Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Hej Ale Was wzięło na wspominki;) ja pamiętam też te gierki o których piszecie i jeszcze giane sisters(nie wiem czy tak to się pisało?) settlersów, hospital, superfrog i takie tam inne:) Nie lubię wyścigów ani strzelanin. U mnie dzisiaj nie ma wody no i czekam aż przyjdzie, bo nic nie mogę zrobić:o Poza tym koty nie dały mi spać w nocy. Teraz mama jakiegoś przyniosła z ogródka na chwilę, bo chyba jest chory no i mam trochę dosyć kotów:( Kasiula🌼 zaraz wyślę te książeczki. Pasiata🌼 nadal czekam na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 hej . Madagaskar ok. Jednak uważam, że pierwsza część była lepsza. A w drugiej, gdyby nie ten lemur-król Julian, to nie byłoby się z czego pośmiać :] madziczek 🌻 a jak tam nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼ale zauważyłam że z reguły pierwsze częci sa najlepsze a później to takie wszystkie naciągane jest.Popatrzmy chociaż na shreka albo epokę lodowcowa..miałaś dziś kontakt z rewelką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌼 dobre pytanie! idę zaraz idę, akurat wody nie ma to nie da rady sprzatać, więc wychodzi na to, że pozostaje to drugie zajęcie (gorsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spać mi się chce normalnie zasypiam chyba ciśnienie leci.....a w poniedziałek ma przyść facet z urzędu i będzie z nami gadał w sparwie pracy, ale okazuje się , że nie widomo czy przejdę z dwoma pozostałymi pracownikami do tego samego wydziału bo nie widomo czy będzie tam dla mnie stanowisko, ajka coś to do innego wydziału, szkoda wolałabym z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 coś nie tak z ciśnieniem, bo i ja się kiepsko czuję madziczek 🌻 ja też wolę sprzątać niż się uczyć :) kasiula 🌻 ja poproszę kawę. Reewelka mi napisała że jest dziś cały dzień u dzieciaków. No i że ma jakiś kiepski humor. I że może dziś na kafe nie zajrzy. Ale kasiula nie dygaj, ja ją mam na oku, jak coś będzie nie tak to jadę ratować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌼/_/C proszę cie bardzo:) Dobrze że jesteś:)Może porwij ją gdzieś przez weekend żeby bidulka nie siedziała i nie myślała..Strasznie żałuje że mieszkamy od siebie tak daleko:(Chciałabym być przy niej... A miała sie dzis spotakać z panem P..stchórzył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuje kiwi może witaminka C mnie pobudzi! A tak w ogóle to ostatnio Mój mnie coś denerwuje, może dobrze nam zrobi jak trochę potęsknimy za sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻u mnie zanika więc pewnie już u ciebie się pojawia kasiula🌻he he no prawda dobrze że te czasy minęły ita🌻 brawo za punktualność ja nie lubię jak się ktoś spóźnia , co do łapek wystarczy raz dziennie przed pierwszym spacerem zaraz przed bo pies może zlizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizoginn
seks z kobietą to oblesna czynnosc,wkładac swoje narzady do smierdzacej rybami szpary,pełnej bakterii i grzybów,pomarszczone to i smierdzące,i jeszcze syfa mozna złapac bo co druga kobieta puszcza sie na lewo i prawo ...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 ty wiesz, ilu ona ma znajomych zeby ją porywali ? :) Ja jestem tylko na dodatek :) Ja mam szkołe, ale zobacze co ona będzie robic, i może ją na łyżwy wyciągne chociaż albo coś. Ja nie wiem nic o spotkaniu z P., wiem tylko, że koleś wymiguje się od rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :D Jeden pokój wczoraj był już pomalowany, dziś już bedzie całe mieszkanie pomalowane :)Jutro sie przeprowadzamy :D dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi ale czym posmarować te łapki? A to co Rewelka ma problemy ze swoim chopem? Jadzia wiesz, że mnie nasżło na przestawianie mebli w małym pokoju i dokupienie jakiejś fajnej lamy na sufit tam, bo mam starą z mieskzania rodziców, a ogólnie po tym całym remoncie mieszkania to powiedziałam , że przez najbliższe 10 lat nic nie będę remontowała, meblowała itd miałam dosyć a tu taka niespodzianka hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam, że dzieciaki ładnie się bawią i piszę do was. Kasiula🌼dzięki za maila, wczoraj tylko go przeczytalam, ale nie miałam siły już odpisać. Dziś lub jutro to zrobię na pewno. A co do P. to chce się wymiga c od rozmowy i od wczoraj pisze mi, jak to się boi itp. Generalnie dowiedziałam się kilku rzeczy już teraz, ale chcialabym do jakiś konkretów dojść wieczorem. Emilka🌼dzięki Ci kobieto kochana👄 Madziczek🌼 Ofim🌼 Ita🌼 Bajka🌼 A ja z mega bałaganem w głowie siedzę, więc lecę do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼jak sie cięszę że wpadłaś na chwileczkę:)Będę myślami z Toba wieczorem kochana i przesyłam dużo siłki na rozmowe😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼w jakim programie mam otworzyć ten poradnik??Word,adobe reader(wersja 7.0),Word Pad odpada.Albo sie zupełnie nie otwiera a w wordzie jakies magiczne literki sie pojawiaja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼nie dziękuję kochana. Już co nie co mam nakreślone. Dobrze by było, jakbyś mi teraz wysłała swój nr tel. na pocztę. Emilka🌼dzięki Ci dobra kobieto za tą zamianę-jesteś boska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 fajowo :) ita🌻 wazeliną kosmetyczną najzwyklejszą reewelka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi aha i to przed każdym spacerem? Rewelka to życzę dojścia do porozumienia....nie wiem o co biega ale trzymam kciuki! Dziś troszkę luźniejszy dzień mam, muszę skończyć spis z natury wyposażenia a na poniedziałek zostawię sobie spis środków trwałych. Ogólnie ta pani Likwidator to tak formalistka , ale dobrze, że chociaż jak czegoś nie wiem jak zrobic to nic nie mówi tylko pomaga Idę chyba kawusię zrobić kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 z tego co wiem wystarczy raz dziennie przed pierwszym spacerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼nie dziękuję. Długa historia, więc nie piszę o tym tutaj. Dzieciaki stwierdziły, że sprzątanie jest nudne, ale dzielnie sprzątają co nabałaganiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ jak ja nie lubie mojej szkole 😡 zalatwic tam cos graniczy z cudem :O no ale nic nie ma co sie martwic:D dzis piekny wieczor ide z Moim na kolacje z okazji rocznicy :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff uporałam sie w końcu z tymi papierzyskami i właśnie zaczął mi sie weekend:) Rewelka🌼już:) Onfim🌼co porabiata??:) Sonia🌼to miłego i upojnego wieczorku zycze:)a która to rocznica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 to trzeba sprzątanie zmienić w zabawę sonia🌻 a znasz to powiedzonko skrócę je tu rektor czasem gada z bogiem, pani w dziekanacie jest bogiem :] kasiula🌻 ola mi chyba zasnęła wiec siedzę i oglądam sobie 6 stop pod ziemią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 :D nie znalam, ale to wiele teraz wyjasnia :P u mnie bogiem jest pan kanclerz:D kasiula🌻 dziekuje, mysle ze taka bedzie ...a rocznica jest pierwsza:D a jeszcze co do gier to ja sie tez nie wstydze i w sumie jestem zaskoczona pozytywnie ze tak to odebralyscie myslalam ze pomyslicie ze jestem jakas dziwna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×