Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

🖐️ puk puk, jest tu kto?? :D mielgo weekendu dziewcionki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry namea🌼---ja jestem ;-) onfim🌼---no no z tym psem to Ty sobie uważaj bo jak pojadę do tego Krakowa zdziele między oczy :-P No i znowu stare \"dobre\" czasy wróciły, przyszedł weekend a ja zagrzebana w książkach. Choć wczoraj się na juwenalia wybraliśmy i przy Kulcie się wyskakałam jak głupek ;-) i powiem Wam że od miesiąca chodzę na wszystkie imprezy na trzeźwo... i polecam ;-) zupełnie inne wrażenia i kaca nie ma na drugi dzień :-P A tak ogólnie szukam jakiejś ciekawej muzy... czego ostatnio słuchacie?? A u Was jakie plany na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 :D namea🌻 jest -ja jestem elfik🌻no przecież nie napisałam że twojego psa , to jak wpadniesz do krakowa to ci pokaże gdzie jest dobry pies tzn chińczyk U mnie no normalnie mnie duma rozpierała zostałam pochwalona na dzisiejszych jazdach i ogolnie dobrze mi poszło :D:D:D ja ostatnio tylko i wyłącznie radia (trójki i planety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---a to Ty jeszcze nie wiesz że obrońca psów wszelakich?? no więc ja bym nie radziła mnie brac do chińczyka bo jeszcze do rękoczynow dojdzie szczegolnie po tym filmiku z Youtuba :-O :-P Leje u mnie nie chce mi sie tego wszystkiego wkuwać jakoś sie skoncentrowac jakis kop by mi sie chyba przydał :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie no ten chińczyk akurat z psów nie przyrządza i kuchnia czyściutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie kręcę mój tam klimę zakładał żadnego psa nie widział :) E tam ale powiem szczerze dużo mi dało że jeden kursant mnie odstawiał do domu mogłam sobie popatrzeć i stwierdziłam a co gorsza nie bedę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznaje sie tylko do jednego pomaranczowego wpisu, i to najmniej obraźliwego z tych, ktore sie tu pojawily :) ale że was to tak zainteresowalo że aż inne topiki któraś przeszukała, bosko :O żegnajcie idealne panienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Ogólnie dzień mi się cholernie żle i cholernie wcześnie zaczoł olka wymiotowała mi w nocy ma biegunkę eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie schlebiaj sobie
wpadłaś przez przypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa_pomarancza
:D i rozwiazanie sie znalazlo... Ciekawe, ze Emilunka podszywala sie takze pode mnie, tylko jej sie strony pomylily, z ktorym sympatyzuje...No ale nikt nie oczekuje od niej grama inteligencji przeciez ;) wiec pominmy to. Ale - nawiasem mowiac - smutne to, ze tacy ludzie istneja... "ale przyznaje sie tylko do jednego pomaranczowego wpisu, i to najmniej obraźliwego z tych, ktore sie tu pojawily" Tak Emilunko-Fiutasku-Czakalako - wszyscy uwierza ci na slowo po tym wszystkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wali mnie to, czy wierzycie czy nie :) połowa z was pisze na pomarańczowo, jedna na drugą, a potem liże dupę jedna drugiej żeby było słodko pierdząco na forum. Miłej zabawy, a ja się będe podszywać pod kogo mi się podoba, wpadać, obrażać, i możesz mi jedna z drugą narobić. Z całej bandy z was jest dwie, które cokolwiek sobą reprezentują i są czegoś warte :) Ale cóż, ja jestem fałszywym prostakiem, gdzież mi do was się równać :) bajjjj teraz możecie mnie objeżdżać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---jak to Bytka okresliła los matek ;-) ciesz sie że masz tylko dwojke pomyśl co by było jakbys miała 5 raczki u nas ostatnio sie takie urodziły ;-) więc może idźmy za radą Namei i codziennie jakis pozytyw wynajdujmy ja co do swoich smętów Ty co do swoich ;-) Namea🌼---a Ty przyłaź tu do nas pracusiu przerwa na kawę albo herbatkę c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie no 5 raczki daj spokój to już wogóle koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---co nie, widziałam na zdjęciu 5 małych szkrabów same baby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 fajniutkie ale mnie moja dwójeczka wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 zrobiłam te fotki podeśle ci je dzisiaj nie wiem jak jakościowo wyszły za raz zobaczę oby coś było widać My poszliśmy sobie na chińczyka i na lody ze Stasiem który od razu dorwał jakąś małolatę i wyskoczył do niej z tekstem czesc mozna cię zaczepić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej onfim🌼 hihi to Stasiu wcześnie zaczyna dziewczyny podrywać;) podasz mi swój numer gg na maila? Elfik🌼 i Ty też? namea🌼 i Ty:) Byłam dzisiaj w kościele i niedawno wróciłam z roweru, zaraz zabieram się za naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----hmmm niezły z niego podrywacz ;-) Madziczek oki nie ma problemu zaraz sie wysyłam. Ja siedzialam pół dnia u Miśkowego w ogrodzie niby się uczyłam ale jeszcze sporo na dziś zostało ale już nie dam rady nawet maszyna musi miec trochę przerwy i ja też nie dam rady tak na okrągło :-O A miałam już kiedyś pytać często kierujecie się intuicją??Gadałyśmy z Nameą kiedyś o tym i tak się zastanawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 tak on dość wcześnie zaczyna ale przeważnie podobały mu się kelnerki :) ale wreszcie dochodzi do rówieśniczek podam zaraz ci wyślę elfik🌻 fotki wyszły wyślę ci linka do zdjęć jak tylko mi marcin podesle boteraz robi coś na swoim kompie :/ Intuicja chyba bardzo często się nią kieruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---dzieki wielkie za fotki lukne na nie juz chyba jutro teraz zmykam na star treka z ekipa więc będzie ubaw A sprawdza Ci się ta intuicja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 spox sorki że to tak dlugo, w sprawie męża za każdym razem się sprawdzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że jestem dziś pierwsza ale wcale mnie to nie cieszy znów moje nadzieje żeby się wyspać skończyły się przedwcześnie Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 no to robi się coraz tłoczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×