Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

paaaath🌻 no cóż prezenty to dość indywidualna sprawa... a ile mniej więcej kasy chcesz na prezent przeznaczyć, no i w jakim wieku ten kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 waga w okolicach 55 kg to dla mnie nie osiągalne - taką już mam budowę, ale marzy mi się sześćdziesiąt parę, ale zamierzam zejść poniżej 70 na dobry początek path🌻 też pomyślałam o modelu jak onfim, tylko że nie każdy lubi się "bawić" w takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka 🌻 w sumie nie ograniczam się do jakiejś określonej sumy,to jest nieważne :) 24 lata ma :) Onfim 🌻 właśnie też tak myślałam,ale chłopakowi 24-letniemu model? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻albo książka o lotnictwie np tylko zależy jakim konkretnie się interesuje bytka🌻 dla mnie marzeniem jest 55 kg ale jakoś tego nie widzę ale zobaczę bo jeszcze nie zakupilam rowerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻 wpadnij do empiku dużo jest ksiażek o tej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---dokładnie dziewczyna w filmie była taka nijaka i jak dla mnie mało atrakcyjna fakt że w dziewczynach nie gustuję :-P ale... A przed chwilą obejrzałam Wątpliwość i powiem że dobry film daje do myślenia ;-) Paath🌼---może kup mu wejściowkę na targi wojskowe są we wrześniu na Targach Kielce ;-) ciekawe i oryginalne tyle że trzeba czekać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻proszę bardzo elfik🌻 zupełnie się nie sprawdziła chyba że chodziło o to żeby pokazać że tu nie chodzi o wygląd tylko jakość krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌼 Hmm...super pomysł :) tylko gdzie to można zakupić? ;> a tak w ogóle to kupię i książkę i tą wejściówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻 ale przed kupnem wejściówki wybadaj czy kolega chciałby jechać taki kawał żeby skorzystać z takiego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 jasne,wybadam,chociaż pewnie nie muszę,bo On ma obsesję na punkcie wszystkiego,co związane z wojskiem i myślę,że nawet się ucieszy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----z Krakowa do Kielce rzut beretem ;-) chyba że to kolega z Wrocławia? I faktycznie może chodziło o krew ale przez tv tego nie czuć :-P no i to mialoby urok chyba tylko dla wampira :-P Paath🌼---wystarczy wejść na stronę Targów Kielce Tu jest kalendarz ha nawet są dwie wystawy obok siebie air i obronne powinien mieć tam raj. http://www.targikielce.pl/index.html?k=main&s=kalendarz_gl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc parowki :D ita no ja od tygodnia jestem na diecie 1000 kalorii i juz mam kg mniej bo waze 59 chce zejsc do 52 ale na poczatek 55 tez bedzie okej :] no a ja bylam na rozmowie - w sumie dowiedzialam sie duzo fajnych rzeczy, jak wszytsko pojdzie po mojej mysli to niedlugo bede sobie studiowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette 🌻 dziękuję za zaproszenie :) teraz dopiero zauważyłam,że to Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 nie zdążyłabym w ten sposób :/ Ale przynajmniej uniknęłam babcinych przekonań, że niepotrzebnie sobie głowę zawracałam, które ostatnio również wybitnie doprowadzają mnie do białej gorączki. A dziś jestem mocno wkurzona. Przez dwóch debili zrobiłam ok. 60 km niepotrzbnie. Najpierw ojciec zamiast powiedziec gdzie jest to mnie wysłał pół miasta dalej /a byłam od niego jakieś 15 min/, a potem fizyk z tym samochodem (zepsuł mu się) powiedział, żebym podjechała po niego, ale znudziło mu się czekanie i stweirdził, że sobie pojedzie /pogratulowac pomysłu - z wyciekającą wodą z chłodnicy i rozchlapującym się pod maską olejem i oszronioną instalacją od gazu/ a jak idiotka jeździłam po Wawie z jednej części w drugą i spowrotem, mimo że wszystko mogłam załatwic w pół godziny na przestrzeni dwóch dzielnic. 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
path🌻sprawdz ale powinno mu się spodobać elfik🌻 no wlasnie wiec skoro krwi nie czuc przez tv to mogli wybrać lepszy obiekt jego westchnień ivette🌻 ja nie mam samozaparcia do utrzymania diety strzyga🌻 a jak ty coś dostajesz to co mówisz? Czemu taki tani czy że ktoś sobie niepotrzebnie kłopot robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ale ja z tego, że któs mi dał prezent nie robię lamentów na cały dom i nie próbuję za niego zapłacic i nie obrażam się śmiertelnie jak ktoś nie chce ich przyjąc. ;) zjadłam obiadek i jakoś mi humor chyba nawet troszkę wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga 🌻 niech wraca,bo nie ma się czym przejmować ;) Onfim 🌻 coś mi się wydaję,że się ucieszy :) Bytka 🌻 Elfik 🌻 Ivette 🌻 śliczną masz córeczkę :) tak szczerze,to Ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 to tym bardziej powodzenia Idę spać dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam samozaparcia do diety jak mam doła a że od kilku miesięcy jestem w dole permanentnym to chociaż jedzeniem sobie poprawiam humor :-O w lustro nie patrzę :-O Oczywiście dziś też nie zadzwonili mimo że mieli, może jutro zadzwonią jak nie to sama zadzwonię ale pewnie powiedzą mi to co poprzednimi razami że jeszcze nic nie wiadomo i dadzą znać jak coś echhh to do jakiegoś komedio dramatu się nadaje tylko dla mnie średnio śmieszne to jest.Pogadałam z Miśkowym i po ślubie jak nadal będzie jak jest albo znajdę coś bardzo kiepskiego to jadę na trochę do Londynu wybadam rynek co się zmieniło połażę po job centerach agencjach pracy tymczasowej polezę też do jakiegoś stowarzyszenia prawniczego popytam o perspektywy i wtedy jak będę miała jakiś obraz obecnej sytuacji będziemy podejmować decyzję.Ja już tracę cierpliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×