Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Złota🌼---haha a wiesz ze moja Sarcia też zgubiła wczoraj dwa mleczaki :-D rano się patrzę akurat spala to mogłam sobie dokładnie obejrzeć jej uzębienie no i brakuje jej dwóch ząbków na dole z przodu :-D śmiesznie wygląda I jak Was (mamy) czytam to się nie mogę nadziwić że z małym szczeniakiem to prawie jak z dzieckiem jest :-) Haha mam trening :-D Dziewczynki a jak oglądałyście fotki to były opisy??bo nie wiem czy mi się dodały opisy pod zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼---chyba już Ci to mowilam ale rozwala mnie Twoja stopka :-D Miskowy zawsze tak śpiewał jak Magda M leciała :-D Ty tu nie ściemniaj z herbatką pewnie cmokasz jakiegos chupachupsa a nie herbatkę pijesz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, a no stopka jak stopka 🌻 :) miało być: \"jesteś spocona, mówię Ci, nawet Rexona nie pomoże Ci\" Ale zostało pierdolnięcie deską :D A właśnie że piję herbatę! :p dajcie mi już spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼-----eee tam ja Ci nie wierze pewnie trenujesz przed niedzielą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej juz skończyc te żarty faktycznie;) Ja sobie teraz robię tydzień tylko i wyłącznie dla siebie:) W końcu mogę odetchnąć pełną piersią, fajne uczucie:) Jutro możliwe, że do Wrocławia pojadę i przy okazji spotkam się z dwoma koleżankami. Na sobotę też jestem umówiona z jedną, której bardzo dawno nie widzialam, kupę lat i już się ciesze na spotkanie, tylko jeszcze mam to potwierdzić przez telefon:) No i jeszcze z taką inną mamy się umówić ale to w przyszłym tygodniu :D Mam czas na czytanie i na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki dziewczynki kosmate myśli widzę w główkach krążą hahaha Rewelka a Ty tak każdej bukiecik wyyłasz a ja to co gorsza hahahah? Jadzia nie rozpisywałam się o kłótni bo w sumie o błahostkę poszło, ale jego zachowanie podczas kłótni doprowadza mnie do szału brrrr i chce mu dać małą nauczkę, już wczoraj mu mówiłam, że dziś się z psiap spotykam i nie wiem czy będę zaraz po pracy w domu i że ma sobie pierogi odmrozić a on dzwoni przed chwilą i się pyta znowu o to samo, no ręce mi opadają. Chciałam dziś z nią jechać na basen ale ona dopołudnia już umówiła się z kimś innym na basenik także się spóźniłam, może na coś do jedzenia wyskoczymy sobie. A co do lumpów to fakt uwielbiam grzebać i zastanawiam się czy czasem to nie jest już nałóg hahaha. Ejjj dajcie już spokój tej biednej Emilce hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 na mailika odpisze wieczorkiem :) tule, zeby kacyk szybko minal. za bukiecik dziekuje 🌼 🌼 🌼 czarna 🌼 jak tylko bedziesz chciala, to piszczoty sa gotowe do wyslania :D elfik 🌼 Sarcia dziewczyna na medal!!! emilunka 🌼 ssasanka z Ciebie nasz i juz ;) onfim 🌼 a Ciebie gdzie wcielo?? juz sie odezwali z jednej oferty :D ita 🌼 ja tez za te lumpy podziwiam, bo jak jadzia [kwiatek[ cierpliwosci do tego nie mam :( madziczek 🌼 no i co tam nowego z Sz?? :) strzyga 🌼 no wlansie powiedz cos wiecej o tym swoim facecie :) bajka 🌼 nie przyjezdzaj do domu i juz. na troche bedziesz miala spokoj, a Mama sie steskni przynajmniej jadzia 🌼 zielona raz zamawiam :) a ksiazeczki poszukam zaraz agi 🌼 ja szukam ksiazek po necie, np.na chomiku i sama mam sowja ponad 100 MB biblioteczke :) kasiula 🌼 gdzie Ty?? sipp 🌼 little 🌼 kropelka 🌼 mi 🌼 hehe wlasnie znalazlam 10 DHS w kieszeni, coprawda wyprane, ale na zakupy sie jeszcze nadaja :D chyba tez do mnie jakas dobra wrozka zwitala. oby na szczescie!!! bo dzisiaj powysylalam troche cv i juz mam jedna odpowiedz. musze wypelnic dodtakowe dokumenty aplikacyjne :) moze cos z tego wyjdzie... a ja jestem wlasnie w szczycie swoich mozliwosci nauczycielkich: tlumacze chlopcom hinduskim pseudo inzynierom co to takiego jest skala. jak wiadomo twor niebezpieczny, niepoznany i niezbadany :P ich wiedza, a wlasciwie niewiedza jest oszalamiajaca :o okazuje sie, ze nawet dzielenie i ulamki sprawiaja trudnosci... cierpliwosc gora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie, dajcie mi spokój :) ja chciałam tylko, żeby bylo weselej, a zostałam naczelnym zboczkiem kafeterii :) ja też bym się napiła zielonej herbaty, bo jeszcze nigdy nie piłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz Kochane parzę, mam zieloną liściastą z cytryną uwielbiam Mam do was pytanie czy Wy może macie podobnie nie wiem jak coś zjem mam zaraz brzuch jak balon.. nie wiem czemu Koleżanka mi dziś powiedziała że nie je wogóle chleba ani ziemniaków... bez ziemniaków wytrzymam ale bez chleba ciężko Mamy dziś gościa na 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 no to jak nigdy to sie nawet pofatyguje i Ci zaparze :) moja ulubiona z opuncja figowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadziu 🌼 po wstepnych poszukiwaniach ksiazeczki nie widze :( czy ona jest jakos moze swiezo wydana?? a na herbatke lisciasta dalej sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea z rok temu wydana... Ja nie lubię tej z opuncją figową.. Emiulka a dziękuję lepiej poszedł dziś do pracy.. a Gościa mamy miłego- ksiądz który udzielał nam ślubu, tzn jeden z dwóch, nasz znajomy :D mam nadzieje że znowu się nie wykręci bo od 3 tygodni się z nim umawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 jeszcze poszukam, moze trafie gdzies :) ja lubie, bo tak przepieknie pachnia. ale chetnie bym sprobowala ten Twojej z cytrynka. czy to jakas konkretna firma?? czy kupujesz na wage?? naszuczania ciag dalszy: od dzisiaj wiem, ze 5/50 to w zaleznosci od nastroju 10 lub 0,5 heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie literki przestawiaja :o w kazdym prawie slowie blad :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 a wypis ze szpitala pewnie wyżuciła tylko jak z niego wyszła :] już reewelka🌻 poszalałaś co? ita🌻 no to super że fajnie wyszły, psychologia mówi że krzyk jest wynikiem rozpaczy i nieumiejętności radzenia sobie z problemem bądź emocjami wiec jeśli sobie nie radzi będzie krzyczał emi🌻 a właśnie że sobie bedę kojarzyć :P jadzia🌻dziś jestem z nią sama i z dzieciakami i jakoś uczymy się jakoś poukładać dzień :) elfik🌻 ładna, nasza waży już 5 kg i urosła poszeżałam jej dziś obrożę :) trzeci raz zapytam czym ty ją karmisz:> tak są opisy złocista 🌻 skąpa ta wróżka odemnie to zamiast zęba to w zęba by dostała :P namea🌻 hmm jestem sama z trójeczką trudniej mi tu bedzie zaglądać :( no to super to sie dowiedz od razu czemu tak mało płacą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije z firmy \"Bastek\" liściaste a o czym piszesz \"nasuszanie\" chyba czegoś nie doczytałam kurcze najchętniej wydrukowałabym sobie te ksiązki od Ciebie ale nie mamy drukarki i oczka bolą jak na kompie czytam... ale z drugiej strony można przeczytać nowość zupełnie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 Ty się nie pytaj czy chcę pieszczota, bo ja sama się o niego upomniałam:P A co do Twoich błędów w pisowni. Może Twoi uczniowie tak na Ciebie wpływają;) Emilunka🌼 no wiesz jaki zboczuszek?! Kochana ja też lubie lizaki. A czasmi nawet cukierki possię i za zboczucha się nie uważam:) Więc moja Droga żeby Ci było lepiej dołączam do Twojej grupy:) Ponoć w kupie raźniej:D Jadzia🌼 ja mam identycznie dlatego teraz non stop jem Activię. POwiem Ci, że pomaga choć ponoć nalezy ją spożywac przez 2 tyg i później na jakiś czas odłożyć, bo żołądek się przyzwyczaja. Ale ja np ziemniaków i chleba nie jadam w ogóle już ho ho i też mam balona zwłaszcza jak zjem coś gotowanego:o Tyle, że ja wrzodów na bank się narobiłam:o Rewelka🌼 looknij wiesz gdzie Ty zakręcona i rozrywana kobito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki czarna 🌻 takich trzech jak nas dwie to nie ma ani jednej :) reewelka 🌻 mam nadzieję, ze trochę ci już przeszło?? jadzia 🌻 mam pytanie... skąd pomysł że ty zawsze zwracasz się do mnie "Emiulka" ? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---przeciez Ci już dawno odpisalam :-P Moja waży 4 z hakiem :-) na razie podobne ale moja troche starsza Emilunka🌼---oj tam zaraz o czym Ty mówisz przecież o słodyczach rozmawiamy :-P Madziczek🌼--żartów nigdy za wiele :-P Strzyga🌼---no wlasnie mow cos więcej o tym tajemniczym ,,najabrdziej nieodpowiednim facecie na ziemi\" Zmykam zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 nie omieszkam :) jadzia 🌼 mialo byc nauczania ciag dalszy. wczesniej pisalam, ze tlumacze chlopakom co to skala :D ubaw po pachy. a z ksiazeczkami mam podobnie, ze oczy troche bola :o ale nie dosc, ze pieniadz w kieszeni to i drzewka ratujemy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 zapomniałam za bukiet podziękować 👄 👄 W ostatnim czasie tyle kwiatów dostaję, ile w całym swoim życiu nie widziałam na oczy;) W piątek kosz od A., w niedzielę różę od Sz. i dzisiaj od reewelki bukiecik:) super:D namea🌼 z Sz. to tyle nowego, że w niedzielę właśnie pojechałam z nim po iphona, bo chciał kupić ale nie było. Więc on zrobił zakup do domu w postaci odkurzacza, a ja w ikei w nowy żyrandol się zaopatrzyłam;) Poza tym super nam się razem przebywało, co tu dużo mówić. Zarówno na poziomie robienia zwykłych rzeczy jak i metafizycznym. Od 9 lat jakaś chemia się między nami wytwarza i tyle. No ale ciągle są też jakieś przeszkody do pokonania. Dzisiaj był na chwilkę u mnie coś mi oddać i okazało się, że rozmawiał ze swoją byłą dziewczyna i coś jest nie tak. Więc mu powiedziałam, żeby się dobrze zastanowił i ma się odezwać. Ja też nie chcę znowu nic na siłę robić oczywiście. Także co ma być to będzie;) a może nic nie będzie. Niewiadomo. Mi tam teraz jest dobrze tak jak jest póki co. Mam prośbę naema🌼 mogłabyś poszukać książki- Dzieci Indygo, Doreen Virtue? mam jedną książkę tej pisarki ale była bardzo droga i ciekawi mnie właśnie ta druga:) Jakby to nie był problem to prosiłabym o przesłanie:) z góry wielkie dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea dokładnie :D Emiulka bo tak zawsze jak czytam Twoje posy to tak czytałam Twój nick dopiero teraz spojrzałam że inny jest ale nie pamiętam do tego się przyzwyczaiłam, czy mogę tak się zwracać do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 no to masz: 🌼 PIESZCZOT 😘 🌼 PIESZCZOT 😘 🌼 PIESZCZOT 😘 🌼 PIESZCZOT 😘 🌼 PIESZCZOT 😘 dzis tak troche romantycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×