Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

🖐️ A ja mam dzisiaj zły humor :-( Nie wyspałam się a do tego jeszcze podła pogoda - aż się z domu nie chce wychodzić... Ehhh! Namea 🌻 nie czytaj w necie tylko migiem do lekarza! Tylko znajdź jakiegoś sensownego... Powodzenia! Strzyga a co mają szczepienia do chorób?? Gdyby coś miały, to gruźlicy by już dawno nie było... Onfim 🌻 oj, z tym Twoim zdrowiem!... Żeberka już w piekarniku :-D O przepisie pamiętam ;-) Czarna 🌻 Soma 🌻 Elfik 🌻 Reewelka 🌻 fryzurka super! A nie myślałaś o zmianie kolorku? Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 no, coś dostałam, ale nie jestem w pełni zadwolona. Ładniutka fryzurka:) Czekam na więcej- wiesz o co chodzi:) Pasiata🌼 ja też dzisiaj nie w sosie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zakończyłam mój 30 godzinny maraton:P i instruktor powiedział tak:\"myślałem, że będzie gorzej, a Ty dobrze pojechałaś\":) Czarna🌼już się biorę za produkcję, bo wczoraj do 1:00 siedziałyśmy z Emilką i ankiety ogarniałyśmy. Namea🌼to lekarza marsz! Zaraz postaram się i Tobie odpisać:) Pasiasta🌼dziękuję za miłe słówka. A kolorek zostaje-uwielbiam go:) Ofim🌼Tobie też dziękuję za miłe słówka:) Jadzia🌼 Dobra...napiszę maile i muszę do pisania pracy zaliczeniowej usiąść, a potem szkołę odwiedzić i do dzieciaków śmigam. Kasiula🌼 Emilka🌼dziękuję Ci👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pasiata to przesyłam usmiech na poprawę humoru i ja też prosiłam o Twoje fotki wszystkim wysłałaś a mi nie!!!!No i o przepis na żeberka w kapuscie również poproszę i przypominam o tym przepisie na tuńczyka co mi miałaś wysłać. Wczoraj szukałam w spożywczaku tego kminu rzymskiego( to jest składnik kostek rosołowych) ale nie było. Onfi wypróbowałam wczoraj twój przepis i wyszło pycha, naprawdę nie spodziewałam się , że ryba tak będzie mi smakować, a czytałaam jesze u Ciebie przepis Rewelki na tego schaba w warzywach i to w weekend będę gotowała. Życzę dzisiaj zdrówka i grzeczniutkich dzieci! Elfik trzymam mocno kciuki i czekam na relacje!Ja tak miałam ze swoją obrona wszystko robiłam żeby jak najpóźniej się obronić i to z lenistwa a Twój to ma tak długo przedłuzany termin? Można tak? Madziaczek to kiedy zdajesz ten egzamin za tydzień? Emi i jak taam po nocce u Rewelki odwiązała Cię??? Rewelka ładna fryzurka podobna do mojej za pierwszym razem jak ścinałam. Czarna uśmiech dla Ciebie Kochana i czemu to zły humor masz? Naema idz Kochana zbadaj się to nie są już żarty, tyle czasu to Cię trzyma! A co do gruźlicy to mój siostrzeniec miał podejrzenie i jeździł nawet do takiej kilniki , ale okazało się jednak na szczęście to nie było to, także nie martw się! I zdrówko również piję zieloną herbatkę z opuncją. I pamiętasz miałaś mi wysłać maila zaległego???? Jadzia i jak tam meble przywiezione? A ja siedzę w tej robocie i wkurza mnie kumpel z pracy, jest chory i nie wiem po co przyłazi do roboty wszystkich zaraża, chodzi kicha prycha, kaszle i wciąga giluny fujjjj to jest obrzydliwe powiedziałam mu, że niech se kupi chusteczki a nie....bleee Dziś miało byc spotkanie te z poniedziałku przełożone na dzis w sprawie naszego przeniesienia i facet znowu nie przyjedzie, wkurza mnie już to bo nic oficjalnie nie wiadomo, niby mamy iść tam od 1 lutego, ale pomieszczeń dla nas nie ma czy coś takiego echhh wkurza mnie już to wszystko Miłego dzionka u mnie słoneczko wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 i dobrze idz i sprawdź z samych domysłów jeszcze nic nikomu dobrego nie wyszło jadzia🌻 no i jak się mieszka ? czarna🌻 dziękuję ślicznie poczułam się obdarowana :) pasiasta🌻 nie jest źle nie narzekam chociaż mogło by być lepiej ale przynajmniej temperatury nie mam dużej bo tylko już 37,2 i znajoma farmaceutka mi poleciła dobre krople do nosa za grosze ale wreszcie przespałam noc spokojnie :) Pamietaj ja muszę jeszcze męża po żeberka wysłać :) reewelka🌻 no to super brawo za ładną jazdę to co teraz egzamin :> ita🌻 bardzo mnie cieszy że smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi, Elfik, Mika mam pytanie co do psa, mój już prawie w domu nie robi kupek, ale za to siusiu tak, i to dosyć często nie wiem czemu on tyle sika, czy u was miska z wodą stoi całą dobę? I w dzień parwie zawsze robi w jedno miejsce na gazete a w nocy na płytki obok gazety nie wiem czy jest ciemno i on nie trafia na gazete czy jak,juz normalnie zastanawiam się czy lampke mu włączoną zostawiać hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼a jak się krople nazywają? Może Sulfarinol? A teraz czekam na zaświadczenie o ukończeniu kursu i jak tylko dostanę, to gnam się zapisać na egzamin,ale najpierw muszę trochę się pouczyć, bo nawet płyty z testami nie wyjęłam z opakowania:) Czarna🌼mail czeka:) Namea🌼na Ciebie również:) Ja lecę czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dziękuję że pytasz :) w pracy zaczęłam z laską co razem sobie siedzimy nawet gadać, szefowa wkurza mnie nadal ale może niedługo w innym pokoju będziemy siedzieć oby! Onfim dobrze mi się spi na nowej kanapie,miodzio .Tylko koles za scianą puszczą muzyke beznadziejna po 22 ale w sumie tak o 22,15 skonczył... Prześlij mi linka do twojego blogu Kochana :) Pasiasta może żeberka poprawią Ci nastrój... Dziewczyny mnie też coś jakby brało, zimno tu jak w psiarni...grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 Nie stoi przy takich temperaturach zwłaszcza że dajesz jeszcze puszkę nie ma takiej potrzeby. Ja teraz sypię karmę i podlewam wodą w niewielkich ilościach do poziomu karmy, też robiłam tak że miskę miała cały dzień ale też lała i na forum mi poradzili żeby tak robić. I jest ok :) Posiłki też mamy podzielone teraz na 3 największy rano średni po południu i malutki wieczorem przed 18. reewelka🌻xylometazolin jakoś tak jadzia🌻 ciesz się że nie mieszkasz koło mojego brata on na pewno nie skończył by o 22.15 :] www.przepisna.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi co znaczy podlewać do poziomu karmy? Ja daję 4 razy dziennie karmę suchą podlaną troszkę wodą zmieszaną z puszką (bo inaczej nie chce jeść suchej), ale zauważyłam, że w sumie nie je 4 razy dziennie tylko jakby złożyć wszystkie posiłki do kupy to 3 razy dziennie, a jak robisz z tą wodą ile razy dziennie dajesz jej wodę po jedzeniu i potem odstawiasz czy jak? A co ja mam zrobić z tą wodą jak wychodze na ponad 8 h do pracy? Co mi poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 tzn że poziom wody jest równy poziomowi karmy daje jej wodę 2 razy dziennie z karmą potem nie ma wody ale tak jak mówię to ze względu na pogodę ona nie jest spragniona bo jest zimno wiec aż tak się jej pić nie chce. U nas w ogóle miski nie stoją cały dzień pies ma określony czas na zjedzenie posiłku. Nic się nie stanie jeśli dasz psu pic przed pracą wysikasz dla pewności i po pracy. Tylko żeby upału nie było w mieszkaniu bo wtedy pies bedzie spragniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 odpisałam. Jak nie składnie to przepraszam, ale rozkojarzona jestem:o Ita🌼 a bo ktoś mi chce organizowac zycie tak jak mu się podoba a nie tak, jak ja bym chciała:o I to nie jest kapciarz, od razu wyjaśniam. A słuchaj, jak was tam przeniosą to ty będziesz na tym samym stanowisku czy zmieni Ci się zakres obowiązków? Jadzia🌼 nowe mieszkanko, w pracy lepiej czyli w końcu można powiedzieć- nie jest źle!:) Ciesze się i oby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi aha ja myślałam, że chodzi o poziom woody ale tej co dodajesz do karmy a tu o tą osobną miskę z wodą chodziło haha Ja też muszę troszkę nawyki żywieniowe zmienić mojemu i też 3 razy dostawać bedzie michę, bo czasami jest tak, że rano jak mu daję to nie chce jeść, tak samo jak z pracy przychodzę to nie chce jeść, bo zje to co mu zostawiam jak wychodzę do pracy, teraz mu nie będe zostawiała żarcia w czasie pracy i będę dawała ostatni posiłek do 20 a z tą wodą to kurcze sama nie wiem czy to nie męczarnia dla nich???? Onfi kurcze ne mogę skopiowac Twoich przepisów do worda? A co do gulaszu z papryką to chodziło ci o paprykę z paczki, że na zimny olej czy normalną? Dzwoniła Likwidator, że przeniesienie nas do urzędu od 1 marca będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi aha czyli nie zaczaiłam haha z tą miską czyli chodziło o wodę dodawaną do karmy, ale ja mądra jestem normalnie "pożal się Boże" Czarna to jest najgorsze jak ktoś chce układać życie komuś innemu maskara, a co do zakresu obowiązków to sama nie wiem, podobno mam być przy jakimś kluczowym projekcie i ogólnie sprawy takie administracyjne i biurowe, ale to się zobaczy. Tam pracują dwie młode dziewczyny, fajnie mam nadzieję, że jakieś takie do dogadania się będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 To ja ci powiem tak a co ma zrobić pies na polu? Nie ma przecież wody cały dzień bo to oczywiste że mu zamarznie prawda ? No więc jeśli nie ma upału w mieszkaniu tylko standardowo 18-20 stopni to pies nie potrzebuje mieć wody stale. Tak mi powiedział hodowca z wieloletnim stażem i kilkoma psami w domu. Więc chyba nie ma co przesadzać inaczej gdy jest lato. Papryka zwykła surowa do gulaszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi no może i masz racje, w mieszkaniu na pewno nie mam upału bo nie włączam prawie w ogóle kaloryferów, no i wietrzę mieszkanie a te siuśki tak częste to są wkurzające, słuchaj a jak robić po zabawie, jak pies ma jęzor na wierzchu dawać pewno i od razu wychodzić na dwór nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki Ja juz po rozmowa była baaaardzo fajna sporo humoru i bardzo na luzie gadaliśmy o parapetach (snowboardzie) i boazerii (nartach) i o kickboxingu i ogólnie bardzo sympatycznie było.,,Moj człowiek\" nie dał mi zbyt wielkich nadziei ale nie chce nawet tego sluchać uda się uda się musi sie udac nie ma innej opcji. Po 15-stej będę już wiedzieć musi byc dobrze muuuuusiiiiii :-) Ita🌼---ja dodaje kapkę oleju kulinarnego do karmy bo samej też nie chce.A u mnie woda stoi jednak cały czas bo moja straszny szaleniec jest i często jej sie chce pić ale siusiu juz nie robi w domu a jak chce wyjść to drapie w drzwi :-) jeść dostaje w sumie raz dziennie bo jak rano nasypę to dopiero wieczorem znika więc widzisz każdy psiak ma inne nawyki. Dziękuje za wszystkie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik właśnie obejrzałam nowe fotki Twojej sary haha jaka ona już duza, fajna mordka i ta piłka, mój to też bawi się piłeczką jak nic mały szaleniec, a ile Twoja już ma miesięcy? Fajnie, że już Ci sygnalizuje, że chce wyjść Mój to w przewadze na gazetę robi, ale on to robi po troszeczku a często, nie nadążyłabym biegać z nim na dwór? I już sama nie wiem co robić z tą wodą. Odezwij sie jak bedziesz coś wiedzieć w sparwie pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Ja dziś od 6 na nogach, Wczoraj do 1 w nocy siedziałyśmy z Reewelką nad ankietami, poplotkowałyśmy trochę, az w końcu kazała iść spać :) Dziś o 6 ona pognała na jazdę, a ja na tramwaj do domu. Ale odprowadziłam ją na tą jazdę, i jak nasz instruktor zobaczył nas obie to aż zbladł :) Jedna z nas to dużo, a dwie to już w ogóle :D elfik 🌻 ale jakto twój człowiek nie daje ci nadziei? Ze co, że mają już obstawione stanowisko? Ja trzymam kciuki dziś cały dzień ;) reewelka 🌻 ty wiesz, że jak będziesz potrzebowała jakiejkolwiek pomocy to wal jak w dym? I nie mów, że przecież ty mnie o nic nie prosisz! Od tego mnie masz! ita 🌻 no i jak z tą pracą, kiedy przeniesienie? ivette 🌻 aha, więc to jest uśmiech ^^ czarna 🌻 wrrrr a moim życiem rodzina coś strasznie chce kierować ostatnio. Wrrrrr pasiata 🌻 dziubku, nie miej podłego nastroju noooo :) kasiula 🌻 halo halo, a ty gdzie? onfim 🌻 powiedz mi jak to jest. Masz dwoje małych dzieci, którymi trzeba się zajmować, a do tego siedzisz przed kompem, oglądasz seriale, prowadzisz działalność, jak ty to wszystko godzisz? jak ty masz czas na to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼----Sarcia juz ma 5 i pół miesiaca :-) a co do wody to mój wet mowił że w bloku w okresie grzewczym pies obowiązkowo musi miec wodę bo powietrze jest bardzo suche a i ogólnie pies wodę ma miec na stałe bo chodzi węszy bierze rózne rzeczy do pyska czyści sie pyskiem dlatego woda musi być ale wiesz co wet to opinia :-O Co do pracy to siedze jak na szpilkach :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---mhm :-O ale nie jest pewien na 100% :-O ale nie obchodzi mnie to tyle czekam na pracę tak bardzo jej potrzebuję że po prostu to praca musi być moja i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 no to teraz kciukamy jeszcze mocniej!!!!!! emi 🌼 dobrze, ze jestes :D ita 🌼 ja z ta woda dla pieska to sklaniam sie ku elfikow 🌼 moja pani weterynarz tez mowila, ze woda powinna byc caly czas i co jakis czas trzeba zmieniac, zeby za dlugo nie stala ta sama jak nie wypija na przyklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌼 wiem, ze wiesz :D ale nie zaszkodzi od czasu do czasu powiedziec co sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×