Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

takie pytanie ogólne używałyście kiedyś w domu pochłaniaczy wilgoci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 w moim otoczeniu, to wręcz przeciwnie: większośc używa nawilżaczy powietrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monilcia24
cześć dziewczyny!! mam 24latka , więc chyba mogę się do Was przyłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŚ NASZE ŚWIĘTO-DZIEŃ KOBIET ◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊ ◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊◊ *◊ Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki. »**«»**« »**«»**«»**«»**«»**« »**«»**« »**«»**«»**«»**«»**« ____█████____████ ___████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ ________███___________██ ________██_____________█ _______█ ______█ ______█ _____█ ____█....MIŁEGO ___█..DNIA KOBIET!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 chętnie się zamienię :) minilicia🌻 zaczernij nick i zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj w dniu Kobiet🌻 🌻 🌻 Elfik 🌻 4 super :) minilicia🌻 witaj a ja dzis znow bez weny padam na pyszczek jak to chyba Elfik mawia dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim serio???? no to by bylo super rozwiazanie w takim razie, nie musialabym za kazdym razem sie tlumaczyc, czemu mala ma inne nazwisko :/ paszport ja mam ten granatowy jeszcze.... monilcia hej napisz cos wiecej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ elfik 🌻 mnie podoba się jedynka, ale 4 też jest ciekawa bo coś takiego innego, jeszcze się z takim nie spotkałam, też jest dosyć fajne onfim 🌻 pochłaniaczy nigdy, zawsze raczej potrzebowałam nawilżaczy powietrza ;) monilcia 🌻 witaj Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziękuję za opinie sporo mi pomogłyście 👄Zobaczę jeszcze co u mnie w mieście będzie i coś wybierzemy Madziczek🌼----a teksty to my zupelnie inne bedziemy mieli i tak dla znajomych mamy dwa http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=939de7a58dc7a024 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7b983c11f7257ae1 a dla rodziny jeszcze nie wybrałam Agi🌼----no ja mawiam padam mordka na pyszczek ;-) A my wczoraj znów na naukach byliśmy na początku było poważnie a potem śmiesznie.A potem moje Łosie kochane mnie zabrały na kolację i jacy grzeczni byli ja rządziłam oni się na wszystko zgadzali :-D i dostałam słodkości nie mogłoby być tak na co dzień :-) A teraz siedzę i zaklinam to urządzenie do dzwonienia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Elfik🌻 no wlasnie napisalam chyba bo nie moglam do konca sobie przypomniec.....A teksty no super nie z tej ziemi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Elfik🌻 no wlasnie napisalam chyba bo nie moglam do konca sobie przypomniec.....A teksty no super nie z tej ziemi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 fajne te teksty, ten z teatrem już kiedyś widziałam ale ten z sądem to dla mnie nowość, z tym że też wybrałabym takie tylko dla znajomych, bo nie każdemu się takie coś podoba, a z rodziną to trzeba trochę ostożniej z takimi żartami... pasiata 🌻 emi 🌻 madziczek 🌻 agi kto piję kawkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼---dokładnie tez tak myślę więc dla rodziny coś spokojnego wzniosłego itd. Właśnie jak Wam coś wpadnie w ręce tego typu to podsyłajcie może jakieś oryginalne teksty znajdziecie to dajcie znać będę wdzięczna Agi🌼---no to już Ci przypomniałam.A co u Ciebie słychować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi🌻 ivette🌻 serio serio bytka🌻 same szczęściary :) elfik🌻 :) pasiasta🌻 emi🌻 madziczek🌻 ita🌻 reewelka🌻 zdrowa już namea🌻 to szczęście to cię nieźle pochłoneło ale dobrze każdemu się szcześcia trochę przyda jadzia🌻 a ciebie nie ma i nie ma wstydz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Noż kuźwa mać to jest szczęście: jadąc ostatni raz do starej pracy dostać mandat! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 ten z teatrem super. Ita 🌻 jak ja pomyślę jakie mam dziś szczęście, to aż boję się wrócic po samochód postawiony na zakazie. I cholera jasna, ktoś kupił motocykl na który polowałam 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 i tak byś nie kupiła wiec uszy do góry elfik🌻 i jakie wieści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 właśnie kombinowałam kase, żeby kupic i w sumie niewiele mi brakowało... jutro wypłata... eh 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 nie wiem musisz się dowiedzieć ja osobiście akurat wyrabiałam nowy paszport dla dziecka i to kosztowało o połowę mniej niż wyrobienie zwykłego ale niestety ile kosztuje dopisanie nie wiem strzyga🌻 a no to chyba że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I znowu mało nadrabiania... Ja wsiąkłam w temacie chustonoszenia dzieci, więc mało mam czasu na nasze forum - wybaczcie :-P Kasiula 🌻 pytałaś o badania prenatalne - ja nie robiłam nic poza USG genetycznym, bo mnie nastraszyli, że jest jakiś problem z serduszkiem i że nie wiadomo co to może być... Mam podobne zdanie jak Ivette - i tak bym nie usunęła a nerwy dodatkowe niepotrzebne a stuprocentowej pewności nikt Ci nie da... Ita 🌻 a za co mandat? Onfim 🌻 A ja dzisiaj właśnie byłam w biurze paszportowym i mile mnie zaskoczyła opłata za paszport dla Tosi :-) Elfik 🌻 kciuki mnie bolą... Marcia 🌻 witaj! Co tam u Ciebie? Jesteś w PL czy gdzieś Cię znowu wywiało? Bytka 🌻 gratulacje dla Ciebie i Gosi! A ząbkowanie przechodzicie spokojnie? Bo z tego co wiem, różnie z tym bywa... A tak w ogóle, ile Twoja Gosia ma? A reszta Pań gdzie się podziewa?? Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 a ile teraz za paszport dla malucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Elfik🌻 no wlasnie napisalam chyba bo nie moglam do konca sobie przypomniec.....A teksty no super nie z tej ziemi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Elfik🌻 no wlasnie napisalam chyba bo nie moglam do konca sobie przypomniec.....A teksty no super nie z tej ziemi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×