Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

namea🌼 a dzieki:)bardzo sie cieszymy(bo to w grupie robiłyśmy), bo napracowałyśmy sie bardzo, a jaki był stres...:) ja chyba tez sobie naleweczki wleje:) a co?:D onfim🌼a dziekować:) no ja nie mialam tak malego pieska, wiec Ci nic nie napiesze na ten temat:( ja sie dzisiaj dowiedziałam,ze mam w domu dwa koty, jeden mały(ktory uciekł wujowi z rak jak go przywiózł i nie mozna go było znalezc) i wiekszy ktory ciocia nam przywiozła w zamian za tego co uciekł:D i sa dwa kiciusie. a ja bym chciała zimę, snieg:) madziczek🌼to fajnie ze sie wypadł udał:) jeszcze nigdy nie jezdziłam na nartach:(ale moze kiedys sie skusze, bo mam ochote sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 he he a ja sobie po marudzę bo nastawiłam się że jutro miło spędzę dzień a tu dupa bajka🌻 no wiesz zima już jest a śnieg to zapytaj madziczek może coś sobie przywiozła do ci troszkę odstąpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌼 a prosze prosze pelny kieliszek dla Ciebie juz gotowy :D zobaczysz jak Ci sie humor poprawi jak sobie duszkiem wypijesz :P emilunka 🌼 no to dobrze, ze jestes :D ja Ci potowrzysze jeszcze... onfim 🌼 napijesz sie z nami?? bajka 🌼 a Ty?? reewelka 🌼 dla Ciebie juz dawno kieliszek stoi, jakos mam przeczucie, ze z checia bys dolaczyla :P czarna 🌼 dla Ciebie tez kochaniutka :P a nawet i dwa :D wiecie ja sobie mysle, ze chcialabym sie z Wami wszystkimi spotakc :D z mika 🌼 z onfim 🌼 z elfikiem 🌼 z reewelka 🌼 (juz niedlugo!!!) z emilunka 🌼 juz niedlugo!!!) z czarna 🌼 z itusiem 🌼 z kasiulka🌼 z jadzia 🌼 z madziczkiem 🌼 ze strzyga 🌼 z ivette 🌼 z soma 🌼 z bajka 🌼 z bytka 🌼 z little 🌼 z sipp 🌼 z vitalijka 🌼 no mam nadzieje, ze o nikim nie zapomnialam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌼 ale romantyk nie pije :P a to z pewnoscia byloby spotaknie alkoholowe % :D :D :D nie sadzisz?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 dla mnie zima, to snieg i mroz, a nie tylko oznaczenie kalendarzowe.ja chce białej aury i cała reszte:) a musze zapytac:) madziaczek🌼moze zabrałas troszke sniegu ze stoku, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk to w ogóle nic nigdy i nie :D namea 🌻 a ja to się cieszę że zbierzemy się ja ty i reewelka :) brakowac mi będzie reszty, ale lepsze to niż nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka 🌼 o ja tez sie ciesze :D i juz licze dni... ale poki co ide juz lulu, bo mnie cos glowka rozbolala i oczka sie kleja... trzymaj sie kochana, milego wieczoru i do jutra, buziaki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼 haha Ty już się chyba upiłaś:) ale to dobrze:) wtedy się właśnie wszystkich kocha, nie tylko wtedy oczywiście;) ja też bym chciała się spotkać, fajnie by było na pewno i ciekawie:) bajeczko🌼 grunt to chcieć się nauczyć, u mnie też od chęci się zaczynało i na początku myślałam, że na nich się skończy. Ale na szczęście dobrnęłam do celu;) czego Tobie też życzę. Śnieżku mam trochę na strychu;) Miłego wieczoru, ja za bardzo nie jestem na bieżąco z czytaniem od kilku dni, tak pobieżnie jedynie ale postaram się nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼---a dziękuję, na serio bym sobie coś chlusnęła ja juz chce spać niech bedzie jutro aco do spotkania to po cichutko cos kombinuję ;-) Ja też was wszystkich ❤️ :-D i sie nie upiłam :-P Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam przyjaciółki jestem z Olsztyna,mam faceta od 4 lat ale brak babskiego towarzystwa i smutno mi troche samej,odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam przyjaciółki jestem z Olsztyna,mam faceta od 4 lat ale brak babskiego towarzystwa i smutno mi troche samej,odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻no ba tylko skończę kurację, eh fajnie było by się spodkać musimy kiedyś zrobić spend jakiś :] bajka🌻 no mnie nastraja śnieg pozytywnie długi spacer w ciepły dzień, albo uwielbiam wieczorne spacery kiedy padający śnieg odbija sie w świetle latarni coś pięknego innych opcji zimy nie trawię millana🌻 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam przyjaciółki jestem z Olsztyna,mam faceta od 4 lat ale brak babskiego towarzystwa i smutno mi troche samej,odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadam tylko na chwilkę, jak Maleństwo śpi i \"odkopię\" się z prac domowych i nie bardzo mam możliwość do każdej z osobna coś napisać, więc będzie trochę zbiorówka - przepraszam! Dziękuję Wam bardzo za gratulacje i ciepłe słowa! Namea 🌻 pamiętam :-) Emilka 🌻 rzeczywiście się nie znamy, ale nic straconego ;-) A na dobry początek Ci powiem, że Ci zazdroszczę spotkań z Reewelką... Soma 🌻 :-) Reewelka 🌻 a do mnie do opieki byś nie wpadła? ;-) Onfim 🌻 taką zdradę to ja rozumiem ;-) Gringo u mnie stoi na \"świętej\" półeczce z ulubionymi pozycjami. A co do alkoholu - byłam dzisiaj w sklepie monopolowym i doszłam do wniosku, że tak mi się strasznie chce czerwonego wina! A nie mogę :-( Albo piwka... Ehhhh! A za zimą też mi tęskno, chociaż w mieście to zupełnie nie to - mam nadzieję, że kiedyś wokół wymarzonego domku z ogródkiem pooglądam śnieżnobiały śnieg :-) A jeśli chodzi o spotkania w realu, to ja bardzo serdecznie Wszystkie Panie zapraszam do Krakowa - wszak to takie ładne miasto ;-) Trzymajcie się ciepło i mam nadzieję, że do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babencje moje drogie:D Nie możliwe nikogo jeszcze dzisiaj nie ma?! Ja pierwsza? Ja!! Emilunka🌼 w krzakach zimno, brudno i drapiąco więc lepiej legalnie przy biureczku:P Namea🌼 no jak dwa to na zdrowie nie moge już nalegać;) I co to znowu za smutasy były?! Nie ładnie! Z Romantykiem się napić:D:D:D Dobre:D:D:D Ktoś ma poczucie humoru widze:P Miłego dnia życzę. Piątek moje kochane więc się nie smutamy tylko cieszymy:D Dla wszystkich i każdej z osobna po 🌼u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka 🌼 witaj :D dobrze, ze jestes nareszcie ja wczoraj chyba o jeden za duzo wychylilam i dzisiaj troche glowka boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 a Ty tak sama pijesz? Ojjjjj;) Wypij coś z dużą ilością witaminy C. Ja zawsze jak mam kaca piję szklankę wody z całą cytryną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Kochane :D Ja po pracy wczoraj spędziłam dzień po 2 kocami ...czuje sie przeziebiona, gardziołko boli ale dziś ostatni dzień w pracy i sie bardzo z tego ciesze :D Wczoraj mój mąż nawet mówił o naszym zlocie,tak sobie pogadaliśmy że fajnie jakbyśmy się spotkały :) na żywo! Widzę ze wczoraj winko, nalewki krążyły :) miło miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 zaraz sobie cytrynke wycisne wiec :D dzieki jadzia 🌼 ja dzisiaj tylko wirtualnie, mam na jakis czas dosyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 tak ja mam dzisiaj wolne :D niedlugo jade jeszcze na zakupy prezentowe. i troche sie wlasnie pakuje :o zeby na ostatnia chwile niczego nie zostawiac. a wieczorem bede pisac kartki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć, ale fajnie że dziś piątek no nie? :) JA mam dziś na 11 do pracy, ale przyszłam póltorej godz wczesniej, bo skonczylam wczesnie jazde, a przynajmniej tutaj moze ze dwie strony pracy napiszę. Reewelka 🌻 czekam na ciebie maleńka:) Mogę ci zdać relację z mojego dzisiejszego jeżdżenia :] namea 🌻 no hej hej hej ranny ptaszku, a mówilam żebyś nie piła wiecej niż ważysz :P Walnij sobie coś z wit.C, tak jak Jadzia radzi Pasiata 🌻 a no masz czego zazdroscić :) Mimo iz nie widujemy się zbyt często, to i tak jest fajnie elfik 🌻 kombinuj dziewczyno... :) jadzia 🌻 śledzie?? afuujjjjjj, ble ble ble, łeeeeee NIe cierpie śledzi i tunczyka, i w ogóle ryb :o czarna 🌻 ciekawe jakby u mnie mecenasowie zareagowali jakbym wyciągnęła flachę na stół i obciągnęła ją w pracy :D Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×