Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita🌻 wszystkiego dobrego duzoooo zdrowia szczęścia i radości w życiu jadzia🌻 do kupienia czy do wynajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ita🌼 Kochana moja żyj sto lat! Niech uśmiech często gości na Twojej twarzy a smutki jak najszybciej z niej znikają. Niech wszystko czego chcesz i o czym marzysz się ziści a wszelkie problemy niech uciekają w siną dal:) 👄 Elfik🌼 kciuki juz sine od zaciskania mam więc nie ma wyjścia- będzie dobrze:) Rewelka🌼 ja też uważam, że coś kręcisz Maleńka:p Jednak nie zapeszam i mówię ciiii;) Namea🌼 :D Ja też już weekendowo prawie, bo dzisiaj ostatni dzień i od jutra do wtroku wolne:D Ach... Trochę odpoczynku od tej popierdzielonej roboty! Strzyga🌼 juz nie mam siły i brak mi słów aby komentować zachowanie Twojej mamy:( Bajka🌼 oj nie ładnie tak pić w środku tygodnia:P Onfim🌼 Jadzia🌼 No to powodzenia z mieszkaniem! Madziczek🌼 Emilunka🌼 Mam wrażenie, że Ty zawsze masz dobry humor. Jak Ty to robisz kobito?:) Kasiula🌼 I jak zapomniałam o kimś to też 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 :) czarna 🌼 az 4 dni... ale zazdroszcze :P ja mam tylko jeden malutki piateczek wolny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaa
Dolaczam sie !:-) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Ita🌼Sto lat! Sto lat! Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, wytrwałości w działaniu, uśmiechu na twarzy, mniej nerwów, więcej poczucia spełnienia i wszystkiego o czym zamarzysz. Namea, Czarna🌼ja nic nie kręcę, tylko pomijam niektóre fakty:P Elfik🌼trzymam bardzo mocno kciukasy i mój dział też:) Jadzia🌼na okna zwróć uwagę jakie są, czy nie wieje, rury, podłogi, czy mieszkanie szczytowe, czy między innymi, popytajcie o sąsiadów, czy nie głośni, nie przeszkadzajacy zbytnio. No i reszta rzeczy jest zależna od tego czy b ędziecie chcieli robić generalny remont, czy tylko odświeżyć i się wprowadzić. 🌼i dla każdej dziewczuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 no to skupcie się na tym by łazienka i kuchnia wyglądały porządnie bo jeśli przyjdzie do remontu tych pomieszczeń wyjdzie wam to najdrożej czarna🌻 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno mieszkanie jest na 4 pietrze a co jak szczytowe to co zimniej czy jak? Pisałyście wczoraj że zazdrościcie mi że ja od 7-15, powiem tak jaka praca taka płaca...ja dostaje min wynagrodzenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼 skoro wszyscy coś podpowiadają to ja wtrące swoje 3 grosze:) Sprawdź też czy jest ciche, bo ja ze swojego doświadczenia wiem, że nie da się wytrzymać w mieszkaniu, w którym okna wychodzą na główną drogę- tramwaje, autobusy, samochody- koszmar!!! Każdy mówi, że da się przyzwyczaić. Mieszkałam rok i wiem, że NIE DA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Ja juz po uff Test trudny nie był zaskoczyly mnie tylko pytania z excela bo nie wiele wspolnego miałam z tym programem no ale się zobaczy.Reszta z ustaw była spoko ALE bylo nas tam ze 40 bab!!!a dalej puszczą tylko 3-5 osób wybranych wg ich kryteriow więc wszystko sie moze zdarzyć zobaczymy. Dziekuję ślicznie za wszystkie kciuczki oby pomogły 👄 Ale mimo wszystko mam bardzo dobry humor bo praca się jakas w koncu znajdzie a o wiele trudniej jest miec wokol siebie kochajacych ludzi i ja takich mam :-D Wczoraj Miśkowy bardzo miło mnie zaskoczył dostałam kolejnego ciuszka potem poszliśmy na pyszna kolację a wszystko tylko po to zeby sie nie stresowała przed testem :-D Kochany jest tym bardziej ze sam ma teraz zawirowania bardzo duże w pracy spore zmiany i sam się tym stresuje :-D Mama też odpukac kochana ostatnio jest stara sie mnie pocieszać jak może podtrzymywac poczucie własnej wartości i wiarę we wlasne siły.No i przecież lapek to prezent od niej niby jako nagroda za wywalczenie tego odszkodowania ale przeciez ona wie ze ja nie zajmuje sie sprawami domowymi dla nagrody :-D Muszę się uzbroić w cierpliwość rynek pracy troche się zatrzymał przez kryzys ale przeciez coś się w końcu znajdzie.Może uda sie ta dzisiejsza sprawa :-D Ita🌼----STO LAT! STO LAT! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN 🌼🌼🌼🌼👄 Jadzia🌼---gratulacje z okazji bycia szczęsliwą mężatką od dwoch miesięcy 🌼🌼🌼🌼👄 Rewelka🌼👄 Czarna🌼👄 namea🌼👄 Agi🌼👄----zgadzam sie z madziczkiem, profil humanistyczny i najlepiej w najlepszym liceum zeby się uczyć od 1 do 4 klasy czy jak to tam teraz jest acha i to nie wystarczy tak od 1,5 przed maturą prywatne korki z historii i wosu no to juz moze być we własnym zakresie, do tego tak pól roku przed egzaminem regularna lektura polityki = bardzo duża szansa na dostanie sie na prawo na najlepsze uniwerki ;-) Strzyga🌼----rozumiem, sił życzę.Cięzko z Twoją mama najpierw każe ci się wynosic a potem robi jazdy że sie wynosisz :-O Bajka🌼----proponuje nos w kawie zamoczyć :-D No mam nadzieję że wszystkim odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny moje, dziękuję wam za życzonka naprawdę piękne i prawdziwe bo właściwie to wiecie o czym myślę i marzę, aż mi się łezka zakręciła Elfik trzymam najmocniej jak umiem te kciuki i czeka na relacje jak poszło Agi a czemu niedobra hahah Jadzia a wy kupujecie czy wynajmujecie te mieszkanko? Jak było wczoraj był ten gość i byłaś gdzieś po pracy z tymi ludźmi? Onfi a jak się smarujesz to razem z balsamem? Bajka jak było na imprezie ja też z chęcią bym się gdzieś wybrała, może poświętujemy urodzinki moje i psiap najlepsza okazja by była w poniedziałek bo wtorek wolny. Naemka Kochana jeszcze nie zgrałam z aparatu ale jak tylko zgram to prześle. Emi a na jakie dokładnie zmiany pracujesz wiem, że na 11-19 a druga? Te zmiany masz po równo dni w miesiącu? Kurcze ja pracuję od 8-16 ale czasem marzę o tym żeby iść na drugą zmianę i się wyspać echhhh Z tego co pamiętam to chyba Pasiasta lub Agucha mówiły na swoich samce nie? Wczoraj sie pogodziłam z Moim już nie mogłam wytrzymać, porozmawialiśmy o tym jego problemie, w sumie nic strasznego po prostu ma duży vat i podatek do zapłacenia w tym miesiącu, normalnie aż mnie skręca jak trzeba tyle kasy oddać do państwa echhhh no i w tym miesiącu będzie cieńko z kasą bo za kasę z jednej faktury musi to opłacić a druga fv będzie dopiero początek grudnia, a nie chce brać kasy z oszczędzam bo jak rozblokujemy to potem nici z tego będą. Dziewczynki tak mi wypadają włosy, że szok Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼---ja mieszkam w szczytowym i naroznym i w dodatku moj pokoj jest najbardziej skrajny i fakt jest zimniej niż w reszcie mieszkania ale za to na takie mieszkania sa ulgi za ogrzewanie 25% Plusy to ladny widok świety spokoj maly kontakt z sąsiadami czyli ani wasze imprezy im nie beda przeszkadzać a i w nocy mozna smialo sobie głosno powzdychac albo pokrzyczec :-P darmowe cwiczenia jesli nie ma windy nikt was nie zaleje katorga dla jamnika bo trzeba nosić (ale wy nie macie jamnika :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼👄 wszystkiego najlepszego, usmiechu, pogody ducha, spełnionych marzen i tylko radosnych dni w calym zyciu👄 pozniej napisze cosik napisze bo teraz tak tylko przelotem jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 a ja tak sobie mysle, ze te pozostale 39 bab raczej nie ma szans :) a kiedy bedzie cos wiadomo?? ita 🌼 no to pamietaj, ze ja czekam na te zdjecia :) a dzisiaj zycze jeszcze milego swietowania... jadzia 🌼 jeszcze bedzie dobrze :) a ilo pokojowe te mieszkanka?? jesli moge cos dodac to zwroc tez uwage/dowiedz sie z ktorej strony jest sloneczko. zeby sie potem nie okazalo, ze bedziesz miala w nim ciemno reewelka 🌼 onfim 🌼 czarna 🌼 chyba nie moga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady jak coś Wam przyjdzie do głowy to piszcie Elfik hmm tymi krzykami mnie przekonałaś musi być szczytowe :P żartuje.. Jamnika nie mamy ale prędzej czy później mam nadzieje że będziemy mieli dziecko..... ach zobaczymy Cieszę się że Twój Miśkowy tak dba o Ciebie! i bardzo dobrze mówisz, praca przyjdzie a ludzie którzy są blisko i kochają to skarb :D Ita byłam po pracy z gyrosie, 3 dziewuchy i jeden chłopak, posiedzieliśmy, pogadaliśmy, pośmieliśmy się i do domu :D Mąż czekał na mnie przy parku żebym sama nie musiała wracać . Gość przyszedł trochę spóźniony ale był. Obejrzeliśmy płytę z wesela. Mój Mąż się wzruszył .... ja też Nio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 mi sie tak cos przypomina, ze nie moga. chyba to szkodzi ich kregoslupom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja bym chciała żeby mieszkanie słoneczne było, to w którym teraz mieszkamy jest ciemne...brr nie lubie takich... lubię duże okna i światło :D Bajbajka ale Ty zabiegana kobieta jesteś, a w pt przed Wszystkimi Świętymi widziałam dziewczynę, która była tak do Ciebie podobna że przez moment miałam ochotę podejść i zagadać, a może byłas w pt w Ilawie ale raczej nie podrodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja zakopuję się w papierach, ale ogłaszam, że nie działa mi poczta na o2.pl, więc jak coś ktoś chce ode mnie to na gmaila proszę:P Namea🌼odpisałam z gmaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼---no nie mogą, jamniki mają dozywotni zakaz chodzenia po schodach ze wzgledu na ich budowę maja często problemy z kręgosłupem. Cos na zasadzie mostu wiszącego który ma dośc szeroko rozstawione podpory :-P A z praca to dzis po poludniu maja wywiesic listę osob ktore przeszły dalej :-O jadzia🌼---szczytowe zazwyczaj mają dużo światła bo są wysoko :-) tylko problem z wózkiem będzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema spoko nie zpomne, a co do świętowania pewno Mój mnie zabierze na jakąś kolacje bo prezentu nie chciałam i tak dużo ostatnio sobie pokupowałam a kasa teraz się przyda. Jadzia ja się pytałam czy wynajmujecie czy kupujecie bo to dosyć istotne, jak wynajmujecie to ja bym patrzyła pod kątem tego, żeby nie trzeba było remontować, żeby się wprowadzić i mieszkać od razu i kasy w nie nie wkładać tzno komuś nie wkładać Natomiast jeśli kupujecie to zależy czy chcecie wydać mniej na mieszkanie które wymaga remontu, czy więcej, ale gdzie nie trzeba by było nic robić na przykład jak moi rodzice kupowali to patrzyliśmy na mieszkania \" zdewastowane\" że tak powiem, wymagające remontu od podstaw bo chcieli żebym zrobiła sobie wszystko po swojej myśli, a w sumie takie mieszkanie było tańsze niż takie w normalnym stanie a i patrzyli na piętro żeby potem wóżka nie musiała tachać na 4 p. Rewelka hmmmm czyżbyśmy o czymś niewiedziały poza dziewczynami mailującymi z Tobą no, no, no ale ok nie wyciągam nic z Ciebie. Oglądała któraś komedię Boisko Bezdomnych? Kupiłam wczoraj tą torebkę czarną z Vivy jest świetna za 16 zł hahah a w planach miałam nawet wydatek do około 200 zł na czarną torebkę, lecz nic nie przyciągało do tej pory mojej uwagi i w sumie dobrze się stało. Jeszcze zajrzałam na lumpki, ale takie gdzie są na wagę i czasem za zupełne grosze można cos świetnego wyszukać, a bardzo potrzebuję materiałowych spodni do pracy,najlepiej beżowych i wiecie co poszłam i dostałam za 3,5 zł tylko muszę nogawki dać do zwężenia, ale to i tak się opłaca a i jeszcze za 1,5 zł siwą spódnicę ołówkową GAP na końcu taką delikatną falbaneczką wykończona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć :) Ale brzydka pogoda dziś, ciemno, buro, zimno, ale jakoś ja i taka lubię, nawet się na piechotę do pracy przeszłam. ita 🌻 Wszystkiego NAJ!!!! to jak wszystkie ci życzą takich rzeczy wzniosłych, to ja coś bardziej przyziemnego: żebyś miała zawsze czyste buty i ładnie uczesane włosy :) mi kiedyś kolega tak na urodziny życzył:) A moje zmiany, to w pon i wt mam od 9.00 do 17.00, a śr, czw. i pt. mam od 11.00 do 19.00. I uwierz mi, mimo że mam na 11.00, to i tak mam problemy ze wstawaniem :) reewelka 🌻 a ty dostałaś ode mnie wczoraj ostatniego maila? Ja wczoraj przejeżdżałam koło ciebie, byłam u kuzyna na piaskach, bo mama podała nam przez niego kuuuuupę jedzenia. I tak patrzyłam na to 10 piętro, czy moze przez przypadek mi nie machasz :P onfim 🌻 teraz to rzeczywiście dużo masz na głowie, dzieciaki, pies, gotowanie... Ehh ja chyba jestem jeszcze za mało dojrzała żeby tak żyć:) elfik 🌻 a ja się przyznam, że dziś spałam, więc nie kciukałam :( Ale mam nadzieję mimo wszystko, że będzie dobrze:) A co K., to kiedyś wezmę Reewelkę, wpakuję nas w pociąg, i cię nawiedzimy :) I wcale nie pytam cię o zgodę i nie potrzebuję zaproszenia :P jadzia 🌻 jak ja ci zazdroszczę tego Męża, tych godzin pracy, no i tego, że będziecie kupować swoje mieszkanie... namea 🌻 a jak tam dziś pogoda za miedzą? (tzn. zagramanicą?):) czarna 🌻 e tam, ja mam dobry humor zawsze?? nieee, no co ty :P bajbajka 🌻 pijaku ty :P bardzo się napiłaś? :D little 🌻 ooo sąsiadkę chyba poważne przeziębienie wzięło, że się nie odzywa? romantyk 🌻 ja kończę dyskusję. Ja po prostu nie jestem romantyczna. A wiecie, że już dzisiaj czwartek?? :) Jeszcze tylko piątek, i weekend (w szkole, ale co tam). !!!!!! A w trakcie weekendu jest niedziela, a w niedzielę nawiedzi mnie mój Osobisty :):) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 ja byłam w kinie na Boisku. Super film, polecam. A jeszcze jak ktoś się orietuje w klimatach Warszawy, dworca centralnego, to zobaczy autentyczne obrazki... A do tego Dorociński :):):) mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita 🌻 wszytkiego najlepezsego!!!!! 🌻 👄 🌻 usta] 🌻 👄 Elfik 🌻 i jeszcze do tego mówi, że ona wcale tak nie mówiła... normlanie masakra. dziś wyszłam z domu najszybciej jak mogłam i jak tylko usłyszałam jej budzik, to z wanny wyszłam w ciągu paru sek i ubrałam się w podobnym czasie. niestety zdążyła wstac i zadac mi zadanie do przemyślenia na dzisiejszy dzień, mianowicie \'co zrobię jeśli się wyprowadzę i tramwaj mi nogi utnie, bo znajomi do których idę na pewno się mną nie zajmą, a ona czy dziadkowie tak i jak ja mogę ich tak traktowac\'. powiedziałam cześc i wyszłam, nie widze sensu dyskusji... czarna 🌻 teraz byle do poniedziałku... w sb chciałam na cały dzień gdzieś jechac z fizykiem, ale chyba się nie zbiorę... nie wiem już sama co mam robic... jestem półprzytomnym kłebkiem nerwów. miałam wziąc książki dla niego i znów zapomniałam... w dodatku kołpak zgubiłam 😭 😭 😭 i jeszcze parę innych rzeczy do kitu. praktycznie nie jem... fizyk wmusił wczoraj we mnie jakiś obiad, który ledwo zjadłam i ogólnie źle się czuję. Dziś dałam krew do zbadania, /z pracy wysłali na badania/ i boję się że przez to wszystko mi złe wyniki wyjdą... teraz załatwłam wszystko, tego lekarza, jeszcze pojechałam opłacic fizykowi ubezpieczenie do samochodu, bo przegapił termin, a mnie w sumie było po drodze (kurna tyle km przez to zrobiłam, ze wściekła jestem, bo przejeżdżałam ze 2 razy i za żadnym nie zwróciłam uwagi i potem kawał drogi musiałam nadrabiac, zeby 3 raz wrócic w to samo miejsce). Zaraz zmykam z tego centrum handlwego, w którym z laptopem siedzę i pojadę do niego. Wprawdzie w domu go jeszcze nie ma, ale podejdę kawałeczek do pracy i wezmę klucz. może się chwilę prześpię... 🖐️ dziewczyny, miłego dnia! po 🌻 i 👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga biedana taka jesteś tule Cię mocno. no jeść to starja się choć trochę i powiedz co z wyprowadzką ruszyło się coś? tam do tego ośrodka czy gdzie? Ita do kupienia,tzn wiesz co w sumie to nie zdecydowaliśmy właściwie z tym stanem mieszkania.Pójdziemy dziś oglądać pierwsze mieszkania więc zobaczymy. Mąż mówi że lepiej teraz kupić mniejsze mieszkanie, tańsze a później najwyżej zamienić... ach zobaczymy Emiulka zobaczysz że sama się doczekasz i nie masz co zazdrośic, bo na Ciebie też czas przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki ja zaraz zwijam sie do domku ;) odezwe sie juz z lozka pewnie, bo mam zamiar zawinac sie w kocyk i jakis film w spokoju poogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×