Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Bry 🖐️ Onfim🌼---- http://www.torrentz.com/ef67e17d6ec3a18a511b4ee4ad404a0dd3d2f443 Mika🌼---fajny Piorunek taka biała kulka słodko wygląda. Namea🌼---aa weeds widziałąm poczatek ale greys i desperatki wygrały no i na weeds juz nie starczyło czasu ale tyle ile widziałam to super. A my wczoraj kupiliśmy obrączki tzn zamówiliśmy :-D i znowu było na zasadzie weszliśmy jedno spojrzenie przymiarka i od razu to te!!! :-) http://sklepjubilerski.com/sklep/d/_s311?PHPSESSID=afd1da9747cee2c867e5edefe30d4a7f tylko tu na zdjęciu są jakby nie równe a u nas powierzchnia jest gładka bez żadnych uwypukleń czy nierówności :-D na zdjęciu trochę inaczej się prezentują ale taki wzór. No a teraz otwieram pracową pocztę i się żegan pewnie znowu na cały dzień :-O to miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 🖐️ uff tylko dwa maile więc nie jest źle a ja dziś taka połamana jestem bo wczoraj wieczorem odbiło mi i poszłam na rolki :-) chyba ze 3 lata nie jeździłam ale tego się nie zapomina pośmigałąm sobie akurat już puste ulice były i od razu lepiej mi się zrobiło tylko dziś coś jakby zakwas..:-O Testuje herbaty Irvinga i dziś mam jakieś indiańskie chai masala :-) kto chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea dzięki za winko elfik🌻dziekuję za link Chodzi za mną kawka i papierosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie! bajka🌻 dzięki namea🌻 dziękuję w imieniu męża, a upichcę ryż z kurczakiem po chińsku, sałatkę ogórkowo-pomidorową z fetą, kiełbaski zapiekanae z serem, mam jeszcze takie bagietki ziołowe i czosnkowe - wrzucę je do piekarnika to będą na ciepło i chrupiąco, do tego wszystkiego deser lodowy i torcik. Jak szaleć to szaleć w końcu nie co rok kończy się ćwierćwiecze :) strzyga 🌻 zdróweczka i niech się goi jak najszybciej elfik🌻 uwielbiam właśnie takie zakupy, wchodzę do sklepu (najlepiej pierwszego względnie drugiego) oglądam/przymierzam -> kupuję; fajne będą te wasze obrączki, podobają mi się :) a zakwasy też troszkę mam z tym że tylko w prawej ręcę nie uwierzysz od czego - w niedzielę wyrwałam się z mężem na bilard i lotki, zwłaszcza te drugie się do tych zakwasów przyczyniły :p a co do herbatki to może zaryzykuję, takiej jeszcze nie piłam i chętnie spróbuję ;) onfim🌻 kawkę to mogę ci zaserwować ale papieroska to już musisz szukać gdzie indziej :) coś lekko niedospana jestem, wczoraj zrobiłam mojego pierwszego torta - walczyłam z nim do 23, ciekawa jestem czy w ogóle zjadliwy będzie - okaże się dzisiaj popołudniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----papieroski to są do dupy :-P Bytka🌼----haha :-D dobre od tego to bym nie pomyślała już coś bardziej sprośnego mi przyszlo na myśl :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 kawka może być elfik🌻 do dupy to jest papier toaletowy ale myślałam że to wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onfim🌼 moze nie az tak zeby odwołac slub,ale wesele tak. mam dość kłotni na ten temat, wtracania sie jego starych i narzucania nam ich zdania:o strzyga🌼 namea🌼 Elfik🌼ładne obraczki:) bytka🌼to bedzie smacznie:) musze sie uczyc na produkcje, jutro mam poprawe:/ a niedługo przyjdą kumpele bedziemy robic generator wniosków do EFS-u, masakra:/ moze któras z Was cos takiego robiła kiedys;) pewnie dopiero wieczorem sie odezwe. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 znam ten ból niestety chociaż w sprawach wesela alurat tak nie miałam powiedziałam ja chcę ślub chcecie wesele to sobie je zorganizujcie zapłacie ja mogę przyjść Mnie nie zależało na weselu wesele jest dla gości i rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no coś Ty kochana papierosy też są do dupy nie słyszałaś ?? :-P Bajka🌼---no to współczuję.U nas pełen luz rodzice Miśkowego to w ogóle nic a nic się nie wtrącają a moja mama to tylko jak ją zapytam o zdanie ale sama się pyta co tam nowego w przygotowaniach ale może głównie to dlatego że sami sobie płacimy to sobie sami organizujemy. A o co drzecie koty najbardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 Nie ma tu dragów a czymś się muszę uspokajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh no to palenie dla wszystkich elfik ty sie możesz papieroskiem poczęstować w innych higienicznych celach do jakich uważasz że papierosy są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----haha a dziękuję ;-) ale jednak się nie skuszę ;-) A tak w ogole co Ty taka znerwicowana znowu hę?? Diankę na spacerek dzieciaki przywiązać do smyczy i rzucić patyka dla Dianki daleko daleko i kłopot z głowy :-P Bytka🌼 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 tak daleko nie dorzucę przecież mnie nie ma w domu A zdenerwowana jestem głupotą ludzką i uporem ludzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no tak :-P no i jak tam pobyt czego nic nie piszesz?? I na co taka zła jestes?? A ja mam w sobotę imprezę pracowniczą już wiem że mam nawet nie probować brać auto i z tego co mi mówią to zapowiada się niezła zabawa czyli niedziela wyjęta z życiorysu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 bo moja bratowa ma mogolskie teorie na wychowanie dzieci a ja nie wiem jak do niej dotrzec zaraz idziemy do lekarza a ja sobie pojadę na zakupy może katalog Argosa zdobędę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---o żesz brzmi poważnie :-O Argos powiadasz mekka agd rtv ??Też tam buszowałam po promocjach nawet żelazko mam do tej pory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Ja tylko wpadłam się przywitać strasznie zalatana jestem. Weekend na świeżym powietrzu nad jeziorkiem relax na maksa a teraz od poniedziałku znowu zapiprz w pracy. Muszę was nadrobić Życzę wam miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 co to są \"mogolskie teorie na wychowanie dzieci\"? ja dziś oblałam poprawkę warunku. dwa razy mnie ludzie wystawili z którymi miałam się uczyc :( i to akurat zaraz przed egzamem :( kurna, gdybym wiedziała, to bym sobie inną pomoc skombinowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 tak mekka no ja sie nie oblowie mam tylko bagaż podręczny lodówka sie nie zmieści a takie śliczne łóżeczka znalazłam dla dzieci eh ita🌻to sie odlataj i zaglądaj do nas czesciej w wolnych chwilach strzyga🌻 lepiej zyc w nie swiadomosci dla własnego zdrowia psychicznego Dzwoniła pani z przedszkola 13-14 dzien otwarty jupi mam nadzieje ze bedzie to jednoznaczne z otwarciem na dniach nie moge sie doczekać A tu pogoda paskudna 27 stopni wrrr topie sie zakupy mi się udały kupiłam sobie super brylok do kluczy i pasek w NEXT w New looku dwie super bluzeczki i spodnie jestem zadowolona :) Chciałabym cos jeszcze dzieciakom kupic i Marcinowi chociaż jemu już kupiłam wodę fajny zapach ucieszy się bo kiedyś go chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień dobry :) Muszę się wam pochwalić że tort był nawet zjadliwy, do bardzo dobrego to mu jeszcze sporo brakowało ale przy następnym będę już wiedziała co muszę zrobić inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) wpadam sie tylko przywitac:) lece zaraz na uczelnie, mam poprawke:o mam nadzieje ze pomyslnie mi pojdzie... popołudniu do Was naskrobie troszku:) miłego przedpoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszem i wobec. U mnie szaro buro i ponuro. Sąsiad z pokoju obok chyba zaspał więc sama sobie siedzę radio trochę rozprasza ciszę....Kuuuuupa roboty ale może się jakoś obrobie ciągle oś nowego mam do roboty ciągle czegoś nowego się uczę.Zawiązują się znajomości pracownicze i coraz lepiej się tu czuję, szef na razie nie wprawia żadnych przedmiotów w stan nieważkości więc jest ok oby jak najdłużej :-P Wczoraj już trochę padłam bo po nauce jeszcze sobie basenik zafundowaliśmy ale przyjemnie było więć warto. Strzyga🌼----uuujjj no to nie ciekawie jakie masz opcje z tym warunkiem jeszcze?? Onfim🌼----echhh babo ale ja bym chciała tam być teraz z Tobą nawet na taką wycieczkę :-( Bytka🌼 Bajka🌼----połam nogi Ita🌼----może miotłe Ci podesłać najlepiej taką odrzutową z Harrego Pottera to już będziesz rasowa czarownica :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 no właśnie nie wiem, bo kompletnie nie mogłam się z gościem dogadac! Cały czas powtarzał tylko, że jest zmęczony. Nie potrafił rozwiązac zadania, które mi dał na tym egzamie. W ogóle spac nie mogłam... położyłam się jakoś po 1, wstałam koło 6 (a obudziłam się jeszcze wcześniej). Jestem nieprzytmna. Do pracy trochę wcześniej dzięki temu zajechałam. Teraz siedzę w coffe heaven przy kawce. Normalnie tak mi się dziś nic nie chce i taka jestem przymulona :( I tak mi się ta praca nie podoba :( ale muszę ją wziąc, bo za coś kolejny miesiąc trzeba przeżyc :( Dziś zostanę tylko na 6 h, ale i to mnie przeraża... Potem przejadę się do fizyka. Jutro pewnie dopiero na egzam wrócę, więc nie wiem czy się jeszcze będę miała okazję odezwac. W każdym razie miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×