Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

no cześc. i co tu się wyprawia jak mnie nie ma? to już nawet z pracy spokojnie wyjść nie można bo juz obgadują :) elfik 🌻 dzieki ci mój nadworny błaźnie za obronę czci rycerskiej :) mysterry 🌻 bejbe, chcesz dostać kopala w dupala? :) Robal to ty jesteś, mi to możesz co najwyżej od żab naubliżać :P A co do ptasiego mleczka i etykiet na butelkach- cała ja :) Tak właśnie jem ptasie mleczko, obdzirając je ze ścianek. I etykietki zdzieram zawsze :) Wiedziałam, że za mną zatęsknisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mysterry bejbe, chcesz dostać kopala w d**ala? \" nie specjalnie :P \"Robal to ty jesteś, mi to możesz co najwyżej od żab naubliżać \" nie ma sprawy ropuszko ;) \"Wiedziałam, że za mną zatęsknisz \" nie schlebiaj Sobie , to była po prostu rządza zemsty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to bądź grzeczny, bo tego kopala dostaniesz. I nie zapominaj sobie, że masz do czynienia z najwaleczniejszym rycerzem tego oto dworu, i jeśli chcesz zostac jego częścią, musisz się odpowiednio w łaski wkpuić :P Ropuszką mogę być, co nie zmienia faktu, że ty łobackiem zostaniesz :) Reewelka 🌻 mam nadzieję, że urodziny ci się udadzą :) Mimi 🌻 jak nasz młodzieniaszek Mysterry będzie cię derwował, wystarczy jedno słowo, ja cię obronię :) Elfik 🌻 a co ty tu Osobistym grozisz, toż to dusza-człowiek, nikomu jeszcze krzywdy nie zrobił... JESZCZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , czy ja wiem... może nie tyle częścią , co zaintersowanym obserwatorem , od czasu do czasu nadwornym dokuczaczem , który nie mieszka wraz ze świtą królewską , tylko w Swojej kryjówce nieopodal pieknego jeziora , zielonego lasu i wysokiego wzgórza które pozwala mi na oglądanie zachodów i wschodów słońca. From dawn till dusk ;) Osobisty ? aż tak przedmiotowo go traktujesz ? Pozdrów go ode mnie ;) a , no i właski się wkupował nie będe , gdyż , ponieważ ! ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry 🌻 możesz być naszym podglądaczem. A, i from dawn till dust :P a Osobistego nie traktuję przedmiotowo... ale jakby wszyscy byli Misiami Kotkami i Skarbami to byłoby mdło, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zdecydowanie za dużo... generacja facetów wychowanych przez kobiety i kobiet wychowanych przez kolorowe pisma. Piękno jest teraz zbyt powszechne... słowa mało wartościowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry 🌻 no właśnie... babeczki czytające Cosmo, faceci pantoflarze... bleeeee..... Najważniejsze... sobą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to ! Nasze wnętrze , osobowość , schematy , przekonania i zachowania. Cała gama wartości które przyjmujemy plus to co daje Nam społeczeństwo czyli kultura , zwyczaje , normy obyczajowe i społeczne są dla Nas informacją , jak pogodzić i żyć zgodnie ze swoim JA oscylując pomiędzy wszystkimi ramami jakie narzuca Ci Społeczeństwo. Jeżeli umiejętnie to pogodzimy , będąc spójnym ze Sobą samym , będziemy szczęsliwymi ludźmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi, ja mam problem z jedzeniem - obzeram sie na noc, a potem mrudze ze sie w ciuchy przestaje miesic.... rewelka, uwazam ze ogladanie by wolal o wiele bardziej od pisania o tym :P: bytka, od kiedy slonecznik powieksza piersi? :D mozna zrobic tak zeby tylko jedna powiekszyc? :> kto to jest ten link na nk? gratulejszyns dla Tosi!!! mazieczek, dzieci czasem same sie planuja ;) i wywracaja wszytsko do gory nogami ;D mysterry, skad tys sie urwal? :> Aniula chora :( i to moja wina :( a ja sie czuje do dupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raby boskie... dotarłam w końcu do domu... po pracy swierdziłam, że ponieważ znajomi grają dwie ulice dalej w klubie, to podjedę na jakąś godzinkę do nich, bo uwielbiam ich słuchac. I tak z tej godzinki wyszło, że właśnie wróciłam... reewelka 🌻 trochę o czym innym myślałam, ale nadal odpowiedź brzmi \'nie\' czarna 🌻 między nami na pewno nie jest to związek otwarty emilunka 🌻 na razie żyjemy razem i jest nam dobrze. Jesteśmy ze sobą generalnie jakieś 5 miesięcy, więc uważam, że to za mało, by snuc jakieś plany na przyszłośc, choc zaczyna się to już przewijac w naszych rozmowach. Jeździ wiadomo gdzie, niewiadomo na jak długo - fakt, ale teraz zawsze informuje kiedy mniej więcej przyjedzie, wiem po co np. teraz jak wspomniałam dla kasy - po pierwsze miał odebrac kasę, bo ktoś mu jest winien, po drugie po to, żeby popracowac, żeby zarobic. Niedawno chciał zarobic tu w Wawie, to przez jakiś pieprzony przypadek, w ciągu tygodnia zarobił 100 zł, zamiast kilka razy tyle. Pewnie gdyby nie to, to by go z tym wyjazdem tak nie przypiliło. On jest dla mnie oparciem od samego początku. Chociażby gdyby nie on nie wyprowadziłabym się z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł psychole:) Witam moją kochaną świtą:) Znowu śnieżnie, znowu dużo pracy i znowu w miarę ok humor;) Emilka🌼udały się o dziwo. Dziś się okaże czy sobota będzie według moich planów czy będę pracować. No i cały czas kontakt jest. Czarna🌼You are so beautyfull:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje księżniczki, królowe i błazny:D Rewelka🌼 miód na moje uszy;) Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc panienki i nie-panienki :) reewelka 🌻 to ty juz w pracy?? A, i jak zobaczyłam to \"beautyfull\" to aż mnie serce zabolało na to \'y\' w środku :) Wybacz, ale mam zboczenie zawodowe :D Jak się dziś czujesz kwiatuszku? strzyga 🌻 dzieki za wyjasnienia czarna 🌻 beautiful wonderful:) mysterry 🌻 normalnie och i ach :) Szkoda tylko, że to oscylowanie czasem średnio wychodzi. Jak to skąd on się urwał, ze wschodu :) Stamtąd wszyscy pokręceni :) ivette 🌻 hmmm chyba niezbyt dokładnie nas czytałaś skoro pytasz \'skad teoria ze słonecznik powiększa piersi\" :):) Pozdrawiam dziewczynki, ja własnie zwlekłam się z łózka, muszę się ogarnąć, potem śmigam do Sądu z jednym pismem, a potem do pracy aż do 19 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼siedzę do 16:30, potem do siostry, do dzieciaków, do koleżanki i na noc do siostry:) Mail na Ciebie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I doczekałam się śniegu ale razem z nim przywiało ziąb niesamowity ;( No i załamka bo nie zaliczyłam sobotnio - walentynkowego egzaminu 😡 co najgorsze wyniki miały być gdzieś około najbliższej soboty a wtedy już jest poprawka , na szczęście kumpela dała mi znać że wyniki już są, bo tak to pewnie beztrosko bym sobie czekała do weekendu i jeszcze bym na poprawkę nie dotarła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś przekąsze, może mi się nastrój trochę poprawi bo narazie to jakoś tak mizernie się z tym wszystkim czuje... już miałam nadzieję że jestem po sesji, a tu się jeszcze będę musiała się tłuc na uczelnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hejka moja drogie Zdążyłam już posprzątać i zaraz dalej idę zabierać się za coś. Wczoraj oglądałam u A. Krwawy diament, już chyba kiedyś widziałam ten film ale mimo to świetny. onfim🌼 gdzie jesteś? ita🌼 chyba dziś wracasz? Mimi_Fibi🌼 trzymamy kciuki Zmykam po c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie nadążam za Wami... Mysterry a Ty czym się zajmujesz na co dzień? Zmykam na spacer :-D Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 mysterry🌻 proszę o nie psucie mi tu ładu w królestwie a ja tam nie czytam Cosmo :D mimi🌻 emi🌻 no to jak chłopak zgadł to muszę ci powiedzieć że musisz trochę osobistego poużywać w inny sposób niż do rozmów ivette🌻a co sie ani stało? strzyga🌻 ważne że było fajnie bytka🌻 reewelka🌻 ten śnieg pada tylko jak ja nie patrzę wrr czarna🌻 madziczek🌻 oj mnie czeka dziś sprzątanie mamy gościa wieczorem Kawka dla wszystkich by tradycji stało się zadość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka 🌻 właśnie przeczytałam o ptasim mleczku - a myślałam, że tylko ja tak mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼a cóż to za gość? Ja czytam tylko "Pani", choć i ona od zeszłego miesiąca leży nie ruszona, bo czasu brak na czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×