Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Kasiula🌼 to zależy jakie masz konkretne badania. Ja nie pamietam jakie robiłam, bo do tych medycznych slangów niestety nie mam głowy:o Jednak kase pamiętam- 180 zł za jakieś 3 hormony 😡 A najgorsze było, że to tylko dla mojej ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌼 oo ale mi przypomniałaś teraz mój ulubiony serial dawny, kurcze szkoda, że już go nie ma w tv. Bajbajka🌼 łączę się w bólu i ogromie nauki na środę. reewelka🌼 łaczę się w chorobie:o Kasiula🌼 i czarna🌼 a po co się robi takie badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼dodatkowo wkurwia mnie to, że oddychac normalnie mogę:O Mam nadzieję, że nowa fryzura poprawi mi humor, bo chyba kudły zetnę poza standardowymi odrostami. A wieczorem może ruszę się gdzieś ze znajomymi, bo świra w domu dostawać będę. Ja pierdolę...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie wspomina tylko ocenia zwłaszcza że ciąża trwa 280 dni a nie 1 wiec nie rozumiem o co ona takie hallo robi. I kto w ogóle powiedział że to jest środek zapobiegawczy? A może ona się normalnie tak odżywia? A pewnych przyzwyczajeń nie jest człowiek w stanie zmienić. Lepsze takie żywienie niż palenie ćpanie i picie w ciąży. bajka🌻 eh szkoda no ale możesz poprawiać reewelka🌻 pocieszam i przytulaki wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na ryjek juz, tak mi sie oczka kleja :( reeweleczko 🌼 kochana moja sciskam, tule, calusy przesylam i slonca promyki tez, zeby Ci tylko lepiej juz bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 to ci powiem cos zabawnego. Wczoraj, po Twojej wizycie moja siostra powiedziała: "Czyli ona jest już moją koleżanką,że mogę ją na naszej klasie zaprosic"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼a wyjaśniło ci się coś chociaz po tych badaniach?? Madziczek🌼ja musze zrobic takie badania ponieważ mam nieregularne miesiaczki.Okres pojawia mi sie raz na 3 miesiace a czasami jeszcze rzadziej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a Ty jej odpowiedziałaś :\"Tak\"?Bo zaprosiła mnie na naszej-klasie:) A skąd jej się wzięło takie pytanie? heheheh Namea🌼przygotowałam już maila dla Ciebie, więc w domu go wyślę:) Moja poczta na o2 w pracy pozwala czasem na przeczytanie tego co dostałam, ale odpisanego wysłać już nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ja jej powiedzialam "jak chcesz" :) Jak ona w trakcie naszej rozmowy, jak siedziała na kompie, to na twojej NK szukała jakichś znajomych co o nich akurat mówiłaś,jakieś Żanety czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼sprytna bestyja z tej Twojej siostry:) Żanetę powinno udać jej się znaleźć, ale dziwki nie ma, ani P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--halo to Ty robisz ona po prostu wspomniała że coś takiego zaobserwowała.I wiesz co koniec tematu bo albo czytasz bez zrozumienia albo nie czytasz pisałam już dwa razy ze widziała jeden dzień i na tej podstawie wnioski wyciągnęła bo raczej panna nie robiła pokazówki dla ivette tylko to był jej zwyczajny dzień.Jakby nie chodziło jej o linie to raczej by więcej jadła i nie kupowała ciuchów na po ciąży.Zwykłe wnioskowanie jesli jest inaczej niż sie nam wydaje to po sprawie a jeśli nie to przeciez to i tak jest abstrakcyjna rozmowa bo ani Ty ani ja jej nie znamy i ona tez tu nie zjrzy i nie przeczyta tego co sie pisze.A Ty nigdy nikogo nie oceniasz??Ja tez ta laskę oceniłam po tym co ivette napisała i co nie wolno mi??Ja uważam że panna jest pusta jak bęben JEŚLI tak się odżywia w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 wyszło mi, że wszystko mam w przedziale takim jak być powinno i problemu musze szukać gdzie indziej. Jednym słowem pieniądze poszły w błoto:o Jednak dla świętego spokoju warto zrobić. Ja wiem, że to kosztuje... A z jakiego powodu dali Ci to skierowanie? Oczywiście nie musisz mówić:) Rewelka🌼 najlepsze rozwiązanie to iść i z kimś spędzić czas. Jeżeli jesteś tak wściekła to najlepiej nie zostawaj w domu, bo wściekłość w smutek szybko sie przekształca:o A bardzo chcesz ściąć te włoski? Tak na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼tak teraz sobie właśnie pomyślałam, że ja muszę zapuszczać chyba włosy, bo w sierpniu będę świadkową, a najchętniej bym je obcieła w złości. Dla mnie nie ma znaczenia czy zimna czy lato-włosy, nie ręka-odrosną. Emilka🌼ona ma swoje imię przez sh pisane. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, u której mam świadkować i okazało się, że świadek będzie niższy ode mnie. Więc nie dość, że młoda do ramienia mi sięga, to i świadek będzie niższy, więc po prostu cud-miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼nieregularne miesiaczki+problem z zajściem w ciąże:O 200 zł za trzy badania??ogłupieli czy co?? Mój prywatny ginekolog zaznaczył mi na takiej karteczce jakie badania musze zrobić i chyba z 10 pozycji podkreslił.Masakra to jest jakaś przecież..No ale co zrobić?Leczyć sie musze. A znalazłas swój problem gdzieś indziej czy jesteś na etapie leczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 nie ma za co elfik🌻 dla mnie to jest robienie halo bo ona po obserwacji jednodniowych mówi że baba głodzi dziecko. I czytam ze zrozumieniem i dlatego nie rozumiem jak można po jednym dniu wyciągać takie wnioski i od razu robić debatę czy ta ciaża była planowana i głodzeniu dzieci nie mówiąc. Nie oceniłabym w życiu kobiety w ciąży po takiej obserwacji, krótkiej i nie dającej się jednoznacznie ocenić bo np jednego dnia ktoś zjada więcej jednego mnie innego wcale nie czuje potrzeby. Wiec gdyby siedziała z nią przez tydzień to można by się zastanawiać i debatować ale po jednym dniu nie widzę podstaw. Bo po jednej kradzieży w sklepie nikt nie powie to na 100% kleptoman czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 ja tez między innymi poszłam z powodu nieregularnych miesiączek. Jednak gin przypisała mi jakieś tabletki a nie wysyłała na badania. jednak jeżeli masz problem z zajściem w ciążę to jednak lepiej zrób te badania. Ja wiem, że sa drogie jednak chyba problem jest wazny. A słuchaj, postaraj się iść do lekarza z funduszu. Może on Ci da skierowanie na takie same badania i wtedy jakość Ci dofinansuja? Albo zrób inaczej. Zadzwoń albo idz do tej kliniki i zapytaj się czy są refundowane. Ja robiłam te badania w szpitalu i niestety krew pobrali za darmo, ale reszta była płatna:o Nie wiem jak to wygląda po nowym roku, bo jak wiesz ciągle coś w tej durnej służbie zdrowia się zmienia😠 Rewelka🌼 ja wiem, że włosy to nie ręka:) Jednak ja zimą nei noszę czapki i uważam (wmawiam sobie;) ), że długie włosy jakoś mnie ogrzewają a jakbym ścięła łeb by mi chyba odpadł:) A co do pary młodej. Porażka, czułabym się przy nich jak \"herszt baba\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś robiłam badania hormonalne,skierowanie wypisał gin z funduszu ale badania płatne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼ja w tym roku pierwszy raz od 5-6 lat kupiłam czapkę, bo jestem non stop chora. Teraz chodzę jak szpieg z krainy deszczowców, bo w czapce, kapturze i opatulona. Ja przy nich będę się też dziwnie czuła, więc buty będę musiała dobrać odpowiednie. Na szczęście młody jest trochę wyższy ode mnie-chociaż tyle dobego:) Śmiałam się tylko do niej wczoraj, że jak nie będzie chciała, żebym była jej świadkową, to z zaproszenia na wesele się nie wymiga, bo już kieckę mam:) A co do włosów, to chyba zaszaleję ze względu na podły nastrój, a jak nie będzie mi zbyt dobrze z nimi, to do sierpnia nie będę obcinać, żeby na ślub zapuścić i problem z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼to Ty się o dzidzię starasz? A czy Twój chłop:) odczepił się od gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---nie czytasz ze zrozumieniem i chodziło mi o moje posty dobra koniec tematu, jeden nieszczęsny post ivette i od razu taka lawina a przecież nic wielkiego się nie stało spokojnie można sobie pogadać a nawet pooceniać.Coś chyba drażliwy temat dla Ciebie to jest więc lepiej go zakończyć. Kasia🌼---to Ty w ciążę chcesz zajść??Długo jesteś ze swoim chłopakiem?Jak chcecie rodzinę założyć to może się pobierzcie najpierw??A ile masz latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼ja wychodzę z założenia, że można mieć dzieciaczka bez ślubu. A w ogóle zapomniałam Ci powiedzieć o moim zajebistym planie na przyszłość: Na 30 urodziny zakupię sobie kota (bo generalnie nie trawię ich) i funduję sobie dzidzię bez tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to fajno, że staracie się o dzidzię i idź kochana zbadaj się bo zdrówko najważniejsze, a Ty zawsze miałaś problemy z nieregularnymi miesiączkami? Czarna a Ty już wiesz co Ci dolega jeśli chodzi o te zasłabnięcia? Onfi Elfik no fakt nie ma co oceniać kobity w ciąży po jednym dniu, no chyba, że ta bliższa koleżanka Ivett coś jeszcze gadała o tym odżywianiu tej panny w ciąży, bo tak po jednym dniu nie ma zaraz co oceniać. A co do kupowania rzeczy przed ciążą to myślę, że nie ma co przesadzać, bo właśnie różne rzeczy się zdarzaja i te tragedie również .... ale ja kiedys byłam na lumpie i widziałam takie super małe adidasy adidasa nic nie zniszczone dosłownie na zaraz po urodzeniu takie maciupkie i jeszcze takie dwie pary śniegowców typu te Emu i je kupiłam a co tam. Jadzia ja też nie chce do końca być taka jak moja mama, ale cóż pewne zachowania mamy wpisane i trzeba z tym walczyć a to łatwe nie jest , wiem sama po sobie. Ja tez dużo negatywnych zachowań mam typu moja mam i to czasem jest silniejsze ode mnie..... w ogóle wczoraj zauważyłam, że ja ciągle tylko wymagam od Mojego a sama nic nie daje, chce żeby było po mojej myśli, żeby było mnie wygodnie itp muszę zacząć to zmieniać i dawać z siebie więcej...... Rewelka aprzykro mi, że tak to wszystko się skończyło.... Onfi dziś robię sos z tuńczyka wg Twojego przepisu zobaczymy jak wyjdzie W sprawie pracy nie zdążyli dziś z nami porozmawiać w środę mają być rozmowy, ale było dwóch panów, którzy jak coś będą moimi przełożonymi w tym wydziale co chłopacy ode mnie tam idą i bardzo mili i w porządku byli, mówili żebym się nie martwiła bo praca dla mnie również się tam znajdzie i oni biorą mnie do siebie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ależ gorąca dyskusja się zrobiła. Żeby tylko znowu ktoś się nie obraził :-P Ja tylko jedno dodam w kwestii odżywiania w ciąży - kobiety podczas wojny i głodu dzieci rodzą i jakoś te dzieci żyją. Nasze pokolenie to dzieci czasów kryzysu i też jakoś żyjemy. Także luz. A poza tym to przecież jej problem i jej odpowiedzialność za Maluszka. Onfim 🌻 ale ja nie mówiłam w tym sensie, że nie chciałam zapeszyć. Po prostu uważałam, że wcześniej to za wcześnie i tyle. Podobnie jak uważam, że zaraz po teście to nie czas na informowanie wszystkich naokoło, że były dwie kreski... Nie mówiąc o tym, że nie miałam zupełnie czasu na zakupy wcześniej :-P A łóżeczko Samiec skręcał, jak już Tośka była na świecie ;-) I jednak nie we wszystkim się zgadzamy - odnośnie ślubu kościelnego też mamy inne zdanie :-) Namea 🌻 ależ proszę! Polecam się na przyszłość :-D Reewelka 🌻 ojoj... Nie wiem, co powiedzieć, bo sprawy nie znam. Trzymam w każdym razie kciuki, żeby było lepiej! 🌻 Jadzia 🌻 jesteśmy dziećmi swoich rodziców i nic tego nie zmieni ;-) A zerwanie z wzorcami, których z całego serca nie chcemy powielać niestety nie jest takie łatwe - wiem coś o tym... Kasiula 🌻 polecam skonsultować z innym ginekologiem - znajoma dostała podobna listę badań po drugim poronieniu (tyle że badania za jakieś 2tys. zł) a jak poszła do innego gina, to się po głowie postukał. Elfik 🌻 to po kieckę do Krakowa przyjedziesz? A bo to w życiu żadko jest tak, jak sobie wyobrażamy :-) Miłego popołudnia! My z Tosią zaraz śmigamy do Samca do biura a potem odwiedzić Tosiną Prababcię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---no pewnie że mozna ale zawsze to wygodniej jak rodzice sa małżeństwem ze strony prawnej czy nawet przy chrzczeniu komunii bierzmowaniu, no i mi sie wydaje ze ten ślub chociaz nawet cywilny to zawsze jakoś wpływa na psychikę że to jednak jest mój mąż a nie tylko chłopak który zawsze może sobie odejśc ot tak a z rozwodem to już zawsze ciężej.Tak mi się wydaje że to tak utrwala związek w samej choćby psychice.A po co masz sobie kupować kota skoro go nie lubisz??Z resztą do 30 masz jeszcze szmat czasu więc pogadamy jak będziesz trochę bliżej 30 urodzin. Co do samotnie wychowującej matki nie polecam :-O z autopsji dziecka wychowanego przez samotna matkę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 ja ślub brałam w lipcu w kieckę kupowałam w marcu - kobietka mi mądrze poradziła, żeby dopasowanie zrobić przed samym ślubem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼zamotana akcja na maksa...brazylijską telenowelą powiało, więc nie będę tutaj opisywać. Elfik🌼ja też coś wiem na temat takiego wychowania. A kota chcę mieć, bo do starej panny idealnie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×