Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

madziczek🌻 on doskonale wie jak ja się czuję , a na drugie pytanie odpowiedz brzmi ani go to ziębi ani grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, współczuje- ja bym sie też źle czuła, klikanie zobcą kobietą jest okropne, Co innego jak by z siostrą albo z koleżanką np z czasów licealnych , która ma męza i najlepiej dzieci i do tego czesto sie widujecie i znacie!!!! ale tak z jakąmś, z tego co pamiętam laską którą znał i to dobrze- boże współczuje- faceci są tacy niewrażliwi i głupi. nawet jeśli tylko se z nią klika, powinien uszanowac twoje uczucia, wrażliwość i Ciebie- dupek z niego ale nie daj sie- poprostu weź może sobie znajdz kogoś płci męzskiej do klikania- może podziała...na niego ja mojemu pewne kwestie tłumacze na przykładach-i wiesz działa. Pokazuje mu tym kiedy i dlaczego mi przykro TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze równo zaczełyśmy z amdziczkiem klikać. madziczek🌼 buziak onfim🌼 no cholera i co tu zrobić, mnie by szlak jasny trafił:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼o nie kochana!no to ty mu w takim razie powinnaś pokazać,ze go to może jednak ziebic,grzać,a nawet zagotować!powinnaś też robić tak jak a on a nawet gdzieś wybrać sie sama np do kina żeby on poczuł sie zazdrosny o ciebie i żeby zaczął sie starań na nowo. bo ma za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 on ma gdzies z kim ja gadam wiec to nic nie da :/ ale fakt dupek normalnie i cholernie mi przykro że tak się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedyś o tym pisałyśmy, i wsumie rozmowa zeszła do tego właśnie stwierdzenia, żebyś sie zajęł a sobą, więcej czasu sobie poświęcała......jakieś kino , basen, spotkania ale wsumie łątwo sie mówi, jak sie ma dzieci to nie takie proste są najprostrze rzeczy jak wyjście, a juz myślenie tylko o sobie- graniczny z cudem.... chciałabym napisac, ze pozostaje ci sie uśmiechać, i cieszyć życiem-ale wiem ze ci cięzko i teraz i wcześniej,z tym tematem klikania NIĄ Strasznie to bolesne jak twój własny facet, mają ciebie przy boku pisze do innej i ją zabawia- i tłumaczy ze potrzebuje kontaktów z ludzmi-tak naprawde potrzebuje ciągłej akceptacji ze strony innych "ludzi" czyli kobiet ze jest atrakcyjny, porządany itp I TO JEST STRASZNIE ŻAŁOSNE BO TO ONA MA PROBLEM !! tyle ze na Tobie to sie odbija, on jest mało pewny siebie ale musisz jakoś sie zdystanoswac -i wiecej bedziesz sie śmiac, mniej marudzic, byc bardziej aktywna- to moze tym bardziej go to zaintryguje i zwróci jego uwage.... CHOC NA PEWNYCH FACETÓW nie ma sposobu, mam nadzieje ze on nie jest jednym z tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 ale ja sie zajmuje sobą nawet się zmobilizowałam i ruszyłam parę rzeczy mam czas dla siebie i chyba dobrze go wykorzystuję chociaż fakt nie zawsze da się wyjść z domu bo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 no to może poznać.wystarczy ze mu zabraknie poczucia bezpieczeństwa z twojej strony,to znaczy nie zrobisz mu obiadku,prania,nie będziesz sie z nim kochać.ja wiem właśnie ze to może łatwo sie pisze jak ktoś nie ma ochoty na takie złe gierki(mowie o tobie)ale musisz jakos zwrócić jego uwagę na swoją osobę i pokazać że ty cierpisz przez to i że nie zgadzasz sie z tego typu zachowaniami z jego strony.poza tym dołączam do zdania vitalijki powyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dupek!! weź sobie kochana nie psuj krwi zatem - i pomyśl o tej szmacie jaka musi być biedna, nieszcześliwa wredna suka, nie am nic lepszego do roboty tylko klikac z Twoim mężem-podła zdzira, żeby jej paznokcie sie an tej klawiaturze wszytskie połamały- nic innego napisac sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 wiesz ide o zakład że ona nawet nie wie ze facet ma żone i dzieci madziczek🌻 dokładnie łatwo się mówi ale coś pomyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze sie cos pozmieniało u Ciebie-to mnie cieszy-ze coś ruszyłaś sie w temacie do przodu:) Ja sie oferowałam na kawcie i spotkania-a jak widzisz zasuwam ciągle, ani czasu na nic- no i zdrówko podganiałam, podganiałam i podgoniłam mam nadzieje ze w tym nowym roku- bedzie u Ciebie tylko lepiej-bo musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 no ba ruszyłam i to pełną parą nawet postanowiłam pokonać strach przed środkami lokomocji i za tydzień zaczynam kurs na prawko :) chociaż jak pewnie poczytałaś rok mi się zaczął wyjątkowo pechowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, może by ją uświadomić zatem o tym fakcie.Myślisz ze to coś da i jest po co do niej wypisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale z tym pecham to niezakodowałam:( choć może tego pecha w takim razie nieporuszać..... mówie Ci, bedzie lepiej!! A kursu gratuluje:) Zawsze to lepiej prawko mieć i jedzić:)bedziesz bardziej niezależna za jakiś czas-i z dzieciaczkami bedziesz mogła sie tez zbarac , jak sie ociepli do kolezanki-bez problemu:) nawet na cały dzien!!! Byle sie juz ciepło zrobiło....eh czekam wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 każdego dnia coś nie fajnego sie przydarzało praktycznie ale fakt nie ma oczym gadać było mineło co do kursu no fakt walczę o niezależność chociaż strach duży ale jak mawia mój ojciec lepiej spadać z wysokiego konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) ale jak dla mnie to nie bardzo:( jestem chora, a na dodatek musze zakuwac, bo w piatek mam zal. z parti i systemów partyjnych:o a w nastepny tydz. mam totalna masakre: pon. 3zaliczenia, wt, sr, czw, no i piatek...jak ja to przezyje, bedzie good! troche Was czytam,ale pisac nie mam czasu:(widziałam,ze rozmawiałyscie o prawie jazdy, którego ja jeszcze nie posiadam:( i jakos nie ma okazji,a raczej finansów zeby je zrobic:( Elfik🌼doczytałam. nie denerwuj sie, na pewno dostaniesz tę prace:)bede kciukac:) namea🌼Ty pędz do lekarza i to predko,a nie nakrecaj sie tym co czytasz w neci. Pasiata🌼a ja nie mam zadnych fotek:(moge poprosic?? strzyga🌼 jadzia🌼ja nadal nie wiem czy dostałas tego maila ode mnie:( onfim🌼 czarna🌼 reewelka🌼ja nie widziałam nowej fryzurki:( ita🌼 emilunka🌼 Baskijka🌼heja! kasiula🌼 soma🌼 vitalijka🌼 madziczek🌼 mykam do zeszytu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 można na raty płacić rzdko kogo stać na wyłożenie takiej kasy od ręki znaczy się jeszcze się uczyć będziesz? Ojoj , no nic miłej nauki wobec tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 no też prawda, eh bidulko mnie się już oczka kleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajeczko🌼witaj,tutaj to już chyba połowa forum jest chora:( i jeszcze w dodatku ta nauka...wiem coś o tym:o Czytam właśnie gazetę Pani i życzę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, a czemu nie robisz? i z jaka panna? ja chybz nie w temacie... moj tez mial takie potrzeby, ale jak mu zagrozilam, ze wezme mala i odejde to poszedl po rozum do glowy i z nia nie pisze juz wiecej :) to niech pozna to uczucie ^^ kup sobie jakas sexy bielizne, fajna kiecke i wyjdz gdzies na noc, jemu powiedz ze na impreze a mozesz przeciez u kumpeli sie przespac :P moze to cos pomoze :) bajka, co tam studiujesz? :) systemy partyjne...hmmm...gdzies mam jeszcze notatki z polski, jak czegos potrzebujesz to daj znac, moze akurat mam :) madziczek, ja sie obzarlam kanapkami, mala juz nyna, teraz kolej na mnie, jak pomysle, ze jutro mam o 8 wstac to az mi sie cos robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×