Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

strzyga🌻 a czemu się sypie możliwe że już pisałaś a jeśli tak to chyba mi umkneło. Mnie to odstarszyło bo też myślałam że właśnie najmniej zachodu bo to raz na jakiś czas się o tym pamieta ale właśnie rozmowa z nią mnie od tego odstraszyła skutecznie ale możliwe też jest że nie każdy organizm tak zareaguje. emi🌻 ona ma na myśli ojczyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a nie wiem, było cudownie jest źle jakoś tak ni z tego ni z owego.... pewnie idzie o te zmiany... mieszkanie itp. to dośc obciążające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 możliwe że właśnie to jest powodem. Pogadajcie albo dajcie sobie po razie i może się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onfim🌼 hehe można do sklepu pójść:P strzyga🌼 to czemu nic na forum nie pisałaś tutaj? szkoda:( może jeszcze się poukłada i czemu nie zerwiesz kontaktu z M.? Rozmawiałam przed chwilką z vitalijką i dowiedziałam sie ciekawych rzeczy:) Idę coś tworzyć dalej. Długa droga przede mną, oj długa, nie wiedziałam, że aż taka będzie. Niby się wydawało, że ciężej nie może być, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 \"Rozmawiałam przed chwilką z vitalijką i dowiedziałam sie ciekawych rzeczy\" i co, mamy cię prosić żebyś powiedziała co to za ciekawe rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 jasne zanim dojdę do najbliższego sklepu który jest coś innego poza kondomami za 2 zł to mi się odechce A poza tym kondomy się powinno kupować w aptece bo tylko wtedy chyba się ma pewność że były właściwie przechowywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu...już jestem starucha, mam 20 i niedługo ją skończę to prawda, że po 18 już tak szybko czas płynie, jak z bicza strzelił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌼 niee, tylko tak napisałam, chodzi o aplikacje. Jestem rozkojarzona trochę;) strzyga🌼 a napisałaś tamtą pracę o sądach już? onfim🌼 może i się powinno ale bez przesady. One mają odpowiednie opakowanie, więc nie popadajmy w skrajności. natalina🌼 starucha? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 strzyga🌻 emi🌻 elfik🌻 madziczek🌼 czyżby niemoc twórcza cię dopadła? Może tak przegryź trochę czekoladki na pobudzenie pracy mózgu ;) natalinaa🌻 w wieku 20 lat czujesz się staruchą??? a co powiesz jak będziesz miała 40 lat - najważniejsze chyba raczej jest to jak się czujemy... ja tam jestem starsza od ciebie a wychodzi na to że \"duchem\" jestem dużo młodsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---przechowywanie kondomów to żadna skrajność właśnie z tego powodu wszelkie leki będą wycofywane ze sklepów nawet apapu się już nie kupi w spożywczym ani gumek.A tekturowe pudełeczko nie chroni przez np temperaturą gdy gumki leżą w zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temp to o wiele łatwiej pękają :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 już piszę. Poniżej info ze strony MS. 17-03-2009 Komunikat prasowy W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zmiany w zasadach przeprowadzania egzaminów na aplikacje adwokacką, radcowską i notarialną Ministerstwo Sprawiedliwości uprzejmie informuje: 1. W dniu 25 marca 2009 r. wejdzie w życie ustawa o zmianie ustawy – Prawo o adwokaturze, ustawy o radcach prawnych i ustawy – Prawo o notariacie, uchwalona przez Sejm RP w dniu 20 lutego 2009 r. (Dz. U. Nr 37, poz. 286) Ustawa ta zmienia niektóre zasady naboru na aplikację adwokacką, radcowską i notarialną. Najważniejsze z nich są następujące: • test liczy 150 pytań, • pozytywny wynik z egzaminu zapewnia uzyskanie co najmniej 100 pkt., czyli 66 % możliwych do uzyskania punktów, • jednakowy test na aplikacje adwokacką i radcowską, • obowiązek publikacji wykazu tytułów aktów prawnych będących podstawą testu – nie później niż 90 dni przed terminem egzaminu. Zasady te będą obowiązywać podczas egzaminu, którego termin został wstępnie zaplanowany na dzień 19 września 2009 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 a skąd wiesz czy jest odpowiednia temperatura w aptece? Wiadomo, że apteka to nie sklep no ale te prezerwatywy są precyzyjnie zapakowane i powinny być ogólnodostępne w szerokim zakresie, a jak u mnie jest w dzielnicy tylko jedna apteka, która w dodatku czasem jest zamknięta, to co ludzie mają jeździć i szukać aptek? Lecę dziewczyny pisać, odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---bo gdyby nie miała to by była zamknięta :-P Leki musza byc przechowywane w odpowiedniej temperaturze najczęściej są to chłodnie to samo sie tyczy prezerwatyw. Wiesz możesz kupić pudełko czy dwa więcej z resztą co kto woli jak się nie boisz to kupuj nawet w kiosku zdjęte z przedniej szyby w 30 stopniowym upale ja tylko mowię że sie mozna nadziać :-P A i bardzo mnie pocieszyłaś z ta ustawą wlaśnie sie zastanawiałam czy ona wejdzie w zycie czy nie wejdzie juuuuuupiiiii no to juz trzeba sioe brac za nauke ostro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaczynam weekend ;) wiecie co jest w tym najpiękniejsze? --- że nie muszę jechać na uczelnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 wydawało mi się, że pisałam. Na razie mi nie na rękę ta zmiana numeru :/ bo np. wszędzie do pracy dawałam ten numer. A z pracą o sądach, to się zatrzymałam na razie. Są bardziej pilne sprawy. ;) A dziś dzwonię do fizyka, costam mi kręcic zaczyna o powrocie. Ja już lekko podkurzona - jeszcze coś strasznie przerywało, więc nie rozumiałam do końca. W końcu rozłaczyłam się, oddzwoniłam za parę minut i co się okazuje? że jest praktycznie na miejscu :D ja do niego, to czemu nie mówiłeś, to bym wcześniej przyjechała, a on \"nie pytałaś\". no fakt. A i tak klucza nie miał i musiał na mnie czekac :P przy okazji motorek trochę przeczyścił, więc na dobre wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z Sarcią u weterynarza bo mi zaczęła strasznie sikać w domu więc ja wystraszona że jakieś komplikacje po sterylizacji a tu się okazuje że ten małpiszon się najzwyczajniej mści na nas za zabieg :-O no żesz ale wredniulec złośliwy no :-O ale ja ją szybciutko tego oduczę.Weterynarz pokazała mi magiczny chwyt ha koniec tego pobłażania. Strzyga🌼---ja to nie nadążam za Tobą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż cholera. usmażyłam sobie camembert w panierce i chciałam zjeśc z żurawiną, a tu niespodzianka w słoiku 😠 wrrrr... a zanim ze sklepu wrócę, to mi z kolei wystygnie, a jeśc tak sam, to jakiś mdły mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalina🌻 staro się czujesz madziczek🌻 tak ale to też trzeba odpowienio przechowywać w odpowiednim naświetleniu i temperaturze. Co do tego latania po aptekach ale pomyśl kupiłabyś kondoma który leży sobie w okienku i jest nastawiony na promienie że aż mu opakowanie zbladło czy latałabyś za apteką? elfik🌻 czytamy sobie w myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 piałyśmy strzydze że jak jej były żyć nie daje to niech zmieni nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera. w sklepie też nie mieli żurawiny 😠 fizyk teraz do kolegi pojechał, to powiedział, że mi kupi. Zaczeliśmy jakąś rozmowę, ale jakoś nic z niej nie wyszło, chociaż coś może jakby drgnęło. Wstawiłam teraz rosołek, bo ostatnie dni jakoś mało jadłam, a na to nawet mam ochotę. :) onfim 🌻 dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale mnie rozbawiłyście tymi kondomami:D Wiadomo, że bym takich nie kupiła :P Elfik🌼 a mi jeszcze vitalijka podała namiary na jakieś fora internetowe, tylko trochę tego było i ja tam jeszcze nie zajrzałam. W ogóle ona mi pisała rano jak to wszystko wygląda, bo ona ma praktykę i wie już co i jak się tam dzieje po kolei, to jak chcesz mogę Ci tą rozmowę przesłać na maila, czy gdzie tam. Ale też nie wiem czy tak wypada i czy by się vitalijka nie obraziła, chociaż tam nic takiego nei było nie wiem jakiego, po prostu rozmowa o tych aplikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do tematu sikania, to moja jedna kotka też ciągle sika poza kuwetę i robi kupę nie trafiając. Dziwne to jest, bo dwie pozostałe są jakieś inteligentniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 to dobrze czyli albo latasz po aptekach albo zastosujesz wiadro zimnej wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik w sumie nie wiem. nie rozgladalam sie za tym jeszcze. i raczej nie bede miala okazji, bo nie mam szansy na meza, wiec sobie juz daruje.... pasiasta przerwy sa po to zeby organizm mogl wrocic do normy :P kasiula ja wrzucam prawie codziennie nowe fotki Ani........................................ o kurcze, niefajna sutyacja z ta panienka, zachowala sie dos cdziecinnie no ale nic juz na to nie poradzisz. strzyga a ja ostatnio prawie wcale nie spie pare dni temu poszlam spac kolo 3, wstalam przed 7, kolo 8 juz na miescie z mala szalalam :D faktycznie za duzo kasy wydaje, A ma troche racji. strzyga mozesz zawsze odgrzac :P jestem znowu chora :/ A skrecil kostke, stracilismy 5h w szpitalu tylko po to zeby sie dowiedziec ze ma brac paracetamol :/ :/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 odgrzalam w końcu. nie miałam innego wyjścia, ale że zaczęłam wcześniej to wszystko wypłynęło :/ Ale pyszne i tak było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 e tam to jeszcze nie jest szczyt mój brachol jak sobie z ręką coś zrobił to stracił czas tylko po to żeby mu ją obrysowali flamastrem i powiedzieli że ma wrócić jak spuchnie bardziej Eh angielska służba zdrowia romantyk🌻 jak miło że zajrzałeś dla reszty też po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×