Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A co tak pusto?? Ja już na pełnych obrotach a Tosia ciągle śpi - w sumie dobrze, bo już dużo udało mi się zrobić a tu dopiero 9 :-D Lubię takie dni! Ivette lubię bardzo i podobno nawet nieźle mi to wychodzi ;-) Reewelka 🌻 Emilka 🌻 Onfim 🌻 a Ty gdzie ranny ptaszku? Namea 🌻 zaniedbujesz nas! Czarna 🌻 a jak u Ciebie? Dobrego dnia wszystkim! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 hej, ja juz tez jestem :) bytka 🌻 miłego dnia :) No cześć dziewczęta. Ja dzis od 9 w pracy, więc szcześliwie wyjdę dziś przed 17. Mam wreszcie spokojny umysł, bo juz po sesji, teraz tylko czekać na wyniki i brać się za pisanie pracy. Ale to już chyba nie dzisiaj :) W pracy na razie spokojnie, nic się nie dzieje... reewelka 🌻 dzis wieczorem MUSZĘ się z tobą spotkać i wziąć to żelazko, bo nie mam w czym chodzić do pracy :) onfim 🌻 a ty gdzie jesteś? kawa gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 dzieki pasiasta🌻jestem :) może wystawać suche i co nie wyszły? No to szok mnie wychodzą za każdym razem No właściwie można się było spodziewać małopolanie ruszyli chyba na ferie obdarzysz mnie przepisami na chilli takie mniej ostre i tą tarte bo brzmi smakowicie :D Ja nie wiem co z tego spotkania wyjdzie ani kasia ani vitalijka się nie odezwały ja narazie obolała od zatrucia żołądkowego wiec też jestem w stanie narazie nie wyjściowym pomijając już pogodę za oknem ivette🌻 no to zdrówka bytka🌻 emi🌻 jestem no to zapodaj kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Miałam dobry humor, to mi go popsuli. Emilka🌼to tym razem ja zapraszam do siebie:) Na 19 umawiam się z dziewczyną na te korki, więc o 20 mogłabyś wpaść:)? Ofim🌼 Pasiasta🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 dzieki za kawkę no zobaczymy jak do jutra nie przejdzie to się wybiorę reewelka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł! I znowu poniedziałek... Onfim🌼 uuu, zatrucie żołądkowe:o Współczuję! Trzymaj się i nie daj sie mu:) Pasiata🌼 jakos trudno mi uwierzyć, że Tobie- specowi kucharskiemu, jakies danie nie wyszło! Pomyśl sobie, że ja tak co drugi jakiś specjał mam:) U mnie jakoś się ciągnie. Głowa mnie strasznie boli i przez to nie mogę skupić się na pracy:o Emilunka🌼 jak taki luz na duszy Ci osiadł to pewnie humorek dopisuje?:) Wczoraj Kapciarz porwał mnei na spacer do parku. Było tak biało i ślicznie. Porzucaliśmy się śnieżkami, popstrykaliśmy zdjęcia, w sumie to on pstrykał mi co mnie wkurzało, ale i tak było milusio:) Dawno tak się nie wybawiłam:D Gdyby tylko mnie tak głowa jeszcze nie bolała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 no hej :) Nie narzekam dziś na humor, no, może trochę mnie Osobisty z równoważni wytrąca, ale nie ma co narzekać :) Onfim 🌻 do lekarza!!! Albo napij się coli, mi na problemy z żołądkiem zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼mój przełożony, który jedno mówił w piątek, a dziś już inna wersja. Ale walę to, zakladam słuchawki na uszy i w dupie ich mam:) Czarna🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 no to zdaje się spotkanie \"się przełoży\" :-( Ja w każdym razie chętna jestem i zwarta i gotowa :-P Zdrówka w każdym razie! :-) A muffinki... Zmierzę się z nimi jeszcze raz - może nawet dzisiaj. Przepisy podeślę, jak znajdę chwilkę czasu - tyle tylko, że trudno mi to czasem spisać, bo większość w głowie a poza tym kombinuję z przyprawami ;-) Czarna 🌻 mnie się to wcale tak rzadko nie zdarza, że mi danie nie do końca pasuje, ale tak spektakularnie... Ale się nie dam! Ani muffinkom, ani tarcie! ;-) A sanki były? Emilka 🌻 Reewelka 🌻 Zmykam nakarmić i na spacer - zapowiada się fajnie, bo nawet słoneczko trochę świeci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ooo, ładne podejście do pracodawcy, wstydź się :) U mnie na szczęście minęła godzina, a jeszcze nikogo prawie nie ma, wiec spokój ład harmonia. A u mojego współspacza ciągle jest jego larwa, mam nadzieję, że dziś już pojedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻bedzie dobrze każdemu specowi może się coś nie udać no to fajnie romantyczna walka na śmieżki i aparat emi🌻 nie należę do osób które pędza do lekarza tak bez potrzeby pasiasta🌻 no kasia też żygająca od rana wiec chyba się przełożymy faktycznie możesz dać wiecej proszku do pieczenia ja nie daję dużo bo mam wrażenie że smakują tylko proszkiem do pieczenia A ja tam zawsze notatki robię jak coś gotuję bo czasami wpadnęna coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm widzę ze kobitki nie proznuja , niezle tu Sobie krolestwo urządzilyscie ;) Jak w ulu :) korzeniach powiadasz ? a co by pani chciala wiedziec ? Takie informacje są niezwykle cenne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼możliwe, że będę wracała do domu po pracy i nie będę miała korków, więc możliwe, że od razu po pracy będę mogła Cię \"odebrać\" i do mnie śmigniemy:) No i zaprosiłam lowelasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi klient "posłodził' napisał, że jestem cudowna:P Normalnie czasem kocham tą moją pracę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 gratuluję, rzeczywiście, dezycja czy zaprosić kogoś na NK czy nie jest niebywale trudna :) mysterry 🌻 o jesteś robaczku nareszcie. Co, mailik cię popędził? Już mi na maila pisz skąd tyś jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no to ci mówiłam, jak ostatnio mój szef do mnie powiedział. Znalazłam mu kupca na samochód, a on do mnie: "Jesteś boska". Bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja nie mówię, że to była trudna decyzja, ale informuję Cię, że takie coś uczyniłam. Nie co dziennie zaprasza się swoich lowelasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 w rzeczy samej :) Właśnie zżeram ciastka od ciebie. Będę gruba. Będę brzydka (w sumie juz mi niewiele brakuje) :] Ale one są takie dobre... Nie mogę się powstrzymać... I już od rana myśle o tym, co zjem na obiad i kolację. To chyba nałóg. Nałóg jedzenia :) Normalna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale mam kolejną "nowość":P Ja dziś na obiad mam naleśniki:) Teraz wpierdzielam słonecznika:P Stwierdzam, że się starzeję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci tam skrobłem na tego maila draniu !:P A tak poza tym To dzień Dobry wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a ja to nie wiem, co będę jeść, pewnie zupę :) a potem to się zastanowię, mam straszną ochotę na barszcz z uszkami. mysterry 🌻 czy ja mam cię popędzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jesteście niezwykle ciekawymi istotami ... Małe duże problemy :P , i co mi jeszcze ciekawego powiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ja też się starzeję, ustatkować się trza, a ja ciagle pstro w głowie... A co do słonecznika... cycki podrosły czy nie? Jak na Tobie będzie widać efekty, to ja na wiosnę zasieję grządkę ekologicznego słonecznika, co by skutki lepsze były :) mysterrry 🌻 masz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×