Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

madziczek 🌼 znalazlam jedna jej ksiazke. ale jest po angielsku i nie sa to Dzieci Indygo :( jeszcze poszukam jadzia 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 też kiedyś korzystałam z Chomika, ale miałam wtedy wolne łącze, strasznie powoli się wszystko ładowało, więc się zniechęciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 a to fakt!!! :D Tobie tez wysle pieszczota jak mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ale rozkojarzona cos jestem :o mialo byc jak masz ochote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼poszalało mi się:) Namea🌼czytam \"Trzepot skrzydeł\" od dziś rana:) Emilka🌼mam zieloną z grejfrutem...ZAPRASZAM:P Ita🌼to dla Ciebie tez bukiecik:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[k🌼🌼wiatek]🌼🌼🌼🌼 Jadzia🌼Dla Ciebie również 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ja już powoli dochodzę do siebie, ale nadal mało mi się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka dziękuję bardzo za kwiatki i tulam żeby Ci przeszło... Jednak idziemy na miasto coś zjeść z psiap , tylko jestem ciekawa gdzie ona będzie chciała iść, ja ma ochotę na chińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po pracy z babcią się umówiłam i pewnie też na obiad do niej wejdę, a potem plan na sprzątanie był, ale chyba zalegnę szybciej w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 to ja chyba ślepnę ze zmęczenia bo nie doczytałam się jeszcze :( namea🌻jasne kto pyta nie błądzi czy jakoś tak brzmi ta mądrość ludowa madziczek🌻 to się podziel bo ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz dostałam kwiaty reewelka🌻 poszaleć nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziwne nie mogę się dodzwonić do przyjaciólki a jej sms dochodzą z opóźnieniem około godzinnym i teraz nie wiem co i gdzie, bo się konkretnie nie umawiałyśmy w konkretnym miejscu i godzinie tylko na telefon. Nie wiem czy mam wracać do domu czy jechać do miasta, echh wkurzona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 wybacz mi miłościwie nam panująca ślepnę straszliwie ale twe wskazówki rozgoniły mgłę w temacie karmienia naszych szczeniąt :] i już wszystko wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! jestem w mieszkanku juz od jakiegos czasu,ale robilam projekt, tzn pewna jego czesc.byłam u szewca, fleczki wymienione, nawet malo zaplacilam:)kupilam gazetke z kalendarzem. dowiedzialam sie ze ledwie zachaczylam sie nastypendium! wiem tak nieoficjalnie,ze dostane...teraz pytanie ile? dowiem sie za dwa tyg. mam na jutro troche nauki,ale nie wiem czy cos zdolam zrobic, mam lenia:( a moge miec wejsciowke....grrrr!ale zobaczymy jutro:) czarna🌼 reewelka🌼ja tez chce bukiecik!!! ita🌼wiem,ze mam nerwówkę:( nie jestem szczęśliwa, że wracam na wekendy... Elfik🌼fajna psinka:) emilunka🌼nie wiem jak sytuacja w domu, bo jestem w Kaliszu i tu mi dobrze, tylko Dominika mi brakuje jadzia🌼teraz jakos sie sklada,ze musze wracac do domu. w niedziele jedziemy na sale nasza weselna, a poza tym jest dlugi weekend, za tydz. bede tylko kilka godz. a za dwa tyg. mam nauki przedmałzeńskie,wiec musze byc.wiec sama widzisz.... a jak sie Twoja sytuacja sie rozwiazała?? madziczek🌼no wiec własnie nie jest tak łatwo:( kropelka🌼 namea🌼ona chyba niebardzo za mna sie steskni. nie bylo mnie 5miechów i jakos szczegolnie nie bylo tesknoty,albo tylko taka ukryta. zreszta sama nie wiem. ide cosik zjesc, bo głodna jestem jak nie wiem co. milego wieczorka dla kazdej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----znaj me miłosierdzie niewiasto :-D A Ty jak karmisz bestię?? A propos piesków to ja to taka straszna psia mama jestem czego z resztą nie trzeba mowić :-P no i dziś szlam sobie ze sklepu a tu biegnie koło mnie taka sunia spora do kolana czarna troszke dluższa sierść no i widać że ma małe i karmi.Obok z wielkiego SUV-a wysiada dama z córką widać ze kasa im sie uszami wylewa na widok suni zachwyt totalny tiu tiu sliczna psiunia ojeju ma szczeniaczki!! piały z zachwytu ja z ciekawości aż przystanęłam bo dwa metry od nich był sklep spożywczy.Chwilę sunię pogłaskały a potem się odwróciły i chciały gdzies iść.Wtedy we mnie coś wstapiło odwróciłam sie na pięcie i tak po nich pojechałam że az mi sie potem głupio zrobiło ale co tam należalo im się zepsute snobki zamiast piać z zachwytu mogły ruszyc dupe i kupic psu cos do jedzenia stac je na to!!!!one popatrzyly na mnie zdziwione a to ona moze być glodna??? Idiotki, nie nie jest głodna tylko podchodzi do ludzi bo chce zapytac o godzine!!!!😡 Poszłam w koncu do tego sklepu kupilam cała puszke jedzenia suni az mordki brakowało do jedzenia :-( potem juz nie miałam kasy to poszłam do domu i jej wyniosłam wszystko co mogłam ale wypatrzyłam mniej więcej gdzie ma legowisko na pewno ją spotkam to będę dokarmiać niech wychowa maluchy. No to sie rozpisałam ale az sie trzęsę z nerwów 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 grrrrr... mną też by trząchło.😠 bajka 🌻 to gratulacje! :) ja to się chyba po prostu uczyć zacznę. ja to jestem dzisiaj kompletnie pólprzytomna i rozkojarzona na maxa i zmęczona po prostu. Rano babka na zajęciach się na mnie dziwnie patrzyła, bo było mi strasznie zimno i siedziałam w sali w kurtce, a pod spodem miałam dość gruby sweter, bluzę, koszulkę z krótkim rękawem... potem przespałam praktycznie następne zajęcia, kolejne też /miałam mały problem, bo nie poszłam na ostatnie, gdzie babka pracę rozdzielała, ale się spróbowałam do takiej grupy \'odrzutków\' przyczepić i w sumie wszystko wiedziałam co i jak zrobić, więc mnie powitali serdecznie, a babka stwierdziła, że jestem jedyna ogarnięta w grupie i mnie dopisała :D na następne się spóźniłam, bo sale pomyliłam, bo źle na plan spojrzałam. jak wróciłam do domu, to odgrzałam sobie rosół i tak jem, ale dziwny jest... w połowie zrozumiałam, ze zapomniałam do niego włożyć klusek... [glową w mur] nie stać mnie na nic więcej dziś. jestem wykończona. muszę chwilę odpocząć. jeszcze na 20 umówiłam się z koleżanką, bo chce pójść na chwilę do jego klubu, ale nie chcę iść tam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzciek 🌻 super :) fajnie jest mnieć czas tylko dla siebie ;) jadzia 🌻 ja to bym nie mogła żyć bez ziemniaków :) Elfik 🌻 co mogę pwoiedzieć więcej. po prostu dobrze mi z nim ;) o ironio losu - jest fizykiem, której ja szczerze nie znoszę :) reewelka 🌻 i jak się czujesz? ita 🌻 nie, znałam go już długo wcześniej i było to czysto koleżeńskie. npr to naturalne planowanie rodziny... emilunka 🌻 no nie wiedziałam. powiedziała dopiero wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼 i bukiecik dla Ciebie leci:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Strzyga🌼przysypiam na siedząco, ale fizycznie już jest ok:) Ja wróciłam do domu i szybko ogarnę co mam ogarnąć i spadam spać, bo padam na ryjek. Miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odżyłam na spotkaniu z koleżanką :) właśnie w ten sposób postawiłam z mamą sprawę na ostrzu noża, gdyż niedawno wróciłam do domu. Byłam w miejscu, gdzie zasięg skakał. Dodzwoniła sie do mnie koło 24 i powiedziąłam jej, że jeszcze zostaję i potem wrócę. A potem jak widać nie miałam już zasięgu, bo na poczcie było z 5 wiadomości nagranych jak wychodziłam. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia, bo że wychodzę mówiłam jej kilka dni wcześniej, mówiłam, że będę późno i przed wyjściem przywiozłam ją samochodem z terapii, żeby nie musiała tych 3 przystanków jechać autobusem. I kropka. Jutro pewnie czeka mnie \'rozmowa\'. Chyba jej powiem, że szukam mieszkania i wyprowadzam się, jeśli tak postawi sprawę. Jeśli nie - nadal będę po cichu szukać. A pro po jeszcze, to spotkałam się ze znajomymi /także takimi znającymi M./ i w \"ciekawej\" formie do mnie doszedł powód naszego rozstania Ja rozumiem, że można mieć mi za złe i w ogóle, ale tak przekręcać fakty... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety wspaniale 🌼 jadziu 🌼 a co Ty tak wczesnie na nozkach robisz?? onfim 🌼 no wstawaj juz ;) wczoraj zaszwonil do mnie rekruter i sobie pogadalismy. bedzie za mnie wysylal cv i zalatwi interview :) jestem bardzo dobrej mysli reewelka 🌼 u\'ve got mail :D a jak tam Ci sie ksiazka podoba?? czarna 🌼 pieszczotek od rana 🌼 ita 🌼 i jak tam udalo Ci sie spotakc z przyjaciolka?? emilunka 🌼 a ja mam dla Ciebie lizaczka od rana oooo O------ ktos jeszcze chce?? :) 🌼 bajka 🌼 hmm no to nie wiem co Ci poradzic. myslalam, ze Mama bedzie tesknic jak sie przez jakis czas nie pojawisz, ale jak mowisz, ze przez 5 miesiecy nie tesknila za corcia to juz nie wiem co jest nie tak :( elfik 🌼 dobrze im powiedzialas!!! rowna z Ciebie babka :D a ta psiunia jest bezdomna?? az mi sie smutno zrobilo... strzyga 🌼 ja tez bym nie mowila, jak powaznie o tym myslisz to mysle, ze lepiej postawic mame przed faktem... madziczek 🌼 ivette 🌼 mika 🌼 kasiula 🌼 agi 🌼 kropelka 🌼 little 🌼 mi 🌼 sipp 🌼 wypelnilam dzisiaj podanie o urlop na swieta. troche sie martwie, bo chce wziac wiecej dni niz mi sie nalezy. mam nadzieje, ze zgodza sie na bezplatny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no my teraz przechodzimy właśnie chyba na purine z łososiem i ryżem jak dobrze kojarzę pedigree jej zupełnie nie służy, woczraj ją odrobaczyłam, to ci dziwna historia z tymi paniami strzyga🌻 może ty chora jesteś? każdy facet chce wyjść ze związku z twarzą nic nadzwyczajnego się nie stało reewelka🌻 jadzia🌻 bajka🌻 ach zapomniałam ci chyba napisać że gratuluję stypendium przyda sie na pewno namea🌻 a ty gdzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D po raz drugi Namea Kochana ja wstaje o 5.25 codziennie o 7 już waruje przy swoim biureczku... Bajbajka a wszytsko zależało od nastroju Mamy i w sumie nadal podobnie jest, wszytsko było dobrze dopóki przytakiwałam we wszytskim... Teraz inaczej jest-wyszłam za mąż, moja Mama jak dzwoniłam zaraz po slubie to płakała.. teraz jak pojechaliśmy to zięciowi smakołyków narobiła...a mnie wystarczyło że się do Mamy takiej mięciutkiej przytuliłam :D Elfik 🌻 onfim🌻 madziaczek 🌻 sipp 🌻 rewelka 🌻 strzyga 🌻 emiulka 🌻 ivett 🌻 ita 🌻 czarna 🌻 little angel 🌻 bajbajka 🌻 agi 🌻 i jesli o kims zapomnialam to 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 tu jestem :D wyprzedzilam Cie o 3 minuty ;) jadzia 🌼 ooo ja tez chce sie do mojej mieciutkiej Mamy przytulic.... 5.25!!! WOW!!! Ja sie nie moge zwlec z lozka o 6.30 :o a co dopiero tak wczesnie jak Ty. Podziwiam, naprawde podziwiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzę o 6,25 do pracy i ide ok 30 min pod taką \"fest\" górę... ale idę wyjścia nie mam Wczoraj mój mąż wrócił bardzo późno ale przyniósł sok z marchwi dla żoneczki żeby kolorów nabrała, a już myślałam że zapomniał.Ostatnio tak na mnie patrzył i mówi że blada jestem i tak sobie myślę pogadał i koniec a jednak nie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 rzadko chyba ktoś się oddzywa w dniu wysłania więc ja bym była dobrej myśli jadzia🌻 ale bedziesz pomarańczowa a nie opalona przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 wlasnie dlatego jestem w dobrym humorze :D jadzia 🌼 ja uwielbiam sok ze swiezej marchwi mniam, mezus widze na medal sie udal :D fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie😘 Powróciłam do was:) Weekend miałam cały zawalony,dlatego sie nie odzywałam. Przez 3 dni imprezowalismy na chacie, wyjatkowo duzo znajomych sie zjechało na te świeta.Do dzis jest mi ciezko dojść do siebie:P Elfik🌼 cudnego masz tego psiaka, naprawde gdyby nie mój kotek, napewno petała bymchłopa na takiego słodkiego psiaka:) Ita🌼kurcze szkoda ze my tak porozrzucane po Polsce,bo miałam bym z kim na lumpy łazic..Chodze czasami,cos tam zawsze wygrzebie,ale wkurzaja mnie te baby które z szałem w oczach pchaja się jak głupie.No i brakuje mi cierpliwosci w grzebaniu:(Ale z koleznaka to juz inaczej.. Namea🌼😘wpadałabym częsciej,ale ja nie mam jeszcze neta na chacie:(Od września zakładam,a dopiero teraz sie koles obudził,wpadł do nas na mierzenie sygnału i okazało sie że mamy bardzo kiepski:(Więc chyba zdecydujemy sie na netie..Mam nadzieje ze nie musimy miec stacjonarnego..Ale mobilizacje mamy i cały czas dzialamy:) jadzia🌼jak sie udał wczorajszy wieczór??Ja tez polecam aktivie naprawde mam mniejszy brzuszek,szkoda tylko ze waga ta sama:( A wam jak mija poranek?bo ja narazie robotę odstawiłam na bok i delektuje sie herbatka malinowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka witaj Kochana wczorajszy wieczór był bardzo miły, choć mężuś późno wrócił :) no ja wczoraj też chciałam wejść do jednego lumpka ale już zamknięty był, może uda mi sie coś wygrzebać... hm tylko ta aktivia to trochę drogawa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×