Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Gość blehhhhhhhhhhh
ty głupia jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym jojo musze uważać od soboty znowu zaczne jeść swoje gotowane warzywka ale ta praca dzis mnie wykańcza - ale jakos to bedzie no szkoła jest ważna ! i dla mnei naprawde jest czymś więcej, roczny staż za mną miesiąc ponad miesiąc nauki mam nadziej ze ten hup jakoś przeżyję.. a póżniej pewnie bede sie martwic czy dostane prace ale naprawde 2 semestr jest bardzo wazny mam nadzieje ze podejmuje dobre decyzje.. nie dam rady ciagnąc zlecenia i uczyc sie caly czerwiec i lipiec i zdac egzaminy i ta atmosfera w parcy i bark zrozumienai dla mlodych ktorzy sie ucza.. oj ,, odezwe sie jak wroce do domu buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D oj emi emi leczyć sie dziewczyno leczyć :-D choc tobie to juz nic nie pomoze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehhhhhhhhhh
brawo nasti, tak robą rozsądne osoby- zdobywają doświadczenie jeszcze w trakcie nauki. Szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehhhhhhhhhh
ty to byś wszystkich na leczenie wysyłała... Tak to jest, jak się widzi wady u innych, a u siebie nic... si ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elfik
elfik, zostaw to ścierwo Emi, nie warto... g...na sie nie rusza bo śmierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehhhhhhhhhh
ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przetrwałam kolejny dzień dziś bez rewelacji na szczęście ;-) choć spięcia były :-O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 po prostu została postawiona na podłodze :( Kasiula 🌻 odezwij się na gg ja mam jakieś gorsze dni... dziś po szkoleniu w firmie jeszcze na zajęciach siedzę. Zapomniałam, że o 18 mam egzam... Masakra. Ja już nie rozróżniam dni tygodnia. Od następnego dnia zaczynam pracę. Zajebista, że hoho. A spóźniłam się jeden dzień na rekrutacje do interesującego mnie działu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 tobie by się porządny urlop przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest mało sprzyjająca pamiętam ze rok temu w klasie maturalnej najbardziej szalone chwile twórcze pisanie po nocach książki magiczny czas .. przyjaciele .. i wspólne tajemnice Taki magiczny czas kiedy góry można przenieść wszystko wydaje się możliwe. Nie chce zgubić tej części siebie która chce naprawiać świat- walczy ze złem i dla wszystkich chce jak najlepiej. śmiać się gdy słońce śmieje się i kazdym uśmiechem dzielić się z ludźmi.. czasami czarny kot mały magiczny kąt herbacianych zapach róż ojaaa .. :) każda chwila to przetrwanie życie jest jedno.. jest bardzo kruche nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jest kruche.. wątłe w ciągłym biegu pośród wieżowców dymów spalin .. hien tego świata tułamy się co dnia bez zastanowienia czym jest życie co mamy ? co chcemy osiągnąć ? od jutra postanowienie - powrót do diety i nauka :) może się uda zdać Hup -rzeczy niemożliwe tez się zdarzają dobre myśli przyciągają dobre czyny chce dać z siebie wszystko zostawić po sobie ślad osiągnąć coś co ma wielkie podłoże silne fundamenty życzę miłego popołudnia ta forma ma na mnie dobry wpływ :) dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie romantyk chyba pojawiła się jego druga połówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj może i romantyczna czasami bajeczna.. duszę mocno poszargał życia wiatr zrobił kilka dziur i hula pośród serca mórz .. ehh chcę być wesołą pogodną cieszyć się życiem nie jest to łatwe.. lecz chciała bym pomóc Wam Drogie Panie czasem w czymś doradzić, dzielić się Chciałam Wam powiedzieć że stworzyłyście swój mały świat nie wiem jak się znacie czy to tylko online:) ale jest tu taka aura, magiczny krąg dobrych ludzi .. miłych dusz.. jednym słowem przytulnie jak w domu ciepło przyjaźnie Bardzo mi miło, że mnie przyjęłyście:) buziaki u mnie za oknem deszcz stukocze jazzz heh strumień wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasti🌻 no tak różowo to nie jest bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasti🌼----ładnie powiedziane ;-) przez chwilę się oderwałam od rzeczywistości i wróciły wspomnienia z mojej klasy maturalnej choć to było zdecydowanie dawniej niż rok temu :-O i przypomniał mi się mój egzamin z HuP jak nikt nie chciał wejść pierwszy trzymam kciuki i wysyłam powodzenie bo to była moja pierwsza 5 na studiach :-) będzie dobrze ;-) Mykam na basen Strzyga🌼---no to mam bratnią duszę bo podobno to ja ostatnio zrzędziłam,szczerze mówiąc to bym sobie znowu pozrzędziła bo jestem tak wkurzona na to wszystko że szoooken :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim: no jest różowo -życie takie jest ale czytając wasze wypowiedzi wróciłam do dawnych czasów do czegoś magiczne - dobrze jest mieć z kim się dzielić smutkami radościami :* Elfik : miło że tak mówisz moja pierwsza 5 z historii prawa ..ale Hup martwi mnie .. A gdzie studiowałaś ?? bardzo chciałam iść pobiegać ( a tu deszcze - leje jak szalony) i zrzucić to co przez dwa dni stres w pracy a raczej próby jego odreagowania spowodowały.. 2 kilo w plecy ... ale dla chcącego nic trudnego jutro jest nowy dzień jedno z moich powiedzeń klasie np. maturalnej jutro będzie lepsze jutro , olej system olej sprawę, więc może jutro gdy słońce obudzi nas do życia to będzie to nowy lepszy czas:) he marze na jawie ale czasem tak trzeba, w klasie maturalnej miałam "nocny tryb' chodziłam spać nad ranem pisałam( wiersze i książkę której nie skończyłam... ) czytałam słuchałam muzyk (na pewno nie uczyłam się do matury) i w sumie to byłam zakochana ( do dziś jest miłością mojego życia) nie odpowiedni czas no ale życie pisze nam najpiękniejsze scenariusze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik :a wiem dawno było ale jak byś cosik napisała jak się uczyłaś na ten nieszczęsny Hup :) będę wdzięczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasti🌻 rzygasz optymizmem ale to ci się chwali przyda się tu trochę optymizmu bo ostatnio to tylko narzekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 a zrzędź sobie. Kto Ci broni? ;) Onfim 🌻 mam wrażenie, że mnie to już nic nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Strzyga🌼---a no cóż cenzura i sąd najwyższy na forum działa jak za czasów inkwizycji :-O Nasti🌼----ja studiowałam na UMCS i ja się uczyłam z Bardacha o ile dobrze pamiętam cegła jakich mało i po prostu przeczytałam ją ze 3 razy zakreślając sobie na kolorowo ogólnie mam taką metodę odnośnie każdej nauki czytać zakreślać powtarzać.No i co tu dużo gadać na prawie trzeba po prostu ryć ryć ryć .A u nas tak samo postrach był i w ogóle gadanie a tu proszę nawet 5 można było dostać i to wcale nie ja jedyna ja dostałam więc uszy do góry.Czasem wystarczy trafić w pytanie ale to sztuka której nigdy nie opanowałam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :* ja juz w pracy jestem :) po kawie - ostatni dzień jakoś dziwnie.. Elfik :tez mama bardacha ale nie zdarzę go tyle razy przewałkować też mama mnóstwo zakrśelaczy i tysiace kolorowych kartek:) podobny system - czasem tez obklejam tym scianyw pokoju :P Gratuluje wspaniałego wyniku i to z Hup- u :* :D Elfik jesli masz ochote pomarudzić to moze wysłuchamy i cos zaradzimy ;) Strzyga: głowa do góry :* zawsze sie znajdzie rozwiązanie problemów jeśli tylko bardzo sie tego chce zawsze w carnym tunelu można odnaleść światło trzba tylko uwierzyc że ono tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 zarobki księgowej zależą od firmy,w której pracujesz i od zakresu obowiązków, a więc i odpowiedzialności. Napewno lepiej się zarabia na etacie w firmie niż w biurze rachunkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Co tam u was? U mnie leje i spać się chce a w ogóle myślałam, że rano nie dam rady wstać..... Nasti dobrzez, że jesteś z nami powiało optymizmem i dobrze Emi aleś ty żałosna szok..... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasti🌼----hmm wiesz co masz taki sam entuzjazm i wiarę w te studia i w prawo jak ja miałam będąc na pierwszym roku.Miałam ten komfort że byłam na dziennych i mogłam się całkowicie poświęcić książkom ale Ty masz z drugiej strony to prawo w działaniu na co dzień jesteś w sądzie masz z tym styczność więc też cały czas w tym siedzisz.Dla mnie prawo było całym światem poświęciłam się temu całkowicie i też wierzyłam że będzie dobrze potem po studiach się trochę pokręciło ale dalej brnęłam i brnę w tym samym kierunku, staże szukanie pracy z uporem maniaka w zawodzie dalsza nauka i muszę przyznać że się troszkę wypaliłam i chyba gdyby nie ten entuzjazm czy zamiłowanie do tej dziedziny to chyba bym sobie już dała dawno spokój.Ale do czego zmierzam że nawet jak Ci ciężko masz już dość i nawet jeśli taka sytuacja trwa długo to czasem wręcz jeszcze wzmaga tą chęć bycia tym \"cholernym\" prawnikiem dlatego to Twoje światełko w czarnym tunelu patrząc z mojego doświadczenia to wcale nie taka abstrakcja i dla mnie ono ciągle świeci mimo tyyylu perypetii jakie przeszłam od początku studiów aż do teraz.No ja też chyba nie umiem pisać zwięźle :-P w każdym razie chcę powiedzieć że życzę powodzenia ;-) Mika🌼----cześć Babo :-) Ita🌼----hej u mnie pierońskie zzzimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 chwal się jak tam psiak? masz jakieś fotki? mój rośnie jak na drożdzach, rozrabia, męczy moją bokserkę:) i już zaliczył pierwsze strzyżenie w kwietniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki księgowej na przykladzie sadu to bardzo dużo zalezy od pleców od znajmości i kontaktów jakie się posiada Ważne są też np. lata pracy w branży doświadczenie .. wykształcenie hm.. tj. teraz jest obowiązek że każdy ma ukończyć studia do 2012 wiec tak czy siak bedzie musial ten obowiazek wypelnic.. takie jest zarządzenie Ms ale u Nas w Sadzie jest gł. ksiegowa która nie jets po studiach ( na marginesie pani po 60 a nie wiem czy ktos góra dał by jej 40 ) wysokie stnowiska cale zycie dbała o siebie .. cóż tyle moge napisać bo jedyne co widze to układy znajmości i dziwne więzi po za tym z reszta można sobie poradzic nawet przepisy obejść szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 e tam nic nie pomoże elfik🌻 nasti🌻 żeby znaleść światło w tunelu to trzeba być idotą na torach :D ita🌻 pochmurne nastroje niestety martwi mnie ta dzidzia brata ale jak tak wczoraj cały wieczór ją na skype oglądałam to oni jej tam robią jeden wielki chaos eh mika🌻 ja już się od miesiąca proszę o fotki psa od ity ale próbuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasti 🌻 ja nie mam studiów skończonych w tej dziedzinie, żadnych znajomości, odrazu po szkole średniej zaczęłam pracować jako księgowa. Z tymi studiami to chyba jak chcesz dostać papiery z MF, a nie ogólny wymóg. Bo kto Ci zabroni pracować w tym zawodzie? Tak jak na każdym innym stanowisku liczy się dowiadczenie, a nie papierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×