a jak mnie ktoś drażni to się szybko wkurzam, reewelka🌻a mnie nie znam samych sympatycznych Staszków :] emi🌻a masz prosto w oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 a nie chcesz do mnie wpaść posprzątać? Jeszcze Madziczka możesz zabrać, bo ona chyba lubi sprzątać:P Cały czas coś pucuje, a ja nie mam czasu:( Ofim🌼mi się Wiktor z dziadkiem mojej koleżanki kojarzy, ale znałam go od dziecka i był taki kochaniutki, że normalnie wziąć takiego i tylko ściskać. Ale jestem zła i mam już dość i jeszcze dostało sie komu nie powinno, więc zamilkłam, żeby się nie pogrążyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 :> elfik🌻 a nie mam dziś humoru na takie zabawy :] reewelka🌻 to ty chyba musisz mieć więcej niż 20 lat skoro znasz czyjegoś dziadka od dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 ja też zajrzę z Elfikiem🌼 :) mogę się zająć łazienką bardzo chętnie. Dzisiaj mam tyle energii, że ciężkio mi usiedzieć na tyłku. Już poćwiczyłam, potańczyłam i dalej mam chęć coś robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 wpadnij i mi coś dobrego ugotuj :] bo ja głodna a nic mi się nie chce robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼Madziczek🌼to sprzęt i środki czyszczące macie pod zlewem, a odkurzacz w szafie-miłej zabawy:P Ja energii trochę mam jeszcze, ale muszę zostawić na pracę do końca, babcię i spotkanie. Ofim🌼a no mam więcej niż 20lat:) Ja słucham radia odcięta od wszystkich, a mimo wszystko wszyscy ode mnie czegoś chcą-wściec się można normalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 :D madziczek🌻 ozłocę cię jak do mnie wpadniesz i mi te specjały zaserwujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×