Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

plany na weekend?? więc dzis moze się uda mi pierwszy raz w zyciu pojść do kasyna :-) Miskowy ma zaproszenia i talony na bezplatną naukę gry na tych wszystkich cudach a jutro impreza u Ślepego Dorotka tez będzie więc jutro utopię smutki w % a dziś może sie oderwę od smutnych myśli. Ale nie wiem czy to wyjdzie bo tam trzeba w gajerku iśc a Miskowy chyba wyrósł...w szerz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---ee nie dzwonił że jest ok bo jest na diecie od jakichs dwóch miesięcy no i mowi że gajerek luźny więc nie jest źle. No i ja mam tez mały problem bo do kasyna to chyba strasznie elegancko trzeba iść nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 ty patrz, nie byłam nigdy w kasynie i chyba nie mogę ci pomóc :) Ale moja jakże wybujała wyobraźnia przywodzi mi na myśl amerykańskie filmy, w których widzę przed oczyma mymi panienki wyfryzowane, wystrojone w suknie z dekoltem co by godnie dopingować swoich towarzyszy, no i obowiązkowo długie aksamitne rękawiczki i papierosek w fifce :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 teraz to się już tak nie chodzi teraz nawet dresy do kasyna chodzą chyba że faktycznie jakieś takie full klasa ale jak sie staram o pracę w kasynie to najporządniej ubrani byli krupierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onifm, ja mam co prawda wlosy krecone naturalnie, ale teraz ostatnio to mimo ze sa lasnie wycieniowane to ja i tak nic z nimi nie robie, nawet pianki nie mam kupionej, bo mi sie po prostu nie chce... tylko myje i juz, moze jakos na weekend pianke zakupie to cos z nimi zrobie. a w ogole to chce je wycieniowac jeszcze krocej bo juz mi odrosly od listopada i sie wkurzam :/ moze to jest jakis pomysl zebys wycieniowala wlosy? mi sie od razu o wiele lepiej ukladaja. mialam dzis isc z mala na zajecia o 10, ale spala mi do 11 wiec nie poszlysmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no niby takie full klasa ale jak jest naprawdę to sie przekonam.Dobra wygrzebałam jakąs bluzkę fikuśno-elegancką z lekkim brokacikiem i na moje oko bedzie.Do tego czarne spodnie i szpilki. Emi🌼---no mi właśnie też sie tak kojarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 przerabiałam cieniowanie po umyciu robiła mi sie szopa i wlosy nie do ulozenia fryzjerzy odradzają cieniowanie co najwyżej degażowanie elfik🌻 dobrze najlepiej bedzie wypośrodkować i nie bedziesz się wybijać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się chce spać masakra nawet rozdarty gordon mnie dziś wyjątkowo nie budzi eh a jeszcze muszę z psem pójść Ziewam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki 🌼 witam o poranku, z nad kubka z herbata :) wszsystkie chetne serdecznie zapraszam. wiec u lekarza w koncu nie bylam, bo mi sie impreza wykroila i stwierdzilam, ze jeszcze pojde sie troche zabawic :) z emilunka 🌼 przegadalam pol czwartkowego popoludnia, wiec byla w temacie :D wczoraj chcialam sie odezwac, ale zwlaklam sie z lozka o 14.30 i nawet neta nie wlaczylam. pojechalam na kolacje i jak wrocilam do domu wieczorem, to od razu powedrowalam do spania :) a na imprezie bylo odlotowo, juz dawno sie tak dobrze nie bawilam. pyszne mochito bardzo mi w tym pomoglo :P i jakos musze przyznac, ze duzo duzo lepiej sie czuje. jeszcze troche kaszle, ale juz bez bolu, wiec moze troche spanikowalam z ta \"samogiagnoza\" :P ale do lekarza i tak sie wybiore elfiku 🌼 myslalam sobie wczoraj o Tobie, jakie to wszystko niesprawiedliwe. ale ja dalej wierze, ze wszystko sie ulozy i jeszcze trafi Ci sie rewelacyjna robota :) onfim 🌼 ja juz jestem i czekam na Ciebie :) mam dzis herbatke imbirowa, pyszna!!! emi 🌼 dzieki za czwartkowa pogadanke i za pomoc w strojeniu :P prezent sie BARDZO, BARDZO podobal :D tylko zapalniczke niestety ktos zwinal w klubie (co za skyrwysynstwo!!! nie cierpie zlodziei, wrrr) :( i wlasnie dzisiaj wybieram sie, zeby kupic nowa... reewelka 🌼 pracusiu jak sie masz?? madziczek 🌼 a pogon Ty tego A. juz raz na zawsze. ja trzymam sie zasady: odgrzewane zwiazki sa jak odgrzewane kotlety ;) czarna 🌼 pieszczoty na Ciebie czekaja, wiec moze wpadniesz je sobie odebrac :) itus 🌼 ciesze sie, ze Cie tak w pracy docenili :) a tego zaleglego maila na pewno przyszle. wybacz mi, ze tak to odwlekam, ale cos ostatnio mam problem z zarzadzaniem swoim czasem :o pasiasta 🌼 a czy ja tez moglabym prosic o zeberkowy przepis?? z gory dziekuje :) a jak tam sie czujesz?? nie dalas sie chorobie mam nadzieje jadzia 🌼 a co tak czytalas do pozna?? kasiulka 🌼 gdzie sie podziewasz?? ivette 🌼 strzyga 🌼 bajka 🌼 jak poszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I znowu mamy śliczną pogodę! Ja postanowiłam się nie dać chorobie i poszłam wczoraj normalnie na spacer - dzisiaj gardło boli, jak kaszlę, ale już nie drapie na stałe, więc może jakoś z tego wyjdę. Kulinarnie mnie ostatnio naszło na ulubione przepisy - dzisiaj kurczak po berneńsku. Zapraszam! ;-) Onfim 🌻 ja myślę, że nie o fryzurę tu chodzi... A co do grzywki - ja biegam co 10dni :-P A jak w ogóle wyszła rozmowa?? Odezwę się później, bo Tosia właśnie wstała i domaga się drugiego śniadania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Elfik🌻 Bardzo mi przykro, nawet nie wiem jak określić Twoją sytuację... Chyba skurwysyństwo! Trzymaj się 🌻 onfim🌻 Dziwna sytuacja... Nie wyobrażam sobie czegoś takiego... Może Twój mąż ma Ciebie na każde zawołanie i dlatego nie docenia ile jesteś warta...? A mnie głowa boli:-O Koniec tygodnia był dosyć atrakcyjny... W środę do 1 sklejałam projekt, w czwartek trochę zaspałam:-) Ale zdążyłam wszystko zaliczyć. Później miałam spotkanie klasowe, które zawsze kończy się tak samo- koszmarnym porankiem następnego dnia;-) :D Wczoraj byłam na zakupach (których niecierpię) i upolowałam bardzo fajną sukienkę:-) i jeszcze spodnie:-) Życzę miłej soboty. Ja spadam, bo to na n czeka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 cieniowanie to tak jakbyś miała na całej głowie różną długość włosów czym wyżej to krócej a czym niżej to dłuzej a degażowanie to przerzedzanie włosów na całej ich długości czyli zmniejsza się ich ilość namea🌻dzieki chociaż ja wolę kawkę pasiasta🌻 też myślę co ma piernik do wiatraka, no właśnie wiec grzywka nie dla mnie, rozmowa nie wyszła bo każda próba kończyła się dość kłótliwe A ja chyba wczoraj wpadłam w etap że zaczynam szukać winy w sobie :/ poproszę przepis :D soma 🌻 w sensie że kacyka złapałaś:D Nie wiem mnie już brak pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) No ja wczoraj poszalałam byłam królowa ruletki :-D aż już później jak należało mi się np 245 żetonów to dostawałam tylko końcówkę 45 bo by mi sie na stole nie pomieścily :-D szkoda że to nie bylo na prawdziwe pieniądze bo bym się wczoraj wzbogaciła :-D Poza tym poprzyglądałam się wyższym sferom ciekawe zjawisko nie powiem jak się ci ludzie prężą i nadymają przed sobą :-O A największy szok jak właściciel kasyna podszedł do nas i pyta się Miskowego: Jak tam panie Michałku interes w aptekach się kręci! Miśkowy był normalnie w szoku bo spotkał się z tym gościem raz w jakiejś aptece gdy ten odwiedzał swojego znajomego właściciela apteki :-) Ciekawe czym Miśkowy mu się tak wrył w pamięć ale dobrze dobrze takich znajomych to ja proszę jak najwięcej. Onfim🌼---a wiesz ze jednak stroje wieczorowe panowały był jakiś koleś w bluzie to ogólne pośmiewisko z niego było :-O a z tym piernikiem do wiatraka (jeśli to o ta fryzurę ci chodziło) to Twoja atrakcyjność dla męża wpływa na to czy szuka atrakcji poza Tobą.czasem tak jest że z powodu rutyny małżeństwo i druga połowka staja sie nudne a wprowadzanie zmian troche ta nude rozbija choc takie zmiany nie rozwiążą tego problemu ale moga pomóc w jego rozwiązaniu.Ale myślę że wszystko będzie dobrze bo podjęłaś dobre decyzje i masz dobry plan działania.Ja Ci ciagle powtarzam że Ty kobieta czynu jesteś i rozwiążesz ten problem ale nie szukaj winy w sobie bo to na pewno nie jest Twoją winą że poważnie traktujesz wychowanie dzieci i prowadzenie domu.Tak jak wczoraj gadałyśmy potrzeba Ci zmiany i dobrze ze ja planujesz ale na pewno nie jesteś niczemu winna. Uszka do gory 👄 Soma🌼--dzięki. I dziekuje za maila odnosnie zareczyn :-) Namea🌼---dziękuję 👄 Pasiata🌼 Rewelka🌼--stęskniłam sie za Tobą Emi🌼---nawet sie rymuje emi mała mi. Jak weekend z ukochanym mija?? Dziewczynki polećcie mi jakies dobre pralki bo mi się zepsuła i trzeba nową zakupić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
< wileeelki ziew!!> na dzień dobry dziewczyny wreszcie się wyspałammod grudnia :) zaraz kawcia- spis rzeczy na zakupy i podczytam wmeidzyc zasie conieco:) a Wy jak tam po piątku????- ja wczoraj nawet 2 lampeczki winka , i zasnełam jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stronka!!- na dzien dobry :) ale lece kawcie robić, bo widze ze literówki okropne robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼---cześć ja po piątku tak jak pisałam na poprzedniej stronie a ze duzo sie opisałam to sie musisz wrócic bo drugi raz nie bedę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kochana, czytałam czytam, zanim napisałam swoje:) bardzo fajny piątek miałaś:) czytałam tez zeszłe stronki, tylko nie zawsze sie ustosunkowuje do treści-bo nie zawsze jest czas:( przykro mi tylko z tymi naborami-niech to szlak trafi- ale uszy do góry. A jakie teraz plany? coś myślisz zrobić. Wiesz ze zasady egzaminu juz są, choc pisałam gdzies wczesniej ze kasy juz nie dasz i nie bedziesz miec na aplikacje, bo faktycznie co miesiac trzeba bulic, i ze nawet myslisz o wyjezdzie.....na jakim etapie dzisiaj jestes z planami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 brawo :) Ale zmiana fryzury to tylko zabieg czasowy jeśli coś się sypie to czasem i to nie pomoże , czyż nie? No ale w poniedziałek się wybieram chociaż nie mam zupełnie pomysłu co zrobić z tymi włosami Dzieki mam nadzieję że bedzie warto i przyniesie korzyści długoterminowe madziczek🌻 vitalijka🌻dobra kawka nie jest zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym coś z włosami zrobiła, no ale nie mam pomysłu.... elfik🌼 widziałam , gdzies kiedys linka do twojej fryzurki + sukienke- bardzo mi się podoba i suknia i fryzurka:) onfom🌼 kawcia dobra:) mam tylko problem, mianowicie drugi raz jadłam czosnek -i strasznie mnie coś żołądek zaczął boleć:( - infekcja mnie łapie, wiec jem -ale aż mnie mdli:( i piecze i pali buuuuuuuuuuu feeeee;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 to może lepiej do gorącego mleka dać odrobinę masła , miodu i ząbek czosnku i pić coś takiego niż jeść sam czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---tak jak pisałam sama zmiana fryzury problemu nie rozwiąże ale może wspomóc jego rozwiązywanie czyli np taka rozmowa czy Twoje plany (nie wiem czy zyczysz sobie zebym tu o nich pisala ale wiesz o co mi chodzi) na pewno nie moga byc zastapione przez fryzurkę czy zakup rowerów ale na pewno takie rzeczy mogą wspomóc efekt końcowy ;-) i warto na pewno warto :-) Vitalijka🌼---ja napisalam tylko do tego że pytałaś jak nam piatek minął więc nie przepisywałam tego co wczesniej napisałam tylko Cie odesłałam do tego co pisałam wczesniej.Na pewno nie zarzucam Ci nie czytania czy cos w tym stylu z reszta każdy czyta co i ile chce i może ;-) I ciesze się że Tobie sie równiez podoba fryzurka i suknia :-D Moze setke z pieprzem na ten żolądek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie, teraz mam dopiero troszkę czasu żeby do Was napisać:) Piję właśnie kawusię. Wczoraj nie mogłam jakoś wysłać całego posta, kiedyś już taka sytuacja przydarzyła się emilunce🌼, nie wiem czemu. namea🌼 tak wiem, tak samo jak z tą rzeką, że się nie powinno do tej samej wchodzić. To znaczy, że już wcale nie pójdziesz do lekarza? Mnie się tak bardzo nie chciało wybrać ale jednak się zmobilizowałam i dzisiaj zauważyłam małą poprawę po tych nowych lekach, chociaż dalej gardło boli. A najgorjsze są poranki zaraz po przebudzeniu:( vitalijka🌼 fajnie, że \"wpadłaś\";) AGI25🌼 a Ty jeszcze zaglądasz? Aha i miałam Wam jeszcze napisać, że znów się odchudzam. Może nie tam jakoś drastycznie ale przede wszystkim muszę sobie to w głowie zakodować, tak jak poprzednio i myśleć o tym co jem i ile przede wszystkim. Żeby się nie objadać tak jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tak bardzo doskwiera mi to, że nie mam psa, że już ledwo wytrzymuję:( Chciałabym wyjść na jakiś spacer dla relaksu albo przejść się tak ot po prostu do lasu, tutaj koło mnie, bo mam bardzo bliziutko i nie mam z kim. A samej to tak jakoś mi głupio, źle bym się czuła. Ehh w ogóle mam już jakąś wielką potrzebę mieć nowego, małego pieska w domu. No ale cóż poradzić, 3 kotki mam i nic z tego nie będzie narazie, choćbym nie wiem co wymyślała i kombinowała:( Aa wiecie, że wczoraj u mnie w altance na ogródku spała kuna? Moja mama tak się wystraszyła, jak poszła dać kotom jeść, że ho ho! Na szczeście dzisiaj już jej nie było, wyniosła się i mam nadzieję, że na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim:) jestem zła na to zaliczenie wczorajsze:o mielismy trzy pytana, podzieliła nas na dwie grupy. \"szczesciara\" Basia siedzila w pierwszym rzedzie(na sciaganie nie liczyłam) i miłam zjebana pierwsza grupie:o w której były tak zjebutane pytania:o 1. przedostatni wykład relacja pomiedzy systemem wyborczym a partyjnym, ( z czego w notatkach byly 2!zdania), 2. konflikt w Strefie Gazy 3 pojecia- BBN, Klich, potencjał szantazu i subwence. i to I-sze pytanie zawaliło wsio😠 II grupa miala zrodla finansowania prati(czyli mozna pisac i pisac...), konflikt gazowy i Polska XXI, Gęsicka, potencjal koalicyjny i cos jeszcze. napisałam,ale czy zalicze, to nie wiem, bo róznia z nia bywa... dowiem sie okolo czwartku. w nastepnym tyg mam nie 7 a 8zal.:D jadzia🌼dzieks za kciukanie:) onfim🌼tobie również:) Pasiata🌼jak sie sprawuje Mała Tosia?a dzisiaj ma imieninki? ja pije coldrexa max grip i pomaga:) wiec moze sprobuj. madziczek🌼poszło jak napisałam,ale nie moge sie stresowac bo mam duzo do roboty z nauki i na tym sie trzeba teraz skupic. ita🌼dzieki:) Elfik🌼nie poddawaj sie! i jak było w kasynie? ivette🌼 soma🌼 namea🌼 poszło grrr:o emilunka🌼 vitalijka🌼 a nam sie lodówka popsula i jestemy bez, bo koles zabrał do naprawy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×