Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Czarnulko dziękiuję za fotki jesteś śliczna a jakie rzęsy normalnie do nieba to sprawka tuszu( jak tak to podaj nazwę haha) czy natury???? Bytka nie ma maila??? a za fotki dziękuję mała przeurocza jest. A ja dzis popołudniu mam spotkanie z dziewczynami ze studiów w końcu się udało zgrać chociaż nie do końca bo jedna która ma malucha nie przyjedzie bo nie ma z kim małego zostawić i na gg mi pisała, że u niej niezaciekawie jest echh zmartwiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ Elfik🌼 pewnie, że pamiętamy ale już nie znikaj na tak długo. namea🌼 dzięki za fotki, a ten przystojniak to Twój chłopak? ;) jakiej on jest narodowości i czym się zajmuje? mika🌼 lepiej nie, póki co jest święty spokój i oby już tak zostało;) reewelka🌼 emilka🌼 i jak udały się ostatki? bytka🌼 moja mama już poszła do kościoła na 9, a ja pójdę na 18. Agi🌼 ita🌼 fajny pomysł z tym interesem. Kiedy zgrasz te zdjęcia? czarna🌼 onfim🌼 podobają mi się jedne kolczyki z tych które wystawiłaś, takie perełki dłuższe. Pasiata🌼 ivette🌼 strzyga🌼 Mimi_Fibi🌼 Jak ja bym chciała już wiosnę- marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEja:) Wiecie zo zrobił mój kotecek??porwał mi w nocy wszystkiie moje smarki i porozwalał chusteczki na najmniejsze elementy. IDe go wykastrować w tym tygodniu!!!!!!!Tyle ma zabawek a jego akurat chusteczki zainteresowały:/ Agi🌼wiem cos o takim przywiązaniu..Moje maleństwo-5 letni synek mojej kumpeli którym się zajmowałam od trzech lat idzie do przedszkola:( Cięzko to zniosłam,ale pociesza mnie fakt sie ze teraz bede mieć własne:DAle i tak trudno przyzwyczaić mi sie do nowej sytuacji:/jak go tak uwielbiam jak własne.. Teraz to juz nigdzie nie pracuje.Byłam w szkole na stażu i uczyłam sie ksiegować-teraz lekarz mi nie pozwolił pracować więc jestem skazana na siedzienie w domku.A szkoda bo już mi sie przykrzy.. A ja ci zazdroszczę tej twojej pracy:) Mimi-fibi🌼a czy się zajmuesz na codzień?? Ivette🌼a nie dasz rady dogadać się ze swoja połówka?? Bytka🌼Ale wesoła ta Twoja Gosia:):)Piekna dziewczynka:)Grzeczna jest??Bo wygląda na aniołka:) Rewelka Emi🌼kacorek jest:)???? onfim🌼o herbatkę mogę prosić:)?? Niedawno do mnie wpadł był chłopak pozyczyć pieniądze.Dziewczyny jak on strasznie wygląda...Postanowił iść na odwyk alkoholowy bo dotarło do Niego że ma problem..Twierdzi że nie pije od niedzieli,wygląda jak trup a rece mu same chodzą.Ja jestem w szoku.Okrutnym szoku.I pewnie pożyczył te pieniadze na %.Tylko za późno na to wpadłam:OJetsem zła na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka to ciesz sie, że w pore ty z nim skończyłaś, a co do zwierzaczków, od pewnego czasu jak wracam do domu to są gazety porozwalane na najmniejsze strzepy po całym przedpokoju szału dostaje jak to widze, krzycze fe do niego i pokazuje na to a on i tak swoje nie wiem co mam począć haha, a czemu lekarz zabrobił pracować? Ale mi sie nie chce pracować a stos papierów na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już główkę posypałam popiołem. Teraz byle do świąt Wielkiej Nocy Ita 🌼 Ależ luźne myśli też można urzeczywistnić!! Przyznam Ci szczerze, że właśnie te ceny lokajów przerażają i zniechęcają do otwarcia interesu, ale powoli możesz już coś zaczynać skrobać, są teraz dofinansowania na strat firmy i dużo pomocy oferuje unia więc kuj puki gorące bo potem unia zakręci nam dopływ kasy i będzie ciężko. Madziczek 🌼 Ja jeszcze też wiosny nie widzę ale jak bardzo tęsknie.... Kasiula 🌼 Moja sytuacja jest podobna do Twojej. Pracowałam kiedyś grzecznie ale po tym jak poszłam na operację to moja szefowa się przestraszyła i serdecznie mi podziękowała, twierdząc iż sobie nie poradzę i będę im utrudniać sprawę nie chodząc na nocki i będąc ciągle na zwolnieniu. Przeszłam na zwolnienie zusowskie, które kończy mi się w sobotę i w tedy Bóg wie co będzie dalej.... Onfim 🌼 Strzyga 🌼 Czarna 🌼 Pasiata 🌼 Elfik 🌼 Ivette 🌼 Bytka 🌼 Rewelka 🌼 Emi 🌼 Agi 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 przepraszam że wprowadziłam cię w błąd, chodziło mi o maila ze zdjęciami, ale przed chwilką posłałam następnego ;) kasiula 🌻 oj bardzo wesoła, a na grzeczną nie tylko wygląda ale i jest taka, ale ten twój kociak ma pomysły ;) a jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼ten twój frodo to daje ci konkretnie popalić:)a jak byłas na wycieczce to jak psiaczek sie zachowywał?? A pracować nie mogę bo miałam jakieś brązowe plamienia,choć w niewielkich ilościach i lekarz zalecił dużo leżenia w łóżku.Jak tak dalej bedzie to odleżyny mi sie zrobią..A mnie już taaak nooosi...w każdym bądz razie biore luteinkę i póki co czuje się naprawde bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka juz ci posłałam na gg mój nr a zdjęcia to później jak będę przy innym kompie tzn w domku Mimi tylko, że to jest tak, że mam pracę, może gdybym nie miała to wtedy bym kombinowała, a tak to co kogoś bym musiała zatrudnic do tego sklepu, trzeba by było założyć działalność a z tymi odfinansowaniami z UE to wcale nie jest tak prosto bo teraz w sumie w tym siedze. No a najważniejsze nie mam kontaktów skąd te buty są bo są świetne i tanie sama tam po nie jeżdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no nie tylko pozazdrościć! Kasiulka to leż i nie forsuj się poczytaj książeczki i gazetki i tv pooglądaj jakoś musisz wytrwać a frodo był u teściów mówią, że grzeczny, ale absorbujący no jak to szczeniak i chyba go trochę rozpuscili mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-fibi🌼a nie dasz rady sobie tego zwolnienia przedłużyć??a możesz pracować wogóle?? Bytka🌼no takie są własnie zwierzaczki:)a nawiększy ma szał z ...patyczkami do uszu:)ubóstwia je po prostu:))A daje w nocy Gosiaczek pospać?? Ja póki co czuje się juz teraz dobrze.Wcześniej miałam mega mdłości i wkurwke bo odstawiałam szlugi.Zakończyłam własnie drugi miesiąc czasami się zdarzaja wymioty ale już bardzo sporadycznie i rozczulam sie z byle powodu..no i juz zaczynam częsciej odczuwać głod.. Czarna🌼a ja nie widziałam twoich zdjatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼a masz prawko??Prosto nie jest z tym dofinansowaniem,ale wystarczy dobry plan napisac.Czy coś sie pozmieniało w tym kierunku??A ja mysle ze mogłabys jakąs psiapsióle zwerbowac i dałybyście rade:) A sikał u teściów na chacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka mam prawko Co do zwerbowania przyjacióły to jedna jest zagranicą druga jedzie do niej w czerwcu a wiesz jak to jest ja tam chyba wole nie mieszać interesów i rodzinki albo przyjaciół, bo już raz mój kuzynek powiedział parę słów za dużo jak Mój chciał mu dać zarobić ( bo gadał wcześniej, że jak będzie miał coś dla niego to ma dzwonić) szkoda gadać, mamy nauczkę. Co do sikania piesa to powiem ci, że sikał u nich ale na gazetkę w jedno miejsce u mnie zreszta jeszcze też sika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻herbatka dla ciebie :) pasiasta🌻 reewelka🌻 emi🌻 no to fajnie że wychodzą ci chociaż z pudełka :) bytka🌻 strzyga🌻 co się stało? Ale dobrze że humor się poprawił mika🌻 namea🌻:) Agi🌻 daj znać jak smakowało :] elfik🌻 mimi🌻 ivette🌻 ita🌻 3 razy dziennie przepisna.blog.onet.pl madziczek🌻 cieszę się ze się podobają :) czarna🌻 jadzia🌻 a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 na szczęście Gosia przesypia całe nocki (no może z pojedynczymi wyjątkami) ;) co do leżenia też miałam taki przykaz od lekarza praktycznie od 3 czy 4 miesiąca, na takie coś najlepsza lekturka lub dobry film (tak jak ita pisała) chyba że lubisz jakieś robótki ręczne typu szydełko, czy wyszywanie to są super metody na \"zabicie czasu\" (osobiście sprawdzałam). Co do rozczulania, aż się sama sobie dziwiłam, wzruszały mnie czasem takie pierdoły, jak np. oglądałam jakiś film taki troche romantyczny to normalnie mnie nic nie rusząło a w ciąży to mi się łezki kręciły przy scenach np. z wyznaniami miłosnymi... ;) a w filmach \"akcji\" jak tylko pojawiały się jakieś krwawe sceny musiałam zamykać oczy bo nie mogłam na to patrzeć... śmiać mi się troszkę chce jak to wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kawkę wypiłam i zaraz zamierzam wygramolic się z łóżka, bo niedługo do pracy będę musiała wychodzic. Wczoraj byłam wściekła z paru powodów. pocieliśmy się trochę z fizykiem, bo znów chciał jechac, a ja bardzo nie chciałam, żeby jechał. No i generalnie nie pojechał :) tylko przyszedł na ostatki, na których ja byłam. W sumie to nie mineliśmy się tylko dzięki koleżance, która siłą /dosłownie/ mnie zatrzymała w knajpie :) bo chciałam się szybko zmyc. No i jeszcze umówiłam się do fryzjera i tam też się pociełąm, bo niestety załóżyłam, że jeśli idę do najdroższego fryzjera w okolicy, do kórego ciężko się zapisac to będzie miał do wyboru więcej niż jedną farbę w danej kolorystyce. złe założenie 😠 wrrrrr a jeszcze to mnie tak bardzo nie wkurzyło, ale w momencie kiedy pani się zaczęła tłumaczyc \"bo klientki głównie na brązy/blondy farbują\" wyprowadził mnie z równowagi. To niech se kurna wywieszą na szyldzie, że farbują tylko na te kolory to od razu nie będę sobie głowy zawracac tylko od razu pójdę gdzie indziej! Normalanie przypomniał mi się raz, kiedy fryzjerka nie dośc że farbując popaliła mi włosy to jeszcze nie umiała (!) ich wysuszyc powtarzając tylko \"bo pani ma tyyyyyle włosów\" i w końcu musiałam iśc do domu z mokrą głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika23jg
Witam Jestem tu nowa i chialam sie przywitac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wika napisz cos więcej o sobie Wiecie co dałyscie mi do myślenia z tym pomysłem z butkami i gadałam z moją sister jest na etapie szukania pracy, ale oprócz tego ma swoją firmę a tak naprawde ta firma jest mojego szwagra tylko z pewnych przyczyn jest na moją sister i zus ona odprowadza sobie co miesiąc, można by z niej zrobić wielobranżówkę i podczepić ten biznesik, no nic w niedziele mamy się spotkac i wszystko obgadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka i Emilka i Strzyga jak to jest z tym stadionem dziesięciolecia w Warszawie przeniesli w końcu te targowisko czy nie? I w jakich godzinach ono jest czynne i w jakich dniach bo mam chęć się kiedyś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika23jg
coz moge napisac.. mam 23 lata ostatnio zostalam bez pracy i jakso teraz kazdy dzien ciagnie sie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka 🌻 wkurzyłam się głównie dlatego, że byłam w Wawie w ciągu dnia i gdybym wiedziała, ze tutaj nic nie załatwie, to bym poszukała jakiegoś taniego tam. Ita 🌻 większośc stadionu z tego co wiem jest zamknięta. Ostatnie co słyszałam, to dół, czyli chińczycy jeszcze tam handlują, ale głowy za to nie dam. Jeśli już to trzeba iśc raniutko - ja kiedyś starałam się tam byc ok. 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika to zaczernij się i dołącz u nas nie jest nudo, a to czemu zwolnili Cię czy jak? Strzyga ale to przeniesli się gdzieś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 moja też lubi zabawy z papierem i chisteczkami ita🌻 ja mam kolejny pomysł zobaczymy :) wika🌻 a może tak na dobry początek zaczernisz nick? A skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×