Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim🌼 a instruktor to pewnie z 2 jajami:P a nie z jednym;) no ale fajnie, widać, że już się wciągnęłaś i że Ci się podoba:D to dobrze! do jutra, dobranoc ja też już lecę🖐️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z rana i dla każdej po 🌻 madziczek🌻 oj spodobało się :D ivette🌻 co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Przepraszam najmocniej te z którymi się umawiałam bo nawet gdybym miała 6h do was jechać w jedną stronę(tyle jechaliśmy z Krakowa do koło Zakopanego) w sumie 12 h od nas to i tak rozłożyło mnie i wróciliśmy już wczoraj o zagranicy nawet nie myśleliśmy bo warunki atmosferyczne katastrofa, dziewczyny z południa coś pewno o tym wiedzą. Ja chora także nawet o spacerach mowy nie było, bo jak po 20 min wróciłam z dworu to oddychać nie mogłam, w sumie chyba na początku na stoku się załatwiłam a do tego jakieś mdłości i wymioty mnie wzięły. Masakra. Ok zaraz czytam co u was bo się stęskniłam za wami, najgorsze czyli rozpakowywanie i pierwsze pranie mam za sobą teraz czas na kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale tłoczno normalnie nie piszcie tak dużo bo nie nadążam gdzie wy wszystkie jesteście? Kawka stygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt. jakoś mało dziś wpisów. mnie boli dziś głowa... może pojedziemy dziś na imprezę, ale fizyk coś za bardzo kombinuje, więc nie wiem co z tego wyjdzie. ja w pracy teraz jestem. muszę dziś szybko skończyc jeśli chce się załapac w jego planach. No i to wymeldowanie nie daje mi spokoju. Pytałam się dokładnie jak to wygląda i w sumie jest to dośc prosta proscedura kończąca się decyzją administracyjną, trwająca jakieś 4 miesiące /jeśli po drodze potrzeba wyroku sądowego/. Normalnie nie wiem co robic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 strzyga🌻 trzymać rękę na pulsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem i zaraz lecę na spacer. Melduję tylko, że wygrałam z tartą i muffinkami :-D Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼nie dobrze, że choroba i śnieg pokrzyżowały wam plany...ale wiesz, że co się odwlecze, to nie uciecze:P Strzyga🌼\"ja w pracy teraz jestem. muszę dziś szybko skończyc jeśli chce się załapac w jego planach.\" szok...oj dziewczyno, brak mi słów. Nie sądzisz, że w związku powinien być kompromis i wspólna chęć spędzania czasu, a nie dostosowywanie się jednej osoby do drugiej i wręcz rezygnacja z czegoś, żeby \"załapać\" się w planach. Madziczek🌼wreszcie udało mi się trochę \"Panią\" nadrobić, a tu już pewnie nowy numer zaraz wyjdzie. Ofim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny załapie się na Kawke? Onfim widze ze już brykasz autkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 super reewelka🌻 no to miłej pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja też już w pracy siedzę nad kawą. Co się dzieje, gdzie wy jesteście wszystkie? madziczek 🌻 a to ty daleko musisz ten opał nosić? U moich rodziców na parterze jest \'kotłownia\' gdzie jest piec, cały opał, więc nigdzie nie trzeba chodzić reewelka 🌻 i jak bylo wczoraj u dzieciaków? strzyga 🌻 a nie może on poczekać na ciebie, a nie ty masz się zrywać? onfim 🌻 zobaczysz, będziesz królową nie tylko kafe, ale i szos :] jadzia 🌻 dla ciebie kawa zawsze :) ita 🌻 no to troche ci nie poszło z tym wyjazdem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pasiata🌼----si si aktualne coraz bardziej bo im więcej kiecek tu w KC oglądam tym bardziej wyjazd do Krk się przybliża :-) z resztą wy macie zagłębie salonow na jednej ulicy więc bardzo wygodnie :-) A ja pojawiam się i znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no tak prawda sporo tego w jednym miejscu zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌻 on pewnie by mógł, ale myślę, ze faceta w stacji kontroli pojazdów to nie przekona :P i zamknie zgodnie z rozkładem jeśli się tam nie pojawimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 mail strzyga 🌻 no widzisz, jak ty piszesz jakimiś skrótami myślowymi to nic dziwnego, ze ludzie rozumieją to w ten, a nie w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju co tu się dzieje, że tak pustko? emilunka🌼 opał- hehe noszę z piwnicy na 1 piętro, bo w mieszkaniu mamy piec niestety. No ja już porobiłam co miałam porobić, poprasowałam koszule, napaliłam i teraz czekam aż się pranie wypierze- także dzisiaj znów porządki w królestwie zarządzam:D Pasiata🌼 co będzie na obiadek? Proponowałabym gołąbki:) mniammmmm Kasiula🌼 a gdzie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 masz może namiar na 16 odcinek grey 5 sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 to fajnie, fajnie :-D A zagłębie rzeczywiście jest ;-) Onfim 🌻 wiem, wiem - obiecałam przepis... Madziczek 🌻 dzisiaj były filety z tołpygi zapiekane w sosie śmietanowo-chrzanowym :-) A na kolację ryba w sosie sezamowym :-D Emilka 🌻 Reewelka 🌻 Zmykam, bo dzisiaj mamy gości wieczorem i muszę trochę mieszkanko ogarnąć i kolację przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tłumy dzisiaj! ;-) Goście już poszli, naczynia umyte :-) A tak w ogóle kolacja i spotkanie udane :-) Do jutra! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 i to jest takie okropne? pasiasta🌻fajnie że się spotkanie udało :) No faktycznie gdzieś się wszyscy podziali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×