Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ivet ja pamiętam co słychać? Dziewczyny do mnie też już bez kija nie podchodzic bank PKO BP jest do dupy!!! tyle powiem aa i mam syf w domu i nic mi sie nei chce zla jestem jak nie wiem wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę i ryczę u dzieciaków. Normalnie masakra jakaś. Jadzia🌼odmówili wam kredytu? W sumie jak oboje macie umowy zlecenie to mają podstawy mimo wszystko. Spróbujcie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 a gdzie ty byłaś jak cię nie było dziewczyno jadzia🌻 co się stało? reewelka🌻 czemu masakra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼pierwsze zdanie jakie dziś po przebudzeniu pomyślałam to:"Ja pierdolę, jaki mam chujowy humor". Potem było tylko gorzej...w pracy starałam się nie odzywać, ale jak ktoś mnie podburzył to oberwał opierdziel. Potem jak wylądowałam u dzieciaków to modliłam się, żeby przy nich nerwy mi nie puściły, a teraz wzięło mnie na jakieś durne przemyślenia i ryczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, teraz bylam tydzien w polsce :D :D a wczesniej mi nie przychodzily powiadomienia na maila i jakos tak sie zeszlo :P pisz co tam u ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście te linki ja nie moge sie na takie cos patrzeć poryczalam się qrwa maaaaaćććććć żeby tych ludzi spotkała cięzka i bolesna śmierć za to co zrobili!!!!!!!!!!!!!!!😡 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie że wstępnie kredyt przyznali tylko musze jeszcze jeden papier złozyc a na niego bede czekac do 2 tyg... wrrr oboje mamy umowy czasowe a nie zlecenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌼ja nie otwieram tych linkow pomarańczy nigdy ale widzę w opisie że pewnie o krzywdzie zwierząt😭 Dobrze że ten dzień już sie kończy,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼ale dobrze, że jest szansa na kredyt...2 tygodnie wytrzymacie w nerwach, ale z pozytywnym nastawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety... wstałam do pracy na 8. zdziwili się jak mnie zobaczyli i do mnie czemu ja telefonów nie odbieram (wiem, kiedy nie odbieram!!! ale tym razem - wcale nie dzwonili!!!!) w końcu siedziałam tam 13,5 h... wyszłam 21:30. zanim dojechałam tutaj to była prawie 23... po drodze grzech kardynalny: KFC /podejście w stylu: pierdole, zapłacę za pokój pierwszego/. Na miejscu dostałam opieprz od chłopaka koleżanki, że w piecu palic nie umiem, bo cośtam (tylko, że to samo było jak on jeszcze tu był!!!!), że pieprznik zostawiłam (wcale nie wyniósł popiołu! jak stał tak stoi - chyba go popieprzyło, że z jednego palenia by mi wyszło kopiaste wiadro popiołu 😠 ). Matka dzowniła od rana, że strasznie źle się czuje i umiera. wieczorem wysłałam ją do szpitala. powiedziała, że pomyśli nad tym. w związku z powyższym ja muszę jutro zebrac się rano po zakupy tzn. pojechac stąd pierwszym autobusem ( 6:00), dojechac, przejśc 2 przystanki na bazarek, zrobic zakupy, zanieśc je kolejne 1,5 przystanka i na 8 dojechac do pracy. umyłam się już na szczęscie. teraz powiesiłam ręcznik na grzejniku, żeby się trochę podsuszył i zaraz włoski jeszcze zamierzam umyc, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo ani suszarki tu nie mam ani nic i jak mi do rana nie wyschną (w tej zimnicy to bardzo prawdopodobne),to nie wiem co zrobię... zaraz spaaaaaaac! jadzia 🌻 powiedzmy, że dostaję. jakieś akcje odwalają ostatnio, ale obiecali na początku grudnia za 2 miechy przesłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 może będę adwokatem diabła, ale czasem tak wychodzi z tym umawianiem się. ja może mam trochę spaczone podjeście, bo ojciec odwalał takie akcje zawsze i się przyzwyczaiłam.... ale ogólnie ja bym trochę powagi wyłaczyła z kontaktów z facetami. ita 🌻 tak, nie wspomniałam wcześniej? razem sprawdzamy klasówki - rety, co te dzieciaki potrafią wymyślec!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyk zmienia co chwila zdanie co do powrotu. powiedziałam mu, że nie obchodzi mnie kiedy on wróci, byle mnie w niedzielę o 22 z pracy odebrał. I jaką info dostałam jeszcze? oczywiście, że we wt pewnie znowu wyjedzie!! i pytanie (dobrze wyczuwalny strach w głosie) "chcesz ze mną jechac? [głową w mur] byłam na tyle półprzytomna i wykończona, że powiedziałam, że chce tylko, żeby powiedział kiedy jedzie i kiedy wraca, bo nie wiem jak sobie w pracy zmiany ustawic (a niech tylko spróbuje zmienic, to zagryzę normalnie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Wczoraj wieczorem po tych całych nerwach dostałam okres... dziś umieram, tak się słabo czuje że rano wszystko na wolnych obrotach robiłam... miałam takie dziwne sny, ze mnie ktos napastował a mojego Brata pobili...wstałam nieprzytomna a w kieszeni tylko jeden ibuprim, no-spy brak... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no to faktycznie dzień ci się nie ciekawie zaczoł ale może choć dziś będzie lepiej ivette🌻 a u mnie dobrze mój wraca dziś z warszawy na weekend :) oj ale się wytęskniłam elfik🌻 nawet nie wchodziłam bałam się tego co zobaczę jadzia🌻 a ty nie w milenium ten kredyt brałaś to co ci peko winne? madziczek🌻 strzyga🌻 umierająca kobieta nie mówi że przemyśli sprawę pojścia do szpitala, moim zdaniem znów wzbudza poczucie winy jadzia🌻 podsyłam no-spe emi🌻ita🌻 a u was co dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim w pko mam kredyt studnecki i musze jakis papier miec wlasnie d tego soma tak zgadza sie ja tak zawsze mam jak sie denerwuje... ta jeszcze opier...dostałam od szefowej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👋 Juz druga kawke dzisiaj pije a ja nadal nieprzytomna jestem:/ Wczoraj mój chłopak zorganizował wieczór-winko i scrable.Ale mielismy ubaw:)Wymisliliśmy ze układamy słowa tylko z jednej wybranej przez nas kategori,głowkowania było tyle ze maskara ale po paru godzinach udało nam sie ułożyc:)Boże jaka byłam z siebie zadowolona;) Madziczek🌼pisałaś kiedys ze masz kotki..Miałaś z nimi jakies problemy??Mój kot ostatnio poluzował sobie za bardzo ostatnio.Albo wymiotuje(a nie wypuszczam go na pole i karmie go kiteketem)albo załatwia mi sie poza kuweta:/Zwirek ten sam,porzadek w kuwecie ma-kompletnie go nie kumam:(Wiem ze bede musiała przejśc do weterynarza,ale nie spotkałaś sie może z takim zachowaniem??Szukałam na internecie,ale zadnej sensownej porady nie znalazłam:/ Elfik🌼a masz swoja deske czy pozyczasz??I gdzie jeździsz na stok? Jadzia🌼olej ta szefową..nie ma sensu sie nia przejmować..Tabletka pomogła na bóle?? Cholera cały listopad mam do zaksiegowania:/ Biore sie za robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiulka :* staram się olewaź... ale siedzenie 5 m-cy w atkiej atmosferze daje mi się już we znaki a najbardziej cierpi moje poczucie wartościm które spada drastycznie... tak ibuprom pomogł ale i tak czuje się jakbym miała odlecieć.... Kasiulka to Ty księgowa jesteś co? a mnie się kojarzyło że w sekretariacie w szkole pracujesz.. to szybkiej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziś humor lepszy o niebo:)Jeszcze rano miłe słowka usłyszałam, więc jeszcze mi lepiej:) Zdjęć wysłać nie mogę, bo za duże, więc jak już usiąde znowu do nich to będę dawkowała. Ofim🌼humor lepszy, ale jakieś fatum nade mną wisi.Dziś na jazdach było tragicznie, a odliczałam do końca i ciągle mi się dłużyło.... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼ale za to wczoraj była masakra...a Tobie współczuję, bo w tym miesiącu też umierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Z tego Commercial Union błyskawicznie działają.Mieli się odezwać w środe a już dziś rano dzwonili czy o 14.30 przyjde na rozmowe z managerem coś za bardzo sie pieklą do tej pracy i ciagle nie chca mi powiedzieć co miałabym robić.Jak to będzie jakiś nagabywacz co łazi po domach żeby ubezpieczenie sprzedać to nie ma szans.W ogóle co to ma być żeby nie podali na jakie stanowisko rekrutuja, tylko mówią że są różne stanowiska i zobaczą do czego im bedę pasować :-O I ciekawe czemu sie tak spieszą .... Onfim🌼---ale oni tam o pomoc proszą :-( Jadzia🌼---fajnie że kredyt prawie jest.Ja mam dziś inwazję chętnych na kupno mieszkania moze coś się uda. Kasiulka🌼---deseczka moja, zakupiłam w zeszlym roku, a stok najbardziej lubie niestachów i skocznie koło kielc, a w górach nieziemskie sa kluszkowce i palenica koło szczawnicy. Rewelka🌼---jak nastrój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku🌼wlaśnie przed chwilą swteirdziłam, że przez tą pracę jakaś dziwna się robię. Przed przyjściem tu miałam świetny humor, ogólnie byłam pełna energii itp., a teraz jakaś lekko otępiała siedzę i pilnuję, żeby durne myśli mnie nie zaatakowały, bo nie chcę szukać dziury w całym:( Ty powinnas wiedzieć o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kasiula🌼moje kotki też wymiotuja jak za dużo zjedzą,a czasem bez przyczyny. I poza kuwete zdarza im sie załatwić ale wtedy jak nie trafią co ma miejsce od czasu do czasu.także wydaje mi sie to całkiem normalne,nie ma sie czym przejmować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---no wiem. To trzeba zmienic pracę żeby była bardziej zajmująca.Ale chyba nie stalo sie nic co by spowodowało znowu czarne myśli??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dziewczyny kurcze człowiek spędza większość dnia w pracy i co??? Rewelka widzisz przed praca dobry humor miałas a teraz co... ja już się zastanawiam, czy może to ze mną coś nie tak... :( zaczęłam czytać "Trędowatą" ... a jutro odwiedzi nas Kuzyn :) muszę dobry obiadek zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 jakbym czytała sibie. Wstaję rano i mam świetny humor, przekraczam próg biura widze kierowniczkę i momentalnie mnie szlak trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×