Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

kasiula🌻 a gdzie kochana byłaś jak cię nie było :) emi🌻 ok elfik🌻 mąż właśnie dzwonił umowę ma w przygotowaniu i raczej na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie daruję Ci tych świateł:P Elfik🌼miłej nauki...:) A łobuz może być. Lawina ruszyła, bo wczoraj już nie dawałam rady. Po tym "przekręconym" smsie wydawało mi się, że jest i będzie ok, ale wieczorem okazało się co innego. Rozmawiałam z nim, ale on mi powiedział, że np. choć zna odpowiedź na jakies pytanie, to mi na nie nie odpowie. Stwierdziłam, że kończę rozmowę i się rozłączyłam, ale po chwili naszło mnie na wyjaśnienia i wygarnęłam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi i Elfik ta u mnie na Kujawach tak się mówi zaklepka hahah Elfik a wiesz, ze przez te mrozy mój frodo wie, że szybko musi się załatwić, bo wtedy szybciej pójdzie do domku i prawie zawsze jest od razu \"razy dwa\" i po sprawie, a łapki bidakowi też marzną, aż ucieka do klatki schodowej, ale ja wtedy wołam go spowrotem na to drugie coś , ale serducho mi się kraja, że może przymarznąć Prezes wrócił i na 100% likwidują nas, on nie będzie likwidatorem ,ale gadał w naszej sparwie o tej przyszłej pracy w urzędzie, konkretów jeszcze nie ma, ale wszystko jest na dobrej drodze ufffff Elfik a jakie sobie robisz te pazury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼kochana sama nie wiem do końca co mi jest:( W świeta miałam grypę zołądkową,ale później przeszło Sylwestra spędziłam pijąc krople żołądkowe bo brzuch tak bolał ze sie zwijałam z bólu,zwymiotowałam i był juz luz A nowy rok zaczełam od wysokiej gorączki i okrutnego bólu głowy.Pożniej przyszedł niekończący sie katar i kaszel. wiem wiem ze musze iść do lekarza,ale jeszcze nie mam ksiażeczki ubezpieczeniowej😭Zła sama jestem na siebie że jeszcze do tej pory nie wyrobiłam,ale bede miec nauczkę na drugi raz.A co u Ciebie kochana??Co u pani N??Dała ci w końcu spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pierwsza noc w nowym mieszkaniu za nami :D zostałam przeniesiona przez próg :D a na materacu jednym spaliśmy bo drugi nie da sie napomopwac zatyczni nie ma ...hihi dzis zaczynamy malowanie... Emiulka wyjasnij mi Kochana co masz na mysli o skrzyżowaniu mnie i bajbajki w postaci soni? dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a to mi nie daruj,ale jutro rano na mrozie będziesz pokazywać gdzie pozycyjne a gdzie awaryjne :) I nie zapomnij sprawdzić,czy trąbka w samochodzie działa :) kasiula 🌻 czesc :) mam nadzieję, ze już trochę lepiej się czujesz? N. nie dała jej spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 w domku cały czas pod kołderka.odleżyny mi sie robią od tego gnicia juz :P A ja mam prosbe do Ciebie:)pOdeślesz mi fotki twoich pociech??Tak bardzo chciałabym je zobaczyć:) Przeczytałam właśnie o twoim męzu:(Niedobry....Jak teraz wygladaja wasze relacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 i jak się spało na jednym materacu? A Sonia, to też taka drobna blondyneczka w okularach, i ma w swoim wyglądzie i coś z ciebie i coś z Bajki :) Mam nadzieję, że się nie pogniewałaś o to porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi to dobrze z tą umową Kasiula dużo zdrówka życze kochana Jadzia a co Ci się śniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emulinka🌼 kurwa nienawidze tej pani!!!!!!!!Wez coś zróbmy z nią!Weż numer od Reewelki i bedziemy ja gnębić psychicznie telefonami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 dawaj maila z numer N. :D Już ja jej taką jazde zrobię że jej się nie będzie chciało telefonu do ręki wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼N. nie dała spokoju i niestety chyba nie zamierza, ale teraz to już nie o nią chodzi tylko o P., ale to na maila. Może dziś mi się uda, a jak nie to jutro w dzień. Emilka🌼lać na tą sucz, bo szkoda myślenia co zrobić, żeby się zemścić. Pertrakuję z łobuzem i nie wiem co z tego będzie. Chcę, żeby było tak jak być powinno, ale ciężko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiulka jasne ze sie nie gniewam, ciekawa byłam Rewelka nie wiem co to za dziewucha ale juz jej nie lubie i moge sie przylaczyc do ekipy Kasiulki i Emiulki i pomoc... nic mi sie nie snilo...dobrze spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia 🌻 Ta sucz to taka niedorozwinięta dziewucha, która jest jak pies ogrodnika. Sam nie zje i komuś nie da.I krótko mówiąc przeszkadza. We wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny...ale KONIEC TEMATU....nie mam ochoty już rozmawiać tutaj o tej dziwce, bo mi ciśnienie skacze. Tutaj wolałabym się wyluzować, a nie rozpamiętywać i denerwować. Kij jej w ryj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 dobrze, że napisałaś jej że kij jej w ryj, a nie chuj jej w dupę, bo podobno w dupę to przyjemność :) A ja dodam od siebie: i taczkę gruzu, żeby nie było luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼🌼ja też ci skrobne pare zdań,ale jutro bo już dziś nie zdążę:( Musze pogonić trochę po mieście, bo nazbierało mi sie zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 no to chyba że tak :) oj kamień z serca jadzia🌻 no to super :) emi chodziło o podobieństwo że jesteście do siebie podobne że sonia to takie połączenie twojego wyglądu i bajki kasiulka🌻 wieczorkiem ci podeślę bo na swoim kompie chyba nie mam aktualnych fotek wiec musi pan i władca wrócić do domu, nasze relacje nawet spoko ja dalej sie wkurzam on dalej uważa że nic się nie stało Dobra idę robić obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 na porządnego klapsa zasłuzył twój Pan!!;) Ja też spadam,ale obiecuje ze juz jutro zajrze do was na dłużej:) Trzymajcie cie baaardzo cieplutko i po 😘 dla każdej dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś taka zrezygnowana jestem...niby w środku jest pozytywne nastawienie na pomyślne rozpatrzenie sprawy, ale ogarnęła mnie taka stagnacja i rezygnacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata, napisałaś wczoraj \"Ale piękna zima! Nareszcie słoneczko i do nas przyszło! Co prawda mróz przeokropny, więc byłyśmy na spacerze mniej niż zwykle, ale jest cudnie!\" No tak, rzeczywiście słabo się dogadujemy. Bo ja nie lubię, jak tak słońce za bardzo świeci. Ale zgadzam się, że piękna zima. Pasiata może to stwierdzić, więc ja też mogę. Ale właśnie, Pasiata, ja nie szukam dziewczyny i zgadzam się z Tobą, że jak ma się jakaś znaleźć to się znajdzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem , miałam trochę spraw do załatwienia. ita 🌻 ja w sumie nie oglądam nic ale jak czasem natrafię to oglądam na wspólnej i barwy. Taką małą blondynkę chcieli gwałcić , ale szedł jakiś chłopak i ją uratował . JA do M się nigdy nie przekonam , wszyscy aktorzy mnie tam wkurwiają, ale każdy ogląda co chcę , strasznie dużo ludzi to ogląda z tego co wiem , coś w tym musi być. onfim 🌻 już zleciłam mojemu chłopu, zwanemu Prezesem kupić mi książeczkę, bo się zadeklarował , że będzie w empiku. reewelka 🌻 ok czekam na zdjątko. sonia 🌻 ja się nie mogę przekonać do czerwonego , niektóre rzeczy mi się bardzo podobają,a le jakoś jak kupie to nie chodzę. Podobają mi się szpilki czerwone. Mam czerwoną torebkę chanel , bo była zajebista , ale nawet ani razu jej nie użyłam , bo jakoś nie mogę się przekonać do czerwonego. Chyba , że na włosach :P emilutka 🌻 pewnie , że na dłużej , sama się dziwie , ale nie wiedziałam , że takie fajne jesteście . Matko nie było mnie tylko dziś a wy tyle naprodukowałyście , że aż nie chce mi się tego czytać ;) hehe Jadzia 🌻 fajnie masz z tym mieszkankiem , fajne wspomnienia :) Zazdroszczę reewelka 🌻 nie martw się, :* na otuchę . A co to tamtej suczy to możesz na nas liczyć, jak każda jej pociśnie to jej się odechce czegokolwiek . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:P jadzia haj 👄 nowe mieszkanie nowy etap. ale nawet jak ma sie chociaz tylko jeden materac to i tak wrazenia i samopoczucie na najwyzszym poziomie :) Rzepq [kwiat[uszku ;) no ja tez kiedys nie lubilam ale odkad siostra mi przywiozla czerwona torebke http://www.allegro.pl/item524035081_atmosphere_duza_torba_xxl_modna_krata_nowa.html (na zywo troszke bardziej czerwona tn bordowa) to jakos tak mi sie spodobalo ze zaczelam czerwone rzeczy kupowac. w sumie to lubie tez szarosci i czern :D emilunka hej ;) 🌻 wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×