Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

hiihih fajnie do mnie piszesz Najpierw skoczę na pocztę,zakupić znaczki (kartki dla Dziadka i babci szukam :) Potem zakupy małe, w planie na obaid dziś ogórkowa :D A Ty Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 a mój facet wyjechał wkurzony jak tylko mu wczoraj powiedziałam, że się lepiej czuję i go nie ma. ha! znalzłam jakieś silniejsze środki przeciwbólowe i mi lepiej :) muszę się za te projekty wziąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z nartek:) Tak to ja mogę tydzień rozpoczynać całą zimę:D Fajnie było ale już mnie tak uda bolały pod koniec, że ho ho! Kasiula🌼 Ty piszesz, że kończysz, a ja właśnie zaraz zaczynam naukę i tak do wieczora obawiam się :/ Elfik🌼 wielkię dzięki za zdjęcia:) widać, że imprezka udana:) strzyga🌼 marsz w tej chwili do lekarza, zostaw te projekty. Świat się nie zawali jak ich nie zrobisz, a zdrowie jest najważniejsze. Bez niego nawet te projekty Ci nie pomogą. I idź do zwykłej przychodni, nawet jak nie masz ubezpieczenia, powinni Cię bez problemu przyjąć i bez pytania, no może jedyne pytanie zadadzą- czy pracujesz? to wszystko. Weź taksówkę nawet, cokolwiek ale zadbaj o siebie kochana. onfim🌼 czekam z wielką niecierpliwością na zdjęcia w nowej fryzurce:D AGI25🌼 ooooo ale się cieszę, że jesteś:D :D wracaj do zdrowia🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Bajkijka🌼 witaj, bez obaw, chętnie Cię przyjmiemy do naszego grona:) No to lecę, bo czas ucieka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz spadam do domku,pranko jakies musze zrobic i ide do kumpeli,pomóc jej w ogarnieciu pokoiku dla jej syneczka który bedzie lada moment z nami:)Już sie doczekać na niego nie mogę:) I wiesz co Jadzia??Jeszcze to nic pewnego ale może byc tak że za niedługo i ja bede wiła sobie gniazdko:) Dwa mieszkanka pojawiły nam sie w zasięgu i zastanawiamy sie juz grubo nad kupnem:) Elfik🌼no własnie ja tez ci dziekować:)Symapatyczna masz tą ekipkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zasypiam ale zaraz wezmę się za oglądanie fotek Elfik to może jej nieprzeciętni znajomi troszkę mnie rozbudzą hahaha Onfi raczej nie Strzyga właśnie ty to lubisz problemy wynajdywać, idź do lekarza i nie marudź Mika jak piorun? Mój frodo to już tak rośnie , że szok. A jak jesteś to przypomnij mi ile płaciłas za ten wypoczynek w Tunezji i na ile czasu byłaś no i z jakiego biura? Madziaczek a Ty przypomnij mi jak do Egiptu leciałaś, bo może ta moja ofera wcale nie jest taka super, ekstra. Ale i tak nic nie załatwimy, własnie pytałam się pani likwidator jak to jest z urlopem,a ona że ja tu pracuję do końca lutego i muszę wykorzystać 4 dni za stycz i lut ale więcej urlopu nie mogę brać, a z koleii jak pójdę od marca do nowej roboty to też tak zaraz głupio brać urlop na 2 tyg, bo stwierdziłam, że chyba jednak zawsze lepiej się opłaca na 2 tyg brać te wycieczki bo troche się dopłaca i jest całe 2 tyg. Zostaje mi ewentualnie dobrać urlop bezpłatny i to w lutym, ale z koleii na paszport u mnie w mieście czeka się około/ponad miesiąc. Jedyna opcja to szukać wycieczek na last minut w lutym ale do krajów uni europejskiej czyli Grecja, Hispzania, Portugalia, Cypr tam gdzie na dowód-ale w lutym to tam jeszcze zimno przecież jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 nawet nie masz pojęcia jak bym chciała...no ale wyrzuty sumienia by mi nie pozwoliły:o Już i tak sobie pofolgowałam ostatnio i zapomniałam jak moja uczelnia wygląda;) Czas najwyższy kończyć tą naukę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka super, bardzo się cieszę :D Ita pomyśl też o tym że jak zaczniesz nową pracę to tak odrazu na dzień dobry nie dadzą Ci urlopu,tzn tak mi się wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼no ja się tez bardzo ciesze:)Ale musimy cos przyoszczedzić bo nie chcemy brać kredytu więc teraz to sie zacznie.. Ale juz dziś obiadki w szkole dla nas zamówiłam i miesiecznie za same obiadki bedziemy 300zł do przodu..+moje śniadanka do pracy jakies 150 zł .A moja lista jest naprawde imponująca,byle sie jej trzymac..A Wy jak tam na nowym mieszkanku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety musieliśmy kredyt brac, ale jeśli dacie radę bez to jak najbardziej SUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus🌼 ostatnie razy jak my byliśmy to z niemieckiego biura podróży, więc cenowo to inaczej wyglądało zupełnie. I przeważnie na tydzień lecieliśmy, bo mój tata nie mógł się na dłużej z pracy wyrwać. Wszystko też zależy od tego ile gwiazdek ma hotel(od tego cena zależy)l, bo tak generalnie to nie ma co porównywać, tylko konkretnie. My z A. kilka dni temu też dużo ofert przejrzeliśmy i zdecydowaliśmy się na Alfa star(bo to już wypróbowane biuro przez nas), na 2 tygodnie (bo różnica cenowa w porównaniu do tygodnia nie jest wielka około 500- 600 zł) no i hotel 4 gwiazdkowy, all inclusive, cena na osobę tak przeciętnie piszę, bo to zależy od hotelu, aha i od miesiąca, to było około 2500 zł. Tylko my jeszcze myślimy nad Turcją, bo A. nie był, a cenowo to podobnie wygląda. Te pozostałe kraje, które wymieniłaś to w lutym odpadają, bo jest faktycznei zimno. Ok, już uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼 dziękuję:) Trochę mi trudno, macie swoje tematy, nie chcę włazić z buciorami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziu no właśnie pisałam, że nie bardzo brać ten urlop zaraz po tym jak nas przeniosą, chociaż to nie jest zupełnie tak jak bym szła do nowej pracy bo my nie dostaniemy wypowiedzenia tylko za porozumeniem stron jesteśmy przeniesieni także urlop zachowny będzie. Ale ja do końca lutego będę w tej firmie i musze wykorzystać 4 dni urlopu a jak coś to na resztę mogę bezpłatny brać. Kasiulka a o co chodzi z tymi obiadami tzn że taniej wychodzi jak kupisz na stołówce niz zrobisz sama tak? A ja dziś też białe musze wstawić do prania i to chyba na dwa razy bo już tyle się uzbierało, no i chciałabym poprasować, bo wczoraj chciałam, ale rodzice przyszli oglądać płytkę z mojego śłubu bo wujo nagrał i dał nam, także dziś chce poprasować, bo nie mam w czym chodzić, jak ja niecierpie prasowania. A wieczorem psiapsióła ma przyjść z kosmetykami dla mnie od drugiej psiapsióły która siedzi w Angli. No i chciałabym wyskoczyć na lumpki bo już dawno nie byłam a chciałabym sobie coś kupić ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 ja nie wiem, ja przy moich zarobkach żeby 2500 wydac na wycieczke to musialabym moją jedną pensję połozyć i nie ruszac. No dla mnie to awykonalne na razie :) baskijka 🌻 zależy co masz na myśli mówiąć kółka adoracji, samo określenie mi się nie podoba. Ale ja ze swojej strony szczególnie adoruję Reewelkę (bo znam osobiście), Elfika i Namea (bo gadamy sporo na gg), ale z całą resztą jest spoko kontakt na kafe. Więc nie wiem, jaka tu może być mowa o kółkach adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻rozumiem że mówisz przez lata doświadczeń ze studiów medycznych , stażów i praktyki lekarskiej, a ocenianie zdolności medycznych po kolorze skóry narodowości i zdolnościach lingwistycznych to już w ogóle przesada mika🌻 zgadzam się kasiula🌻 jestem ja :] madziczek🌻 jak tylko bedą to wyślę :) ita🌻 raczej nie czy na pewno nie :> baskijka🌻 e tam właź z butami tylko wytrzyj :P, a kółka adoracji to raczej nie brzmi miło emi🌻 ja też nie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 Boże, ja wreszcie kończę o 16 :) I wszyscy z kancelarii sobie poszli, więc robię sobie swoje rzeczy :] Moje plany to pójść na pocztę, do domu, i pod kołdrę bo chyba mam gorączkę. No i książkę w rękę, bo egzaminy tuż tuż :) Ale ja się lubię uczyć, więc nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×