Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Gość somama
Hej, hej!! Ciekawe czy mnie kojarzycie jeszcze...:-) Przesyłam pozdrowienia i witam się z paniami, których zapoznać nie miałam okazji Musiałam nick delikatnie zmodyfikować, gdyż do starego hasło gdzieś się zapodziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to miło z Twojej strony reewelka :-) A dziękuję! Bardzo dobrze!:-) Studiuję nadal... Oj już mi się dłuży... A obecnie szykuję placki ziemniaczane na obiad:-D Zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soma🌼nadal z tym samym mężczyzną, ten sam kierunek i to samo miejsce zamieszkania?:) A na placki lecę do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że reewelka za prawo jazdy się zabrała... Popieram poczyniania!! Ja jestem szczęśliwą posiadaczką od 3 lat i bardzo sobie chwalę umiejętność prowadzenia wozu:-D Wycieczkę do Wrocławia jeszcze bardziej popieram! Uwielbiam to miasto- jest przepiękne!!! I taka moja propozycja.. może reewelka pojadę z Tobą...? :-D:-D W torbę mnie spakuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. Bez zmian. Zmiany nastąpią za półtora roku:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soma🌼prawko w powijakach, bo dopiero 3 h przejeździłam, ale zaczyna mi się podobać, choć się boję i stresuję. A wycieczka do Wrocławia musi się udać, już się doczekać wieczorka nie mogę:P No i czyżby tu jakieś zaręczyny były?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka wycieczka napewno się uda, bo to wycieczka do Wrocławia! A zaręczyny już dawno dawno były, półtora roku temu...:-D Tylko ja tak trochę zwlekałam ze ślubem, bo chciałam studia najpierw skończyć żeby do pracy pójść i nie żerować na tym biednym Moim Panu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 Jestem z lubelskiego:-) Studiuję na budownictwie- 5 lat wyjętych z życia... Ale i tak to lubię... uczelni nie lubię oczywiście, ale kierunek owszem. Za półtora roku zmieniam nazwisko;-) Nie mogę się doczekać już! A poza tym jestem taka o, zwyczajna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee do rewelki do torby to już niewiele sie zmieści bo tyle chciało się z nia zabrać dziewczyn hahah Soma ja kojarze, ale tylko mi przypominij Ty to jesteś od tych inżynierskich studiów czy to od tej turystyki bo już mi się wszystko pomieszało echhhh,a placki ziemniaczane lubię ze śmietaną i cukrem mniam, a u mnie dziś na obiad naleśniki i zupa grzybowa Mój przywiózł od teściówki haha W ogóle Mój to ostatnio wcześniej ode mnie wraca z pracy, dzis już właśnie przed chwilą z domku dzwonił i się domaga żebyśmy na ten ekstra basen pojechali popołudniu, ale w sumie nie wiem czy mi się chce, może do kina pójdziemy na Nie kłam kotku czy jakoś tak, oglądała któraś może? Rewelka to, że naocleg prawie na starówce to super sprawa wszędzie blisko a szczególnie wieczorne imprezki hahah, my jak zawsze gdzieś jedziemy to też staramy noclegu szukać gdzieś blisko starówki tylko, że to zawsze drożej . Jadzia nooooo 10 cm hahah ja lubię obcasy, a w ogóle dzis to normalnie marynarka koszula spodnie takie satynowe i ten obcas hahaha normalnie francja-elegancja niepogadasz hahahahah A gdzie to nasz Elfik się zapodział?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 inżynierskie:-) jadzia🌻 Zazdroszczę:-) Bo widzę, że buźka uśmiechnięta, więc pewnie jest czego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jednak mam jeszcze chwilę wolnego od pracy, bo koleżanka mi zwiała na przerwę:) Soma🌼musi być udana, bo z fajnymi ludkami będzie:) Ita🌼nic za nocleg nie płacę, bo jedziemy do osoby, która do niedzieli jeszcze będzie mieszkała we Wrocławiu, więc dlatego zdecydowałam się teraz na tą wycieczkę. Już bym chciała, żeby było przed 24:P Mi jeszcze 2,5 godziny pracy zostało, potem szybko do domku i ruszam w podróż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczekasz się Ty zobaczysz, czas szybko leci juz 03 października 2009 Nasza Bajbajka wychodzi za mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼wiem wiem, ale przeraża mnie to siedzenie przez 5 godzin-zwariuję:( Ale potem może na spacer nocą uda nam się wyciągnąć kogo trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 weź książkę, gazetę, mp3, a zresztą masz koleżankę :) a tak poza tym to nie biadol, bo ja ponad 4 godz jeżdże do domu, w jedną i w drugą stronę co jakieś 2 tyg i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 ano widziałam jej stopkę:-) fajnie emilunka🌻 z serca że tak powiem;-) a Ty skąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼nie oglądałam, choć chciałam. Z opini, które do mnie dotarły wynika, że film fajny, żeby w domu usiąść i pod kocykiem obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka no u mnie jutro grają w takim tanim, kameralnym kinie może się wybiorę z Moim. Coś spać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---jestem jestem tylko sie tak na chwilkę zapodziałam :-P Jadzia🌼---jeszcze mnie pominęląs z tym za mąż pójściem a przeciez ja też i to w sierpniu :-P Soma🌼---też Cię pamietam.Dzies była jak cię nie było?? Strzyga🌼----wiek nie powinien grać roli bo skoro nie przeszkadza tym co są ze sobą to czemu miałby postronnym ludziom ale zycie nie jest idealne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×