Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Aha no i jak zwykle czegoś zapomniałam dopisać. Elfik🌼 jeśli chodzi o pralki to u mnie w domu od nie tak dawna pojawiła się z firmy Whirpool model to AWM 6010 i mogę ją polecić. Nie była droga i w dodatku z promocji z auchan. Jest bardzo prosta w obsłudze, można regulować do swoich potrzeb obroty i przede wszystkim co jest fajne to, to, że jest podany czas całego prania i ile zostało do końca. Jak narazie bardzo dobrze się sprawuje, tylko na początku były drobne problemy ale to raczej z naszej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻popracuję nad tym madziczek🌻 no to trzymam kciuki i powodzenia bajka🌻 to chyba jakaś plaga AGD mimi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 no chyba:/ ciekawe kiedy nam ja naprawi... skonczyl sie mamy program juz prawie-familiada, wiec moge odkurzacz załaczyc i jazda:) a pozniej nauka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troszkę dużo tu piszecie i poruszacie nawet bardzo ciekawe i intrygujące tematy ale raczej jestem nie w temacie :( można się dowiedzieć o czym zwykle dyskutujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio nie miałam czasu pisac, bo cągle coś - zliczenia, praca, zmęczenie. wczoraj przyszli tu znajomi i trochę popiliśmy /ja to w sumie bez przesady/, ale to ja zamykałam za goścmi, bo facet poszedł w pewnym momencie spac!!! A jego kolega do niego dołączył :D i ja zostałam z jednym i jeszcze gadaliśmy :) A dziś obudziłam się z okropnym bólem podbrzusza i staram się leżec w jednej pozycji, bo wtedy mnie trochę mniej boli. A jak wstaję, to mi się normalnie w głowie kręci, że po ścianach praktycznie chodziłam. :( Elfik 🌻 na nasze warunki to najlepsze są chyba nasze polara, bo są przystosowane do naszej kochanej twardej wody i jak się nawet coś przypsuje, to są tanie i łatwo dostępne części. Jeszcze ariston ma bardzo dobrą renomę (ale jest drogi). Jakbym ja kupowała, to bym się na którąś z tych dwóch zdecydowała. madziczek 🌻 jesteś pewna, że nadal chcesz byc z A.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌼---i Ciebie również odsyłam do strony poprzedniej bo tam się rozpisywałam o kasynie ;-) i dzięki za slowa otuchy mimifibi🌼---o wszystkim :-P Strzyga🌼---dzięki na info Madziczek🌼---dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to chyba mogę na moment, bo Tosi właśnie została \"wpakowana\" do łóżeczka i jest nadzieja, że jakieś pół godziny pośpi ;-) Pytacie, jak Tosia - generalnie rewelacyjnie :-D Z małymi wyjątkami oczywiście, kiedy np. płacze a rodzice, nie wiedzą dlaczego... Ale poza tym cudnie jest mieć takiego małego Żuczka i patrzeć, jak z dnia na dzień się zmienia i rozwija! Ita 🌻 mebelki zaprojektowałam - teraz czekam na wycenę :-) Onfim 🌻 przykro mi, że z rozmowy nic nie wyszło... Co do szukania winy w sobie - jak jest konflikt, to zwykle jest tak, że wina jest po obu stronach... Nie wiem, jakie masz plany, ale jeśli masz, to już jest coś :-) Przepis jakoś w wolnej chwili podeślę :-) Soma 🌻 pilne dziewczę z Ciebie ;-) Namea 🌻 a jak tam Twoje plany zmiany pracy? Bajka 🌻 ja nie uznaję takich specyfików. A teraz, jak karmię, to już w ogóle. A Tosia imieniny ma 1. marca. Madziczek 🌻 z dzieckiem też się fajnie na spacery chodzi :-P Elfik 🌻 fiu, fiu - wyższe sfery :-p Emi 🌻 odpoczywasz od nas?? Reewelka 🌻 Czarna 🌻 Vitalijka 🌻 Co do piątku to u mnie spokojnie - pistacje i pół lampki wina ;-) No i prasowanie pieluch i inne prace domowe. Za to dzisiaj piękny spacer przy pięknej pogodzie z Tosią i Samcem - przy okazji odwiedziliśmy naszą szkołę rodzenia, żeby pokazać Tosię ;-) Miłego popołudnia - ja spadam myć naczynia i trochę mieszkanie ogarnąć, bo ostatnio mimo dobrej organizacji, mało mam na to czasu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi🌻 dobrze kojarzysz :D bajka🌻 to podjedź tym odkurzaczem i do mnie :) strzyga🌻 ojoj a to może coś przed okresowego? elfik🌻 moja mama teraz kupowala AEG pasiasta🌻 no plany są zobaczymy jak pójdzie z realizacją, z żeberek nici bo nie zalazłam w dwóch sklepach czegoś takiego i się wściekam bo miałam smaka :] no ale nic może jeszcze skoczę do jakiegoś większego sklepu. Rozmowę częściową odbyliśmy ale narazie bez jakiegoś porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 raczej nie... jeszcze z min. tydzień mi został do okresu. wziełam dwie no-spy i mi trochę lepiej. chociaż po herbacie mnie dodatkowo mdlic zaczęło. ma któraś jakiś pomysł na zrobienie czegoś fajnego z antrykota wołowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) nie, nie odpoczywam od was, po prostu odpoczywam... Miałam ciężki tydzień, codziennie wychodziłam z domu o 6 a wracałam po 20 albo później, i po prostu już nie mam siły. Osobisty jest u mnie, siedzi sobie własnie w pokoju obok :) Dzis też musiałam rano wstać żeby kuzyna gdzieś tam zawieźć, no ale jutro to mam zamiar się wyspać. chociaż raz. :) Nie mam siły napisać do każdej z osobna, ale wszystko przeczytałam i jutro się odezwę :) A od poniedziałku znów będę non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziczek
madziczek Tobie z tym odchudzaniem to wyjdzie tak jak rozstanie z A i skonczenie szkoly. dzieczyno dorosnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻no to dobrze że troszkę lepiej emi🌻 dobrze odpocznij sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam poczucia żeby mi coś nie wyszło do tej pory;) Pasiata🌼 nie wątpię ale to nie jest jeszcze odpowiednia pora dla mnie;P strzyga🌼 a może byś poszła do lekarza lub na pogotowie pojechała? Mimi_Fibi🌼 zwykle to różnie bywa, zależy jaki temat zostanie poruszony. Możesz napisać kilka zdań o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ale mi się nudzi normalnie siedzę sobie i nie mogę sobie miejsca znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 do lekarza? w sobotę??? a gdzie takiego znaleźc??? Na pogotowie to się na szczęście raczej nie kwalifikuję. Może w pon pójdę, ale nie wiem... to droga \"zabawa\"... a fizyk chce mnie zostawic i jechac sobie... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 czy ja dobrze rozumiem ? lekarz jest drogą zabawą jeśli nie masz ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek_83_25 hmm kilka zdań o sobie... Od trzech lat zaliczam się do szczęśliwych dwudziestek :) W tym roku zamierzam pójść na studia - i mam nadzieje, że mi się to W KOŃCU uda. A jeśli chodzi o moją osobę to jestem taka cicha woda.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 tak, albo chcesz się dostac do kogos kto ma większe niż blade pojęcie o swoim fachu... a fizyk jednak został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 ja myślałam wcześniej o przychodni z NFZ, z tego co słyszałam to w niektórzych przyjmują interniści w soboty ale krótko. Chociaż nie wiem czy to prawda, bo jak mi samej coś dolegało to jechałam zazwyczaj na pogotowie do lekarza. Mimi_Fibi🌼 cicha woda brzegi rwie;) a na jakie studia? Bardzo fajna stopka. Elfik🌼 pewnie imprezuje...super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o NFZ to służę pomocą, dużo na temat lekarzy i leczenia wiem :) Jeśli coś dolega a w soboty i w niedziele najbliższa przychodnia jest nieczynna to pacjent powinien iść do szpitala na izbę przyjęć. Takie jest nasze prawo. Madziczek socjologia na U. gdańskim ale zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, no to ja w takim razie mam wydegazowane :D a teraz jak bede na wielkanoc w polszy to chce je sobie mocno wycieniowac, bo przez 2 mce juz zdazyly niestety odrosnac.... napisalas, ze farbujesz wlosy - czesciowo masz krecone, prawda? no i mam pytanko - czy od farby one sie przypadkiem nie prostuja? bo odkad ja zrobilam sobie pasemka to sie nie chce mi za bardzo ukladac, musze 2 razy wiecej czasu poswiecic na to :/ ps. kupilam se dzis pianke do wlosow hehe :D nareszcie bede wygladac jak ludz xD madziczek, no to super taka pralka :) my nasz na carboocie dorwalismy za cale 20f :D :D :D no ale czasu nie pokazuje :P ale w sumie nie narzekam. prac pierze wiec gites :D mimi, witaj :) pomaranczowy, odwal sie. kompleksy masz czy ki czort? nawet nie wiem, od czego zaczac... kupilismy noiwy telewizorek dzis :) pryzmat, 32 cale, razem ze stolikiem za 270f :D a coo tam, raz sie zyje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, jak zwykle mam pecha-opisałam sie i NIC wrrrrrrr napisze więc tylko że dzień należał do udanych , mimo tego wstrętnego czosnku-zaraz zaleje sobie herbatke z malinki i ide spać dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze jestem,ale mam dola i nawet pisac mi sie nie chce:(siedze sama, bo michu chory i złapałam smutasa:( nie ogarniam tego wszystkiego, wiele rzeczy zaczyna mnie przerastac... jest mi zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×