Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik a po ile są te spanka i ta karma purina mniej więcej? A i mój wet mówił, że jak rano piesek się obudzi to najpier jeść odczekać koło 20 min i dopiero na dwór, a co się daje do jedzenia takiemu maluchowi i Onfi chyba pisała, że 5 razy dziennie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 sa to koncowki do Bosch, ale o szczegóły nie pytaj, bo ja sie nie znam. Misiek poszukał co chciał, powiedział, ze to jest to, wiec kupiłam:) a laptopa kupilismy na społke i taki tez jest nasz prezent na swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia, ale masz dobrze,fajnie uwielbiam Trójmiasto no i Kraków. Pasiata co tam dzis u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie boli już trzeci dzień :-( Wczoraj zerwałam się z zajęć, bo się czułam co najmniej dziwnie. I dobrze zrobiłam, bo tych zajęć nie było:-D A dzisiaj wolne z urzędu:-) ita🌻 Tylko nie rozpieszczaj tego psa za bardzo! U znajomych jest spaniel... Spaniel lepiej traktowany od ludzi... Spaniel momentami agresywny, bo mu wszystko wolno :-O Także musisz czegoś wymagać od tego psa, bo to nie maskotka do głaskania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma🌼 to masz tak jak ja:(tzn. z bolami głowy. dzisiaj tez miałam przymusowe "wolne" na uczelni. ale mam jeszcze jeden wykład i pojde na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻ok ita🌻 wyprawka jeszcze powinna być brana pod kontem charakteru psa jeśli to niszczyciel nie ma sensu kupować mu najdroższego legowiska nawet wyścielony kartonik na początek będzie ok bo takie psiaczki lubią sikać tam gdzie śpią, my akurat nie kupowaliśmy wyciąganej ale z regulacją na 3 wysokości i takie też są dobre ale do tego mamy jeszcze 10m linkę treningową, karma najlepiej pytać co jadła i to dawać dalej lub wg własnych możliwości i obserwacji na początek nie kupuj wiekszych niż 3 kg bo może się okazać że pies bedzie miał bladą sierć, srał ile wlezie i się drapał a to oznacza że może mu karma nie służyć a z nam takich co worki po 15 kg kupili i płacz, zdecydowanie zabawki i szczotka, jeszcze zabawki sznurkowa i gryzak i szczotka to ci doradzą, można obcinkaczki do pazórków ale ja akurat robię to u weta rosną jej wolno na tyle że miała dopiero raz przycinane My robiliśmy tak wstawałam rano pierwsze siku potem po godzice śniadanko i siku i tak praktycznie co godzinkę wychodziłam taki psiak w naszym przypadku miał 5 posiłków dziennie ale małych teraz ma tylko 3. Co do wychodzenia to jak sobie ustawisz ale mówią że pies jeśli chcesz mieć porządek w domu to powinien wyjść po każdej drzemce, jedzeniu i zabawie. Ale nie zniechęcaj się taki koszmar jest tylko na poczatku. My potem zrobiliśmy jej rozkład dnia z czasem się przyzwyczaiła. I teraz jest bardzo fajnie oczywiście wpadki się zdarzają ale coraz żadziej. kasiula🌻 wiem wiem no ale jak już się jest to i idzie się z tą myślą że idzie się odświeżyć pamięć. Na mnie największe wrażenie też robiły rzeczy więźniów dzieci i zdjęcia, do tej pory naczytałam się trochę na ten temat i chciałabym skonfrontować to co pamiętam. Ale jakoś zawsze mi nie po drodze. Bo do czego ma mnie ciągnąć. Chyba tylko ku przestrodze by nie zapomnieć. bajka🌻 należy ci się a co soma🌻 dobrze mówisz od psa trzeba wymagać nam się wydawało że wymagamy a i tak się okazało po spotkaniu ze starszyzną że psa to naprawdę trzeba pacyfikować bo za parę miesięcy nikt sobie z takim rozpuszczonym psiakiem nie poradzi. No ale tak jak mówię jak wiem jakiego psa ja mam i czego się po nim spodziewać ale są też psy które aż proszą się o rozpuszczenie :) emi🌻 to może kawkę zrobimy w ramach uwieńczenia sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 a poszukaj sobie tutaj ja tańszego nie znalazłam http://www.krakvet.pl/ ale oczywiście mogę się mylić karmę osobiście kupuję na allegro w telekarmie ale ja już jestem na etapie pierwszy worek 15kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 oj weź, zawalili mnie robota nagle że nie wiedziałam co się dzieje. Dopiero teraz jest spokojniej, ale gdzieś po 16.00 znów sie zacznie. Całe szczęście że jutro rano do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie Ciocia dzwoniła i bardzo zadowolona jestem z tego faktu, odwiedze ich w poniedziałek :) muszę dzieciaczkom coś słodkiego kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ja dalej walczę z córą która za nic nie chce mi usnąć trafi mnie za chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no to ja jeszcze do tego Onfim napisała, ja robiłam o wiele mniej profesjonalnie, karmę (zielona purina) kupuje na wagę zaczęłam dosłownie od 20 dg ( 16 zł/kg chyba) żeby zobaczyć czy bedzie chciała i okazało sie że woli pedegre bo to jadła u mamy :-D Legowisko na początku sara miała wikoinowy koszyk to pogryzła ale jak kupiliśmy ta gąbczastą budkę (50 zł) na bazarku to jakoś sie trzyma. Mój wet mówił że na poczatku nie wolno obcinac maluchom pazurków bo sie potem rozdwajają ale pewnie ile wetów tyle opinii. No i fakt szczotka bo twój bedzie miał długa sierść.A co do karmienia to na poczatku sara miała w misce papu cały czas a teraz dostaje raz dziennie tzn jak rano nasypę to po południu to zjada, nie je za dużo. Z wychodzeniem to nie wiem czy ci sie tak uda bo pies jak nie wytrzyma to po prostu nasika w domu. Ja musze do tej pory z sara rano wychodzic od razu jak sie obudzi bo jak nie to mam prezent więc ciężko chyba tak bedzie.Ale napewno sie uda. Duzo rzeczy wyjdzie po prostu samo bedziesz widziala jak sie psiak zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia i co z tą Twoją wigilią w tym roku u teściów czy u siebie? Ja już wiem co dam rodzicom na prezent kupię im bilety do teatru na Hamleta, no ale jeszcze cos do tego będę musiała dokupić. Ale jestem głodna chyba podjadę do baru z tanią chińszczyzną i na obiad zaserwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik to dajesz tylko suche psiakowi do jedzenia? Sioraz dzwoniła bo ma jakąś wigilie zakładową i nie wie w co się ubrać sierota, mam przyjechać i jej doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nareszcie :D zakupy sie udaly nawet bardzo, takze jestem zadowolona. kupilam tez przyjaciolkom i ich mezom perfumy (za to na szczescie kasa sie zwroci) i mojej Siostrze tez i przy okazji sobie dwie butelki. a na koniec za takie duze zakupy (chyba 12 butelek w sumie wyszlo) dorzucili mi 2 gratis :D :D :D takze jestem zadowolona, bo zrobilam dobry interes. poukpowalam tez na prezenty takie zestawy do malowania oczu, a dzisiaj jakas promocja bylo i do kazdego zestawu dodawali jakies pachnace wody w prezencie (zadne oryginaly, ale rozdawali to wzielam). itus 🌼 wczoraj sie lekko zrobilam winkiem i nie bylam w stanie nic napisac. wybacz, dzisiaj sie poprawie :) gratuluje podjecia decyzji w sprawie pieska. zaraz zdjecia przeslij jak tylko bedziesz miala :) reewelka 🌼 nie ma problemu, karteczke masz jak w banku. przywioze wiecej to sobie wybierzesz najladniejsza :) czarna 🌼 a moze shaiker i ksiazke z przepisami na drinki?? albo jakis ladny album wypelniony Waszymi zdjeciami - taki bardziej osobisty prezent :) u mnie swego czasu podzialalo :) elik 🌼 no ogladaj ogladaj :) juz niedlugo bedzie nowa seria, to nie bedziesz musiala dlugo czekac :) emilunka 🌼 pracusiu zyjesz?? onfim 🌼 to zdjecie co przeslalas jest urocze :) patrze i patrze jadzia 🌼 przemilego weekendu zycze, mam nadzieje, ze bedziesz zagladac mimo urlopu kasiulka 🌼 oj nawet nie wiesz jak bym chetnie przyjechala na taka przez Ciebie zrobiona rybke :D mmmm, az mi slinka cieknie jak sobie pomysle miliana 🌼 no to powodzenia w poszukiwaniu. dobry pomysl zaczac nowy rok na nowym miejscu bajka 🌼 mi sie tez marzy nowy laptop ;) pasiasta 🌼 ciesze sie, ze mnie pamietasz :D strzyga 🌼 madziczek 🌼 a Ty gdzie?? dzisiaj pelnia, ksiezyc wielki i nisko wisi. przed spaniem poprosze go, zeby spelnil moje jedno zyczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 no zyję żyję, ale cierpię ;( chyba mi nerki owiało bo mnie prawa nakurwia tak że zaraz będę płakać 😭 a tu jeszcze ponad 3 godz w pracy ... a nie odzywam sie teraz na forum bo znow temat psów, a ja nie mam nic do powiedzenia, wiec lepiej nie mowic nic. Fajne zakupy ci wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naema🌼 ja się zaczęłam uczyć w końcu, czas nawyższy. A to nie wiedziałam, że życzenia do księżyca można też wymawiać;) Jak widzę pierwszą gwiazdkę to zawsze sobie myślę jakieś ale o księżycu nie miałam pojęcia:) Czasem mi on spać nie daje jak jest pełnia i świeci prosto na łóżko. itus🌼 i Elfik🌼 Wy lepiej pomyślcie o dzieciach, a nie swój instynkt macierzyński na psy przelewacie :P chociaż ja chyba podobnie robię, tylko, że na koty:P trzy w dodatku! hehe więc coraz większy ten instynkt chyba się robi:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼to fajnie, że zakupy udane. Mnie w przyszłym tygodniu czekają:) Zawalili mnie robotą, a na dodatek się wkurzyłam, że mam w wigilię pracować do 18:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ale lepiej jak pies ma obcinane pazury wcześnie i na krótko to powoduje że nerwy się nie rozwijają w głąb paznokcie i można je będzie mieć na krótko nasza miała. Tzn ja taką opinię słyszałam ale i tak jak mówisz ile ludzi tyle opinii i w tym przypadku ale to też może zależeć od rasy bo co rasa to też inne obyczaje Moja co do karmienia dostaje teraz 180g około + smakołyki na szkoleniu/lub w nagrodę waży 9kg niecałe to tak dla porównania Od czasu do czasu jej gotuję na jutro wołowinka z ryżem A co do sikania moja też tak miała jak twoja ale jakoś udało mi się i teraz mogę spokojnie się ubrać sprzątnąć nocną niespodziankę tzn zmyć podłogę spokojnie ubrać kurtkę i buty i wychodzimy:) jadzia🌻 miłego weekendu kasiulka🌻 papa miłego namea🌻 he he udane zakupy to dobrze. No rozkoszna dziecinka i taka zmęczona dziś już ją normalnie siłą musiałam położyć :] reewelka🌻 ja jestem :) właśnie wyszłam z kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼co dobrego upichciłaś? Ja dziś robię parówki na ciepło z serem i boczkiem wędzonym (czy jakoś tak), zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×