Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Nerwowo tu widze dzisiajL Ita🌼a dziekuje w porzadkuJ Dziś śpiąca jestem;) czuje się ostatnio jak stara babcia.Jak byłam powsinogą i wszystkich odwiedzałam,tak przychodze z pracy ide spać,coś ogarniam na chacie,oglądam tv o 20 tej do wanny,serial i do spania.Pobudka o 5 rano. i tak się szlajam po mieszkaniu do 6:30.Cuda się ze mną dzieja;) Piesek spokorniał i już nie załatwia się w domku?? onfim🌼bo do kawy mnie w ogóle nie ciągnie,a nawet czasami mnie cofa jak poczuje taką świeża,więc bardzo się ucieszyłam że pamietasz o mnieJA jak było z twoimi dzieciaczki??Urodziły się w terminie? Pasiasta🌼no własnie chodziło mi czy planowo się urodziła;)A przeszła Ci ta senność z czasem czy cała ciąże Cię męczyła?? rewelka🌼Ja kocham sony eriksonyJ Elfik🌼pomimo że sytuacja bardzo wkurwiąjąca też mnie rożmieszył ten facetJBoże żeby mamusia wszystko załatwiała??Stary kawaler? Emi🌼to przoszczedziłaś troche kasyJWidze że i samopoczucie lepsze:DA co do samca to ja bym go okrzyczałaJ A ja urywam się z pracy bo znowu śpiąca jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spotkaniu i myślałam, że jak kolejną kawę wypiję to przestanie mnie głowa boleć, a tu dupa:O Jestem już po kawach kilku, ibupromie, teraz piję energy drinka, a głowa pęka. Zaraz biore się za pracę. Emilka🌼ale to żart był. A z tym angielskim to ja koniecznie muszę coś zorganizować, więc przemyśl to jeszcze raz. Ita🌼ja nie chcę już czarnego telefonu, a fiolet by mi się podobał-podasz model? Ofim🌼ja też mam teraz z klapką, a wcześniej miałam taki maleńki rozsówany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 a jak sie dzis czujesz? Żebyś wiedziała, że dziś go okrzycze jak się spotkamy. Wiesz, kasa zaoszczędzona, bo jak miało kosztować 1000 zł, to ja już wzięłam zaświadczenie z pracy o zarobkach i mialam nowy wziąć na raty. ale skoro mój mi jeszcze posłuży, to super ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ale ja się chyba nie nadaję na nauczyciela :/ ja nie mam cierpliwości :( No ale obiecuję, że jeszcze to przemyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼a jak z baterią w tych telefonach? Bo ja szału dostaję jak moja motorola ma po 3 godzinach jedna kreskę i nie wiem kiedy dziad padnie:O Elfik🌼co za ludzie...szkoda słów:O Ita🌼plany na weekend? W sobotę egzaminy i zaliczenia, a wieczorem kolacja w bardz miłym towarzystwie:) a w niedzielę egzaminy i zaliczenia ciąg dalszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 a dla mnie to normalne faceci tak mają z 20 razy nawet czasami nie pomoże jak powtórzysz ita🌻 je bez planów deski mam do przerzucenia na budowie :) kasiula🌻 ja pierwszą ciąże przespałam na chodzie nawet 7 h nie byłam w drugiej miałam więcej energii, wymioty 2 x w drugiej ciaży ale mdłości i nudności całodniowe w obu bo dla mnie termin poranne nudności nie istniał :] Staś urodził się 10 dni po terminie Ola 4 dni przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no widzisz, ja młoda i niedoswiadczona i dla mnie jeszcze nie jest to normalne :) Ale teraz fige, nie powiem mu że komp działa tylko że nie potrzebuję jego pomocy. Ale się wścieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja, właśnie jeden z mecenasów przyszedł do pracy chory, i zarządził, żeby ktoś poszedł do apteki i kupił takie maseczki, w których wszyscy mamy chodzić :D Ciekawe, co z tego wyniknie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 :D jest to metoda poczujecie się jak biały murzyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po tej mojej mieszance czuję się skołowana. Rodzice dzieciaków zmienili plany:) Dzięki temu mam nadzieję wrócić do domu wcześniej, niż o 24:P Emilka🌼ja to muszę poznać tego Twojego Osobistego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony/motorola/motorola_u9 Rewelka to ta tylko fioletowa, ty a ty nie przesadzaj z tymi drinkami, a z kim to ta kolacja???? Że w bardzo doborowym towarzystwie? Onfi a mężulo gdzie do desek??? Elfik no zwała z tego synusia mamusi, tacy teraz sa faceci hahaha Emi ja ze stażem a nie przyzwyczajona i nie przyzwyczaję się a co tam! Czarna zdrówka życzę!!! Kasiula pieso jeszcze robi w domku tyle , że na gazetkę Soma zdrówka zyczę! Jadzia a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼a patrzyłam na ten telefon, ale jestem zła na baterie w motoroli, bo marnie trzymają i dlatego o innym myślę. Ale kiedyś starsznie chorowałam na ten telefon:) A kolacja z moją przyjaciółką i jej narzeczonym, a moim przyjacielem, bo nie było go miesiąc w kraju:) i nie długo znowu ucieknie nam na jakiś miesiąc-półtora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to nie tyle drink to zmieszanie go z ibupromem i kawą tak na mnie podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼spać,spać spać...Tylko o tym marzę:DI apetyt mam spory ale to podejrzewam nie przez fasolkę tylko przez brak nikotyny. musze chodzic z paluszkami miedzy palcami bo brakuje mi faji:P.Poślij fotę z maseczką:P ale jaja normalnieJA swoją droga jak oni o was dbaja;) Cieszę się ze z tym laptopem tak wyszło:D rewelka🌼bateria niestety w tych tel nie trzyma za długo bo ok.2 dni..(zakładajac że będziesz słuchać muzyki)Ale aparaty w tych tel są bardzo fajne,ładniutkie zdjęcia robiJŁatwy w obsłudze, a już nowe modele maja duża pamięc w telefonie. Naprawdę polecam eriksona,miałam już trzy i jestem strasznie z nich zadowolona. onfim🌼czyli nie ja jedna męczę się z sennościa..A dużo zgrubłaś przy swoich dzieciaczkach?ćwiczyłas coś w ciązy?? A mi się własnie ciśnienie podnisoło.. Nienawidze jak ktoś z góry nie może mi powiedziec co i jak tylko sciemnia tygodniami..wrr.. Poprosiłam kumpla żeby ściagnał mi sim locka do telefonu mojej koleżanki. Dzwonię następnego dnia i słysze:sorki Kasia zapomniałem,na jutro ci zrobie.Mówię ok. co się będę rzucac jak mi za darmo robi.. Minęły dwa dni a on dalej nie dzwoni.Zadzwoniłam i słysze:wiesz Kasia potrzebuje specjalnego programu jutro na bank ci to zrobie.Ok.minęły kolejne trzy dni dzwonie do niego dzisiaj nie odbiera... Dzwonie do mojego kochanego chłopa i mówie mu żeby zadzwonił bo ode mnie telefonu nie odbiera Po chwili dzwoni samcor i co??Oczywiście musze po telefon naginac i zanieść do kolejnego kolegi bo on jednak mi tego nie zrobi!!To nie mógł kurwa od razu powiedzieć?? Teraz musze swiecić przed koleżanka..Nienawidze takich akcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no prędzej czy później go poznasz ;) A co cię w nim tak zaciekawiło :D Hahaha, ale będę się z niego śmiać, jak po moim stwierdzeniu, ze już nie potrzebuję pomocy, momentalnie mi kompa wyszuka :D ita 🌻 ja też nie mam zamiaru się przyzwyczajać, ale wiesz, "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼zaciekawiło mnie to, że on nie znając mnie ma takie podejście do mnie. Chcę, żeby mnie poznał i zobaczył, że nie taki diabeł zły jak go malują:) W poniedziałek uczymy się razem? Kasiula🌼też nie lubię takich akcji:O jak ktoś coś obiecuje, a potem sciemnia. A jaki Ty masz model tego soniacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę monotonna. Dzwoniłam do tej agencji turystycznej gdzie miałam takie nadzieje no i co i tez nic stała śpiewka zachowamy pani cv ale na razie zatrudniliśmy kogoś z większym doświadczeniem 😭 :-( mam dość bardzo dość dlaczego tak się dzieje?? czy ja nawet do sprzedawania wycieczek się nie nadaję :-( dlaczego tak jest?? czym ja sobie na to zasłużyłam??Czy ja naprawdę jestem taka beznadziejna??Nic sobą nie reprezentuję??Przecież bez pracy nie da się normalnie żyć :-( więc jak ja mam zyć??Jak wyjśc za mąż zalożyć rodzine mieć mieszkanie ??Jak mam to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼kurwa...nawet nie wiem jak Cię pocieszyć. Co za posray świat. Tyle lat nauki i dupa blada. Nie sądziłam, że ktoś z Twoim wykształceniem może mieć takie problemy ze znalezieniem pracy. Naprawdę nie wiem jak Cię pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik przykro mi bardzo...ale tak a propo sprzedawania wycieczek, zalezy jakie to biuro tur, ale moja kumpela pracuje w biurze tur po turystyce i to wcale na początku nie jest takie łatwe jak ktos nie ma doświadczenia, nawet ja po turystyce nie widziałam o czym ona do mnie mówi w pewnych momentach haha, ale daj sobie czas zobaczysz niespodziewanie na pewno coś przyjdzie, bo tak jest zawsze... Kupiłam ta torebkę http://www.allegro.pl/item532111559_atmosphere_musztardowa_z_guzikiem_okazja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼ja się czaję na taką wielką, czarną, z gwiazdkami. Czekam do wypłaty i poszaleję po allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka a daj linka bo ja szukam własnie dużej czarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 spodziewam się że z drugiej strony deski :] kasiula🌻 bo ja wiem raczej tak w normie chyba zaczynałam od 52 kg teraz mam 65 kg :] ćwiczyłam ale brzuch mam bez zmian chwała że bez rozstępów elfik🌻 eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼w pracy nie działa mi allegro, więc nie jestem w stanie podać Ci linka, ale jak jutro nie zapomnę lub w niedzielę to poszukam i Ci wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 ale on nie ma takiego podejścia typowo do ciebie, tylko ogólnie do znajomości zawieranych przez internet. Wiesz, ja już nie ma siły mu tego tłumaczyć, nie musi mu się podobać, z kim się spotykać, Przecież to jego problem,nie mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale ja nie chcę, żebyś miala jakieś problemy ze swoim panem przez znajomość ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼och mój rycerzu:P jejku...mała, wiesz co? Możesz być ze mnie dumna, bo wreszcie skończyłam ogarnianie ankiet:D A od niedzieli kodeks drogowy się kłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no ja to średnio mam czas na kodeks drogowy, bo muszę ogarnąć wiedzę z dwóch lat studiów na egzamin... No ale nic, muszę wszystko jakoś pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼no spoko:) Sama będę szaleć po testach w przyszłym tygodniu:) Ewentualnie zgrzewkę sobieskich drinków zapodam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×