Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

AGI 🌻 czy ja wiem... dla mnie to samo - i w pks-ie i w pociągu tak samo się ludzie na siebie pchają, jeśli się nie ma siedzącego miejsca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 możesz dać mi linka chętnie się zapoznam bo z tego co wczesniej pisane nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Na logikę zresztą foteliki przechodzą testy i gdyby to miało być niebezpieczne foteliki dostosowane były by do jazdy tyłem a z takim fotelikiem się nie spotkałam więc chętnie poczytam. madziczek🌻bo ja wiem taka fryzura nie bedzie każdemu pasować i nie będzie pasować do kazdej sukni ale ogólnie jest ciekawa ale skojarzyła mi się z lalką barbi No ciekawe a w Polsce mamy dwie krzywe wieże :D A co do aparatu to tak naprawdę wszystko zależeć będzie nie od tego kto ci powie że ten aparat jest dobry tylko od tego czego od aparatu oczekujesz i jakie zdjęcia chcesz robić jeśli zależy ci na prostocie obsługi i nie chcesz się bawić w ustawienia tylko zrobić pstryk i też mieć dobre jakościowo zdjęcie zostań przy cyfrowym. emi🌻 ło matko to pięknie cię przetrzymali ivette🌻 elfik🌻 i jak psina? i dla reszty po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 w tych fryzurkach to najbardziej mi się loki spodobały:) A gdzie jest druga krzywa wieża w Polsce? Co do aparatu, to tak się zapytałam orientacyjnie, narazie i tak nie mam kasy. Poza tym o wiele większe wydatki mnie czekają w najbliższym czasie, więc lustrzanka pozostanie w świecie marzeń:) Elfik🌼 jak Sarcia się czuje? jadzia🌼 czy jeszcze nas odwiedzisz kiedyś? bo ja tutaj tęsknię:( Dopijam kawkę i zabieram się za kończenie pisania pracy mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻druga jest w ząbkowicach No niestety takie czasy że zawsze są ważniejsze wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziękuję Kochane za pamięć i troskę.Sarcia ma się względnie dobrze.Zabieg trwał niecale 25 min i najgorsze bylo wybudzanie.Teraz jest na mnie troszke obrażona i pierwszy raz w życiu jest spokojna aż się nie mogę nadziwić.Na razie chyba nic ją nie boli bo nie piszczy tylko jest taka otumaniona ale chodziła juz troszkę i pojadla sobie nosek zimny i mokry więc chyba wszystko oki :-) ufff Nacięcie na brzuszku jest niewielkie więc szybko powinno się zagoić.Nockę miałam nieprzespaną bo co sie poruszyła to ja się budziłam ale w sumie nic nie szkodzi. Madziczek🌼----śliczna ta fryzurka. Agi🌼---no właśnie ale zobacz nawet na przykładzie tego wychuchanego chłopca o którym pisałaś jego mama zdecydowała że takie trzymanie go pod kloszem jest dla niego najlepsze i w tym przypadku po prostu jego mama była w wielkim błędzie.Tak samo myślę że w innych sytuacjach mama może być przekonana że robi słusznie a może się po prostu mylić. Emi🌼----co się znowu staneło??Czemu taka zła i kiedy przycigniesz Rewelke na kafe?? Rewelka🌼---WRRRRRAAAAAACCCCCCAAAAAJJJJJJ!!!!!! Jak tak mozna zostawić swoj dwór swoją świtę i swojego błazna?????😠 😡 grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane życzę wam miłego dnia a u mnie tak ślicznie jest za oknem, świeci słoneczko!!! No i w ogóle życzę miłego weekendu no bo dziś piątek! Bytka czy ty juz po bo kciuki mnie bolą??? Elfik na pewno będzie dobrze z psinką! Wczoraj Mój wrócił, oczywiście bez spięć się potem nie obyło, ale tak jakby spokojniejszy był w kłótni, ciekawe na jak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. elfik 🌻 ja zła?? a gdzież tam :) ja tylko podlelec jestem :P onfim 🌻 a no przytrzymali. Podejrzewam, że dziś może być podobnie :O madziczek 🌻 w sumie ty masz długie blond włosy, to może ci będzie pasować :] agi 🌻 miłego dnia :) A ja się strasznie cieszę że już weekend prawie :) w niedzielę chyba podaruję sobie jakieś zajęcia bo mi się strasznie nie chce iśc :) I w ogóle zostaję tu sama, siostra i współspacz wyjeżdżają na weekend, więc prosiłam tego mojego żeby do mnie przyjechał, bo sama jestem, a wiem, że coś mówił, że dziś idzie na impreze jakąś, a na weekend nie ma planów, to mi tylko odpowiedział \"Już o tym rozmawialiśmy\". Niech spada, pewnie znów do rodziców pojedzie. Umówiłam się jutro na obiad u mnie z moim starym znajomym, i baaaardzo się cieszę że sie z nim zobaczę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi no to miłego i smacznego obiadku życzę! A ja dzis mam w planach zrobić pyszny obiadek te chili coś tam coś tam co kiedyś Strzyga robiła i Pasiata a potem zabrać Mojego i psinkę na długi spacer do lasku niedaleko nas, a w drodze powrotnej zahaczyć o wypożyczalnie filmów żeby mieć co oglądać w weekend, chociaż nie wiem jak taka pogoda to może będziemy bardziej na świezym powietrzu go spędzać. Pasiata i co masz jakis pomysł na tą rybkę bo jak tak to podziel sie bo mam rybki w zamrażalniku i chciałabym je zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻to życzymy szybkiego powrotu do formy ita🌻 oj tak ślicznie, emi🌻to nie dobrze ale mam nadzieje ze przynajmniej świetnie płacą za te nadgodziny bytka🌻 no wlasnie jakie wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA82
z góry dziekujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 dzięki :) O, a z innym kolegą umówiłam się na piwo, szykuje się super weekend :) onfim 🌻 no bez brawury, rewelacji nie ma, ważne że w ogóle płacą.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękna dziś pogoda była :-) wiooosna chyba idzie :-D A ja się przekopałam przez nowe kolekcje sukienek no i już muszę się na coś zdecydować za dwa albo trzy tygodnie śmigam do Krakowa bo już nie mam co zwlekać. Dziewczynki a powiedzcie mi jak wyglądają spotkania w tej poradni od nauk małżeńskich??Chodzi się parami czy same kobiety czy w ogóle pojedynczo??Na czym to polega?? Onfim🌼---oglądasz desperatki??Ja wąłśnie jestem na tym odcinku po pożarze w klubie i bym udusiła tego calego Dave`a 😡 A tak ogólnie to Sarcia była juz nawet na spacerku oczywiście chciala zostac dłużej ale nie chce żeby sie przemęczała zbytnio. Czarna, Mika Bytka Jadzia a Wy gdzie???????Wracać tu no wiosna idzie a na kafe takie puchy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Emi🌻 no no szalejesz:P a jak pisanie duzo Ci zostalo????i co Ty studiujesz?? Elfik🌻 to dobrze ze pies w formie:) a co do tematu no tak jej blad ale to jest akurat powszechna wiedza ze takie dmuchanie i karmienie do tego wieku w sumie nic nie daje madziczek🌻i jak tam samopoczucie/??? onfim🌻 kochana a Ty pracujesz czy juz raczej nie ... bo kiedys to czyms tam sie zajmowalas ale ja to z obiegu wypadlam ita🌻 ja obiecalam sobie ze napisze to co powinnam ..no ale jak widac na razie na obietnicy sie konczy...ehh .. no coz ja poradze ze mi sie nie chce?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 chodzi się parami przynajmniej u nas miła babcia wypytuje cię czy chodzisz do kościoła chcesz mieć dzieci jak je wychowasz itp wysłuchujesz pierdół owszem dla mnie to były pierdoły i dostajesz podpisik. Aczkolwiek raz trafiliśmy z młodą panią i było sympatycznie bo była bardziej życiowa. Oglądam jestem na 16 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌼 a takie w miarę:) byłoby lepsze gdyby mi się tak chciało pisać, jak mi się nie chce. Leń, leń i jeszcze raz leń. Agi a Ty od początku chciałaś pracować z dziećmi? Bo ja się przyznam, że kiedyś też miałam takie marzenie, żeby zajmować się maluchami w przedszkolu lub uczyć dzieci w podstawówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 no to witaj w klubie leni:P mnie tez sie nie chce.....eh.... a co do pracy to bedac mala to lubilam sie otaczac malymi stworzonkami ale generalnie toleruje te wieksze/2 lata i wiecej/a co do planow to mialam zawsze inne i w sumie to wyszlo w trakcie bo wczesniej skonczylam gospodarke turystyczna i w miedzy czasi pracowalam w przedszkolu dzieki cioci no lubie te prace ale ja jestem jeszcze niezdecydowana:)ale w takim aspekcie ze nie wyobrazam sobie siebie jako babci ktora skacze z dziecmi wiec na pozniejsze lata chce sobie zapewnic cos innego :) wiec jak cos madziczek wzystko przed Toba jeszcze:) a praca czasem daje mi tyle radosci i smiechu jakiego nie ma w najlepszych kabaretach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widziałam się z Reewelką na zakupach, ona biedna przemęczona chodzi spać o 2 a wstaje o 6 i w pracy ma jakiś meksyk... agi 🌻 ja koncze filologie angielska. Moje pisanie stoi w miejscu, może coś jutro pchne, a jak nie, to nie pojde znow na seminarium i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌼---a to tez racja że juz powszechnie wiadomo ze takie chuchanie nie jest dobre. Onfim🌼---dzieki za oświecenie ciemnoty :-) no ja jestem ciekawa co tam bedzie juz wiem gdzie jest ta nasza poradnia więc jest szansa że już niedługo to owiane tajemnica spotkanie dojdzie do skutku. A dzis znowu bylismy na naukach i nawet potem w tym temacie sobie z Miskowym dość żywotnie podyskutowaliśmy a było o obcokrajowcach i innych wiarach.Jak tak dalej pójdzie to się jeszcze z Miskowym nawrócimy i moherami zostaniemy bo całkiem do rzeczy ten księżulo prawi :-) Haha nie no żartuję z tymi moherami. Emi🌼--to pozdrów ja ode mnie.A Ty leniu co to ma znaczyć jakieś nie pójdę na seminarium???Hęęę chcesz skończyć jak mój Miskowy wieczny student?? Idę wyprzytulać tego mojego futrzaka bo juz bestyja pileczkę obraca :-) Dobrej nocki Kararuchy po poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌻 no noladnie i poddalas mi nowa koncepcje:Pnie pojsc na seminarium kurcze ale caly dzien musialabym jej unikac a to moze byc trudne jesli nie do osiągniecia:P ]Elfik🌻 zawsze mozesz zostac \"m.....\" bez beretu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 o mnie sie nie martw agi 🌻 no ja mam ten komfort że najpierw mam wykład a potem seminarium, więc do domu moge bezpiecznie czmychnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólty tulipanek
hej laski przyłączam się do was! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ja tez :P kolorowych klade sie dzis wczesniej :) jutro zajecia z technologii informatycznej caly weekend do znudzenia ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🖐️ Jak wam mija poranek?? Może któraś ma ochotę na kawkę ?? Bo idę zrobić?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 przestań bo mi się teń leń udzieli a mam dziś sporo do zrobienia agi🌻 fajnie ja tam lubie maluchy a takie wieksze czasem ciezko mi opanowac :D emi🌻 w pracy ją tak męczą? elfik🌻 no mam nadzieję bo myslałam że poważnie o tych moherach. A ja się zastanawiam czy by Diany nie wystawiać w czerwcu tylko muszę wreszcie rodowód wyrobić ale mam mieszane uczucia. ivette🌻 zółty🌻 zmień nick na czaarny monilicia🌻 ja poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×