Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

strzyga🌻 jesteście z fizykiem chyba najlepszym przykładem najbardziej zagmatwanego związku jaki znam... bajka 🌻 jeśli żeczywiście chcesz ten przepis na torta to w wolnej chwili podeślę ci go na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 dobry piątek nie jest zły bytka🌻 strzyga🌻 no właśnie podpytujemy podpytujemy a ty normalnie milczysz jak zaklęta w temacie fizyka bajka🌻 madziczek🌻 ita🌻 namea🌻 kawka krooo🌻 czarna🌻 mika🌻 A ja się bedę cieszyć jak będzie niedziela a nie piątek u nas też coś się pogoda popsuła i zimno przerażliwie a ja nie mam kurtki :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no to już nie milczę ;) ale tutaj raczej więcej nie napiszę. jeszcze może ewentualnie na gg i tyle :P a teraz zaraz do pracy idę na 15, ale tak strasznie mi się nie chce (w sensie, że nie podoba mi się ta praca), że aż mnie skręca. miłęgo dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakieś wyjątkowo ciężkie ostatnie dwa dni mam szef się jeszcze czepia wychodzi jeszcze że ja mam sprawdzać czy inne działy robią swoją robotę 😠 jak ja bym miała czas na to 😡 no ale cóż ja będę robić swoje na tyle na ile to możliwe a jak się nie da to trudno nie jestem tu łańcuchami przykuta :-O Strzyga🌼---heh no właśnie i dziwić się że na forum się drętwo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :* ale u Was się dzieje:] lubię Was czytać ... nie mam czasu się rozpisywać uczę się do tych durnych egzaminów a mianowicie HUP- u a nawiązując do mężczyzn ja dostałam od życia anioła ... w najgorszym momencie mego życia się pojawił i zamieszkał w sercu / kilka zrządzeń losu i odnalazłam kogoś kto kocha, trwa, jest, wspiera fundamentem jest rozmowa zaufanie i wiara że razem przetrwamy nasza mała apokalipsę - miłość pomaga mi w walce z tym co złe/ rozmawiałam z mamą stworzyłam też kilka sytuacji które coś uzmysławiają potrzeba mi wiary i siły a mój Marek był jak gwiazdka z nieba- w nowy rok staneliśmy razem na \"drodze\" naszej wspólnej drodze ( więcej opowiem innym razem musze uciekac doczytać Anglię ... ) buziaki pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga: a co studiujesz? i gdzie ? jeśli można spytać oczywiście :):P i Karole witam buziaki ;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek, a raczej noc:) własnie poraz enty obejrzałam \"Władce\":) uwielbiam ten film, ale ksiazka byla lepsza:) siedze sama bo Misiek w pracy na nocce:(ide zaraz lulu onfim🌼no ja tez nie znosze pokazówek:/ i to mnie najbardziej wkurza w przyszłych tesciach, pokazówa na maksa! no a z kuzynem sie dowiemy juz w niedziele, nawet jesli nie da odrazu odp. to oblookam jego reakcje. Elfik🌼juz masz umówiona fryzurkepróbna? ja jeszcze nie, bo nie wiem kiedy bede miała ostatnia badz przedostatnia przymiarke sukni, a wtedy zrobie i makijaż i fryz:) Karolina🌼 powitać:) strzyga🌼 w sensie nie ogarniania spraw, i takim rozstrzepaniem. czasami jak czytam Twoje posty, to jakby słyszała kumpele. namea🌼 bytka🌼no dawaj przepisa, oczywiście jak czas znajdziesz:) nasti🌼 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 jak za dużo się zwala, czy jestem pod dużą presją, to nie ogarniam życia, ale jednak wbrew pozorom większośc rzeczy mam przemyślaną i zaplanowaną ;) Tylko czasem niesubordynacja innych je zmienia niespodziewanie. Dziś spędzam dzień na giełdzie motocyklowej. Jest fajnie. Kupiłam sobie kask w odpowiednim kolorku i super cenie, więc jestem zadowolona :) Muszę za to domówic warunki wynajmu tego domku. Chciałabym w tym miesiącu mniej zapłacic z pewnych względów (tak jak kiedyś miałam proponowane). Mam nadzieje, że się uda. Elfik 🌻 nawet nie o to chodzi. Nie napiszę, bo to nie jest do pisania na publicznym forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ale tłumy... juz troszke popracowalam dzisiaj: posprzatane, tylko łazienka została, czereśnie oberwane i włorzone w słoiki na kompociek, pranie sie suszy(chyba ze zaczanie padać), a teraz czas sie brac za szkołe:/ jeszcze troche zostało. dzisiaj ostatecznie z Miskiem zamawiamy zaproszenia, juz z lista gosci. strzyga🌼to pewnie od czlowieka i jego chcrakteru zależy. to gratuluje zakupu:) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 ma nadzieję że kuzyn wam nie odmówi strzyga🌻 no wcale się nie dziwię że nie chcesz pisać elfik🌻 miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Onfim🌼---dwa dni do powrotu?? Bajka🌼---ale nie rozumiem co ma przymiarka sukni do probnej fryzury??Ja nie będę miała przymiarek bo zamówiłam ten rozmiar co był w salonie więc jak przyjedzie suknia to po prostu przymierzę czy jest wszystko ok i też nie wiem kiedy to będzie a żeby zarezerwować fryzjerke musze najpierw wiedziec co rezerwuję a terminy się zagęszczają.Dziś w końcu się dopchaliśmy do kancelarii ksiądz był tak zajęty że na ansze pytanai odpowiadał dosłownie pół zdaniami i nawet na nas nie patrzył bo coś tam sobie wypełniał :-O super miałam zapytać czy przypadkiem nie przeszkadzamy 😠 Nasti🌼----wytrwałości życzę.Mnie jak na razie szlag trafił i książki leżą w kącie a ja się relaksuję po ciężkim tygodniu. Szykuję się powoli na tą imprezę choć się właśnie rozpadało a to ma być grill i ognisko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 pozyjemy zobaczymy Elfik🌼 no moze nie ma nic wspolnego,ale ja chce zobaczyc jak sie wszystko bedzie razem komponować. mysle ze to edzie dobry rozwiązaie, tym bardziej ze babeczka w salonie fryzjerskim powiedziała,ze na próbna fryzure i makijaz probny mam sie umówic jak mi bedzie pasowac:) widzisz Ty masz to szczęście ze rozmiarek masz jak w salonie, a ja tak nie mogłam zrobic, bo była za duza. my dzielnie przechodzimy przez \"nauki\" naszego ksiedza.pomimo pogdy kiepskiej zyczę udanej imprezki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 juz jutro zobacze swoją rodzinkę ale się cieszę stęskniłam się bajka🌻trzymam kciuki oby się odbyło po waszej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) :) :) poczytalam Was juz, ale czasu mam za malo niestety, zeby sie dzisiaj rozpisac. jutro w pracy napisze pare slow, a po powrocie wkleje i bedzie gotowe. no nie moge sie pogodzic z tym, ze nie mam teraz internetu :( weekend minal jak z bicza trzasnal i juz jeden dzien pracy za mna... ech :( a w pracy mam teraz kompletne luzy, bo moj szef pojechal na urlop i zostawil mnie bez nowej pracy, a ja juz wszystko pokonczylam. wiec czytam sobie teraz ksiazki :P buzka kochane, na razie spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 to super onfim 🌻 po prostu wiem, co niektóre osoby by pomyślały, gdybym napisała wszystko od samego początku. Wiem, co ja sama bym pomyślała o takiej osobie, gdybym sama tego nie przeżyła. Naprawdę nauczyłam się nie oceniac ludzi tak szybko, bo nigdy nie wiadomo jak to tak naprawdę jest/ było. No i czasem suche fakty są bardzo mylące. To życzę udanego spotkania! :) Bajka 🌻 dzięki. zrujnowałam się finansowo na tej giełdzie... kask, to kask, ale jeszcze potem dokupiłam buty i spodnie... oczywiście za pożyczone pieniądze, bo już sama swoich w gotówce nie miałam... resztę miesiąca to chyba o samym chlebie przeżyje i maśle... nasti 🌻 administrację na polibudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam wolne:P Michu pojechał do pracy na nocke:( zamówiliśmy juz ostatecznie zaproszenia:) Dzisiaj sie troche rozczarowałam:( we wrzesniu kuzynka ma wesele, i cały czas liczyłam na to ze zostane zaproszona...a tu dzisiaj sie okazało, ze tylko rodziców poproszono.troszke zrobiło mi sie przykro,ale z drugiej strony zaoszczedze. nie ma tego złego... onfim🌼 namea🌼a co tam czytasz? strzyga🌼dasz rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka 🌻 mam nadzieję, właśnie w ramach podreperwoania budżetu siedzę i dziecka pilnuję i mam nadzieję, że rodzice szybko nie wrócą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa: Siema. Slyszalem ze ostro imprezowales w piatek :> Stary daj spokoj. Budze sie rano w sobote, patrze w okno a tam 5-6 sloni chodzi sobie po łące wtf? mysle - sprzedali mnie murzynom za wodke ale nie bo spie na swoim lozku dzwonie do kumpla i pytam co my wczoraj pilismy jak ja do dzisiaj widze rozowe slonie a on ze cyrk przyjechal i sie rozkladaja -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Zrobiłam sobie kawkę i zaraz będę nadrabiać co u was! Mam nadzieję, że wszystko ok!!! Ja jestem padnięta i zła , że to już niedziela i jutro znowu do pracy ....ale jeszcze tylko konferencja otwierająca projekt w ten wtorek i gorący okres zakończony....no i długi weekend , chcielibyśmy skoczyć do Sopotu, ale gdzie dzwonie(po rozsądnych cenach) to wszędzie zajęte.....no ale będę jeszcze szukać, bo już w majówkę sobie odpuściliśmy.... Ok nadrabiam i życzę wam miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam Strzyga ja chyba się domyślam o co chodzi w waszym związku, jak chcesz to pisz na maila, a ja już dawno wiem, że ludzi powinno oceniać się dopiero po kilku rozmowach a nawet po dłuższym czasie... Elfik i jak imprezka? Ja miałam firmową w ten piątek, było całkiem fajnie, z restauracji przenieśliśmy się do lokalu na imprezkę, nawet dyrektor z nami poszedł, nawet potańczyliśmy wszyscy, dopóki Mój nie zadzwonił z histerią(nienawdzię tego u niego), że pies mu zdycha, a 2 dni wcześniej byłam z nim u wet bo wymiotował i miał rankę na głowie, ale wet dał maść mówił, że to może po kleszczu, albo mucha go ugryzła, ale wszytko ok, ale jak Mój po tyg nieobecości został z nim na noc sam, to oczywiście wpadł w histerie i patrze na tel po północy a tem 47 nieodrebranych, a jak zadzwoniłam to na mnie......że ja psa wykończę itd....to ja dwie dziewczyny z pracy, które u mnie miały spać , bo są nie z tej miejscowości, że jedziemy bo pies mi zdycha,panika, ja wchodzę do domu a temu nic nie jest.....echhhh szkoda gadać a na drugi dzień poszłam do wte znowu i dostaje jakieś zastrzyki, bo mógł coś na dworzu zjeść, ale wet mówił, że wszystko ok ....Ci faceci.... Jeszcze jestem wykończona bo poszliśmy spać po imprezie po 2 a wstaliśmy po 6 bo kleżanka musiała wraćać, bo coś tam z dziećmi jakieś przedstwaienie w przedszkolu miała i spałam 4 h ....a potem jazda z koksem w domku nad jeziorem bo było przeprowadzka, sprzątanie, wieszanie mebli, kładzenie wykładzin bleeee wróciłąm d domu wczoraj koło 23 nieprzytomna..... Dobra dosyć narzekania, teraz następnej miejsce ustępuję hahaha Bajka dobrze, że wróciłaś, nie wiem o co wtedy poszło, ale byłam zniesmaczona....a współczuję teściów, a jeżeli chodzi o generator wnisków EFS to jak wy go macie twoorzyć? On przecież istnieje, to przecież wnioski aplikacyjne się tworzy a nie generatory? Naemka jak tam weekendzik? Bytka ja też poproszę o przepis na tort!!!! Onfi kiedy wracasz? Jak tam bratowa, w końcu posłuchała rad naszej matki polki hahah? A pobytu w Londynie to ja Ci zazdroszczę!!!!Mam taki plan żeby jechać na super ekstra wycieczkę tzw maraton, ale ja lubię, to bym była dwa dni w Londynie i też bym zachaczyła o Paryż,i poza tym jeszcze 3 inne stolice bym zobaczyła, no ale to się zobaczy.....No ale marzenia warto spełniać no nie...... Witam nowe koleżanki!!!!!! Pasiata a ty tu jeszcze bywasz? Co u was tzn Ciebie i Tosi? Kasiulka jak się czujes? Elfik a Ty masz kontak z Rewelką? Co tam u niej? Jestem ciekawa jak zareagowała na akcję z Emi? Ok kńczę rozwieszam drugie pranie, wstawiem trzecie i robię obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że u was dziś pustki..... Ja już po obiadku i 3 pranie rozwieszone, teraz czekam na Mojego i sobie leniuchuję, nie chce mi się z domu wychodzić, a mieliśmy w kilka miejsc jechać..... M.in. do centrum handlowego do biura turystycznego bo Mój wymyślił, żeby gdzieś na przedłużony weekend jechać gdzieś zagranicę, ale nie mamy paszportów dzoniłam do jednego biura i na 5 dni w Eurpie żadnej oferty nie ma i w sumie dobrze ja chce nad polskie morze....... Ale mam ochote na chipsy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ita🌼----u mnie po imprezie średnio z naszej firmy było kilka osób dosłownie reszta imprezy to współpracownicy i klienci mnóstwo ludzi to trzymałam się z jednym kolegą którego znałam i ciekawa jestem jakie plotki dziś w firmie będą :-O echhh Strzyga🌼---a tu masz rację jak są takie sytuacje w życiu kontrowersyjne powiedzmy no to cięzko jest uniknąc żeby nikt sobie nic nie pomyślał każdy sobie opinie wyrobi jeden Ci ją powie inny nie. Więc powodzenia życzę i wyprostowania sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) wczoraj nie miałam cały dzień neta:/ jak potrzebowałam to zawsze nie ma:( o 10 jade do Kalisza i tam tez bark neta, wiec sie odezwe po powrocie do domu, w środe. Mielismy wczoraj to objazdówke po chrzestnych. sprawa swiadka nadal nie wyjasniona, bo kuzyna nie było. strzyga[kwiatek[ i co rodzice za szybko nie wrócili?;) onfim🌼 ita🌼no tak wnioski aplikacyjne, ale tak gadamy na uczelni.oj czepiasz sie;) a wypełniałas taki wniosek?? no to weeked miałas pełen wrażen, dzielna kobietka:) Elfik🌼 ide sie szykować. nie chce mi sie jechac do tego Kalisza:( znowu codziennie jakies zaliczenia, obrony projektów... i tak wkółko. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie! elfik🌻 bajka 🌻 ita 🌻 jak mi się uda to dziś wieczorkiem przepis podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼Ty też masz do mnie kontakt z tego co sobie przypominam, więc możesz bezpośrednio pisać do mnie, a nie przez pośredników. A akcja z Emilką....hmmmmmmmmm...nie oceniam sytuacji po pozorach stworzonych przez internet, więc nawet nie przeczytałam tego drugiego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×