Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

vitalijka 🌻 dzięki :) jutro i pojutrze nie przychodze do pracy, bede odpoczywać jednak. elfik 🌻 no wlasnie. ale mi troche szkoda bo chcialam zapuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌼 juz nie wiem czy lepiej siedzieć w domku bez pracy i szukac nadal, czy pracować gdzieś gdzie poprostu sie nie da- i bez umowy bez wynagrodzenia i zapomniałam dodać ze wszysyc palą fajki wszedzie- 4 dni pierwsze krew z nosa mi leciała a do tej pory mam bolące gardło i zatkany nos,... ALE jak siedziałą i szukałam to ryczałam juz wręcz-ze jak nie znajde pracy i nie bede przebywac wśród ludzi i z ludzmi to OSZALEJE...no to mam... emulka🌼 włosy odrosną-zmiany sa niezbędne czasem:) ja tez ide coś podciąć, jak tylko będę mieć kase- od rodziców oczywiscie nie z wypłaty:( onfim🌼 !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka 🌻 spoko, ja juz jestem emi, emilunka, emuilina, emulka, emiulka itd :) Nie wiedzialam, ze mój nick sprawia tyle kłopotów :) Znajomi i tak mówią Eulalia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 wydaje mi się, że można, ale od jakiegoś czasu to już chyba nie ok. 300 zł, ale 500 zł, bo były jakieś zmiany... ale jak ktoś z Twojej rodziny jest ubezpieczony, to chyba możesz iśc na jego ubezpieczenie??? reewelka 🌻 ale o co Ci chodzi? właśnie się dowiedziałam, że pierwszy z tych 3 zaliczeń pod rząd zaliczyłam :D to drugie napisałam pół na pół - jeszcze referacik przeczytam na następnych zajęciach i będzie ok. A wyniki z tego trzeciego dopiero w lutym będą... I jeszcze jeden przedmiot, co dziś mam, to cwiczenia zaliczone :) w ogóle miałąm dziś dzień latania. rano na zajęcia, potem do ojca, potem do matki, do sklepu, do dziadków, do matki, jeszcze raz do ojca i teraz spowrotem na uczelnie na zajęcia /chociaż nie wiem czy facet przyjdzie na zajęcia/, a potem jeszcze do koleżanki jadę na 20 i następnie, wreszcie(!) do domu. A jutro na 8 do pracy... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dla kursantek i nie tylko http://members.home.nl/saen/Special/traffic.html emi🌻 no wiesz od czegoś trzeba zacząć, no to może na infekcji się skończy jadzia🌻 miłego Agi🌻 bajka🌻 takie życie studenta reewelka🌻no trochę spokoju po takim pracowitym okresie się przyda, zdjęcie zaraz podeślę elfik🌻 no to dobrze że udało się to jakoś załatwić vitalijka🌻 koń by się uśmiał a ja się cieszę :] strzyga🌻 no to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌼a ja przez to ze nie pracuje,to czuję ze trochę zdziczalam. Moi codzienni towarzysze dnia to przeważnie koty:D no ale jeszcze trochę i to się pewnie zmieni,mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przespałam sie troszke, bo padałam na twarz:( i juz jest lepiej, tylko teraz nie moge się zebrac do nauki:o czekam dzisiaj na wyniki zaliczenia z partii i sysytemów partyjnych, jestem bardzo ciekawa, jak poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼---no wg mnie lepiej siedzieć w domu na bieżąco śledzić wszystkie ogłoszenia chodzić osobiście z cv i na rozmowy pożytkować czas na czytanie niż się truć nic nie robiąc bez wynagrodzenia :-O Strzyga🌼---o jeszcze lepiej 500 zł czy oni powariowali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 robię motyla, podesle Ci wzor na maila. A D. juz ma nowy nabytek na ramieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 -powiem tylko że w godzinach wczesno popołudniowych tom ja głodna, ...że konia z kopytami-więc bądź przygotowana!! hehe - planuje inspekcję lodówki:P dobranoc dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Coś nie mogę się w Was \"wpisać\":) W dodatku kotka usiadła mi na kolanie, drugą nogę mam na krześle i źle mi się pisze;) Tak poza tym, to właśnie dowiedziałam się, że jestem NIEDOJRZAŁA, bo ważna jest dla mnie praca i wykształcenie. Co za tym idzie - pieniądze też, ale chyba przynajcie mi rację, że trudno bez nich? Bardzo ważne są dla mnie również emocje, stan ducha, wartości - ale powietrzem i bujaniem w obłokach się niestety nie przeżyje... A dowiedziałam się tego od jednego (trudno mi nawet napisać \"pana\") dzieciaka, 24 lata - porzucone dwa kierunki studiów (jeden po roku, drugi chyba nawet dobrze nie rozpoczęty), teraz także olane studium, bez stałej pracy od ładnych kilku miesięcy... I ja nadmieniając, że trzeba się wziąć w garść, oto dowiedziałam się, że jestem niedojrzała... Bo umiem stąpać twardo po ziemi... Ba, nawet tenże delikwent wyraził nadzieję, że kiedyś dojrzeję... Ale mnie wnerwił dzieciak jeden!!! Dobranoc dziewczyny i sorry za taki długi tekst🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 cholerka normalnie to ja ci może obiadek zrobię :P lodówka ma światełko i zimno w środku to na pewno :) baskijka🌻 no coż nie spodziewam się aby ta osoba która tak miło rzekła chętnie przyjmie cię na utrzymanie i nie da jeść bajka🌻 trzymaj się sesja ma to do siebie że kiedyś się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Zgadnijcie co robię, dlaczego nie śpię...?? :-O namea🌻 na pewno wie co robię:D Pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 mówię \'chyba\'. moja matka płaci najtańsze ubezpieczenie i to właśnie coś koło tego. Może jak się ktoś sam ubezpiecza to inaczej to liczą... ja niedawno wróciłam po tym szalonym dniu. Głodna jak wilk zrobiłam sobie dwie kanapeczki. jeśli mięsko się nadaje po dzisiajszym leżeniu w niechłodzącej lodówce, to zaraz będę robic kotlety. kusząca perspektywa o wpół do 12 w nocy, nie? a przesadziłam już kaktusy, bo dziś na zakupach doniczkę kupiłam wreszcie taką jaka mi pasowała i to za 2 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięsko jednak nie przetrwało. kotlety mam z głowy :( chyba zaczynam byc śpiąca. FIzyk pojechał do jakiś znajomych i już wcześniej uprzedził, że wróci koło 24 albo później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero dotarłam do domu, bo po jednej i drugiej pracy przyjaciółka zaciągnęła mnie do kina...film z Keanu Revsem- jak dla mnie bajka, ale zależy kto co lubi. Strzyga🌼ja nie wiem czy Ty tak zamotana jesteś, czy tylko mi się zdaje, ale poczytaj siebie czasem (to co do nas piszesz) to może zrozumiesz o co mi chodzi. Padam na ryjek, idę spać, bo jutrzejszy dzień wcale nie zapowiada się wolniejszy, ani mniejszy od natłoku pracy. Dobrze, ze w perspektywie weekend bez konkretnych planów-poza nauką, pracą, sprzątaniem i małymi zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi kafe szaleje i w ogole sie nie da nowych postow dodawac... dzwonilam dzis do babc i mojej mamy z zyczeniami na dzien babci, w miedzyczasie spalilam krupnik i Ania spadla z lozka :( elfik, prawda lezy posrodku ^^ namea, super, ze masz swietny humorek :D ja po 2 bacardi juz tez :D :D :D czemu myslisz, ze masz problem z alko? baskijka/pantera, po co ci pare nikow na jednym forum???? madziczek, ty zboczku :P a ja znow nie mam paznokci :/ polamaly mi sie doszczetnie, po prostu porazka jakas, chyba mujsze witaminy jakies zaczac lykac, bo inaczej to cienko bedzie... rany laski tyle piszecie, ze nie wiem na co mam odpisywac najpierw... a ja musze jakos 4kg schudnac, bo juz mi sie oponka robi, ciuchy powoli sie robia za male... mam plan zapisac sie na basen raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam kaca.... lo matko... oprcz serdecznego dzien dobry 🌼 na nic wiecej mnie teraz nie stac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej... ja kaca nie mam, ale z przytomnością kiepsko... jak fizyk w końcu wrócił, do mu się na gadanie zebrało i w sumie szaleleliśmy do 3 w nocy. A ja teraz muszę wstac i na 8 do pracy. już wiem, że się spóźnię... ciekawe tylko ile... c\\_/ kawusie sobie zrobiłam. może ona choc trochę postawi mnie na nogi... miłego dnia wszystkim! 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wow, juz 200 str.:) no i nie dałam rady wczoraj z Wami pobyc:( wynikow tez nie mam:o a dzisiaj tylko male kolo z logistyki,ale tym sie nie stresuje, bo juz mam na 3 zaliczone, a moze uda sie na wiecej:) ide teraz na angielski, moze bedzie wpisy robic. życze Wam milego dnia, buziaki:* aha kumpela wraca dzisiaj do domu,wiec mnie juz nie bedzie na necie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Tak strzyga "200" :) Jak Wasze zdrowie?Pasiasta, Emiulka, Namea? A ja wczoraj byłam u dentysty i mam wszystkie ząbki zdrowe :) tylko kamień zdjęto mi i tyle,a 2 lata na przegladzie nie byłam. :D Życzę miłego dnia i słońca bo u mnie leje brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 kochana zdrowko ok, gorzej z samopoczuciem :P bajka 🌼 trzymam kciuki :) strzyga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się szalało co? ja o 20,50 odleciałam w kraine snów ...taki spioch jestem ze poezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×