Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

elfik🌻 ale zawsze dostaje się kopie dla siebie a jak się nie wie co się podpisuje to się nie podpisuje co ona jest minister Dzrzewiecki:] ita🌻 czyli się poprawił doceń to:) jadzia🌻 a można wiedzieć jaki bank jest tak wspaniałomyślny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ciekawa sprawa był sobie w stanach i poszarpał się z żonką na ulicy i go aresztowali a w tej sprawie najśmieszniejsze jest to że poprosił o adwokata z urzędu a to przysługuje ludziom ubogim żeby nie powiedzieć biedakom on stwierdził że formularz w którym zaprzeczył że ma jakiekolwiek dochody był dla niego niezrozumiały i nie wiedział co podpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ok, ty się dowiedz co trzeba :) ja dziś miałam kontakt z tą Panią, i idę w przyszły weekend, tzn ten andrzejkowy :) Ale sie ciesze, że nawet taką decyzję podjęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼to ja przed Twoim kursem zapytam się o jego imię i nazwisko i podasz je jak będziesz formularz wypełniać na kursie:) A co do wyjazdu to przyjaciółka chyba na pewno ze mną jedzie, więc już mniej się stresuję;) Ofim🌼dobry młotek z tego typa Strzyga🌼no to Cię ładnie w bambuko zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 spoko, bo ja już siostrę namawiałam, żeby cię odprowadziła na dworzec i w pociąg wsadziła :) a co do strzygi, to zrobili ją, oj, zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼:) dzięki kochana, ale jak pojedzie ze mną \"moja kobieta\" i \"druga kobieta\" to we 3 damy radę, a jak tylko jedno z nich to i tak mimo wszystko będzie mi raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 oj nie chce obrażać ale naprawdę aż boli ale dobrze że to chociaż minister sportu a nie sprawiedliwości a drugi Gosiewski Dorna pouczał a sam ma kłopoty z alimentami a więc przyganiał kocioł garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼a co gotujesz? Byś mnie na obiad zaprosiła:P Ja za 20min spadam stąd i będę jadła parówki dziś, bo mnie ochota naszła i najlepiej musztardę francuską:D Ale mnie gardło nawala...normalnie jakaś masakra mi się dziać zaczyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety :) steskniona jestem za Wami niemilosiernie :( internetu w pracy dalej brak i na razie nie zapowiada sie, zeby wrocil. jestem, wiec bardzo nieszczesliwa z tego powodu. moje sprawy finansowe dalej w tym samym punkcie. dzwonilam tam dzisiaj, zeby cos wyjasnic, ale widze, ze bez wizyty sie nie obejdzie. juz ostrze zeby. pojade chyba w sobote tam, bo nie usmiecha mi sie stanie w korku, a w sobote luzniej. poza tym dzownili dzisiaj do mnie z jednej firmy i w niedziele o 15 mam rozmowe :D ale sie ciesze, mam troche czasu o sie porzadnie przygotuje :) trzymajcie kciuki elfiku 🌼 wiec moim zdaniem ten Danny to duch i Izzie troche jednak wariuje. to chyba jakies poczatki schizofreni :o zobaczymy co sie z tego wykluje. a Steamy jest grzechy wart!!! naprawde, a jak go widze \"topless\" to mi nogi miekna w kolanach :P reewelko 🌼 maila Ci poslalam :D jedziesz do mojego kochanego Wroclawia. i tak bliziutko od mojego domku :) baw sie dobrze, i nie zapomnij zrobic wielu pieknych zdjec, zebys sie miala nam czym pochwalic. NO I GRATULACJE Z OKAZJI PIERWSZYCH SAMOCHODOWYCH KROCZKOW!!! a na podroz warszawa-wroclaw polecam intercity. bardzo milo sie jedzie i bezpiecznie i jeszcze przekaske sie dostaje :) onfim 🌼 ja dzisiaj w ogole jestem nie na biezaco, wiec o Drzewieckim, ani o calej reszcie nowin nic nie wiem :( bajka 🌼 no to koniecznie sie pospiesz z tymi zdjeciami :) a ja zaraz sobie zerkne na nk jeszcze jadzia 🌼 no to sciskam kciuki, zeby wszytko jutro poszlo jak po masle :) itus 🌼 no ksiazeczki nie znalazlam. w swoich zbiorach nie mam poradnikow, a w necie trafilam na pozycje w jezyku angielskim. pytalas ostatnio o moje zakupy udane. och naprawde bardzo sie udaly. kupilam 3 pary dzinsow i 5 bluzeczek. ale musze jedna oddac, bo jedank mi sie chyba nie bardzo podoba, a zapoluje jeszcze na jedne spodnie, bo nie bylo mojej dlugosci, ale moze w innym centrum bedzie :D madziczek 🌼 no ja tez mam nadzieje, ze te 22 tys. to jakies nieporozumienie. chce zmienic firme, czeka mnie wiec przeprowadzka i musze miec na to wszystko pieniadze, a tu taka \"przemila niespodzianka\" niech to szlag. ale na razie trzymam nerwy na wodzy i sprobuje cala sprawe wyjasnic. ksiazek na razie nie znalazlam :( emilunka 🌼 tez sie na prawko zapisujesz?? strzyga 🌼 oj kciukam, zeby sie tam z tymi umowami wszytsko na korzysc wyjasnilo little 🌼 mika 🌼 kasiula 🌼 ide jutro z chlopakami pracy na piwo wieczorem :D heh, ciekawe co to bedzie. jeden nie pije, wiec pewnie niczym nie zaskoczy, ale tak mysle sobie, co za lobuzy wyjda z dowch pozostalych. a towarzystwo doborowe: jeden pakistanczyk, dowch palestynczykow i ja-jedna polka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---no to nam pojechałaś nie dość że obgadujecie to potem jeszcze mowicie że kiepskie z nas tematy do rozmów :-P Bo się obrażę :-P Onfim🌼--ale ja niczego takiego nie napisałam więc nie rozumiem o co Tobie chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼----eee nie chce żeby Izzie oszalała :-( fajna jest taka ....no fajna i się milo na nią patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌼 ja tez nie chce zeby oszalala :( ale mysle, ze Alex cos sie w tej kwesti wykaze i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼jedziemy Intercity-w czwartek jadę po bileciki, a może w niedzielę furką wracać będziemy:) Elfik🌼o Tobie mogę mówić godzinami;) Ja posprzątałam po cięciu i zbliżam się do łóżka...:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam pusto ja już jestem i nawet mam ze sobą kawę jakby ktoś był spragniony kofeiny ale miałam dziś głupi sen :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja dziś kawę bez mleka piłam, bo się skończyło, więc dość paskudna była, ale na nogi mnie postawiła. W sotlicy paskudna pogoda...bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije właśnie herbatkę z cytryna ale jakoś mi tak zimno, przeziębienie mnie chyba bierze... Madziaczek jak tam z Sz.? jak sie czujesz? Strzyga jak się masz, coś się wyjaśniło z tą firmą, z tym papierem. Jak sie czuje ten Ksiądz... Namea Kochana mam nadzieje że wyjaśni się sparawa tych pieniędzy i będę trzymać kciuki za rozmowę!! Onfim 🌻 Rewelka to miłej wycieczki, odpocznij i zdjęcia rób, ja nie byłam nigdy we Wrocławiu.. i dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiecie jakoś kawy nie mogę ostatnio, żołądek mnie boli... onfim jaki sen miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 mleka ci u nas dostatek więc się dzielę jadzia🌻 że gdzieś z moim poszliśmy i się zgubiliśmy i że chciałam do niego zadzwonić a telefon się rozwalił na drobne części i nie mogłam go złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×