Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita🌼 kłótnie w każdym związku się zdarzają. Moja mama nie wie o tych \"akcjach A.\", więc nie ma pełnego obrazu. Poza tym ona zawsze znajdzie winę we mnie, tak czy siak. Już się zdążyłam przyzwyczaić. No ale mój wybór i decyzja życiowa, dosyć poważna, bo to jednak 5 lat trwało. Książka Beaty Pawlikowskiej- W dżungli miłości. Miłego wieczoru i do jutra dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety... ja znów wykończona... na tą 8 prawie dotarłam ;) z 15 min się spóźniłam, bo mi tramwaj uciekł... wyszłam w sumie o 16, ale jeszcze coś chciałam sprawdzic, jeszcze kolega mnie namówił na spotkanie, a raczej napatoczył się i w sumie pomógł w zakupach. Troszkę mnie zmęczyły, bo wiem, że nie mam dużo kasy, więc sporo chodziłam miedzy półkami ostatecznie wydając niecałe 40 zł, a sporo kupiłam :) jutro mam zamiar zrobic na obiadek ryż z piersią z kurczaka i sałatkę do tego. Właśnie wypróbowuję sos. kupiłam jakiś taki dressing kotany i to niby z kefirem trzeba zmierzac, żeby \'tysiąc wysp\' wyszło, ale coś już widzę, że nie tak będzie... :/ no i zanim to wszystko zrobiłam, pociągiem wróciłam, doszłam, a jeszcze sie okazało, że dziewczyny pozamykały się od środka, a ja tylko klucz do drzwi mam, do furtki, czy bramy nie, bo zawsze któreś było otwarte. zadzwoniłam do fizyka, żeby się dowiedziec w którym miejscu najlepiej przejśc przez płot, ale zdążył zadzwonic do jedej z dziewczyn i wyszła i mi otworzyła :) siedzę sobie teraz po kolacyjce przy komputerku i w tle tv leci. ale chyba zaraz się położę spac, bo normalnie zmęczona jestem. On dziś już pewnie nie wróci, chociaż z nim to nic nie wiadomo... miał jechac wczoraj, w końcu pojechał dziś rano... eh... może nawet kiedyś zabierze mnie ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień a co tu takie pustki? Po 🌻 dla każdej i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) A ja dziś nie poszłam na 2 pierwsze wykłady i mam w planach olać dwa środkowe i pokazać się tylko na ćwiczeniach. Wieczór minął miło, bo najpierw kupiłam sobie kolejny kubek z krową:D, a potem pojechaliśmy do znajomych i posiedzieliśmy trochę. Lecę pić kawkę i do szkoły się ogarniać. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Właśnie przed chwilą wrócilam z kościoła. Zimno u mnie strasznie. Zjem obiad i czeka mnie wizyta w szpitalu:( Iwa🌼 witaj. Fajnie, że do nas dołączyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po długiej nieobecności Witam panie i panów:) elfik🌼 słyszałam że jesteś z Kielc?:) Emilka❤️ dzięki za herbatkę i dobre ciasteczka:D no i oczywiście za zapoznanie z Osobistym Zajączkiem:D:P buzka ps. zimno i mokro a ja siedze sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrywieczór :-) Weekend u mnie był zajebisty :-) Byłysmy z Dorotą na dwoch imprezach, w kinie, na targach (takie lipne raczej) potem domagała się żebym jej salę weselna pokazała więc pojechałyśmy.No i bardzo fajnie czas nam minął :-) Jutro ta rozmowa juz w sumie jestem gotowa ale boję się zależy mi bardzo :-O kciukajcie o 10 plissss 👄 Ita🌼--nie, nie Dorotka nie zawiodła i oby tak dalej.Dorotka to była dziewczyna (może nawet i przyszła) tego mojego najlepszego przyjaciela.Oboje są z Mielca. A co do Twojego to może zaproponuj coś na uspokojenie zeby brał??Pił zioła lub coś takiego. Little🌼--ano z Kielcuff jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 będę kciukac :) ja sobie z pracki wyszłam o 16. chciałam byc szybko spowrotem, ale jakoś nie do końca wyszło, bo postanowiłam wstąpic do sklepu. chciałam kupic jakąś misę na sałatki, ale wszystkie były albo drogie albo paskudne albo jedno i drugie. jeszcze się napatoczyłam na jednego kolegę /tego co trawię max 3-4 spotkania i to było własnie o jedno za dużo/. miał mnie odprowadzic na pociąg, a w końcu pojechał razem ze mną autobusem tu pod Wawę... i jeszcze zamiast sobie dalej podjechac (jego babcia mieszka przystanek dalej) to wysiadł ze mną i postawił sobie za punkt honoru, że mnie odprowadzi, czego ja nie chciałam, bo chciałam byc szybko spowortem, tym bardziej, że tyle czasu straciłam na tą głupią miskę i mu powiedziałam, żeby mnie nie odprowadzał, bo się będę czuła głupio gnając przy nim na złamanie karku i nie odzywając się do niego słowem, a iśc w odpowiednim do rozmowy tempie nie chcę, tym bardziej, że głodna byłam, a obiad trzeba jeszcze wcześniej zrobic. no i polazł za mną jeszcze kawałek, a jak mocniej podkreśliłam, że chcę iśc sama, to stwierdził, że problemy robię. 😠 ale teraz zjadłam, więc udobruchana już jestem :D a pro po: wiecie co można zrobic z ponad cwierc kg tłustego twarogu? ja to mięsożerca jestem i fajnie byłoby gdyby to z czymś można było połączyc, zeby z jakimś mięskiem dałoby się to zjeśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼 twarożek można na wiele sposobów jak chcesz koniecznie z mięsem zrób pastę :twaróg i kawaleczki malutkie jakiejś wędliny szynka jest najlepsza :) przypraw acha i to musi być mokre;) żeby sie zlepilo mozesz ciu smietany dac jak masz suchy serek:) ale mi smaka narobilas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little 🌻 hmmmm.... nie bardzo sobie to wyobrażam.... chociaż chyba mniej więcej o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie przywitac 🖐️ ale na pewno odezwe sie jeszcze pozniej :D 🌼 dla wszystkich witam nowe forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie też trzymajcie za mnie kciuki o 10, podpisujmy umowe przedwstepna i ja juz w nocy nie spalam kurcze moze podpowiecie na co mam zwrócic uwagę i rano mnie Mąż wkurzyl był sam cały weekend, ja byłam u Mamy idziemy razem do pracy i w połowie drogi on mówi a akt ślubu masz.... grrr on był u tej notariusz kurcze i oczywiście nie ma głowy. wściekłam się i musiałam komicznie wyglądać, szłam i klełam jak szewc, troche ulżyło.... :/ Elfik powodzenia o 10!!! dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie zimno, ale ładnie za oknem:) Strzyga🌼muszę przyznać, że masz bardzo szarmanckich kolegów;) Moi to raczej do gatunku leni należą i nie miałabym problemów z pozbyciem się ich:) Witam nowe Panie:) Ja dziś przestawiłam budzik co bardzo żadko mi się zdarza, ale nie mogłam się podnieść z łóżka. Po pracy idę do kosmetyczki na paznokcie:) postanowiłam się rozpieścić trochę, a jutro fryzjerka u mnie będzie i myślę nad obcięciem włosów. No i jutro o 7 rano moje drogie mam pierwsze jazdy:D ale się stresuję. Kurdę...chyba zaczynam być szczęśliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 nawet nie wiesz jak fajnie \"usłyszeć to z Twoich ust\" :D Ciesze się Twoim szczęściem i mam nadzieję, ze będzie trwało dłużej! Poza tym to cześć:) U mnie już ok choć weekend miałam płaczliwy i totalnie masakryczny bo okazało się, ze moja babcia trafiła do szpitala bo jej tlen do mózgu nie dochodzi:(😭 I najgorsze jest to, ze lekarze ciągle powtarzają, ze jest już stara i trzeba być gotowym...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Ale szkoda że ten weekend minął... ita 🌻 z Osobistym dobrze mi się spędzało weekend, a nawet bardzo :) Ale ja go lubie :) little 🌻 nie ma sprawy, tak właśnie sobie pomyślałam, że skoro już jestem w domu, to fajnie byłoby się spotkać :) strzyga 🌻 a jak tam z fizykiem? reewelka 🌻 ale się cieszę że ci się układa :) I mam nadzieję, że mi wszystko opowiesz :) a nie wiem, jak będzie ze spacerem, jakoś nie chce mi się łazić :/ A dziś znów powrót do szarej rzeczywistości, praca mnie dobija, jakiegoś mam straszliwego lenia dzis... aaa elfik 🌻 POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czarna przykro mi z powodu babci, ale takie jest życie trzeba się przygotować , że odchodzimy do lepszego świata..... Strzyga a to fakt, żę masz szarmanckich kolegów hahah i co kiedy te spotkanie z mamą i księdzem??? Rewelka bardzo się cieszę, że masz takie poczucie, żeby to trwało wiecznie życzę Ci tego z całego serca. A co do paznokci ja straciłam kolejnego przy sobotnim myciu okien i nie mam już 3, hahah i byłam umówiona na dziś, ale dziś dostałam sms od niej, że na jutro, a już dzwoniłam chyba w środę tamtą do niej kurcze wkurza mnie troszkę to, że nie mogę iść tego samego dnia lub ma drugi dzień, bo ta moja zawsze nie może, no ale mam nadziję, że to tylko taki przypadek. Jaką fryzurkę sobie robisz??? Madziaczek wiem, że kłótnie się zdarzają, ale wiesz nie może być tak, że jest przwaga kłótni w związku. Męczą mnie te jego nerwy echhh Elfik on już od dawna pije ziółka i nawet jakieś tabletki łyka, to jest strasznie wkurzające, bo o byle co się wykłóca i oczywiście podniesionym głosem, normalnie paniczowi uwagi nie można zwrócić hahah Iwaa, Blutta witajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale mimo wszystko widzimy się dziś u mnie wieczorkiem. Mam dobry likierek Bługarski, herbatki też się znajdą, więc zapraszam i nie przyjmuję odmowy-jak to wczoraj pisałam:D Ita🌼obetnę włosy, ale jeszcze nie wiem ile. Plan jest taki, żeby mocno wycieniować i żeby łatwiej mi się włosy układało, ale jutro się okaże. Czarna🌼życzenia powrotu do zdrowia dla babci👄. Oj chciałabym, żeby wreszcie to szczeście na dłużej się u mnie zatrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 okiej okiej, będę o 18.30 u ciebie, i wezmę jakieś ciasteczka, bo bez nich wieczór stracony :) i od razu mówię, że nie będę długo siedzieć :P ita 🌻 oj nie kłóć się ze Swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emilka Elfik właśnie POWODZENIA i czekamy na relacje!!!!!! Wczoraj nawet miło dzień spędziłam od rana obudził mnie mój z moim tatą bo mieli wkręcać kinkiet w dużym pokoju, a potem zaczęło się przygotowywanie obiadu na przyjazd gości i wiecie co obiad wyszedł do dupy hahaha jak na złość, udka z kurczaka niedopieczone, piersi z kurczaka robił mój i za bardzo w bułce tartej obtoczył i było tak ją czuć, że nie dało się tego jeść, bleee kurczak w sosie i w pieczarkach taki jakiś mdły wyszedł, wstyd jak nic, ale u mnie tak jest zawsze, że jak się bardzo staram to nie wychodzi. Potem było ciasto i kawa i kolacja, przynajmniej kolacji trochę podjedli haha, tu nie było możliwości popsucia jej hahah. I tak zleciało, człowiek pół dnia w kuchni stoi a tu 15 min i po obiedzie heheh Ciocia przywiozła też wino i kupiła nam kieliszki do winka akurat 2 mi się zbiły i miałam dokupować, ale teraz już nie muszę My też kupiliśmy wino i ogólnie chyba sama butelkę wypiłam i wieczoorkiem to miałam takie szumy w główce, że hoho Jeszcze moja siostra przyjechała na kawę i ciasto wieczorem bo przywiozła tego starszego siostrzeńca na noc, bo Mój coś mu tam z matmy tłumaczył i dziś z rana odwoziłam go do szkoły. Także weekend znowu rodzinnie minął. Zaprosiłam wujka i ciocię(oni nie mają dzieci są sami) na wigilię, bo w tym roku u mnie robimy na 20 osób to tak się ucieszyli, że aż mi miło na serduchu się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Juz do Was biegnę z wiadomościami. na rozmowę przyszlam przed czasem ale czekali juz na mnie więc spoko.Rozmowa byla bardzo mila tylko było tak gorąco (chyba kolejny trik jakiś hahaha) No i ogólnie jestem zadowolona ze swoich odpowiedzi ale bardzo sie czepiali tego prawa i aplikacji i ze czemu ja chce na takie stanowisko ze to poniżej kwalifikacji a ja im tłumaczyłam ze tam na zewnątrz czyli na rynku pracy nie jest różowo a poza tym to zawsze jest praca w urzędzie skarbowym zawsze są to możliwości itp itd no ale chyba raczej to wykształcenie mnie skreśla :-O bo wyglądało jakby myśleli że im bardzo szybko się stamtąd zmyję bo znajde cos lepszego.Tylko ze oni nie wiedzą że to coś lepszego to wcale nie tak łatwo znaleźć :-O echhh no nic ja dalam z siebie wszystko co będzie to sie zobaczy.Zaraz jade z kolejnymi cv na troche lepsze stanowiska tez skarbowka ale lepsze moze tam coś da radę. Wysłałam Wam linka do fotek z weekendu 🌼 Rewelka🌼----mailik i dzięki za smska 👄 I strasznie fajnie slyszec cos takiego z twoich ust naprawdę buziaczki wielkie i oby tak dalej 👄 Ita🌼---Miśkowy też się łatwo denerwuje i też czasem podnosi głos i też drę z nim koty o to tylko ze jak on sobie pije ziółka labo coś łyka to jest dobrze.Acha i nei wiem czemu ale na twoj mail nei chcialo mi wyslac zaproszenia z picasy bo pisalo ze mail nie wyglada na prawidlowy masz jakis inny adres?? Emilunka🌼---haha a wiesz że ja takie same wnioski wyciagnęłam w ten weekend. Tak sobie popatrzylam w sobote na Miskowego siedzielismy wszyscy w pubie on się smiał rozmawiał a ja się tak patrzyłam i sobie myślalam ze nie tylko go kocham ale i lubie po prostu jako człowieka :-D Strzyga🌼----dzięki, a jak u Ciebie?? Czarna🌼---ojej to naprawdę przykre, tule mocno bo w takich sytuacjach to w sumie nie wiele można powiedzieć 👄 Little🌼---ja lubię taki twarożek jak piszesz, pychaaaa. A Ty skad jesteś?? namea🌼---hej pracusiu bo sie zapracujesz :-P Tattoo wybrany czy jeszcze nie?? Onfim🌼----a ja nie mam wyprawki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼lecę czytać:) A wczoraj o tatuażu po raz kolejny zaczęłam rozważać:) Emilka[kwiatek[ale Ty wiesz, że ja zamknąć drzwi na piętro mogę i Cię nie wypuszczę zanim się nie wygadamy:P? Ita🌼no to impreza wigilijna wam się szykuje:) Ja mam standardowo 3 wigilie, a potem padam z przejedzenia i przemęczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku 🌻 mam nadzieję, że po rozmowie będzie ok:) A Little jest stąd co ja, czyli z Lubelskiego :D więcej nie powiem :P Ale w Kielcach spędziła dużą część swojego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×