Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witajcie :D Namea byłaś u lekarza? co powiedział? jak się czujesz Kochana :* Onfim ja bym Twojego Mężulka patelnią potraktowała i to dużą.... Kurcze co on robi??? Kochana gdybym bliżej mieszkała to wpadłabym popilnować dzieciaków żeby szybciej mogła sobie gdzieś wyskoczyć... Tule Cię mocno... Elfik trzymam mocno kciuki,nawet dziś rano jak wstałam to pomyślałam o Tobie... Bajeczko Kochana meila dostałam ale nie odpisałam...wybacz postaram sie nadrobić. Trzymam kciuki za egzaminy. Madziaczek zdrowiej Kochana! a jak z A sie układa w porządku? Strzyga co u Ciebie? Emi, Rewelka pozdrawiam Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 witaj kochana :) pojechalam wczoraj do szpitala, poczekalam, ale niestety odprawili mnie z kwitkiem :( bo okazalo sie, ze to szpital pediatryczny i dla kobiet w ciazy :P dzisiaj w przerwie pojade kolo pracy zrobic zdjecie, to napisze co powiedzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 czego nie robię panna ? hmm sylwestrowa nowość tego roku namea🌻 kawka? w ogóle to po 🌻 dla każdej i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 nie mam pojęcia ale niech sobie nie myśli za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Onfim To widzę że mężuś zmienia sobie panny wiesz no nie wiem co juz powiedziec... Onfim musisz chyba mu cos powiedziec,pogadac!!! bo pomysli ze nie przeszkadza Ci to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ranne ptaszki :) onfim 🌼 kawka z Toba?? ZAWSZE!!! pasiasta 🌼 jadzia 🌼 przylaczycie sie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 jadzia🌻 on wie ze mi to przeszkadza ale nadal uważa że potrzeby kontaktów z innymi ludźmi czyt. koleżankami są mu niezbędne do szczęścia i gada sobie tylko o pierdołach wiec nie wie o co mi chodzi. I spokojnie on słyszy że mi to przeszkadza i widzi że mi to przeszkadza. Ale to nic nie zmienia on swoje ja swoje namea🌻 :D cieszy mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra niech spada,moze kiedys pojdzie po rozum do głowy... Cieszmy się naszą kawusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 a to lobuz :o elfiku 🌼 daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziala, kciukamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼to ja poproszę:)Dużo pracy na dziś?? Ja mam cały segregator z fakturami tylko z grudnia to zaksięgowania.Patrząc się na ilość tydzień to chyba bede robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolałabym być zawaloną robotą, bo tak tylko czas się dłuży niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 u mnie dalej tak samo. dziś własnie przeginam, bo na 10 mam do pracy, a jeszcze w piżamie siedzę... ale nie dałam rady wstac wcześniej. położyłam się o 20, ale usnęłam ze 2 h później, bo sąsiad z dołu na harmonii grał /z przytupem/, a potem dziecko za ścianą płakało, poza tym jakoś słuch mi się po tym wyostrzył i słyszałam wszystkie przejeżdżające samochody i myślałam, który jest mojego faceta, który jak cholera jasna powiedział, że wróci wieczorem - tak wrócił chyba o 2 w nocy 😠 ja do tego czasu oczywiście usnęłam, ale się przebudziłam. sam nie mógł usnąc, więc i ja jeszcze z godzinę nie spałam, jak się wiercił i łaził po pokoju... a miałam kurna wcześniej wstac i iśc opłaty poroic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wiem że czekacie ale ja też jeszcze czekam!!!Dzwoniłam o 9 i ciągle mi mówią żeby jeszcze chwile poczekać że komisja jeszcze pracuje :-O czyli co takie koty drą o ta osobę dogadać się nie mogą czy jak??Jakby był ktoś ustawiony to chyba by się tyle nie spierali???Nie wiem co mam myśleć.Noc do dupy teraz już wychodzę z siebie. Z Lafarge tez na razie cisza :-O Ja już chce wiedzieć bo tak to tkwie w jakims odrętwieniu i za nic się wziąć nie mogę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 a mniej wiecej kiedy bedziesz coś wiedzieć powiedzieli ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elfik i co w związku z pracą? A i jeszcze jedno pytanko co do Sary czy Ty tylko suche jej dajesz? Jadzia a na ile mąż wyjechał na tą delegacje? Madziaczek a jak z A.? Onfi powiem tak może to, że mąż mówi, że jego ani ziębi ani grzeje czy Ty wyjdziesz gdzieś, czy ty bedziesz z kimś gadać na gg płci przeciwnej itd itd bo wie, że i tak to się tylko skończy na Twoim gadaniu, był taki dzień od wtedy np co nie zrobiłaś czegoś dla niego(bo np byłaś zajęta sobą, albo rozmową na gg)? Wyszłaś gdzieś sama albo z dziećmi na cały dzień np nie mówiąc gdzie? Jeśli rozmowa z nim nie skutkuje ja chyba uciekałabym do takich form \" zimnego prysznica\" dla niego. Może on wie, że ty nie masz, tam gdzie teraz mieszkasz koleżanek, rodziny itd i wie, że nie masz do kogo pójść się wygadać, pożalić, i zwyczajnie odpocząć od niego i dać mu czas na przemyślenia, ale wiesz tak podobno jest( nie wiem z doświadczenia własnego ale cudzego), że jak zaczyna się żyć tylko domem, dziećmi, mężem i samymi obowiązkami a zaniedbuje się tą cząstkę tylko swojego życia, czyli daje sobie spokój z koleżankami,( bo nie ma czasu), z wyjściami do kina do miasta na kawe, nie wiem obojętnie gdzie tylko sama bez męża, dzieci ze swoimi znajomymi raz na jakiś czas to wtedy nie ma się co dziwić, że mąż ma pewność i poczucie, że poza nim i domem nic dla Ciebie się nie liczy. Nie wiem tak sobie myślę, ale to są moje przemyślenia, bo próbuję wczuć się w Twoją sytuację, że masz kupe obowiązków, dwójkę małych dzici, męża, który bardzo mało pomaga z tego co piszesz i jeszcze kilka sobie z jakimiś laskami na gg, a Ty nawet nie masz z kim pójść na basen , kawe....Przykro mi z tego powodu i tak jak Jadzia zaraz bym pognała do twoich dzieciaczków żeby je popilnować, albo żebyśmy z nimi spędziły dzionek , a Twojemu ,mężulowi dało to do myslenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga wiesz co ja próbuje sie wymeldowac z miejsca stałego zamledowania i nie może tego zrobić moja Mama tylko ja muszę osobiście, więc to co Twoja Mama mówiła to nie prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--no tak jak piszę każą czekać jeszcze chwilę dzwoniłam przed momentem to nikt nie odbiera :-( tortura straszna niepoważni są :-O Ita🌼---z pracą jak wyżej a Sarcia dostaje bardzo duzo roznych rzeczy bo zawsze dostaje kąsek z tego co my jemy ale to brzydki zwyczaj więc nie powielaj go ma tez mięsną karmę, dostaje jeszcze kostki surowe i wędzone do tego uwielbia ogórki kiszone więc czasem tez jej skapnie nie dostaje słodyczy a i dostaje taki smakołyk z tesco takie kabanoski małe bo je bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 już tak robiłam wychodziłam i ani go to ziębiło ani grzało chyba że robiłam to za rzadko ale prawda jest taka ja nie mam z kim dzieci zostawić no niestety kuzynka która mieszka obok ma swoich dwójke teściu nie chce siedzieć z Olą bo jest z tyrany a zająć się dwoma wulkanami siedziec to nie lada wyzwanie a teściowa do nocy w pracy a rano to gdzie pójdziesz i z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 nie do końca jest coś takiego jak wymeldowanie z urzędu ale pod warunkiem udowodnienia że ta osoba nie przebywa w lokalu od co najmniej dwóch miesięcy, ale takie zgłoszenie wszczyna procedurę a nie od razu kończy się wymeldowaniem elfik🌻 no to faktycznie nie poważni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim ale Twój mąż powinien zrozumieć że Ty też masz prawo żeby gdzieś wyjść do ludzi...może wziać wolny dzien i zostać z dziecmi a Ty w tym czasie masz czas dla siebie... wiem dobrze się tak gada... [kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻[kwiat 🌻 🌻 dla Ciebie ! Ita wraca w nocy z pt/sbt i dla każdej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi mąż pracuje tak i popołudniami i wieczorami jest w domu, to MU zostawiaj dzieci, przecież on jest ich ojcem i wyjdz z domu, nawet nie wiem powłóczyć się po starówce jak nie masz gdzie i z kim, rób to regularnie tzn wychodż albo jedz sobie do swoich rodziców, albo jakiś koleżanek starych, ile to jest km od tego gdzie teraz mieszkasz? I nie wiem nie dawaj mu obiadu albo nie pierz jego rzeczy jak jest takim egoistą to ty też bądź taką egoistką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×