Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Dzień dobry Ja też na posterunku z herbatką cytrynową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 he he no to smacznej herbatki Ja tam nadal wolę kawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---ja nadal nie bo po kawie robię się nerwowa ;-) To mówisz że mi wysłałaś fotki, lece zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no bardzo fajne, widzieliśmy takie w drukarni u nas i się zastanawialiśmy nad nimi a jeszcze mi w oko wpadły takie http://www.allegro.pl/item634893296_zaproszenia_slubne_piekne_promocja_tanio.html wersja numer 1 proste skromne bez zbędnego błyszczenia serduszek ptaszków itp tylko czy nie za skromne?? a co do środka to ta opcja ze zdjęciem mi się podoba nawet Madziczek🌼---🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 wysłałam mam nadzieje że doszły A marcinowi się dysk skopał i chyba straciliśmy wszystkie fotki z 4 lat :( Chyba że znajdzie sposób by to jeszcze jakoś naprawić madziczek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie porobilo.... :o madziczek 🌼 wyslalam Ci moj numer gg :) onfim 🌼 a ja tez chce fotki :D elfik 🌼 widzialam wczoraj ten dwugodzinny odcinek grey\'s... teraz juz sie nie moge doczekac kolejnego sezonu. widzialas juz?? mam dzisiaj znowu kupe pracy, a cos nie moge sie zmobilizowac...jestem juz po kawie, ale dalej spac mi sie chce 💤 ita a Ty gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 jak dla mnie zbyt proste ale co ja się bedę wypowiadać ja kupiłam gotowce :D i wypisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 a co ślub szykujesz że fotki zaproszeń ślubnych chcesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----z zewnątrz są skromne ale w środku trochę nadrabiają, i wszystko mozna dostosować do siebie tzn dodać nawet jeszcze jakies motywy ale coś w chyba takiego byśmy chcieli, a w srodku mają taką fotkę jak te Twoje na zewnątrz tylko bez tej przesłonki.Wysłałam Miśkowemu i też mu raczej leżą.A wypowiadać się możesz :-P przecież nikt Ci nie zabroni ;-) No i nie ciekawie z tym fotkami ale są sposoby na odzyskiwanie danych z dysku.Ja z kolei wypalam co jakiś czas albumy na dvd i mam kopie schowane w suchym i ciemnym miejscu :-) Namea🌼---nawet nie miałam kiedy ściągnąć ale zaraz po pracy to zrobie bo nawet nie wiedziałam że jest dwu godzinny, a kiedy nowa seria??znowu trzeba będzie czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 mi sie podobaja numery: 1,2,4,13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 dwugodzinny, duzo sie dzieje i znowu trzeba czekac :( i to chyba do wrzesnia. nic Ci nie bede zdradzac --> milego ogladania :) a co do zaproszen to mi sie wlasnie proste podobaja, bo takie stonowane i z klasa :) onfim 🌼 eee no to nie przesylaj :P jak bede cos planowac to wtedy sie zglosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no to chyba że tak :) No właśnie pytam mojego czemu sobie nie archiwizuje zdjec na płytce a on mi na to po co ? No to ja mu no właśnie na taki wypadek Da się ale to zależy co się tak naprawdę porobiło a jeśli trzeba będzie skożystać z profesjonalnego odzyskiwania danych to się popłączę bo to cholernie drogie namea🌻 będzie 6 sezon grey ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj jak tu dziś tłoczno od rana :) aż miło ja troszkę spóźniona ale też się melduję na stanowisku onfim🌻 namea🌻 elfik🌻 madziczek🌻 co do zaproszeń pozwolę sobie wtrącić, ja np. zbieram takie \"pamiątki\" ale jak znam życie większość ludzi i tak wyrzuca zaproszenia, więc ja stwierdziłam że nie będę na nie kupy kasy wydawać i kupiłam gotowe i wypisywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 z tego co wiem bedzie :) widzialas juz czwartkowy odcinek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja raz na jakiś czas też robię kopie na płytce, ale to dopiero po tym jak mojemu bratu dysk poszedł i przy okzaji zdjęcia z kilku lat... poza tym wywołuję też coniektóre fotki, żeby mieć w albumie - może to już trochę niemodne przy dzisiejszym postępie ale poprostu takl lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--dlatego w takich sytuacjach sama biorę płytkę i wypalam bo faceci na ogół z przezornością nie wiele mają wspólnego.No ale jak nie zadbał o to to niech sie teraz martwi jak odzyskać dane :-O A co się właściwie stało z tym dyskiem?? Namea🌼----no nie całe lato bez greys :-( buuuuu 😭 ale mam jeszcze jeden serial na oku rodzina tudorów czy jakos tak widziałam urywki i najwyżej sobie zapodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼---no właśnie ja też kupy kasy wydawać nie chcę te są całkiem niedrogie więc chyba się na nie zdecydujemy. Mieliśmy wcześniej fajniejsze wybrane ale Miskowy dał ciała i nie zdązył zamówić :-O no i nie będę się tyle rozwodzić nad zaproszeniami bo tak jak mówisz większośc i tak to wywala. A propos ślubów znowu dostaliśmy zaproszenie do kolegi na czerwiec :-O i nie chce mi się iść na nie ani trochę ale cóż on też był na naszej liście gości tzn jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 tłoczno aż miło, dlaczego nie modne uwielbiam oglądać fotki w albumach namea🌻 jestem na 21 odcinku 5 sezonu elfik🌻 jeszcze nie wiadomo z tego co wiem był "za tani" my mamy wesele w lipcu a w czerwcu chrzciny chrześniaka marcina wlasnie się chyba wczoraj wykluł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba 9 czerwca bede rok na forum :) ide troche przekopac, zeby sie upewnic. ale ten czas zlecial... :D bytka 🌼 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim]🌼---a no miło miło ;-) Ja też lubie fotki w albumach ale nigdy nie mam czasu na wywołanie tak wiem wymówka zwykłe lenistwo ale może się kiedyś zmobilizuję. Co do imprez oficjalnych to ja się cieszę że jak na razie towarzystwo z jednym małym wyjątkiem się nie powtarza więc w jednej kiecce mogę obskoczyć wszystkie ;-) I gratulacje wyklutego chrześniaka :-P teraz się zacznie chrzciny komunie dni dziecka urodziny poleci trochę $ :-P Acha czyli że dysk był za tani może jeszcze made in china?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka... gratuluje...klasy i inteligencji...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---luknęłam sobie na te numerki i dokłądnie na te same zwróciłam uwagę, te pierwsze bardzo podobne są a te z obrączką też słodkie ale chyba jednak czarnobiałe będą w sam raz. No to chyba się impreza szykuje ;-) szampana zamawiaj ;-) Mika🌼----witaj miło Cię widzieć. Co słychać??Po fotkach na nk widać że buzia się cieszy więc opowiadaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea mi weszła na ambicje znalazłam ja dołączyłam 25.03.2008 elfik🌻no niestety ale w sumie fajnie że ktoś z mojej strony rodziny pomyślał o nim , co do dysku nie wiem ale powiedział tak to jest jak się kompa z najtańszych części składa mika🌻 witaj po długiej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼--no to się nazywa humor ;-) a to ja Ci powtóruję :-D :-D :-D Ja dołączyłam coś koło czerwca dwa lata temu oj leci leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, onfim 🌻nie piszę, ale jestem cały czas na bieżąco:) w pracy kupa roboty, weekendy za krótkie, w szkole zaczyna się sesja. Poza tym wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja też się dołączam ale mnie przestało być do śmiechu dzieciaki wróciły i mi uśmiech z buzi starły z tego nie wyspania chodzę normalnie zła na cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 no to dobrze że się układa i powdzenia na sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×