Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ita🌼---wiesz co i tak nie da rady bo w poniedziałek sie kończy u mnie remont więc trzeba się znowu przeprowadzać sprzatać wszystko myć a nie mogę zostawić z tym wszystkim mamy samej także ja następnym razem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie spróbuję się do was laseczki dostosować tylko mówice co i jak żeby reszcie też pasowało, wiem, że Vitalijka pracuje, chociaż nie ona przecież jest teraz na zwolnieniu chyba, kasiula też, także może się jakoś dogadamy tylko piszczie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robie sobie małą przerwkę - praca nie zając nie ucieknie :) hehe emilunka 🌼 biegnę z pomocą, ale może jednak Cię nie walnę a prześlę 😘 żebyś jednak wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik szkoda echhh Pasiata to co jakbyśy w centrum na 17 się umówiły to by było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie wiem, o której fryzjerka będzie, więc nie wiem ile jej się zejdzie. A ja po fryzjerze jeszcze na urodziny jadę:O Nie chce mi się, ale nie wypada odmowic. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no to moze ja i siostra sobie darujemy, bo agnes musiałamy dopiero ok 21.30 przyjechać. czarna 🌻 masz tak jak ja jadzia 🌻 najważniejsze że się starasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelko a do kogo idziesz na te urodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie pierdol, tylko przyjedź. A zobaczymy, do której zejdzie się fryzjerce, ale są bardzo duże szanse, że i Aga się załapie. Ita🌼do takiej koleżanki, która momentami działa mi na nerwy i bardzo podnosi ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no ja nie dam rady dojechać:( trochę to za późno, a dwa, ze mam angielski... Ale jak się spotkacie drugi raz i będzie cieplutko, i będzie weekend to bardzo chętnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼tak, bo ona i tak powiedziała, że ok 21, czyli jak ja dojadę to będzie akurat, poza tym to będzie klub, więc luz. Posiedzę do 24 i się zmyję do domu. Więc czekam na Ciebie babo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam wszystkim w pracy Twoją toerię o słoneczniku i cyckach i mamy teraz upaw po pachy:) No i oczywiście słonecznika jemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z wyprawy do miasta - świat jest piękny w piątek trzynastego a ludzie są tacy mili, że szok :-D Co do poniedziałku, to ja nic nie chcę narzucać, bo z moja Księżniczką, to się tak może stać, że w ostatniej chwili będę musiała odwołać swoją obecność. Ale jak by się Wam udało umówić wcześniej, to tylko dajcie znać, gdzie to ja się stawię choćby na chwilę Wasze mordki na żywo zobaczyć ;-) Elfik 🌻 czasem trzeba usiąść i uświadomić sobie nawzajem, co jest najważniejsze. Kasa i owszem ważna - a z kasą na pewno żyje się łatwiej i przyjemniej, ale... Zresztą sama wiesz - mądra Kobietka jesteś :-) Emilka 🌻 ja walczę czasem z moim Samcem, jak chrapie i on też się dziwi - bo on przecież jeszcze nie zasnął... Ostatnio nawet się skończyło na tym, że o 6 rano, po nakarmieniu Tośki, poszłam spać do pokoju obok (ale i tak było słychać...). A ja też dzisiaj idę do fryzjerki :-) Śmiałam się tylko do niej, że mam nadzieję, że nie wyjdę z zielonymi włosami :-P Czarna 🌻 a u Ciebie co? Jadzia 🌻 po kim jak po kim, ale po Tobie to się takiego powiedzonka nie spodziewałam ;-) Onfim 🌻 a Ty co kombinujesz? Zmykam powiesić pranie, umyć gary a potem będę szukać przepisu na najzwyklejsze muffinki, bo mnie naszło i kupiłam foremki ;-) Miłego popołudnia! :-D A tak w ogóle to u mnie zima pełną gębą. I nie wiem, czy się cieszyć, czy nie... Mam dylemat, bo pięknie jest, ale z drugiej strony chciałabym już wiosny i słoneczka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam spieprzony humor:/Ale nie chce wam dzisiaj marudzić.. A ja lubie walentyki,zawsze to jakaś okazja do wspólnego wyjścia:)Nawet nie mając parnera można coś nie codziennego porobić z najlepsza kumpelą:) Emi🌼miałam podobną noc..Jak sie obudziłam tak juz zasnąc nie mogłam:/Jeszcze kupiłam mojemu kociakowi jakąs nową karmę bo której zachowywał sie jak nienormalne.Odbijał się od mojej chłowy i skakał po ścianach.Myślałam że już go w łazience zamknę. I przesyłam ci kochana dużo szczęscia i wiedzy na jutrzejszy egzamin:)Cwana bestia z Ciebie i dasz sobie radę:) Rewelka🌼zasnęłam już później,dlatego nie odpisywałam.Zuzka normalnie jak aniołek ale wykryłam diobły w oczach:) A jasiek jest po prostu boski i ta jego fryzura..Zakochałam się:) Ita🌼ja już chyba z samego rana uderzę do Kraka bo jeszcze chciałąm do kumpla zajrzeć i do galeri po nową tasię:)Więc bedziemy czekać na Ciebie z onfim:) Pasiata🌼jak narazie mam przy każedej wizycie usg.N a pierwszej wiadamo,póżniej lekarz zrobił bo mam nieregularne miesiaczki i podejrzewał martwy płód-ale to jeszcze cały czas był pęcherzyk ciążowy,ostatnio jak byłam to pokazał mi już rozkwitającą fasolkę,za tydzień będę miec kolejne żeby jeszcze serduszko znależć a później podejrzewam że będę mieć co jakiś czas już robione.chociaż powiem ci szczerze że jestem o niebo spokojniejsza jak robi mi to badanie gdyż widzę ze wszystko jest w porządku.A robiłaś może jakies badania dotyczace wady płodu?? Elfik🌼ale ci zazdroszcze tego remontu:)Tak swieżtko i inaczej bedziesz mieć w mieszkanku:)a jakie zmainy sobie zrobiłas w pokoju?? A ja dziś jade do kina ze znajomymi na władcy much.Kurwa i wzięli bilety na 20:30.gdzie ja już wtedy ledwo na oczy widzę..No ale coż przeciez musze sie dostosować tylko szkoda że nikt mnie o zdanie nawet nie spytał😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ale to nie jest moja teoria, ze słonecznik jest dobry na porost piersi :) Tłuszcz ma, wiec się akurat cyckach odkłada :) Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może mój rozmiar to od słonecznika? ;-) Może nie jedzcie za dużo... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---kto zdjął sobie gips bo nie umiał rownowagi w nim utrzymać i siedzi sobie w swoim pudeleczku grzecznie i czeka jak mu się podstawi pod nos papu. Czarna🌼---no na gołe klaty z Tobą nie wyskocze bo bym pewnie przegrała ale i tak się Ciebie nie boję :-P Trzyyyynaaastegoooo Lalala :-D http://wyborcza.pl/1,75248,6271275.html Widziałyście?? Która Wam się najlepiej podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 o USG pytałam, bo gdzieś czytałam, że nie powinno się za często a Ty co rusz piszesz o USG, ale pewnie lekarz wie, co robi i skoro jest taka potrzeba, to jasne. Ja miałam standardowo 3x USG, jedno dodatkowo, jak się przewróciłam i dodatkowo USG genetyczne, bo nieuki nie są w stanie odczytywać wyników i mnie nastraszyli, że Malństwo może mieć wadę serduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼to Ty chyba wiadrami musiałaś go jeść:P Ksiula🌼jak chodzi o te dziewuchy to olej je proszę Cię i się nie denerwuj, bo nie warto. A jak o coś innego to czekam na smsa. Jaś jest kochany, ale mały diabełek z niego, a Zuza jest o niebo spokojniejsza od brata, ale jak ma głupawkę, to masakra normalnie,aż mnie nosi. Emilka🌼moi koledzy doglądają czy już nam coś uroslo czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 no wiadrami to przesada, ale teraz to już chyba nie tknę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---rumienię się :-) dziękuję to mile słowa z Twoich ust bo tez myślę że bardzo z Ciebie sensowna kobietka jest :-) Kasiula🌼---no więc zmiany duże bo moj pokoj przemienił się w ..sypialnię :-D mebelki to będziemy już razem z Miśkowym wybierać ale to też jeszcze nie wiadomo co i jak bo do końca nie wiadomo czy w tym mieszkanku zostaniemy czy kupimy inne a to sprzedamy na razie remont generalny i raczej standard bez udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata ja sprawdzałam z Zakopca mam busa 14.50 to bym była tak 16.50 na pks gdzie dziewczyny będą czekać to może z Tośką też na pks podjedziesz to byśmy spcerek na ryneczek z Tośką zrobiły co? Mika wielka szkoda ja mam ponad 500km do Krakowa także cieżko mi będzie takie spotkanie powtórzyć. Onfi, kasiula powiedzcie mniej więcej ile spotkanko będzie trwało, bo muszę bilet powrotny na konkretna godzinę kupić żebym to na dworcu Kraków nie spała hahah. A wy o której już się umawiacie wcześniej? Rewelka miłej imprezki! Emi powodzenia jutro na egzaminie. Kasiula spokój tylko Cię uratuje hehe Ok ja zaraz spadam i czeka mnie dzis długie popołudnie i wieczór a jutro o 3.30 pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼już dawno olałam te dziewuchy ale ten chodzi i marudzi żebym go chociaż na dwa dni puściła.A co to kużwa za różnica czy on pojedzie na dwa czy trzy dni??Ale on tego nie kuma chyba a mi się już nie chce tego tłumaczyć.Niech sobie jedzie w dupie to już mam.nie będę się prosić-mam już wyjebane na to co on robi.Zarabia niech sam decyduje na co kasę wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼nam koledzy kupili 1kg pestek na 3 dziewczyny i co jakiś czas doglądają czy już efekty są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×