Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emi馃尲---co m贸wisz cos przegapilam???:-O jesli tak to I`m sorry jak cholera 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie nie nie o to chodzi艂o nigdy nie obgryza艂am paznokci , a podobno jak kto艣 obgryza to oznaka , 偶e trzeba si臋 udac do ortodonty;/ dziwne ale tak wyczyta艂am. Chodzi艂o mi o to , 偶e jak mam tipsy to je odrywam :P Emilunka馃尰 Ja nie czuje tego programowania ,a le faceci to lubi膮, a co do pracy dla informatyk贸w to jest , a w szczeg贸lno艣ci dla programist贸w , wi臋c nie powinien mie膰 problem贸w , bo w innych dziedzinach gorzej , ale programista javy nie s膮dz臋 偶eby mia艂 problemy. sonia馃尰 to rzeczywi艣cie ma艂e st贸pki . Ja mam 164 czy jako艣 tak i 37 i p贸艂 lub 38 . Ale ma艂e st贸pki to 艂adne :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rzepq馃尰 z Krakowa elfik馃尰 stosujesz wazelin臋? sonia馃尰 s膮 lakiery do kupienia gorzkie na paznokcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na paluchy??Tzn na sk贸rki 偶eby sie nie strzepily ale inaczej to nie :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kurwa...z艂o艣liwo艣膰 losu! Jak ju偶 umy艂am g艂ow臋 w zimnej wodzie, wysuszy艂am kud艂y to co zrobili....w艂膮czyli ciepl膮 wod臋! No przecie偶 w艣ciec si臋 mo偶na. Ja przy was to jak 偶yrafa. 177/178 cm, buty 40/41.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik 馃尰 ignorujesz mnie :( nie odzywasz si臋 do mnie :( o ty niedobra :( :P rzepqu 馃尰 no z tego co wiem, to on chyba bardziej to php ni偶 Java. A teraz od prawie roku siedzi w pracy w jakich艣 CRM-ach czy co艣 :) Cholera, dla mnie to czarna magia :) Naprawd臋 mam nadziej臋, 偶e on znajdzie dobr膮 prac臋, bo ja to raczej kariery nie zrobi臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elfik馃尰 na psie 艂apy 偶eby je ochroni膰 przed mrozem reewelka馃尰 ja mam 169cm emi馃尰 no to chyba 偶e tak :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emilunka 馃尰 ja tez jako艣 zaje*** si臋 na tym nie znam , w szkole zawsze mia艂am ze wszystkiego podobne stopnie, cho膰 nigdy nawet nie mia艂am ksi膮偶ki z matmy , bo nie lubi艂am . jak mia艂am wybra膰 szko艂臋 to kompletnie nie wiedzia艂am co. Wybra艂am t臋 szko艂臋, bo by艂a ciekawa i ja mam strasznie kr贸tk膮 pami臋膰 , wi臋c pomy艣la艂am , 偶e tu wi臋cej logiki ni偶 zakuwania i jako艣 idzie , ale nie jestem jak膮艣 fanatyczk膮 komputerow膮 , wi臋c tez si臋 nie znam mocno na tym wszystkim . Ja planuje nie pracowa膰 , takie ambitne plany :) mo偶e si臋 uda, wi臋c szko艂臋 aby sko艅czy膰 no i si臋 czego艣 nauczy膰, bo czasem robi臋 jakie艣 umowy o dzie艂o albo zlecenia informatycznie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emilunka馃尰 po liceum chcia艂am pracowa膰, bo my艣la艂am , 偶e to fajne , by艂am na sta偶u ale okaza艂o si臋 , 偶e to nie takie fajne i na nic nie ma czasu, rodzice mi od pocz膮tku odradzali . No i mieli racje, praca to nic fajnego. Rodzice m贸wi膮 , 偶ebym nie pracowa艂a tak d艂ugo jak tylko mog臋 , bo jeszcze si臋 w 偶yciu napracuj臋, no i maj膮 racj臋 , kiedy艣 b臋d臋 pracowa膰 jak ju偶 b臋d臋 musia艂a , ale na razie si臋 ucz臋 i leniuchuj臋. W og贸le to siebie nie widz臋 w roli informatyczki w pracy , wydaje mi si臋 , 偶e nic nie umiem i sobie nie poradz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲mam takie same podej艣cie jak Ty je艣li chodzi o dzieciaczki:)a jakie twoje pociechy maja charakterki?? Madziczek馃尲 cuuuudne masz te kociaczki:)Pamietam jak kiedys pisa艂as na forum,biedna nie wiedzia艂a艣 co z nimi zrobic i wcale ci sie nie dziwie bo i mi by serducho p臋k艂o gdybym mia艂a je komu艣 je oddac.By艂am posk艂adana jak zobaczy艂am jednego twoich urwis贸w na kwiatku:)Jest rozwalajacy:) Co do mojego klakiera to bardzo trafna uwaga:)Wog贸le zauwa偶y艂am 偶e moj kot to ma nieproporcjonalne uszka i ogon w stosunku do ca艂ego cia艂ka.艢mieszny jest momentami jak zrobi jaka艣 minke albo przybierze jakas poze-wcale mi kota nie przypomina;) Nie wiem czy jest jeszcze ta promocja,ale jeszcze niedawno mo偶na by艂o zarejestrowa膰 swoje kotki na www.whiskas.pl i dostaniesz wyprawk臋 dla ma艂ego na tydzie艅.Ja ju偶 chyba dosta艂am z trzy paczki:)a co do poradnika to lubie czyta膰 ka偶de wi臋c je艣li bedziesz mie膰 chwilk臋 to pode艣lij-bede baaardzo wdzieczna:) Sonia馃尲a ja ci zazroszcze takiej ma艂ej st贸pki:)ja mam zas 1,65 a rozmiar nogi 39/40:o Rewelka馃尲tule tule tule cie bardzo mocniutko馃槝 i ju偶 skrobie do Ciebie Emulinka馃尲dziekuje za cenna porade z kt贸rej napewno bede korzysta膰:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dla narciarzy http://imagenes.yonkis.com/71200912654.jpg kasiula馃尰 wci臋艂o go co? charakterki hmm anio艂ki z r贸偶kami ale jak mawia m贸j ojciec aureolka musi si臋 na czym艣 trzyma膰 rzepq馃尰 tylko rodzice nie wzieli pod uwag臋 przepis贸w emerytalnych w tym kraju 偶eby mie膰 艣wiadczenia musisz mie膰 przepracowane sporo latek wi臋c to nie taka rozs膮dna rada ze strony rodzic贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sonia馃尰 :] emi馃尰a ja to co jestem jak nie kto艣 do pogadania :] No chyba 偶e nie jestem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzepq 馃尰-uszku :D studiujesz informatyke, a masz moze ksiazke "Galaktyka Internetu" ?? bo mi jeden rozdzial by sie przydal :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 ale偶 jeste艣 do pogadania, tylko my艣la艂am, 偶e ciebie te偶 nie ma :) Zgadzam sie z Twoj膮 opini膮 co do pracy Rzepqi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
By艂am na d艂ugim spacerze, zrobi艂am pyszny makaron na obiad i ju偶 nie gryz臋 :-D Onfim 馃尰 jak podobne do ojca, to p贸艂 biedy ;-) Nasza na razie podobna do siebie :-P A swoja drog膮, ja te偶 poprosz臋 zdj臋cie Maluch贸w! Reewelka 馃尰 Elfik 馃尰 zdolna bestyja z Ciebie - trzeba tylko czasem poczeka膰 na w艂a艣ciwy moment ;-) Emilka 馃尰 Czarna 馃尰 I mi艂ego popo艂udnia Wszystkim! Ja czekam a偶 si臋 呕uczek zbudzi a potem b臋d臋 dla niej meble projektowa膰 :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×