Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

To wyciągamy winiacza- zarządzam jako księżniczka....tylko ja winiacza preferuję z Schoco bons:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta, nie mam zamiaru sie sprzeczac. jednak jakby nie patrzec, zaraz po porodzie Ania nie byla kapana i dzieki temu nie miala zoltaczki, to bardzo powszechne w anglii wiec mniemam ze wlasnie dlatego unikaja kapieli w tych pierwszych dniach zeby nie zmyc tej warstwy ochronnej. tez na poczatku myslalam ze to o wartobe chodzi ale mi tak polozne mowily ze dlatego nie myja zeby zoltaczki nie zlapala no to sie juz pogubilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila🌼Ty się nie śmiej z moich szokobomsów....wreszcie dziś je zjem:P Wrócę do domu i będe ankiety ogarniać przekąszając szokobomsami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, chciałam napisać "oto" a nie "o to". Przepraszam za błędy. Reewelka 🌻 menda jesteś. Mi to nie dałaś. Sama jeść będziesz. No no no. Hańba ci Morys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale ja sobie żartuję:) Dziś jak wrócę do domu po dzieciakach to wreszcie "pomieszkam" u siebie i skończę te ankiety. Zero szlajania się gdziekolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha ale się nasmiałam wy to macie pomysły, ale ja też jak złapię głupawkę to nie ma mocnych! Ogólnie podoba mi się moja rola na tym dworze tylko, że nie pomijajcie mnie przy winie pod murami no i chipsy to podstawa,muszą być! Ewentualnie te słone plauszki hihi Jestem wkurzona czekam juz ponad pół godziny na tą kumpele a tu nic, ani widu ani słychu, stawiam, że już nie przyjdzie, a najlepsze to jest to, że nie mam do niej nr tel. Zjadłam całe opakowanie jeżyków zakupione specjalnie na jej wizyte i czekam na dostawe kebaba idąc śladem Księżniczki i jej chochlika ( to określenie jak ulała do Ciebie pasuje Emi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻nie dobra mika🌻 reewelka🌻 niedobra ivette🌻 Pojawia się u 60% noworodków urodzonych o czasie i u 80% wcześniaków. Po porodzie, kiedy dziecko zaczyna już oddychać samodzielnie, płodowe erytrocyty przestają być potrzebne. Zaczynają się gwałtownie rozpadać. Przy rozpadzie każdej krwinki powstaje żółty barwnik - bilirubina. Jeśli wszystko przebiega normalnie, po przetworzeniu przez wątrobę bilirubina trafia z żółcią do jelit i jest wydalana. Niestety, czasem powstaje jej tak dużo (poziom bilirubiny przekracza 2 mg%), że wątroba noworodka zupełnie nie daje sobie rady z przetworzeniem żółtego barwnika i pozostaje on w organizmie malucha. Bilirubina odkłada się w miejscach, gdzie jest sporo tkanki tłuszczowej, np. w skórze lub w śluzówce, nadając im charakterystyczny żółty kolor, który najwcześniej widoczny jest na białkach oczu. To co ty mówisz o nie myciu dziecka chodzi o to że maż płodowa pełnu funkcję zabezpieczającą naskórek przed czynnikami zewnętrznymi dzieci u których obserwuje się utrzymanie mazi po porodzie(czyli nie są kompane ) mają skórę lepiej nawilżoną mniej szorstką no i oczuwiście szybciej skóra uzyskuje prawidłowe zakwaszenie co ma istotny wpływ na ochronę skóry przed drobnoustrojami. Ale jedno nie ma z drugim nic wspólnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 słuchaj, czy u Was w Kielcach jest może hotel Qubus? Słyszałam, że w całej Polsce są ciekawe oferty pracy w tych hotelach, na stanowisko dyrektora i jest wymagana między innymi znajomość języka angielskiego. Wiem, że pewna młoda osoba z mojego miasta, dostała się do takiego hotelu do pracy w Łodzi, ma wykształcenie wyższe i zna język. Tylko, że ona(to jest kobieta) już pracowała jakiś czas w takim hotelu u nas w mieście ale jako sekretarka. Zarobki są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaam pierwsza dworską grę!!!!! konkurs na najgłupszą/ najśmieszniejszą rzecz jaka w życiu zrobiłyśmy tylko bez ściemy przyznawać się geniusze :-D:-D A u mnie remont przebiega na razie dobrze.Z mamą jeszcze się nie zagryzłyśmy choć pierwsze starcia już były :-O ale właśnie wróciłam z kawki z Miśkowym to mi troche lepiej. Cv ciagle roznoszę jutro tez idę z kolejnym więc walka z wiatrakami nie ustaje :-P nauke do aplikacji tez nieśmiało zaczynam więc mozna powiedzieć że mimo bezrobocia staram się nie bimbać :-) No to takie krótkie sprawozdanie jakby to kogoś coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---tak jest Qubus i widziałam to ogloszenie jakis tydzien temu ale tam jest konieczne kilkuletnie doświadczenie w tej branży a co ja wiem o zarządzaniu hotelem i to nie byle jakim :-O??Więc się chyba wygłupiać nie będę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 a nie mogłabyś spróbować się wygłupić?:) To, że nie spełniasz jednego z kryteriów nie znaczy, że Ci się nie uda. Akurat przypadkiem dzisiaj dowiedziałam się o tej dziewczynie, która dostała się na takie stanowisko i ona faktycznie spełnia te wymagania wszystkie tam ale znam ją i jest to normalna kobieta, nie ma jakiś nadprzyrodzonych umiejętności;) i aż mnie to zadziwiło, że ona ma taką pracę. Chociaż to bardzo dobrze wiadomo. No ale czmeu nie miałabyś spróbować? Skończyłaś bardzo trudne studia, znasz angielski, pewnie szybko byś sobie dała tam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼najgłupsza...chyba wszystkie moje związki:P A poważnie to nie pamiętam, ale....jak byłam mała chciałam się zabawić w MacGayvera i jak mama wyszła do sklepu, a mnie zostawiła z młodszą siostrą to co mądre dziecię zrobiło? Wybiło szybę w oknie kuchennym i zaczęłam linę do kaloryfera przywiązywać i przez okno z małą siostrą chciałam wychodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---no może i masz racje ale sęk w tym ze ja nie mam pojęcia o prowadzeniu hotelu??nawet nigdy w zadnym nie pracowałam :-O bladego pojęcia o tym nie mam więc nie bardzo wiem jaki sens byłby dyrektor qubusa to nie byle co a ja załóżmy że jakims cudem bym dostała ta pracę i przyszłabym pierwszy dzien do pracy nawet nie wiedziałabym od czego zacząć :-O więc nie wiem czy jest sens :-O ale sprawdze jesli jeszcze jest ogłoszenie wyslę cv to nic nie kosztuje Rewelka🌼---no dobra dziecięce wybryki zawsze są niezłe, ja zabiłam łabędzia, Miśkowy spalil ogród sąsiada ale takie jakies bardziej dorosłe wygłupy pamietasz? a związki to nie Twoja głupota tylko tych facetów na których trafiłaś to sie nie liczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼z dorosłych...np. spaliliśmy kalendarz wiszący na ścianie...albo pijana jak zabłądziłam i zobaczyłam biały motor to się tak ucieszyłam, że hoho...ale jak złapałam ostrość i przeczytałam "policja" to już mi tak wesoło nie było:) na szczęście panów policjantów na tych motorach nie było:) Na pewno było coś jeszcze głupszego, ale nawet w tej chwili nie pamiętam....jeszcze przypomniało mi się jak się ganialiśmy po mieszkaniu na wakacjach i jakby nigdy nic wbiliśmy się do pokoju znajomym, oni się bzykali, a my jakby nigdy nic wyszliśmy:) A Ci "moi panowie" liczą się, bo to najgłupsze co robiłam pakować się w takie "coś":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha fajne te wspomnienia dzięcięce:) Elfik🌼 ja tam bym Cię widziała w tej roli, właśnie a wysłanie cv nic nie kosztuje. Wiem, że dużym minusem jest ten brak doświadczenia jakiegokolwiek. Ale myślę, że tam wcześniej to na 100% by były jakieś szkolenia przeprowadzone. A nie tak, że pierwszy dzień do pracy i już będziesz wiedziała co masz robić. A znów pomyśl, przyjdzie jakaś osoba, która nawet ma jakieś tam doświadczenie, bo była na przykład sekretarką i czy ona ma blade pojęcie o tym jak być dyrektorem? Wątpię, a tak poza tym to przecież inne wymagania spełniasz. Może akurat komuś wpadniesz w oko;) a zarabia się z tego co słyszałam 4,5 tyś. zł brutto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Było cicho, to narzekałam a teraz musiałam nadrabiać :-P Uśmiałam się nieźle z \"organizacji dworu\"! I dziękuję za powierzenie odpowiedzialnego zadania :-P Ale mam nadzieję, że na jakąś rozrywkę i niezdrowe chipsy też mogę liczyć...? Elfik 🌻 nie podpowiem Ci, co napisać w umowie - wydaje mi się, że najważniejsze, że jest. A co do najgłupszych rzeczy w życiu - ja się nie przyznam. Mogę tylko powiedzieć, że Bóg mnie uchronił przed konsekwencjami - głupiutkie dziewczątko chowane od kloszem wyjechało na studia do wielkiego miasta i poczuło, że smycz już tak mocno nie trzyma... I się działo... A swoja drogą - masz niezły zmysł obserwowania rzeczywistości i ciętego jej komentowania :-) Ita 🌻 wędliny tradycyjne to takie wytwarzane wg tradycyjnych receptur a ekologiczne mają certyfikaty czyli są zgodne z normami ;-) Jedne i drugie raczej z gatunku drogich. A kupuję albo z małej masarni na moim osiedlu, albo w sklepie ekologicznym. A klient - szkoda gadać. Furiat, bufon, nieobliczalny facet... Onfim 🌻 dzięki za wsparcie :-) Bo mi trochę ręce opadły... A z tym pechem... Nie wiem, co powiedzieć - chyba tylko tyle, że będzie lepiej! I że zawsze jest coś, z czego można/ należy się cieszyć :-D A co Cię skłoniło do robienia obiadu z torebki?? Reewelka 🌻 dziś na słodko? ;-) A winko jakie? A co do \"pomarańczy\" - ja swego czasu też poczytałam uwagi na mój temat i wiem, że musiał to pisać ktoś, kto żywo uczestniczy w rozmowach na forum - nie zgadzam się z tym, że to pisze ktoś, kto nas tylko \"podczytuje\". Emilka 🌻 toż z Ciebie Rycerz! Tak dzielnie stanęłaś w obronie księżniczki Reewelki! No, no, no! I zgadzam się z Tobą, że trza mieć cywilną odwagę, ale to niestety cecha ginąca w dzisiejszym świecie... Soma 🌻 zdrówka!! Ivette - podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym, co napisała Onfim - ktoś Ci wodę z mózgu zrobił chyba... Ale ja też się nie zamierzam spierać - masz takie zdanie, to je miej :-) Namea 🌻 czy ja dobrze słyszałam - randka?? I co dobrego jadłaś?? Kasiula 🌻 a co Ci dolega? Początki ciąży czy jakieś choróbsko? A u nas dzisiaj kolejny \"wielki przełom\" - Tosia nauczyła się używać grzechotki :-D A poza tym wyczynia takie \"cuda\" na przewijaku, że aż dziw bierze! No i wyrosła mi z kolejnych śpiochów... Ot, sielanka :-P A co do moich obowiązków nadwornej kucharki - dzisiaj była fasolka po bretońsku a na kolację pizza a jutro zapraszam na bitki wołowe a na kolację powtórka z fasolki tylko nieco \"zmutowana\" ;-) Dobrej nocy życzę i uciekam, bo takiego długaśnego posta to jeszcze chyba nie napisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moj wspolspacz poszedl na noc do pracy, wiec szybko sprawdzam co u was. Moja jedna z głupszych rzeczy. pojechalam z kolezanka na impreze z 4 lata temu. ja mialam turkusowa bluzke i czarny stanik a ona czarna bluzke i turkusowy stanik. ale cholera wie, dlaczego tak. Tanczylysmy pare godzin, i po pewnym czasie stwierdziłyśmy, że wygląda to nieciekawie. Więc wyszłyśmy na dwór, skitrałyśmy się za jakimś drzewem i zamieniłyśmy się tymi stanikami. a kupa ludzi na nas patrzyła. A dopiero teraz, czyli po 4 latach stwierdzilysmy, ze w sumie mozna sie bylo bluzkami zamienic a nie stanikami :D Poza tym jeżdżenie ze schodów w lodówce (akademik), śpiewanie do słuchawki od prysznica urwanej (tez akademik), i wiele wiele innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D to sie usmialam serdecznie jak sobie Was poczytalam dworzanki kochane. i dzieki za mile slowa... 😘 😘 😘 dzien dobry wszystkim 🌼 ja sie juz witam w weekendowym nastroju :) wczoraj bylam w Ajman po zakupy alkoholowe i trafilam na polska wodke i polskie piwo. wiec juz nawet w barku jakos bardziej swojsko sie zrobilo :) elfik 🌼 smialo z tym CV, trzeba w siebie wierzyc!!! a moze akurat spodobasz im sie i jakies inne stanowisko sie dla Ciebie znajdzie :D reewelka 🌼 emilunka 🌼 ja tez chce na wino i chipsy... trunki moge przyniesc, bo zapasy zrobione :P aaaa i czym sa SZKOKOBOMSY??? :D pasiasta 🌼 a randka :D juz najwyzszy czas zeby co sie zaczelo dziac... ;) a ze smakowitosci kuchni arabskiej jadlam wczoraj: hummos (mmmm, cos pysznego, zwlaszcze w wersji z grillowanym miesem), mixed grill (rozne rodzaje miesa np. kurczak, wolowina, baranina, kebab, shish tawook, apetycznie zgrillowane), arabska salatka fattouch (charakterystyczna jej cecha sa kawalki wysuszonego chlebam cos jak chipsy chlebowe) i tabbulah (moja zdecydowanie ulubiona-mnostwo drobno posiekanej pietruszki, ogorek, pomidor, plus cos czego nazwy nie znam, oliwa z oliwek, sok z cytryny). oj duzo moglabym pisac o tutejszych przysmakach :) im dluzej tu jestem tym bardziej mi wszystko smakuje :D kasiulka 🌼 jak tam sie dzis czujesz?? :) itus 🌼 z tymi perukami to dobry pomysl, zobaczysz jak sie bedziesz czula w roznych kolorach. co Ci szkodzi sprobowac :) madziczek 🌼 no widze, ze zakupki udane. to i pewnie humor od razu lepszy co?? onfim 🌼 kawka juz czeka 😘 soma 🌼 wracaj nam do zdrowia kobieto!!! a jak tam projekty ida?? wiem jak czasem jest ciezko (zwlaszcza jak czlowiek chory, a terminy gonia :o) dlatego zycze duzo wytrwalosci 😘 czarna 🌼 hop hop!!! wracaj do nas :) vitalijka 🌼 a Ty gdzie?? zapracowana pewnie... jadzia 🌼 zagladnij, cos dawno Cie nie bylo... ivette 🌼 mika 🌼 strzyga 🌼 a Ty gdzie?? bajka 🌼 agi 🌼 wszystkim zycze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 zawsze im możesz udowodnić że warto cię doszkolić :) reewelka🌻 madziczek🌻 pasiasta🌻 nie ma za co wyślesz mi namiar na robienie chleba bo moja pierwsza próba skończyła się katastrofą i jesteśmy kwita A miałam smak na pierogi tylko byly innej formy niż zazwyczaj kupuje i wyszły paskudne i cebulka emi🌻:D namea🌻 melduje się na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Mi także mordka sie ucieszyła czytajac was warjatki:) Juz za niedługo bede do was czesciej zaglądać bo juz w poniedziałek będę mieć kontakt z całym światem przez 24h:D Dziewczynki ze mną już lepiej,wczoraj bóle jajników mnie dopadły,na przemian z mdłościami,bólem głowy.A śpiąca byłam tak że wczoraj całe popołudnie przespałam,wstałam na chwile po czym znowu poszłam spać..Straszna burza hormonów-mam nadzieje ze bedzie dzis lepiej:) Moje kochane jestescie😘 rewelka🌼a ja się domyslam kto sie kryje pod pomarańczą:) Nie wydaje mi sie zeby komuś z boku chciało sie czytac nasze wypociny codzień..no chyba ze romantyk:P Elfik🌼jak chodziłam do podstawówki z kolegami zasiadalismy u mnie w kuchni i pilismy sok z cytryny z kieliszka-oczywiscie udajac ze to wódka;) Albo z koleżanką miałysmy manie bawienia się w szkołe,wiadomo ustawialismy wszystkie maskotki na łóżku i pisałysmy kredą po meblach.. A bedąc juz starsza,pamietam jak chłopcy palili u mnie jointy i z lufki wypadła im jeszcze palaca sie trawa na nowy dywan moich rodziców:OWięc genialna Kasia żeby nie popaść swoim rodzicom wpadła na genialny plan.Wzięłam nozyczki i wycinałam włoski z dywanu,poczym gdy już uzbierałam zadawalająca mnie ilość,wzięłam super glu i zakleiłam dziurę...Dziury sie pozbyłam,ale pojawił sie następny problem..jak sie weszło na to \"moje dzieło\" to czuło sie jakby na kamień sie natepnęło.W tej sytuacji juz nie mogłam niczego wykminic..Historia zakończyła sie zwrotem dywanu w sklepie gdyz moi rodzice uparli sie że sprzedano im wadliwy towar:DDo dzis nie moge uwierzyć że przeszło:) Pasiasta🌼wiesz może i wcześnie że informuje co poniektórych o swoim stanie,ale raz ze bardzo sie ciesze,dwa-że nawet gdybym chciała to ukryć przed swoimi najblizszymi nie dało by rady,gdyz bardzo pozmieniałam swoje nawyki,a po trzecie gdyby nie daj boże tfu tfu tfu cos się stało,chciałabym żeby moi znajomi i Wy kobietki moje były koło mnie..Sama nie dałabym rady tego udźwignąć wiem to napewno:( Tosia sie urodziła planowo?? soma🌼powrotu do zdrówka zycze:) Madziczek🌼jak tam relacje ze swoim Panem?? Jadzia🌼???Gdzie jestes?? namea🌼Co to za nowy obiekt koło Ciebie się kręci??hmm?? Jak przeczytałam co jadłas wczoraj to stwierdziłam że ja tez chce takie łakocie spróbować:) Emi🌼jesteś najlepsza:D Na mnie juz czas musze do pracy wracać.. Buuuziak dla każdej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼mam pare pytań do naszej królowej matki:D Tylko nie wiem czy znajde czas bo własnie ksiegowa mówi o nowych zaleceniach z zarzadu i ja pierdole wiecej roboty nam przyjebać nie mogli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×