Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

jadzia 🌻 a pewnie, najważniejsze, żeby było własne :) No ale co ja zrobię że zazdroszczę :) U mnie jeszcze daleeeeka droga do takich kroków, bo wiesz, jak to romantyk powiedział... zaręczyć można się po 30-tce, więc mam jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka hmmm ja bym tak chciała te Twoje zmiany ale w odwrotnej proporcji 2 dni do 19 reszta do 17 hahah , no co ty mówisz, że się wyspć nie możesz na 11???? A co do Twoich zmian nie cieszysz się z nich, wolałabyć codziennie na 7 wstawać i już po 15 być w domu, to ja chyba byym się zanudziłla zwłaszcza bez Mojego, no ale Ty dzika duszyczk jesteś także pewno się nie nudzisz co? A ja coraz częście myślę że dojrzewam do tego życia co Onfi prowadzi.... Strzyga współczuję Elfik czekam na wyniki testu i trzymam kciukasy dalej. Ja zraz się urywam na 1 h z pracy bo podjadę do babci Mojego z ciastem urodzinowym ( kupnym hahah) i obiadem bo zamówiłam w lunch barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 no to chodz ze mna :) wsadze Cie do kieszonki i zabiore do domu, ale do mojego :P ktos chce jeszcze z pracusi dolaczyc?? palec do budki, bo za minutke budka sie zamyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no u mnie jest taki problem, że nawet jak wstaje o 9.30 czy o 10.00 to jestem tak samo niewyspana jakbym wstawała o 7.00:) tylko że do tej 19.00 to ciężko w pracy wysiedzieć, czas się dłuży strasznie, ciemno jak się wraca i w ogóle... A podejrzewam, że jakbym wracała o 15.00 to coś tam bym sobie zorganizowała, żeby się nie nudzić. a zresztą ja jestem taki ogromny leniwiec, że nuda mi nie straszna :D:D namea 🌻 ja już mam palec w tej budce, weź mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 mamy podobne zdanie odnośnie romantyzmu:D A co do męża...Jeszcze będziesz na niego nie raz narzekała więc się nie spiesz:p Elfik🌼 a widziasz jak to dobrze mieć znajomych, którzy wyedukuja. Serio nie wiedziałam, że jamniki po schodach chodzić nie moga:/ I dawaj znać jak tam po wynikach! Co z tego, że 30 bab było! Wśród nich była jedna i najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 chyba nie ma to znaczenia ale pewnie zależy to od budownictwa czarna🌻 no prosze a nas na biologii uczyli o habituacji dawali właśnie przykład mieszkanie koło lotniska lub ruchliwej ulicy elfik🌻 po purinie dużo lepiej, ita🌻 nie testowałam jeszcze z balsamem ale pewnie spróbuję reewelka🌻 emi🌻 no mnie też pogoda do życia nie zacheca i jeszcze łeb mnie tak boli że szkoda gadać, a kto powiedział że ja jestem dojrzała do takiego życia? strzyga🌻 trzeba było powiedzieć że jest 90% szans że wykrwawisz się skutecznie na miejscu i nie będziesz jej głowy zawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 może przesadziłam, że nie lubię romantyzmu, bo czasem może to być fajne. Ale jak dla mnie facet na forum pisze, że on lubi gwieździste niebo i inne takie słodko-pierdzące teksty, to jakoś odechciewa mi się romantyzmu,i postanawiam,ze nigdy mojemu Osobistemu nie powiem, żeby był romantyczny :) onfim 🌻 ale ja nie powiedziałam, że jesteś dojrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 dlatego ja nawet nie komentowałam:o Mozna być romantycznym, ale nie przesadzajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 widzisz to sie nasuwało samo przez się , dobra idę sobie głowę urwać i poczekać aż przestanie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 to mi brzuch odetnij bo mnie napitala okropnie:( Ech, dlaczego musimy być kobietami miesiąca? Emilunka🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 ja pamiętam, jak lekarz mi mówił: Niech Pani weźmie sobie nospę, i pomoże. CHuj, wzięłam, 4 nospy, wszystkie mięśnie mi rozluźniło, że byłam jak flak, a brzuch jak bolał, tak bolał :) W takich momentach jak dla mnie to 2xIbuprom Max, albo 2xNurofen Forte :) No a w krytycznych momentach tato mnie połóweczką Ketonalu ratował, dopóki się nie dowiedział, ze mi nie wolno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiulk, czarna podpisuje się pod waszymi postami a propos romantyzmu wszystkimi łapkami... Onfim biedaku, moze na powietrze wyjdż cos może pomoże Czarna mi na te comiesięczne dni pomagają 2 ibupromy albo jeden + no-spa i oki Emiulka smiesznie piszesz, super, tak trzymaj... Mąż jak mu powiedziałam ile tabletek biorę to zaczął się krzywić że się faszeruje... :P tyle powiem i tak będę brałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy te same metody:) Tylko, że jak co miesiąc się to samo stosuje to później juz ni cholery nie pomaga:o Tak się organizm przyzwyczaja😠 Emilunka🌼 no własnie słyszałam, że ketonal pomaga, ale nie ma kto nim poratować:o A jeszcze mnie 3 godz w pociągu czekaja, bo do rodziców jadę. A tak mi się nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę, czyli nie jestem osamotniona w ocenie maxromantyzmu :) jadzia 🌻 jesteś kolejną osobą która mówi że śmiesznie piszę :):) Haha, może zostanę satyrykiem albo co? Nie wiem, jak ja wytrzymam w tej pracy do 19.00. Siedzę tu już 2,5 godz, i odebrałam jeden telefon:) Wszyscy powyjeżdzali w podróże służbowe, urlopy, sraty pierdoty, a ja się nudzę! zaraz może jakąś książkę poczytam. A najlepiej będzie w poniedziałek, bo nikogo w kancelarii nie będzie, będę sama siedzieć przez 4 godziny na takim niby dyżurze. No i zapytałam, czy mogę przyjść z osobą towarzyszącą, ale mi nie pozwolili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 ketonal dobra sprawa, ale strasznie szpik kostny niszczy podobno... pamiętam, że kiedyś na receptę był tańszy, a bez recepty coś więcej trzeba było zapłacić, ale można było kupić. A teraz nie wiem, czy możliwe jest kupić bez recepty. Mnie już też nie chcą ketonalem ratować, tyle co sama przekitram, to mam :) wiem, że to kradzież, ale wolę mieć nieczyste sumienie, niż cierpieć przez 3 dni. Faka maka, i tak pewnie pójdę prościutko do piekła, bez żadnych zakrętów, więc i tak mi już nic nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 dawaj wycinamy emi🌻 brałam mnie to nie pomaga za lekkie a boli mnie tak że czuję jak mi gałki oczne wypycha :/no właśnie się nie da i dlatego cierpię jadzia🌻 od 5 rano co godzinę jestem na powietrzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ło matko, jak ja bym miała wstać o 5, to ok.11 już bym miała taki masakryczny kryzys, ze musiałabym się położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim to przekaż mi część bólu ... emiulka tak trzymaj! ja w poniedziałek też prawie sama tu będę siedzieć, ciekawe czy dużo bezrobotnych przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty Emilka jesteś niepokonana normalnie sikam jak cię czytam hahah Czarna to długi weekend bez Kapciarza u rodziców tak? To wy chyba nie bierzecie tabletek anty bo ja biorę i jakoś te cierpienia mnie omijają, wiem, że się truję ale cóż za jakieś pół roku będę odstawiała. Onfi to chyba coś dziś nie tak z Twoim ciśnieniem jest skoro mówisz o tych oczach, może zmierz sobie co? Ja wróciłam od babci, obiad sama zjadłam bo akurat była po i byli u niej brat teściowej z żoną oni są nie z tego miasta i rzadko się spotykamy, ale sobie trochę pogadałam, tak się trochę zdziwili, że ja w sumie nie prawdziwa wnuczka a odwiedzam tą babcię....ech starość jest okropna. Elfik i co wyniki są już? Właśnie prezes wrócił i jest po radzie ja się zapytałam jak było a on: mam już dosyć a ja czy coś się wyjaśniło pytam a on, że nie i teraz gada z jakimś facetem ciekawe czy coś więcej nam potem powie. Właśnie dostałam zaproszenie po nowym roku do Dublina do koleżanki ze studiów, mieszka tam z facetem od kilku lat, fajnie by było tam jechać na przedłużony weekend i sobie pozwiedzać chociaż ona mówi, że w Dublinie nie ma co zwiedzać. Zapraszam na czerwoną herbatkę, kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki będę pisać A Ty moze jakiegoś e-booka poczytaj sobie.. dzwoniła babka z jednego mieszkania, sprzedaje... nawet nie zdąrzyliśmy obejrzeć... zobaczymy co dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no to bardzo mi przykro, że sikasz, jak mnie czytasz :P nie chciałam być moczopędna :D jadzia 🌻 to właśnie czytam jakąś książkę, co mi namea wysłała, i jakos ten czas leci. ale i tak co parę minut wciskam 'odśwież' na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jupi zdałam :-D a bab było dokładnie 57!!!! 5 przelazlo dalej.teraz pozostalo mi tylko olśnić swoim urokiem osobistym i enteliencyją komisję złozoną z naczelnika, dyrektora jakiegos tam kierownika, jakiejś kierowniczki i informatyka :-P Rozmowa jest 17 listopada A mam pytanie za sto punktów bo pensja w tej pracy to chyba cos koło zawrotnej sumy 1800 ale brutto wiec ile to moze byc netto?? Współczuję cierpiącym dziewczynom 👄 bo ja jestem jedną z tych nielicznych które bardzo rzadko odczuwają ze w ogóle maja okres. Ita🌼---👄 dzieki za zainteresowanie I ogólnie dziekuję za kciukanie jeszcze raz 👄 Jadzia🌼---i dobrze mówi Twoj mąż ciasne ale własne ;-) Strzyga🌼---no ten tekst z tramwajem wyrwal mnie z butów :-O dziewczyno spitalaj z tego domu jak najdalej sie da.Fajnie ze masz Fizyka zawsze to przyjazna osobka do której mozna sie przytulić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 gratulacje!!!!! Widzisz, jaka jesteś zdolniacha???? A co do uroku, to mam nadzieję, że oni po rozmowie z Tobą nie bedą chcieli już nikogo innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×